Setari Cookie-uri

ce dracu se intampla aici??????????????

prima data knd am intrat pe acest forum a fost pentru k aveam o problema si cautam niste raspunsuri....de atunci nu am mai intrat,decat f rar...si intru acum,si ce gasesc aici...va injurati ca la usa cortului,doar pentru ca parerile voastre nu coincid...topicuri deschise aiurea cu tot felul de porcarii...deci ma ingrozeste!!!!nu condamn pe nmnei,fiecare cu problemele lui,dar mi se par total aiurea unele intrebari...in fine...ar trebui sa fie cineva sa stearga toate mesajele acelea cu injuraturi si chestii......deci nu pot sa cred ce s a ales de lumea asta... e primul forum pe care am intrat vreodata dar sincer ma dezgusta!!!si vreau sa stiu parerea voastra in legatura cu ce se petrece aici!!!o seara buna!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 17 Ianuarie 2009 20:27
eu sunt noua . asa e aici?
Calypso23
Postat pe 17 Ianuarie 2009 20:28
De la: ciquy, la data 2009-01-17 20:27:28 prima data knd am intrat pe acest forum a fost pentru k aveam o problema si cautam niste raspunsuri....de atunci nu am mai intrat,decat f rar...si intru acum,si ce gasesc aici...va injurati ca la usa cortului,doar pentru ca parerile voastre nu coincid...topicuri deschise aiurea cu tot felul de porcarii...deci ma ingrozeste!!!!nu condamn pe nmnei,fiecare cu problemele lui,dar mi se par total aiurea unele intrebari...in fine...ar trebui sa fie cineva sa stearga toate mesajele acelea cu injuraturi si chestii......deci nu pot sa cred ce s a ales de lumea asta... e primul forum pe care am intrat vreodata dar sincer ma dezgusta!!!si vreau sa stiu parerea voastra in legatura cu ce se petrece aici!!!o seara buna!!



cel mai simplu e ....sa le ignori!
iti vezi de treaba ta, postezi unde crezi tu ca este interesant si lasi discutile cu injuraturi si mangaieri lascive, pentru ceilalti!

Postat pe 17 Ianuarie 2009 20:32
habar nu am...knd ma intrat eu prima data nu erau asemenea conflicte...dar acum sincer,sunt uimita!!! nu stiu daca ai intrat si la topicul"perversiune??" sa vezi ce e acoloooo..aiurea...eu sunt inscrisa si pe alt forum si acolo e foarte oke!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 17 Ianuarie 2009 20:32
ciqui...esti dusa rau si dezaxata..ce mortii metii ai cu forumu meu/???
Teodutza84
Postat pe 17 Ianuarie 2009 20:44
De la: Teodutza84, la data 2009-01-17 20:44:07ciqui...esti dusa rau si dezaxata..ce mortii metii ai cu forumu meu/???
kitty_krieger
Postat pe 17 Ianuarie 2009 20:45
Eu intru ca sa ma amuz.
Pt alte probleme nu gasesc rezolvarea pe forum. Daca am o problema medicala ma duc la medic, nu intreb de ex daca crede lumea ca am ramas insarcinata pt ca mi-a intarziat menstruatia. Sau te mai miri ce topicuri deschise aiurea.
Si de asemenea nu postez lucruri intime sau detalii despre viata mea personala, ce probleme am etc.
Am citit o gramada de topicuri deschide de persoane de o anumita varsta, cica matura, iar probleme lor erau jalnice....asa ca decat sa am 30 si ceva de ani si sa scriu de parca as avea 15 si mai ales sa vada si altii acest lucru, mai bine ma distrez cu prietena noastra tudorita !

