Setari Cookie-uri

Regretele voastre((:

diana


eu regret pt multe dar acum nusi mai au rostul am fost mai proasta cand eram mai mica bine mai mica incepand 16 ani dar uite ca acum ma gandesc la ele si numi dau seama cum am facut de am gresit atata sa ajung sa regret acuma
kudika010221
Postat pe 14 Aprilie 2009 17:37
Eu bineinteles ca REGRET un lucru din care se inteleg toate celelalte:
- faptul ca m-am nascut in Romania; o natie in cadrul careia se mai poate intampla sa mai descoperi si vreo persoana respectabila, de la care sa se mai poata pretinde ceva dar in general e totul o combinatie feudalisto - comunista care se mai poate trasmite din generatie in generatie pe o perioada oricat de lunga.
ema_rice
Postat pe 14 Aprilie 2009 17:48
...daca nu am regrete de nici un fel , e rau ????

sunt o problema???? am o problema ???? e imposibil sa fii multumit...impacat cu tot ????
lauracris
Postat pe 14 Aprilie 2009 19:13
regret ca am avut incredere intr`o prietena care m`o dezamagit pana la urma...... nu credeam ca o sa faca asa ceva....
Diavolyta_
Postat pe 15 Aprilie 2009 16:08
De la: _oktober_, la data 2009-02-10 09:07:38ei, fetelor, o mama isi iubeste intotdeauna copii...stiu eu, sunt mama de doua ori...poate crede ca nu aveti nevoie de sfaturi...



intodeauna avem nevoie de un sfat de la mama atunci cand te simti singur si abandonat si neputincios la cine iti sare gandul?la mama bine inteles asa este...mama ne-a dat viata dar nu ne putem creste singuri decat de la o anumita varsta....intodeauna avem nevoie de sfaturi chiar daca nu suntem la necaz un sfat e bine primit de la oricine daca til da din inima ;deaia unele femei se atasez repede de un barbat care le zice te iubesc si in cateva zile sunt alaturi de ele sau chiar de o prietena deoarece isi doreste sa stie ca cineva exista ptr ele pe pamant ptr noi si care ne sunt alaturi si ne vor binele care sunt prieteni adevarati .....normal eu stiu ca mama este iti da viata te creste pana te mai maresti iar apoi dupa ce te invata si te sfatue ce e bine si ce nu in viata te lasa sa-ti faci viitorul
bruni_eu
Postat pe 15 Aprilie 2009 16:59
ca de cand m-am mutat din constanta m-am ingrasat :(( glumesc... momentan nu regret nimic
_dulcik_
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:43
regret ca nu mi-am petrecut mai mult timp cu un prieten de-al meu care nu mai e printre noi...
deelisha
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:52
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 2 Mai 2009 17:15
De la: nella27, la data 2009-04-07 15:17:14Regret, cei 6 ani perduti langa un om, care nu a avut curajul sa spuna ca nu-i pregatit pt casatorie. Pe langa asta, mi-am perdut si serviciul si prietenii.
Acum........sunt singura.


join the club... zi ms ca nu au fost 8, eu stiu cum e...
crissa_909
Postat pe 23 Iunie 2009 16:31
Interesant topic,eu una nu regret nimic ,nu imi permit sa regret si nici sa schimb nimic(chiara daca tatal meu nu ma iubeste)si stiti de ce,pt ca sunt ceea ce sunt azi ,o persoana comlexa,complicata.....cu defecte,dar sunt mandra de mine,caci am trecut cu brio de toate si peste toate(voi mai avea de trecut multe),daca TRECUTUL NOSTRU AR FI ALTFEL,NOI AM FI ALTFEL CI NU AM MAI FI CEEA CE SUNTEM AZI.
Sper ca felul meu de a gandi sa va dea o idee,o ambitie,sa va dati seama ca nu a fost vina voastra ca erati copii,sau ca inca puteti schimba ceva.
Ele_ely
Postat pe 23 Iunie 2009 16:43
De la: crissa_909, la data 2009-06-23 16:31:19
De la: nella27, la data 2009-04-07 15:17:14Regret, cei 6 ani perduti langa un om, care nu a avut curajul sa spuna ca nu-i pregatit pt casatorie. Pe langa asta, mi-am perdut si serviciul si prietenii.
Acum........sunt singura.


join the club... zi ms ca nu au fost 8, eu stiu cum e...

