Setari Cookie-uri

caut fericirea-exista vreo domnisoara doamna intersata de o relatie serioasa si de ce nu o casatorie?

Sunt de ceva timp``1 an si 2 luni `` singur sentimental, mai concret nu am reusit sa gasesc pe nimeni , cu caracter care sa stie ce vrea ,sa mi ofere incredere ,singuranta ,sinceritate si nu in ultimul rand DRAGOSTE ADEVARATA.
O toate femeile din ziua de azi sunt curve / nu stiu ce vor , sau asa mai departe.
Tind sa cred ca mai exista si fete de calitate care vor o dragoste pura o relatie bazata pe inctredere si respect , care vor sa fie iubite sa fie apreciate sa fie rasfatae si sa impartaseasca aceleasi sentimente.
Mentionez ca am 24 de ani sunt din Ploiesti , nu am vici, nu am obligatii de nici un fel, sunt destul de doxat fara falsa modestie... nu vad dc nu as vaea o sansa de la o domnisoara cerebrala cu intenti serioase.. restul il puteti afla pe privat ID : simplunoname

Astept opini , critici , ironi, sfaturi ,.... insa un lucru e cert poate sunt blestemat sau nu stiou ce sa mai cred , ideea e ca sunt f optimist de fel si luptator dar am cunscut numai tarfe cu care nai ce discuta, persoane de joasa speta morala sentiemtnala si intelectuala...

Sper sa mi gasesc pe cineva care pentru care chiar merita sa pun suflet nu de alta dar ma atasez foarte repede:(
Va multumesc anticipat!
baiatfinut
Postat pe 4 Decembrie 2009 17:10
Frate, m-ai spart! M-ai lasat fara cuvinte! Nu-s in stare nici de ironi si nici de opini! Io stiuuuu, hai sa-ti zic bafta in gasirea domnisoarei respective cu intenti serioase! By the way, what the f.ck is " persoane de joasa speta morala sentiemtnala si intelectuala..."? E greaaaaaaaa rau d-le lb romana!
miss_darine
Postat pe 4 Decembrie 2009 21:47
De la: duronamd, la data 2009-12-04 17:10:37
O toate femeile din ziua de azi sunt curve / nu stiu ce vor , sau asa mai departe.



Daca toate femeile sunt curve atunci tu ce cauti ?

banuiesc ca nu vrei o ...,,femeie''
iris_4_ever
Postat pe 4 Decembrie 2009 22:51
De la: duronamd, la data 2009-12-04 17:10:37 am cunscut numai tarfe cu care nai ce discuta, persoane de joasa speta morala sentiemtnala si intelectuala...




Daca te invarti prin cercuri inalte ca cele la care faci referire atunci cum vrei sa cunosti alt tip de persoane ?
iris_4_ever
Postat pe 4 Decembrie 2009 22:54
De la: duronamd, la data 2009-12-04 17:10:37
Sper sa mi gasesc pe cineva care pentru care chiar merita sa pun suflet nu de alta dar ma atasez foarte repede:(
Va multumesc anticipat!


Eu una sunt luata deja DAR presupunand ca mi-as cauta un partener in niciun caz nu m-as opri la tine .

Esti singur pentru ca :
- ai impresia ca esti ,,doxat '' ( nu reiese din mesajul tau acest lucru )
- toate femeile-s asa cum ai spus mai sus motiv pentru care le tratezi pe toate la fel
- cauti dragostea adevarata fara sa stii ce inseamna defapt .

iris_4_ever
Postat pe 4 Decembrie 2009 23:03
[
De la: duronamd, la data 2009-12-04 17:10:37Sunt de ceva timp``1 an si 2 luni `` singur sentimental, mai concret nu am reusit sa gasesc pe nimeni , cu caracter care sa stie ce vrea ,sa mi ofere incredere ,singuranta ,sinceritate si nu in ultimul rand DRAGOSTE ADEVARATA.
O toate femeile din ziua de azi sunt curve / nu stiu ce vor , sau asa mai departe.
Tind sa cred ca mai exista si fete de calitate care vor o dragoste pura o relatie bazata pe inctredere si respect , care vor sa fie iubite sa fie apreciate sa fie rasfatae si sa impartaseasca aceleasi sentimente.
Mentionez ca am 24 de ani sunt din Ploiesti , nu am vici, nu am obligatii de nici un fel, sunt destul de doxat fara falsa modestie... nu vad dc nu as vaea o sansa de la o domnisoara cerebrala cu intenti serioase.. restul il puteti afla pe privat ID : simplunoname

Astept opini , critici , ironi, sfaturi ,.... insa un lucru e cert poate sunt blestemat sau nu stiou ce sa mai cred , ideea e ca sunt f optimist de fel si luptator dar am cunscut numai tarfe cu care nai ce discuta, persoane de joasa speta morala sentiemtnala si intelectuala...

