Setari Cookie-uri

barbati si sentimentele lor!!!

Dupa cum stim nu toti barbati sunt la fel....!!! Unii sunt mai fraieri,uni mai smecheriti!! Oare un barbat stie sa iubeasca??? Cat de repede iubeste si cat de repede uita??
oanafish2006
Postat pe 13 Ianuarie 2009 16:40
De ce nu intrebi o persoana de gen masculin?

Postat pe 15 Ianuarie 2009 13:33
De la: agapie_780, la data 2009-01-15 13:33:06De ce nu intrebi o persoana de gen masculin?
ca sa intrebi tu,daia nu intreb!!!
oanafish2006
Postat pe 15 Ianuarie 2009 16:39
din experienta mea pot sa-ti spun parerea mea : barbatii se pot indragosti f repede dar la fel de repede pot sa uite de iubire daca le arati prea multa iubire
AMYSZY
Postat pe 16 Ianuarie 2009 10:17
barbatii..............pot iubi atat de mult.....ca greu uita pers respectiva.....plang........se consuma enorm de mult.......si daca el e de vina in relatia respectiva...va face tot posibilul sa se schimbe.......
si barbatii iubesc.......doar ca unii nu isi arata setimentele......unii inseala........altii sunt violenti.....dar barbatii adevarati........isi iubesc partenera mai mult ca oricine..............sunt fideli.......daruitori...........aceea sunt barb care ii meritam.........si cel mai mult conteaza sa stim ce vrem......
portitza_Maria
Postat pe 16 Ianuarie 2009 10:22
s ca la femei.......barbatii iubesc la fel de mult ca noi ...si cu greu uita...............doar ca unii stiu sa treaca peste durere ..altii nu...si cu greu mai au incredere in femei......
cum am spus...diferenta dintre noi si ei...nu exista............aceleasi sentimente si ganduri.........
portitza_Maria
Postat pe 16 Ianuarie 2009 10:24
interesant...am postat ceva aici si nu a aparut

Postat pe 18 Ianuarie 2009 21:25
on topic...ft repede

Postat pe 18 Ianuarie 2009 22:53
unii barbati sunt precum copii mici, toata atentia asupra lor, prietena este cel mai scump lucru de pe lume(mama), vor sa fie dragaliti, ingrijiti toata ziua sau mai sunt genu de barbat care trece din floare in floare ...ori genu de barbat dominant, ori genu de barbat care stie ce vrea de la o relatie ...etc...ca si femeile sunt de toate felurile
dyaaa
Postat pe 19 Ianuarie 2009 20:44
Daca intrebi o persoana de gen masculin despre acest subiect si va incerca sa iti raspunda sincer, o sa vezi ca nu prea stie ce anume vrea. Dorintele lor sunt de genul: sa aiba o iubita care sa ii acorde toata atentia si sa il accepte cu toate defectele pe care le are fara sa incerce sa le schimbe; sa fie capabila sa ii anticipeze nevoile si dorintele fara sa i se ceara acelasi lucru in schimb; daca face o gresala sa ii fie iertata dupa o simpla imbratisare si un pupic (sau un buchet de flori, in functie de gravitate :)), iar daca greseste iubita sa faca pe suparatul cateva zile; sa i se accepte familia cu bune si cu rele si mai ales sa ii fie respectata mama (nu e valabil pt toti, dar in mare cam asa e); sa nu ii tragi la raspundere pentru banii cheltuiti aiurea; sa nu ii duci in locurile care iti plac doar tie, sa mergi in toate locurile care ii plac lui; sa nu il iei la cumparaturi, nu ii place sa caute prin magazine sau sa stea la coada. .... .................. .........................
claire51
Postat pe 20 Ianuarie 2009 08:52
un barbat cred k iubeste cu adevarat cand iubeste,un barbat cand zice k iarta iarta si uita o femeie cand iarta nu uita niciodata.
lacrasar
Postat pe 20 Februarie 2009 15:10
conteaza?
hai sa simtim noi pt ei,hai sa nu ne intereseze ce vor ei si ce simt ei!haideti sa ne vedem de viata noastra,sa ne o facem noi frumoasa,noi sa contam si sa cerem ceea ce ne dorim
dc sa ne chinuim sa i intelegem cand de fapt de multe ori nu ne intelegem noi pe noi
ancaface
Postat pe 22 Februarie 2009 17:00
ce?... care sentimente??? or simti si ei ceva dar numai ei stiu ....
SweetHappyButterfly
Postat pe 22 Februarie 2009 17:15
normal ca si barbatii iubesc...nu cred ca e diferenta intre sexe la capitolul asta...Ideea ca nu da bine la CV sa arunci cu sentimente in stanga si-n dreapta. Paradoxul e ca de obicei facem pasiune si ne indragostim de cine nu trebuie in loc sa ne focalizam energia catre femeia care merita
midnightloser82
Postat pe 24 Februarie 2009 22:55
depinde cat de repede si cat de intens il faci tu sa te iubeasca

Postat pe 20 Mai 2009 13:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prima iubire 50 De la: kudika317187 27 August 2010 05:14
Men are from Mars 3 De la: ffbianca85 30 Octombrie 2009 10:49
am nevoie sa ma ajutati sa inteleg ceva :) 6 De la: Lucia38 8 Martie 2011 10:24
Sueta pentru femeile casatorite care vor un alt barbat! 43 De la: marco918 25 Iulie 2010 23:07
Nu ma intelege deloc...Am ajuns la capatul puterilor..Ce e de facut? 36 De la: stem_29 30 Septembrie 2010 19:17