S-au mult mai multi ani pierduti....daca raman copiii, macar incercati, sau sa incercam sa nu regretam acesti ani!
kudika016488
Postat pe 23 Iunie 2009 18:22
regret destul de multe...aiurea asta
cel mai mutl regret despartirea parintilor mei, eram la varsta cand aveam nevoie ca mama sa -mi dea sfaturi ca de la femeie la femeie. aveam 14 ani, acum 24 deci au trecut 10 ani...of cum trece timpul asta. insa cand ma gandesc prin cate am trecut... acum sunt bine, ma bucur macar ca am avut taria si puterea de a pleca din orasul natal, de a reusi pe plan profesional( cat de cat) insa regretele sunt enorm de mari , nu va puteti inchipui ce este in sufletul unui om abandonat si lasat sa isi faca viata singur. am gresit mult, am tras mult pentru greselile mele si am sa mai trag...credeti ca voi uita vreodata abandonul acesta/
poate am sa am puterea de a povestii toata viata mea pe scurt
anddabi
Postat pe 23 Iunie 2009 20:12
Regret ca nu ma respect indeajuns, astfel incat sa nu mai dau credit oricui, si in orice situatie. Regret ca am asteptari de la oameni pe care nu-i cunosc destul si ajung mereu sa fiu dezamagita. Regret ca nu-mi ascult intotdeauna ratiunea, si prietenii adevarati... regret ca de cele mai multe ori ajung in acelasi stadiu, de a regreta ceea ce am facut, decat ceea ce nu am facut... regret ca uneori ma imbarbatez spunandu-mi mie insami ca e mai bine sa regret asa, decat opusul...
Kathhy
Postat pe 23 Iunie 2009 21:04
Un mare regret al meu este ca Romania nu a ajuns la stadiul de CIVILIZATIE.
Ele_ely
Postat pe 25 Iunie 2009 16:04
mmm...sa ma gindesc..de fapt...sa aleg dintre nenumeratele..stiu ca suna trist sa ai asa multe de regretat...dar asta-i omul. ...In primul rind regret ca trebuie sa ma lovesc de anumiite situatii tragice ca sa realizez adevarata valoare a vietzii...si ca noi, asa zisa societate a progresului...inca ne omorim intre noi si ne facem rau cu orice pret. Iar asta ne afecteaza p toti...Sunt multe lucruri p care le regret...ar fii o lista interminabila..dar pe primul loc ...sta faptul ca nu am stiut sa pretuiesc si sa consider persoanele mie dragi pina in momentul in care nu au mai fost.....un refren tragicamente clasic... va pup!!!

Dvampire
Dvampire
Postat pe 4 Iulie 2009 23:39
regret si io ceva... da' nu zic
Diavolyta_
Postat pe 4 Iulie 2009 23:43
io regret ca ma iau in gura cu orice proasta plictisita.
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 23:50
eu regret ca se duc ani si imbatranesc
_dulcik_
Postat pe 6 Iulie 2009 10:45
eu regret ....ca......m-am ars.....
heaven_2906
Postat pe 6 Iulie 2009 10:46
regret ca m-am apucat de fumat
_dulcik_
Postat pe 7 Iulie 2009 10:15
REGRET FOARTE MULT CA NU AM PUTEREA CARE IMI TREBUIE (NU FIZICA) ci puterea spirituala, miraculoasa de a salva , ajuta oamenii mei,fratii si surorile mele de pe pamant, cate-o data adorm plangand ca nu pot face nimic
mihailpaulcraciun
Postat pe 28 Iulie 2009 05:14
Regret ca m-am nascut
mihailpaulcraciun
Postat pe 30 Iulie 2009 06:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre...? 2 De la: this_is_JC 10 Iulie 2009 15:51
Concurs foto 1 De la: myladybug 19 August 2011 17:23
:X:X:X 21 De la: andra_ale 20 August 2009 09:43
Sondaj - ce fel de cumparator sunt? 11 De la: Ander 12 Iulie 2012 00:14
Nu pot sa cred! Chiar a murit Michael Jackson? 13 De la: badkitty 18 Septembrie 2009 20:57