Sper sa mi gasesc pe cineva care pentru care chiar merita sa pun suflet nu de alta dar ma atasez foarte repede:(
Va multumesc anticipat!



dupa ce te citez putin te si comentez
"O toate femeile din ziua de azi sunt curve / nu stiu ce vor , sau asa mai departe."
a generaliza... e "da porc". bum am inteles ca ai avut o deceptie dar nu generaliza, unu la mana cu atittudine asta o sa mori burlac si doi dar nu ultimul denota doar imaturitate respectiva fraza.

"Tind sa cred ca mai exista si fete de calitate care vor o dragoste pura o relatie bazata pe inctredere si respect , care vor sa fie iubite sa fie apreciate sa fie rasfatae si sa impartaseasca aceleasi sentimente"
daca doar tinzi sa crezi parerea mea sincera e ca nu ai tupeu sa cuceresti o femeie. tu esti genul care asteapta sa fie agatat doar asa pt ca stai tu mai intr-oparte cu o privire pisichera.... iar dovada de imaturitate.

"Mentionez ca am 24 de ani sunt din Ploiesti , nu am vici, nu am obligatii de nici un fel, sunt destul de doxat fara falsa modestie... nu vad dc nu as vaea o sansa de la o domnisoara cerebrala cu intenti serioase"
nu trebuia sa mentionezi varsta, as putea jura ca din punct de vedere intelectual nu ai mai mult de 17 -18 ani cel mult. corect se scrie "vicii" cu 2 i , si nu asta e important intr-o relatie . poti sa ai vicii si sa fi un sot exemplar ,iubitor, amorezat vesnic numa si numai de femeia care-ti sta alaturi. cat despre a fi doxat.... mai mai a fi citi n inseamna a f ineligent, , si nici asta nu este important intr-o relatie, cu gradul de intelegere intre cei 2 parteneri, daca tu nu vezi motivele pt care ai avea sau nu o sansa la vreo domnisoara cerebrala iti spun eu ot ca la 24 de ni fetele vor si altceva in afara de o relatia" cerebrala" vor sa simta fluturasi vor sa se resfete vor sa fie rasfatate vor sa se comporte copilareste nu sa "creasca" baietei de tzatza....si sa le explice ce si cum sta treaba. o femeie inteligenta nu discuta cu tine politica, ci cu cei care au idee despre asta,o femeie inteligenta va asculta (prefacandu-se evident) aberatiile tale cu si despre meciuri de fotbal sau cilindri in "v" sau despre ce stiu eu ce joc internaut absolut insignifiant pe ea, si se va gandi la ale ei, am luat paine, am facut curat, i-am facut de mancare..... buuun e timpul sa facem si o partida si pe urma pot sa dorm si eu linistita, ... intelegi mecanismul???????

"Astept opini , critici , ironi, sfaturi ,.... insa un lucru e cert poate sunt blestemat sau nu stiou ce sa mai cred , ideea e ca sunt f optimist de fel si luptator dar am cunscut numai tarfe cu care nai ce discuta, persoane de joasa speta morala sentiemtnala si intelectuala"
si cu fraza asta m-ai dat gata.... fratele meu alb daca nu esti dus cu pluta cel putin explica-mi si mie ce consideri tu "numai tarfe cu care nai ce discuta, persoane de joasa speta morala sentiemtnala si intelectuala"??????
cum sa se uite frate o femeie la tine dupa ce citeste ce ai scris aici??? sau crezi cumva ca toate te asteapta pe tine virgine virginele ,naive si prostute si cad in admiratie numai cand aud expresia "eu vreau o relatie serioasa"?????
baiete , mai cresti, mai ia cateva tepe , maturizeaza-te si poate o sa ai parte si de o rlelatie.... altfel.... vai si amar.

