Setari Cookie-uri

Am sa ma sinucid pentru ca sant bolnav de SCLEROZA MULTIPLA

De la: crissa_909, la data 2009-06-15 17:29:36scuze, ma enervai...



Nici eu nu o puteam zice mai bine...........

nu vreau sa fiu pe acolo cand te enervezi.............
sun_shine
Postat pe 16 Iunie 2009 11:17
De la: coffeeta, la data 2009-05-04 14:13:44
De la: nocturnalia, la data 2009-05-04 14:00:16 SUNTETI NEBUNI CU TOTII ! NU POT SA CRED CE CITESC !
Omule lasa prostiile astea cu sinuciderea du-ti crucea pana la capat . Nu esti singur ...nu stiai ca nici o frunza nu e singura ? Inainte de a ajunge intr-un stadiu f.avansat al bolii dat fiind faptul ca esti " singur" adreseaza-te unui centru specializat, azil ....Iarta-ma stiu cum evolueaza boala pt.ca am un prieten casatorit are si o fetita de 15 ani care nu mosteneste nenorocirea asta ,deci ...nu e o solutie sinuciderea . IAR VOI VITEJILOR CARE DATI SFATURI DE C....T NU SE STIE CE VA ESTE HARAZIT DE DUMNEZEU .NIMENI NU POATE STII DINAINTE. R U S I N E VOUA!


....my good...
ia citeste tu tot ce scrie nea screloza si apoi da-te cu parerea...


Io zic ca mai bine sa-l intrebe pe nea 'Cleroza ce ia, ca s-ar putea sa-i ajute si ei... Adica spune ca "citeste" da' de inteles, o-ha! Deci, nevoie de medicatie intensa!
Baga mare, Noptatico!
Dor_a
Postat pe 16 Iunie 2009 12:02
De la: Dor_a, la data 2009-06-16 12:02:38
De la: coffeeta, la data 2009-05-04 14:13:44
De la: nocturnalia, la data 2009-05-04 14:00:16 SUNTETI NEBUNI CU TOTII ! NU POT SA CRED CE CITESC !
Omule lasa prostiile astea cu sinuciderea du-ti crucea pana la capat . Nu esti singur ...nu stiai ca nici o frunza nu e singura ? Inainte de a ajunge intr-un stadiu f.avansat al bolii dat fiind faptul ca esti " singur" adreseaza-te unui centru specializat, azil ....Iarta-ma stiu cum evolueaza boala pt.ca am un prieten casatorit are si o fetita de 15 ani care nu mosteneste nenorocirea asta ,deci ...nu e o solutie sinuciderea . IAR VOI VITEJILOR CARE DATI SFATURI DE C....T NU SE STIE CE VA ESTE HARAZIT DE DUMNEZEU .NIMENI NU POATE STII DINAINTE. R U S I N E VOUA!


....my good...
ia citeste tu tot ce scrie nea screloza si apoi da-te cu parerea...


Io zic ca mai bine sa-l intrebe pe nea 'Cleroza ce ia, ca s-ar putea sa-i ajute si ei... Adica spune ca "citeste" da' de inteles, o-ha! Deci, nevoie de medicatie intensa!
Baga mare, Noptatico!


Cred ca este echipa de sustinere a lui nenea..........
sun_shine
Postat pe 16 Iunie 2009 14:48
mai nea... inca nu te-ai sinucis? te ajutam noi? sau te sinucidem noi?
Erebus
Postat pe 20 Iunie 2009 10:30
De la: geo_x, la data 2009-06-15 17:35:14
De la: crissa_909, la data 2009-06-15 17:29:36scuze, ma enervai...


n-as vrea sa fiu langa tine cand te enervezi!


