Setari Cookie-uri

sanatatea e pe primul loc

am si eu o intrebare,poate se pricepe cineva pe aici...vara trecuta am avut un lesin,in urma caruia m-am ales cu un cucui cat jumatate de cap,in cadere am dat c capul de un perete,d fapt de un stalp pe partea ascutita,era un stalp patrat diametral...n-am simtit durerea ca eram deja inconstienta,abia dupa ce mi-am revenit din lesin imi era tot capul incremenit...n-am facut o tomografie pt ca mi s-a spus ca este exclusa posibilitatea unui hematom pt ca ar exista o diferenta a circulatiei sangeluii atunci cand esti constient sau inconstient...pb e ca acum dupa c dupa jumatate de an,am inceput sa am tulburari de vedere...adica simt ca vad mai rau,imi oblosesc ochii f repede si am niste dureri de cap cumplite,ce simt ca isi au punctul de plecare in zona capului lovita...ast parerile voastre

Postat pe 7 Ianuarie 2009 19:55
De la: myster, la data 2009-01-07 19:55:56am si eu o intrebare,poate se pricepe cineva pe aici...vara trecuta am avut un lesin,in urma caruia m-am ales cu un cucui cat jumatate de cap,in cadere am dat c capul de un perete,d fapt de un stalp pe partea ascutita,era un stalp patrat diametral...n-am simtit durerea ca eram deja inconstienta,abia dupa ce mi-am revenit din lesin imi era tot capul incremenit...n-am facut o tomografie pt ca mi s-a spus ca este exclusa posibilitatea unui hematom pt ca ar exista o diferenta a circulatiei sangeluii atunci cand esti constient sau inconstient...pb e ca acum dupa c dupa jumatate de an,am inceput sa am tulburari de vedere...adica simt ca vad mai rau,imi oblosesc ochii f repede si am niste dureri de cap cumplite,ce simt ca isi au punctul de plecare in zona capului lovita...ast parerile voastre


Eu zic sa nu mai astepti parerile noastre si sa mergi urgent la medic

Nu-s medic dar s-ar putea sa ai doar nevoie de ochelari sau doamne fereste sa ai probleme mai mari din cauza loviturii.
iris_4_ever
Postat pe 7 Ianuarie 2009 20:24
CE MAI STAI? E de la cap,creier,tu intrebi in jur in loc sa mergi imediat la doctor,urgenta?

Postat pe 25 Iunie 2009 16:15
Pana la urma ce-ai mai facut?
ema_rice
Postat pe 25 Iunie 2009 18:30
Doctorul ar fi solutia cea mai urgenta.
machiajtatuaj
Postat pe 26 Iunie 2009 01:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Voi ce ati face? 64 De la: melgrosu 7 Iunie 2011 17:21
pe scurt povestea mea...vreau o parere? 13 De la: eeuu 12 Ianuarie 2011 12:44
ce ziceti 25 De la: Barbie30 30 Septembrie 2010 09:53
relatie discreta 98 De la: 8 Iunie 2018 15:06
este oare ilogic ca o fata sa faca primul pas? 19 De la: carabincatalinmanuel 12 Octombrie 2010 07:45