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Decembrie 2009 23:21
e clar ,..este f grea romana din moment ce o doamna la 42 de ani incepe cu apelativul frate... codul bunelor maniere... ma rog... stiu sa vb si vulgar ... crede ma dar asta nu ma salta in slavi cu nimik aveam pretenti, in fine.. ``FRATE``:))
baiatfinut
Postat pe 5 Decembrie 2009 16:20
of of of...cata suferinta!
cum femeile dupa mintea ta creata sunt "curve si tarfe" iti dau un sfat devino gay!
iti donez eu un tub de lubrifiant!
one_size
Postat pe 5 Decembrie 2009 18:06
tu sigur ai avut vreo deceptie.. dar asta nu inseamna ca toate fetele sunt curve
iar la faza ca esti blestemat hai sa fim seriosi daca nu ai gasit persoana pt tn asta nu inseamna ca nu o vei gasi..esti tanar ai timp suficient de a gasi pe cnv
yulyana_c
Postat pe 5 Decembrie 2009 18:16
Sunt materialista, figuranta, ingamfata , lenesa, masochista dar ma bate gandul sa ma marit. Ma iei ?
Sabrina_Nede
Postat pe 5 Decembrie 2009 19:38
De la: one_size, la data 2009-12-05 18:06:46of of of...cata suferinta!
cum femeile dupa mintea ta creata sunt "curve si tarfe" iti dau un sfat devino gay!
iti donez eu un tub de lubrifiant!



pasarik deci , nu sunt curve, reformulez asa sunt ele:))) dfaca ai avea ocazia sa porti o conversatie cu mine , sigur nu mai cataloga asa. deci nu subestima omul in necunostinta de cauza... si nici nu l cataloga.

Zi DOAMNE FERESTE ! sa nu treci prin asemenea momente...., e usor sa critici si sa ironizezi, insa mai bine te ai caracteriza pe tine insasi, eu iti zic doar atat: pe acest forum nu intra curvele sau femeile usuratice, de fapt si de drept nici o tarfa nu se considera tarfa, ea se vede normala. asa k , concluziile le tragi singura.....

Cand spun ca acest forum e acesat de persoane cate de cat mai cerebrale.... deci subantelegi dc cer un sfar sau incerc sa cunosc pe cineva de calitate aici !

Cat tine de anturaj nu am nici un fel de anturaj negativ si nici tangete cu femei nici de calitate nici de joasa speta... deci nu mai cataloga necunostinta de cauza.
Din pct tau de vedere ar tr sa deschid un subiect cerand prietenia cuiva este?


Of of of ce viteze sunteti voi pe net ..... face to face sigur ai fi mielusik... ti o garantez...

in fine nu intru in polemici pt ca nu am dc,...eu asteptam un sfat sau pe cineva care se confrunta cu aceeasi pr nu si gaseste pe cineva de calitate si totodata o persoana care sa stie ce vrea de la viata

Apropo greselile de ortografie considarele un `tic` ,, nu sunt doxat pe cat ai inteles tu dar nici un agramat ,incult sau depravat....deci fata de multi alti fara falsa modestie ....

Cand spui ca nu mai alege gandeste ca nici eu pe tine din simplu fapt ca nue sti ceea ce caut si probabil sau sigur nu esti capabila sa ma intelegi asta denota carcterul tau insa ma repet-NICIODATA SA NU ZICI NICODATA ! DOAMNE FERESTE !
baiatfinut
Postat pe 6 Decembrie 2009 16:50
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-05 19:38:07Sunt materialista, figuranta, ingamfata , lenesa, masochista dar ma bate gandul sa ma marit. Ma iei ?


FRUMAOSA DESCRIERE -
LA BAIATIE MISTO SAU LA .... ,LA CE TI-AR PLACE SA FI LUATA DE MINE?
baiatfinut
Postat pe 6 Decembrie 2009 16:51
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-12-04 23:21:02[
De la: duronamd, la data 2009-12-04 17:10:37Sunt de ceva timp``1 an si 2 luni `` singur sentimental, mai concret nu am reusit sa gasesc pe nimeni , cu caracter care sa stie ce vrea ,sa mi ofere incredere ,singuranta ,sinceritate si nu in ultimul rand DRAGOSTE ADEVARATA.
O toate femeile din ziua de azi sunt curve / nu stiu ce vor , sau asa mai departe.
Tind sa cred ca mai exista si fete de calitate care vor o dragoste pura o relatie bazata pe inctredere si respect , care vor sa fie iubite sa fie apreciate sa fie rasfatae si sa impartaseasca aceleasi sentimente.
Mentionez ca am 24 de ani sunt din Ploiesti , nu am vici, nu am obligatii de nici un fel, sunt destul de doxat fara falsa modestie... nu vad dc nu as vaea o sansa de la o domnisoara cerebrala cu intenti serioase.. restul il puteti afla pe privat ID : simplunoname

Astept opini , critici , ironi, sfaturi ,.... insa un lucru e cert poate sunt blestemat sau nu stiou ce sa mai cred , ideea e ca sunt f optimist de fel si luptator dar am cunscut numai tarfe cu care nai ce discuta, persoane de joasa speta morala sentiemtnala si intelectuala...

