sanatatea e pe primul loc

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent sanatatea e pe primul loc: (5 din 1 vot)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

am si eu o intrebare,poate se pricepe cineva pe aici...vara trecuta am avut un lesin,in urma caruia m-am ales cu un cucui cat jumatate de cap,in cadere am dat c capul de un perete,d fapt de un stalp pe partea ascutita,era un stalp patrat diametral...n-am simtit durerea ca eram deja inconstienta,abia dupa ce mi-am revenit din lesin imi era tot capul incremenit...n-am facut o tomografie pt ca mi s-a spus ca este exclusa posibilitatea unui hematom pt ca ar exista o diferenta a circulatiei sangeluii atunci cand esti constient sau inconstient...pb e ca acum dupa c dupa jumatate de an,am inceput sa am tulburari de vedere...adica simt ca vad mai rau,imi oblosesc ochii f repede si am niste dureri de cap cumplite,ce simt ca isi au punctul de plecare in zona capului lovita...ast parerile voastre
Raporteaza abuz de limbaj
iris_4_ever Avatarul lui iris_4_ever

6666 mesaje
Oras: bucuresti

De la: myster, la data 2009-01-07 19:55:56am si eu o intrebare,poate se pricepe cineva pe aici...vara trecuta am avut un lesin,in urma caruia m-am ales cu un cucui cat jumatate de cap,in cadere am dat c capul de un perete,d fapt de un stalp pe partea ascutita,era un stalp patrat diametral...n-am simtit durerea ca eram deja inconstienta,abia dupa ce mi-am revenit din lesin imi era tot capul incremenit...n-am facut o tomografie pt ca mi s-a spus ca este exclusa posibilitatea unui hematom pt ca ar exista o diferenta a circulatiei sangeluii atunci cand esti constient sau inconstient...pb e ca acum dupa c dupa jumatate de an,am inceput sa am tulburari de vedere...adica simt ca vad mai rau,imi oblosesc ochii f repede si am niste dureri de cap cumplite,ce simt ca isi au punctul de plecare in zona capului lovita...ast parerile voastre

Eu zic sa nu mai astepti parerile noastre si sa mergi urgent la medic

Nu-s medic dar s-ar putea sa ai doar nevoie de ochelari sau doamne fereste sa ai probleme mai mari din cauza loviturii.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

CE MAI STAI? E de la cap,creier,tu intrebi in jur in loc sa mergi imediat la doctor,urgenta?
ema_rice Avatarul lui ema_rice

194 mesaje

Pana la urma ce-ai mai facut?
machiajtatuaj Avatarul lui machiajtatuaj

50 mesaje
Oras: bucuresti

Doctorul ar fi solutia cea mai urgenta.