Postat pe 17 Ianuarie 2009 21:10
auzi draga teodutza las o mai moale cu comentariile si nu ma injuta tu pe mine,perversa mika si frustrata ce esti...mai bine du te la pr tau sa se mai p**e odata in gura aia a ta spurcata si lasa ne pe noi...ti ai luat tu cumva forum???dezaxata esti tu bai fata,nu te compari tu cu mine si chiar daca nu te cunosc pot sa afirm asta din ce am citit pe aici.dupa ce k injuri k o zdreanta nici macar sa scrii nu stii!!!!si nu inteleg dc sari in sus de fund,k eu nu ma zis nimik de tine in topicul asta...daca te simti e treaba ta!!!un om normal nu scrie pe un forum k face chestii d alea cu pr ei si mai si intreaba daca e perversiune!!!ce vroiai sa iti dam un trofeu pt ceea ce faci.e treaba ta pana la urma dar nu te astepta k toata lumea sa fie de acord!!!RESPECTA TE,FA O FACULTATE,INTRETINE TE SINGURA,FII PLINA DE BANI SI APOI STAI DE VORBA CU MINE!!!!PANA ATUNCI ESTI UN KK!!!!sa nu mai indraznesti sa scrii pe topicul deschis de mine!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 18 Ianuarie 2009 12:19
Ciqui, acum stii ce se intampla!
Nici n-ai postat de doua ori si te-ai trezit injurata... Din cauza asta - asa cum spunea si Arsena - trebuie sa inveti sa te amuzi... Ce rost are sa te enervezi?
Pe de alta parte, e educativ... Exact din punctele expuse de voi (tu si Arsena) ... bine, educativ in sensul "Asa nu" dar tot educativ... Adica sa nu iti vina ciclul, sa iei sapte teste de sarcina care-ti zic "nu" esti gravida, tu sa "simti" ca esti, dar in loc sa dai fuga la un consult, dai fuga la calculator sa creezi topic de forum: Credeti ca sunt insarcinata au ba?
Sau: sa VREI sa ii platesti biletul unui strain sa vina sa te vada, sa deschizi un topic in care sa intrebi "ce sa fac" cand tu stii foarte bine CE ai sa faci. Pai mai omule, daca tot stii ce ai de facut, ce ma mai lasi pe mine sa imi tocesc deshtele de tastatura? Fa ce ai de facut, ca e o lume libera si - daca vrei sa se stie - posteaza un blog! Simplu!
Sau, si aici ma dau pe spate fazele: Eu sunt zodia Crocodilozaur si el e zodia Musculitza de Otzet. Ce ziceti, o sa ne intelegem? Aaa... si asta nu e tot! Vine sa-i raspunda vreo atoatestiutoare: "NOO! Aia din zodia Musca sunt TOTI niste mincinosi!" ( sa intelegem ca ii cunoaste - in sensul biblic - pe toti, si toti au mintit-o? )
Asa ca n-o lua in serios, amuza-te! Asta e singurul lucru pe care-l pot face oamenii normali...
Si mai e o chestie... Daca treci peste socul initial, o sa iti dai seama ca - in afara de mascote - cea mai mare parte a celor de aici sunt normali, haiosi, inteligenti si chiar se rade bine si frumos... Iar rasul indreapta multe.
Uite, cand topicul perversiune era pe la jumate si cand toti faceau glume geniale, imi aduc aminte ca intr-o seara eram pe drum spre casa... Intr-un trafic infernal, se mergea greu, bara la bara, in spatele meu un bou cu un ditamai autobuzu' ma orbea cu faza lunga in oglinda retrovizoare de ma holbam ca rama la caramida si nu vedem ni' ica la un metru in fata... Ei bine, exact in momentul ala mi-am adus aminte de topicul mascotei Teodutza si de replicile celor de pe forum si m-a bushit un ra-aas!
Vezi? Sunt si mascotele bune la ceva.
Dor_a
Postat pe 18 Ianuarie 2009 12:47
am vazut k e membra de cateva zile probabil ata e scopul ei pe forum sa isi bata joc!!!anyway,nu ma cobor la nivelul ei...no way!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 18 Ianuarie 2009 12:55
De la: ciquy, la data 2009-01-18 12:55:33am vazut k e membra de cateva zile probabil ata e scopul ei pe forum sa isi bata joc!!!anyway,nu ma cobor la nivelul ei...no way!!!!


De fapt ea e serioasa. Se astepta sa isi gaseasca si adepti. D'asta e asa oparita, ca n-a gasit...
Si uite asa, iti dai seama ca - pana la urma - sunt mai multi oameni normali decat anormali... Si daca vrei sa ti se mai ridice parul in cap, cauta si topicu' ala cu sexu' in grup sa ai toate fazele... Pana la urma de ce te miri? Asa e peste tot... Eu stiu ca imi trec mai repede orele de munca
Dor_a
Postat pe 18 Ianuarie 2009 13:10
ciQUI...TU FACI BANI PRIN SUPT SI FRECTIE...NU IMI SPUNE TU MIE CA TU EJTY IN STARE SA FACI BANI....NU TE CUNOSC DAR POT SA AFIRM CA CINEVA CARE E INSTARE SA FACA SINGUR BANII NU SE LAUDA CU ASTA..ASA CA NU IMI VENI CU TEXTE DASTEA Z.DREANTA INFECTA SI MORT.II MUMATII...PANA LA URMA RAMAI TARFULITA LU MAMICA SI TATICU CARE ITI DA EI BANI STRICATOU
Teodutza84
Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:12
De la: Teodutza84, la data 2009-01-17 20:44:07ciqui...esti dusa rau si dezaxata..ce mortii metii ai cu forumu meu/???