Sper sa mi gasesc pe cineva care pentru care chiar merita sa pun suflet nu de alta dar ma atasez foarte repede:(
Va multumesc anticipat!



dupa ce te citez putin te si comentez
"O toate femeile din ziua de azi sunt curve / nu stiu ce vor , sau asa mai departe."
a generaliza... e "da porc". bum am inteles ca ai avut o deceptie dar nu generaliza, unu la mana cu atittudine asta o sa mori burlac si doi dar nu ultimul denota doar imaturitate respectiva fraza.

"Tind sa cred ca mai exista si fete de calitate care vor o dragoste pura o relatie bazata pe inctredere si respect , care vor sa fie iubite sa fie apreciate sa fie rasfatae si sa impartaseasca aceleasi sentimente"
daca doar tinzi sa crezi parerea mea sincera e ca nu ai tupeu sa cuceresti o femeie. tu esti genul care asteapta sa fie agatat doar asa pt ca stai tu mai intr-oparte cu o privire pisichera.... iar dovada de imaturitate.

"Mentionez ca am 24 de ani sunt din Ploiesti , nu am vici, nu am obligatii de nici un fel, sunt destul de doxat fara falsa modestie... nu vad dc nu as vaea o sansa de la o domnisoara cerebrala cu intenti serioase"
nu trebuia sa mentionezi varsta, as putea jura ca din punct de vedere intelectual nu ai mai mult de 17 -18 ani cel mult. corect se scrie "vicii" cu 2 i , si nu asta e important intr-o relatie . poti sa ai vicii si sa fi un sot exemplar ,iubitor, amorezat vesnic numa si numai de femeia care-ti sta alaturi. cat despre a fi doxat.... mai mai a fi citi n inseamna a f ineligent, , si nici asta nu este important intr-o relatie, cu gradul de intelegere intre cei 2 parteneri, daca tu nu vezi motivele pt care ai avea sau nu o sansa la vreo domnisoara cerebrala iti spun eu ot ca la 24 de ni fetele vor si altceva in afara de o relatia" cerebrala" vor sa simta fluturasi vor sa se resfete vor sa fie rasfatate vor sa se comporte copilareste nu sa "creasca" baietei de tzatza....si sa le explice ce si cum sta treaba. o femeie inteligenta nu discuta cu tine politica, ci cu cei care au idee despre asta,o femeie inteligenta va asculta (prefacandu-se evident) aberatiile tale cu si despre meciuri de fotbal sau cilindri in "v" sau despre ce stiu eu ce joc internaut absolut insignifiant pe ea, si se va gandi la ale ei, am luat paine, am facut curat, i-am facut de mancare..... buuun e timpul sa facem si o partida si pe urma pot sa dorm si eu linistita, ... intelegi mecanismul???????

"Astept opini , critici , ironi, sfaturi ,.... insa un lucru e cert poate sunt blestemat sau nu stiou ce sa mai cred , ideea e ca sunt f optimist de fel si luptator dar am cunscut numai tarfe cu care nai ce discuta, persoane de joasa speta morala sentiemtnala si intelectuala"
si cu fraza asta m-ai dat gata.... fratele meu alb daca nu esti dus cu pluta cel putin explica-mi si mie ce consideri tu "numai tarfe cu care nai ce discuta, persoane de joasa speta morala sentiemtnala si intelectuala"??????
cum sa se uite frate o femeie la tine dupa ce citeste ce ai scris aici??? sau crezi cumva ca toate te asteapta pe tine virgine virginele ,naive si prostute si cad in admiratie numai cand aud expresia "eu vreau o relatie serioasa"?????
baiete , mai cresti, mai ia cateva tepe , maturizeaza-te si poate o sa ai parte si de o rlelatie.... altfel.... vai si amar.