is cel mai calm om din lume, in general, numa' ca dobitocu' asta ma scoase din boschetii mei...
crissa_909
Postat pe 23 Iunie 2009 16:04
CE SA ZIC......TACA -PACA DE 3 POPLEACA....
TI S-A URAT DE TOT SI DE TOATE?...HAI TE ROG....SI FOSTUL MEU SOT A FOST DIAGNOSTICAT CU INCEPUT DE SCHIZOFRENIE,,,SI? ASTA NU IL IMPIEDICE SA SE INSOARE DIN NOU...
ASA CA ...CAPUL SUS ,TOATE SUNT TRECATOARE ....IMPORTANT ESTE SA ISI AMINTEASCA CINEVA CU DRAG DE NOI.....TU NU VEI FII DECAT UN SINUCIGAS
SI AI INVINS BOALA ?! OARE?!....SAU OARE EA INCEPE SA TE INVINGA? CA AI ACESTE GANDURI?
HAI TE ROG...ACUM CU MEDICATIE APROAPE TOT ESTE TINUT IN FRAU....
bubulinika
Postat pe 24 Iunie 2009 23:44
Pai daca doresti sa te sinucizi din cauza bolii, inseamna ca boala te-a invins.Nu vei fi invingator, ci INVINS. Ca sa fii invingator trebuie sa lupti pana in ultima secunda , sa incerci sa traiesti ca un om ca oricare altul.Poti sa o faci, dar trebuie sa vrei. Cu cineva alaturi iti va fi mai usor.O relatie nu implica obligatoriu mostenitori. Curaj !
vero_u
Postat pe 3 Iulie 2009 07:35
ce mai astepti ?! poate incercam o sinucidere in grup
yumy
Postat pe 3 Iulie 2009 07:37
De la: yumalai, la data 2009-07-03 07:37:14ce mai astepti ?! poate incercam o sinucidere in grup

Sper ca glumesti,da?Pai de ce ne mai obosim sa intelegem ceva din sensul vietii,ha?
luyyzz
Postat pe 3 Iulie 2009 09:51
Am sa=ti spun ceea ce doctorii nu cunosc dar nici cei ce viziteaza site-urile si cateodata mai dau raspunsuri.
Scleroza multipla este o boala care nu se mosteneste dar este o manifestare a unui comportament impotriva legilor divine din alta viata pe care ai avut-o. trebuie sa cauti cauza, actiunile tale anterioare, caci boala nu este decat o manifestare dupa efectuareafaptelor. TOATE bolile se manifesta avand ca drept cauza o gresela spirituala impotriva Divinitatii. In cazul tau este un blocaj multiplu pe prima chakra mooladhara. Este adevarat ca medicina clasica nu are putere asupra nici unei boli, ea nu vindeca cauza, ea amelioreaza cateodata efctele unor blocaje. In medicina indiana, dupa realizarea sinelui, cateva mici tratamente sunt necesare: sa faci baia la picioare in fiecare seara, intr-un lighean cu apa cu sare si sa te rogi in detasare (pace); la inceput. Dupa care trebuie sa inveti sa faci meditatie, atunci cand iti vine un gand trebuie sa spui :"iert" paan cand tereci de aceasta complicatie. Sa stai pe iarba turceste si sa umbli descult mult timp pe pamant. Tatal Nostru este o mantrate puternica si extrem de eficace.
Al doilea punct pe care-l vizez si pe care trebuie toti romanii sa-l cunoasca este faptul ca pe fiecare site exista "agenti" evrei care indeamna sa suicid si distrugere, in scopul de a conduce lumea. Ei nu au ca religie NIMIC, nu-l recunosc pe Dumnezeu si cartea lor de capatai este talmudul babilonian -cod satanic. Cautati-l ca va veti lamuri ce au cu romanii.
Bolile acestea sunt mai mult detereminate din afara noastradin cauza magiei negre care se practica in anumite perioade pentru a virusa mentalul colectiv. Acum suntem in perioada de alegeri, deci fiti atenti la ce ganduri va vin caci NU SUNT ALE VOASTRE. Cautati-l NUMAI pe DUMNEZEU, MAMA DIVINA si IISUS CRISTOS.
kudika027178
Postat pe 4 Iulie 2009 01:12
deci stai putin fratilor!nu cred ca are nimeni rabdare sa citeasca 21 de pag si sincer la prima privire aveam impresia ca omul asta chiar e bolnav si voi va bateti joc de el.asa ca inteleg de ce e revoltata tanti asta..problema e ca tipul e intr-adevar bolnav ...cu capul..numai o persoana care nu e in deplinatatea facultatilor mintale poate face glume cu chestii atat de grave!!
diamondrianya
Postat pe 4 Iulie 2009 14:51
Ma da ce-mi plac mie astia care citesc numai prima pagina si hop cu parerea....
Daca ii mai vine in cap la vreo una sa-l consoleze......n-are decat.......si asa.. asta isi dorea marlanul asta....

andreea1976
Postat pe 4 Iulie 2009 15:38
oooo dar mascota asta pe unde mai umbla a dat ortu' popii sau mai traieste?????