fah talalauco, da de cand e FORUMUL tau? de cand ti-ai luat q6? lasa injuraturile pt "perversiune", nu ne infecta pe toti.

Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:17
De la: Teodutza84, la data 2009-01-18 15:12:56ciQUI...TU FACI BANI PRIN SUPT SI FRECTIE...NU IMI SPUNE TU MIE CA TU EJTY IN STARE SA FACI BANI....NU TE CUNOSC DAR POT SA AFIRM CA CINEVA CARE E INSTARE SA FACA SINGUR BANII NU SE LAUDA CU ASTA..ASA CA NU IMI VENI CU TEXTE DASTEA Z.DREANTA INFECTA SI MORT.II MUMATII...PANA LA URMA RAMAI TARFULITA LU MAMICA SI TATICU CARE ITI DA EI BANI STRICATOU


dupa atatea marturisiri picante despre viata ta sexuala, ia spune-ne tu noua cum ai reusit sa faci bani sa-ti cumperi Q6-ele ala?

Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:22
oooo bitch fight......
anderson
Postat pe 18 Ianuarie 2009 17:00
si pe aici mai teo?t
fartilor,stiti ce au in comut teodutza si basescu?ambii spun sa traiti bine,iar cand cineva ii critica,le sare mustaru si il fac "gaozar".asa-i?
gabriela_35ct
Postat pe 18 Ianuarie 2009 17:27
Hai k sunteti tari deci mor de ras........cineva a deschis topicul ca nu suporta injuraturile si jicnirile dar de fapt in asta s-a transformat...
jeanpierre
Postat pe 13 Februarie 2009 19:17
De la: Teodutza84, la data 2009-01-18 15:12:56ciQUI...TU FACI BANI PRIN SUPT SI FRECTIE...NU IMI SPUNE TU MIE CA TU EJTY IN STARE SA FACI BANI....NU TE CUNOSC DAR POT SA AFIRM CA CINEVA CARE E INSTARE SA FACA SINGUR BANII NU SE LAUDA CU ASTA..ASA CA NU IMI VENI CU TEXTE DASTE\A Z.DREANTA INFECTA SI MORT.II MUMATII...PANA LA URMA RAMAI TARFULITA LU MAMICA SI TATICU CARE ITI DA EI BANI STRICATOU


Draga domnisoara-nu stiu daca ti se poate spune asa- dar in nici un caz nu meriti doamna....cred ca cel mai bine ar fi sa ne lasi pe noi astia mai in varsta sa ne vedem de topicurile noastre iar domnia ta sa stea frumusel pe mess sau Mirc unde asemenea scene si urlete sunt tolerate! Va multumesc!
jemima_uk
Postat pe 13 Februarie 2009 19:24
asta nu e un forum de jignit si injurat asa ca stop cu murdariile
ilyescorina
Postat pe 13 Februarie 2009 19:59
De la: ilyescorina, la data 2009-02-13 19:59:58asta nu e un forum de jignit si injurat asa ca stop cu murdariile
asa dar ce sa facem ???

gata facem politia kudika
na si eu deschid sectia de politie o inagurez azi daca aveti reclamatii trimiteti mp contati pe ajutorul meu sanctionez toti raufacatorii sa auzim numai de bine
yumy
Postat pe 15 Februarie 2009 11:30
De la: rosemery, la data 2009-02-15 11:30:41facem politia kudika

Te-ai dat cu cracii-n sus ! Te-a mancat tare..., sa vezi ce injuraturi iti iei acum...

Postat pe 15 Februarie 2009 11:46
cand vreau sa mi imbogtesc vocabularu intru aici
catch_a_fire
Postat pe 15 Februarie 2009 15:02
De la: Roco, la data 2009-02-15 11:46:00
De la: rosemery, la data 2009-02-15 11:30:41facem politia kudika

Te-ai dat cu cracii-n sus ! Te-a mancat tare..., sa vezi ce injuraturi iti iei acum...