AU MAMI ! NU VAD DC SA NU SE UITE O TIPA LA MINE, CE CREZI CA AM ASA ANORMAL?> SAU TU NU TI VEZI LUNGUL NASULUI, SUNT MAI SMCHER DECAT ITI IMAGINEZI DIN TXTUL ASTA SI MAI VERSAT, DAR ASTA NU INSEMNA CA NU POTI FI INSELAT IN DRAGOSTE.... INCA O DATA NU MA SUBESTIMA..... TUPEU ASTA DE PE NET...E FOARTE EVIDENT... DASTEA CA TINE DE DUZINA AM FUMAT CU ZECILE CREDE MA NU MA IMPRESIONEZI CU NIMIK... BA DIN CONTRA DAI DOVADA DE UN CARACTER MEDIOCRU...
baiatfinut
Postat pe 6 Decembrie 2009 16:54
De la: one_size, la data 2009-12-05 18:06:46of of of...cata suferinta!
cum femeile dupa mintea ta creata sunt "curve si tarfe" iti dau un sfat devino gay!
iti donez eu un tub de lubrifiant!

ITI CUMPAR EU 10 TUBULETE PT MAMA TA ASA SA FIE SATISFACUTA SI LA BATRANETE DACA TOT AI IRONI SI TUPEU JEGOS.. SUNT NASCUT IN PERIFERIE PT CULTURA TA GENERALA SIMA ETELEZ SI CU BAGABONTII DECI LASA TUPEUL ASTA JEGOS CA NU MERGE ....


baiatfinut
Postat pe 6 Decembrie 2009 16:56
De la: danyella_c, la data 2009-12-05 18:16:55tu sigur ai avut vreo deceptie.. dar asta nu inseamna ca toate fetele sunt curve
iar la faza ca esti blestemat hai sa fim seriosi daca nu ai gasit persoana pt tn asta nu inseamna ca nu o vei gasi..esti tanar ai timp suficient de a gasi pe cnv


MULTUMESC PT SFAT SI NU NEAPARAT PT SFAT CI PT MODUL DIPLOMAT DE A RASPUNDE,
FAC FATA SI LA IRONI INSA PERSOANE CARE AU UN CARACTER INFECT NU FAC ALTCEVA DECAT SA MI PROVOACE ALERGI

ORICUM CONCLUZIA MEA E CA AI UN CARACTER MAI PARTE FATA DE TUPEISTELE ASTEA....

CA ELE CUMPAR CU SUTELE. :)) DIN PACATE
baiatfinut
Postat pe 6 Decembrie 2009 16:59
De la: duronamd, la data 2009-12-06 16:56:45 SUNT NASCUT IN PERIFERIE PT CULTURA TA GENERALA SIMA ETELEZ SI CU BAGABONTII DECI LASA TUPEUL ASTA JEGOS CA NU MERGE ....




Dedicatie speciala huh ?

http://www.youtube.com/watch?v=IkjSAG_zw7o

iris_4_ever
Postat pe 6 Decembrie 2009 20:19
eu eu eu!!!! insfarsit ma cere si pe mine cineva in casatorie!!!! cine vrea sa fie donsoara de horoare?
greierash_is_back
Postat pe 6 Decembrie 2009 21:38

Buna!
Am scris un post dar vad ca nu a aparut....sunt prea obosita sa mai scriu din nou...dar o sa fac un rezumat: cred ca modul tau de exprimare"toate femeile sunt curve" e rodul unei dezamagiri...a unei deceptii. Si noi femeile,atunci cand suferim cate o deceptie folosim tot felul de apelative la adresa "fostului".
Esti un baiat dragut, nu iti pierde timpul intr-o lume virtuala pentru ati gasi jumatatea. Sansele de a se produce acea scanteie dintr-o relatie virtuala care sa te impinga spre una reala sunt destul de mici...dar nu sunt nule.
Nu cauta perfectiunea pentru ca nu o vei gasi,dar tinde catre ea!
Undeva,se afla si acea persoana care sa te completeze,alaturi de care sa fii fericit.Ai rabdare si nu grabi lucrurile.Cele mai bune lucruri se intampla atunci cand nici nu te astepti!!!
Sper sa intelegi mesajul acestei melodii
http://www.youtube.com/watch?v=WFAQ3RjaWKo
O seara placuta tuturor!!!
yvonne99
Postat pe 6 Decembrie 2009 22:56
De la: yvonne99, la data 2009-12-06 22:56:09
Buna!
Am scris un post dar vad ca nu a aparut....sunt prea obosita sa mai scriu din nou...dar o sa fac un rezumat: cred ca modul tau de exprimare"toate femeile sunt curve" e rodul unei dezamagiri...a unei deceptii. Si noi femeile,atunci cand suferim cate o deceptie folosim tot felul de apelative la adresa "fostului".
Esti un baiat dragut, nu iti pierde timpul intr-o lume virtuala pentru ati gasi jumatatea. Sansele de a se produce acea scanteie dintr-o relatie virtuala care sa te impinga spre una reala sunt destul de mici...dar nu sunt nule.
Nu cauta perfectiunea pentru ca nu o vei gasi,dar tinde catre ea!
Undeva,se afla si acea persoana care sa te completeze,alaturi de care sa fii fericit.Ai rabdare si nu grabi lucrurile.Cele mai bune lucruri se intampla atunci cand nici nu te astepti!!!
Sper sa intelegi mesajul acestei melodii
http://www.youtube.com/watch?v=WFAQ3RjaWKo
O seara placuta tuturor!!!