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Iulie 2009 19:08
De la: sulumorudar, la data 2009-01-07 04:12:23 La varsta de 15 ani am aflat ca sufar de aceasta maladie , medicii imi spuneau ca RAUL vine in jurul varstei de 40 de ani. Atunci m-am hotarat sa nu macasatoresc niciodata si sa nu am copii ca nu cumva sa-mi mosteneasca boala. Am reusit! Sant singur si nimeni nu va suferi in urma mea.Consider ca am castigat o batalie cu boala , NU VA FI MOSTENITA. Nu ampe nimeni care sa-mimaispuna cate o vorba buna Imi cam lipseste . Dar stiu ca nu va plange nimeni in urma mea . Acest gand imi umpleinima de bucurie.Pana acumafost binisor ca am avut putere de munca ca sa-mi castig bani cu care sa-mi platesc chiria .Am incercat sa obtin o locuinta sociala dar cei de la spatiul locativ mi-au alungat sperantele unei repartitii . Sper sa nu ma paraseasca puterile dintr-o data ca sa pot sa ma sinucid cu zambetul pe buze ca am ucis boala.



greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 19:09
De la: luyyzz, la data 2009-07-03 09:51:45
De la: yumalai, la data 2009-07-03 07:37:14ce mai astepti ?! poate incercam o sinucidere in grup

Sper ca glumesti,da?Pai de ce ne mai obosim sa intelegem ceva din sensul vietii,ha?

sensul vietii e pana la moarte
yumy
Postat pe 4 Iulie 2009 19:12
greieras ...citeste citeste si pe urma sa plangi .... asta merita jupuit de viu nu compatimit... sunt oameni in situatia descrisa de el, oameni care au nevoie de ajutor si fiindca un cretin ca asta s-a jucat cu vorbele si a mintit cu nerusinare .... mie una imi venea sa-l iau la palme.

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Iulie 2009 19:13
scumpa....am citit primele 2 pagini....n-am ajuns la partea cu minciuna...ca mi.a fost silaaaa...prea multe pagini.....un rezume?
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 19:16
eu cred ca suferinta sufletului e cea mai dureroasa si cel mai greu tratat daca treci peste asta tot ce tine de corp se vindeca repede, daca lupti pt viata atunci cand te simti sufleteste obosit nu mai rezisti si cedezi
yumy
Postat pe 4 Iulie 2009 19:19
omul s-a dat bolnav ca sa agate tipe naive pe net, a deschis pe vreo cateva forumuri publice nu numai pe kudika ci si pe alte site-uri cate un topic doar doar i-o pica vreuna in plasa.... de acolo si nervozitatea mea pt ca am vazut ce face boala asta din om.... nu te poti juca astfel cu vorbele....

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Iulie 2009 19:19
dandi....scoate-i si lu asta dintii
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 19:21
De la: greierash, la data 2009-07-04 19:21:09 dandi....scoate-i si lu asta dintii
poate face o incercare cu neuronii
yumy
Postat pe 4 Iulie 2009 19:22
asta si-a luat jucariile si s-a carat....

la fel si coma virginelu'...ala pana la urma o fii vazut-o la culoare?????

tare curioasa mai sunt....

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Iulie 2009 19:25
pey fug saracii pt ca se simt jigniti
yumy
Postat pe 4 Iulie 2009 19:28
De la: yumalai, la data 2009-07-04 19:28:07pey fug saracii pt ca se simt jigniti



aaaa ba deloc...absolut... virginelul s-a tinut tare pe pozitii chiar m-a amuzat cu niste citate filozofice cam greu de pus in practica in viata de zi cu zi..... numa asta cu scleroza m-a enervat la culme cu nesimtirea lui cu tot
dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Iulie 2009 19:31
de unde nu-i...nici Dumnezeu nu cere. yumi
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 19:32
pey un sclerozat ce pretentii aveai de la el
yumy
Postat pe 4 Iulie 2009 19:32
De la: greierash, la data 2009-07-04 19:32:01de unde nu-i...nici Dumnezeu nu cere. yumi

ce mai faci tu greierashule?
yumy
Postat pe 4 Iulie 2009 19:33
ce sa fac? nimicutza...stau in casa toata ziua. zici ca-s handicapata...
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 19:35
eu am fost prin mall liberty cu o colega de facultate mi-am luat niste sandalutze si o pereche de sandale
yumy
Postat pe 4 Iulie 2009 19:38
ma bucur...ce culoare?
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 19:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Viata sociala si sexuala in Romania 35 De la: jenesaispas 25 Aprilie 2009 12:32
Daca moare capra mea sa moara si capra vecinului!!!!! 12 De la: miss_darine 5 Iulie 2010 12:08
Paste ... 10 De la: dandanaua_reloaded 10 Aprilie 2010 18:50
Afacerea anului 2009 9 De la: dandanaua_reloaded 6 Februarie 2009 15:07
stai acasa si castigi bani;) 12 De la: _dulcik_ 6 Martie 2009 09:56