Cine stie sa fie gabor e pana la moarte si nu-si ia nici injuraturi nici pumni asa ca sa trecem la treaba
yumy
Postat pe 15 Februarie 2009 15:55
De la: rosemery, la data 2009-02-15 15:55:24
De la: Roco, la data 2009-02-15 11:46:00
De la: rosemery, la data 2009-02-15 11:30:41facem politia kudika

Te-ai dat cu cracii-n sus ! Te-a mancat tare..., sa vezi ce injuraturi iti iei acum...

Cine stie sa fie gabor e pana la moarte si nu-si ia nici injuraturi nici pumni asa ca sa trecem la treaba
..........................................
erikahd2008
Postat pe 15 Februarie 2009 16:01
De la: erikahd2008, la data 2009-02-15 16:01:20
De la: rosemery, la data 2009-02-15 15:55:24
De la: Roco, la data 2009-02-15 11:46:00
De la: rosemery, la data 2009-02-15 11:30:41facem politia kudika

Te-ai dat cu cracii-n sus ! Te-a mancat tare..., sa vezi ce injuraturi iti iei acum...

Cine stie sa fie gabor e pana la moarte si nu-si ia nici injuraturi nici pumni asa ca sa trecem la treaba
..........................................

dar tu dormi mereu???
daca e asa eu zic sa facem un topic special pt tn knd intri sa gasesti ditamai patul perne moi si usor si vise placute
yumy
Postat pe 15 Februarie 2009 16:21
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-01-17 20:27:28 prima data knd am intrat pe acest forum a fost pentru k aveam o problema si cautam niste raspunsuri....de atunci nu am mai intrat,decat f rar...si intru acum,si ce gasesc aici...va injurati ca la usa cortului,doar pentru ca parerile voastre nu coincid...topicuri deschise aiurea cu tot felul de porcarii...deci ma ingrozeste!!!!nu condamn pe nmnei,fiecare cu problemele lui,dar mi se par total aiurea unele intrebari...in fine...ar trebui sa fie cineva sa stearga toate mesajele acelea cu injuraturi si chestii......deci nu pot sa cred ce s a ales de lumea asta... e primul forum pe care am intrat vreodata dar sincer ma dezgusta!!!si vreau sa stiu parerea voastra in legatura cu ce se petrece aici!!!o seara buna!!



De acord cu tine ! EXista totutsi cineva, cred eu, care modereaza...profilele.

Amuzant cum se aduna de exemplu pe cate un topic de genul "Cafeaua lui X" si posteaza frate la infinit :)) Masturbare mentala, ce sa mai. In fine

Postat pe 16 Februarie 2009 12:09
ignorale.......eu vb doar cu cn cred eu de cuviinta,nu ma bag in seama cu nm.Imi spun parerea daca vrea cnv sa o ia in seama bn,daca nu.........nu ma supar.
butterfly_sound_of_love
Postat pe 16 Februarie 2009 12:13
EJTY - genial.
Kathara
Postat pe 16 Februarie 2009 12:15
Las' ca si cea care posteaza dupa e la fel... Ca multa lume s-ar inghesui sa-i faca ei conversatie
Dor_a
Postat pe 16 Februarie 2009 12:24
De la: Dor_a, la data 2009-02-16 12:24:26Las' ca si cea care posteaza dupa e la fel... Ca multa lume s-ar inghesui sa-i faca ei conversatie

pey mai ales eu:D ca mult imi place sa mai vb:D dar mai sunt si altii cu chef de mijto care nu preau ce face si mult prea nesimtiti ca sa poata termina o discutie
yumy
Postat pe 16 Februarie 2009 12:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt lesbiana... 63 De la: feelthemagic 27 Martie 2012 11:44
bitches sa aveti grija da voi ..pop 34 De la: Schatt 30 August 2011 13:58
Produse foarte bune pentru imbunatatirea vietii sexuale, epilare definitiva, tratament alopecie, marirea sanilor, slabire naturala si nu numai!!! 4 De la: Lillix 15 Ianuarie 2009 23:24
De ce femeile sunt considerate "femei usoare" daca au mai multi parteneri sexuali? 50 De la: deep_silence 14 August 2009 02:14
amant pacera totala dar nu mai vreu 13 De la: liza24_84 7 Februarie 2009 15:40