nu caut perfectiunea, nicidecum... cat tine de a cunaoste pecineva pe net..zic eu , este un mod de a ti incepe o amicitie o abordare a unei pers... sunt optimist am rog nu am tangete cu femei si tocmai dasta .. consider ca pt mom actual e o solutie propice pt a cunaoste o eventuala partenera, si n plus pe strada nu scrie pe ea ca sufera sau ce are n gand aici fiecare vb mai degajat isi pune amprenta pe cel doare etc.. ms pt sfat ne auzim pe mes, ciao
baiatfinut
Postat pe 7 Decembrie 2009 17:54
la cum vorbesti, nici o fata/femeie cu capul pe umeri n-ar sta mai mult de 0,0001 secunde langa cineva ca tine

toate-s cu'rve, tarfe.... la ce mai cauti femeie, atunci?
kitty_krieger
Postat pe 7 Decembrie 2009 18:02
De la: duronamd, la data 2009-12-06 16:54:57
AU MAMI ! NU VAD DC SA NU SE UITE O TIPA LA MINE, CE CREZI CA AM ASA ANORMAL?> SAU TU NU TI VEZI LUNGUL NASULUI, SUNT MAI SMCHER DECAT ITI IMAGINEZI DIN TXTUL ASTA SI MAI VERSAT, DAR ASTA NU INSEMNA CA NU POTI FI INSELAT IN DRAGOSTE.... INCA O DATA NU MA SUBESTIMA..... TUPEU ASTA DE PE NET...E FOARTE EVIDENT... DASTEA CA TINE DE DUZINA AM FUMAT CU ZECILE CREDE MA NU MA IMPRESIONEZI CU NIMIK... BA DIN CONTRA DAI DOVADA DE UN CARACTER MEDIOCRU...


valoarea meeaaa, valoarea meeeaaa

pariu ca esti cocalar d-ala de pe haicinci? ia sa-ti vaz eu pozele
kitty_krieger
Postat pe 7 Decembrie 2009 18:05
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-07 18:05:20
De la: duronamd, la data 2009-12-06 16:54:57
AU MAMI ! NU VAD DC SA NU SE UITE O TIPA LA MINE, CE CREZI CA AM ASA ANORMAL?> SAU TU NU TI VEZI LUNGUL NASULUI, SUNT MAI SMCHER DECAT ITI IMAGINEZI DIN TXTUL ASTA SI MAI VERSAT, DAR ASTA NU INSEMNA CA NU POTI FI INSELAT IN DRAGOSTE.... INCA O DATA NU MA SUBESTIMA..... TUPEU ASTA DE PE NET...E FOARTE EVIDENT... DASTEA CA TINE DE DUZINA AM FUMAT CU ZECILE CREDE MA NU MA IMPRESIONEZI CU NIMIK... BA DIN CONTRA DAI DOVADA DE UN CARACTER MEDIOCRU...


valoarea meeaaa, valoarea meeeaaa

pariu ca esti cocalar d-ala de pe haicinci? ia sa-ti vaz eu pozele


ai grija sa nu te indragostesti de el pisicuto!
one_size
Postat pe 7 Decembrie 2009 18:37
De la: one_size, la data 2009-12-07 18:37:54
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-07 18:05:20
De la: duronamd, la data 2009-12-06 16:54:57
AU MAMI ! NU VAD DC SA NU SE UITE O TIPA LA MINE, CE CREZI CA AM ASA ANORMAL?> SAU TU NU TI VEZI LUNGUL NASULUI, SUNT MAI SMCHER DECAT ITI IMAGINEZI DIN TXTUL ASTA SI MAI VERSAT, DAR ASTA NU INSEMNA CA NU POTI FI INSELAT IN DRAGOSTE.... INCA O DATA NU MA SUBESTIMA..... TUPEU ASTA DE PE NET...E FOARTE EVIDENT... DASTEA CA TINE DE DUZINA AM FUMAT CU ZECILE CREDE MA NU MA IMPRESIONEZI CU NIMIK... BA DIN CONTRA DAI DOVADA DE UN CARACTER MEDIOCRU...


valoarea meeaaa, valoarea meeeaaa

pariu ca esti cocalar d-ala de pe haicinci? ia sa-ti vaz eu pozele


ai grija sa nu te indragostesti de el pisicuto!



sa ti explic cum sta treaba cu, cocalarii, ma rog cuvantula sta nu ein dex sau daca e nu de prea multa vreme, e un cuvant inventat tot de .... in fine ideea e ca te ai linge pe c... sa te afli inpreajma unui cocalar, pt ca fiiindca deoarecere daca nu erai una de ai lor sau mahalagioaca de fel nu veneai cu apelativul cocalar sau sa faci aici sub de raca int, iti plac divergentele si criticile... rau de tot..

SUNTETI IENBUNITE DUPA DASTA ASA ZISI SMECHERASI.. SI VA E RUSINE SA RECUNAOSTETI... SA FIM SERIOSI... SI SPRE SURPRINDEREA TA NU SUNT COCALAR SUNT SUFIECT DE VERSAT CA SA NU MA INJOSESC A TI RASPUNDE TIE LA PROVOCARI ASA CUM TI AI DORI... NOSA RESESTI SAMA SCOTI DIN MINTI....PR NU ESTI IN APELE TALE DUPA REPLICA MEA SI TI RECOMAND SA TE CUFUNZI IN OCEAN, NU DE ALTA DAR TE VEI REGASI ... CIAO...
baiatfinut
Postat pe 8 Decembrie 2009 17:33
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-07 18:05:20
De la: duronamd, la data 2009-12-06 16:54:57
AU MAMI ! NU VAD DC SA NU SE UITE O TIPA LA MINE, CE CREZI CA AM ASA ANORMAL?> SAU TU NU TI VEZI LUNGUL NASULUI, SUNT MAI SMCHER DECAT ITI IMAGINEZI DIN TXTUL ASTA SI MAI VERSAT, DAR ASTA NU INSEMNA CA NU POTI FI INSELAT IN DRAGOSTE.... INCA O DATA NU MA SUBESTIMA..... TUPEU ASTA DE PE NET...E FOARTE EVIDENT... DASTEA CA TINE DE DUZINA AM FUMAT CU ZECILE CREDE MA NU MA IMPRESIONEZI CU NIMIK... BA DIN CONTRA DAI DOVADA DE UN CARACTER MEDIOCRU...


valoarea meeaaa, valoarea meeeaaa

pariu ca esti cocalar d-ala de pe haicinci? ia sa-ti vaz eu pozele


NU TE PRONUNTA IN NECUNSOTINTA DE CAUA CA ESTI SI DEVI PENIBILA SI RIDICOLA,,, ESTI AFOANA DE SITUATIE ASA CA ... MAI BINE ABTINETE, VB AIA DACA TACEAI FILOZOF RAMANEAI..
baiatfinut
Postat pe 8 Decembrie 2009 17:37
De la: duronamd, la data 2009-12-08 17:37:53
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-07 18:05:20
De la: duronamd, la data 2009-12-06 16:54:57
AU MAMI ! NU VAD DC SA NU SE UITE O TIPA LA MINE, CE CREZI CA AM ASA ANORMAL?> SAU TU NU TI VEZI LUNGUL NASULUI, SUNT MAI SMCHER DECAT ITI IMAGINEZI DIN TXTUL ASTA SI MAI VERSAT, DAR ASTA NU INSEMNA CA NU POTI FI INSELAT IN DRAGOSTE.... INCA O DATA NU MA SUBESTIMA..... TUPEU ASTA DE PE NET...E FOARTE EVIDENT... DASTEA CA TINE DE DUZINA AM FUMAT CU ZECILE CREDE MA NU MA IMPRESIONEZI CU NIMIK... BA DIN CONTRA DAI DOVADA DE UN CARACTER MEDIOCRU...


valoarea meeaaa, valoarea meeeaaa

pariu ca esti cocalar d-ala de pe haicinci? ia sa-ti vaz eu pozele


NU TE PRONUNTA IN NECUNOSTINTA DE CAUZA CA ESTI SI DEVI PENIBILA SI RIDICOLA,,, ESTI AFOANA DE SITUATIE ASA CA ... MAI BINE ABTINETE, VB AIA DACA TACEAI FILOZOF RAMANEAI..
baiatfinut
Postat pe 8 Decembrie 2009 17:39
Ce-a patit bibicu' asta?
Kathara
Postat pe 8 Decembrie 2009 18:09
De la: Kathara, la data 2009-12-08 18:09:36Ce-a patit bibicu' asta?


Nu ti-ai dat seama deja ?
Cauta o fata care sa-i aprecieze simtul umorului , intelectul dezvoltat si aerele de cartier.
Intre timp pisicuta s-a gandit sa-i scoata in evidenta si celelalte calitati pe care a omis sa le enumere

iris_4_ever
Postat pe 8 Decembrie 2009 19:27
Interesant adica isi cauta o partenera....si banuiesc ca spera sa o gaseasca pe aici ....dupa ce ca din a doua fraza a jignit toate femeile......
aaa.....si sa mai ai si nickname baiatfinut.......ce sa zic....foooooarte finut
andreea1976
Postat pe 8 Decembrie 2009 19:46
De la: baiatfinut, la data 2009-12-06 16:51:42
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-05 19:38:07Sunt materialista, figuranta, ingamfata , lenesa, masochista dar ma bate gandul sa ma marit. Ma iei ?


FRUMAOSA DESCRIERE -
LA BAIATIE MISTO SAU LA .... ,LA CE TI-AR PLACE SA FI LUATA DE MINE?


Nu-mi place ca ai tipat la mine. Nu mai vreau sa ma marit cu tine ! SAC !
Sabrina_Nede
Postat pe 8 Decembrie 2009 20:10
De la: baiatfinut, la data 2009-12-08 17:37:53
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-07 18:05:20
De la: duronamd, la data 2009-12-06 16:54:57
AU MAMI ! NU VAD DC SA NU SE UITE O TIPA LA MINE, CE CREZI CA AM ASA ANORMAL?> SAU TU NU TI VEZI LUNGUL NASULUI, SUNT MAI SMCHER DECAT ITI IMAGINEZI DIN TXTUL ASTA SI MAI VERSAT, DAR ASTA NU INSEMNA CA NU POTI FI INSELAT IN DRAGOSTE.... INCA O DATA NU MA SUBESTIMA..... TUPEU ASTA DE PE NET...E FOARTE EVIDENT... DASTEA CA TINE DE DUZINA AM FUMAT CU ZECILE CREDE MA NU MA IMPRESIONEZI CU NIMIK... BA DIN CONTRA DAI DOVADA DE UN CARACTER MEDIOCRU...


valoarea meeaaa, valoarea meeeaaa

pariu ca esti cocalar d-ala de pe haicinci? ia sa-ti vaz eu pozele


NU TE PRONUNTA IN NECUNSOTINTA DE CAUA CA ESTI SI DEVI PENIBILA SI RIDICOLA,,, ESTI AFOANA DE SITUATIE ASA CA ... MAI BINE ABTINETE, VB AIA DACA TACEAI FILOZOF RAMANEAI..



dupa cum ti-am mai spus, fetele pe care la cauti tu fug ca dracu de tamaie de unul ca tine

macar invata limba romana, n-o mai poci
kitty_krieger
Postat pe 8 Decembrie 2009 20:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Este atat de greu sa traiesti o iubire imposibila.... 5 De la: kudika119944 2 Mai 2010 09:22
ce sa fac? prietenul meu vrea sa mergem in vacanta in strainatate - eu nu am bani 60 De la: kudika_928785 28 August 2013 09:23
cum sa seduci un barbat??? 31 De la: pufffer 10 Martie 2010 08:01
nu sunt casatorita dar am deja amant... 51 De la: Barbie30 25 Iulie 2010 21:42
CE PARERE AVETI DESPRE FENOMENUL ALAYNA???? 30 De la: anita_ro2007 24 Noiembrie 2008 17:33