Setari Cookie-uri

ce dracu se intampla aici??????????????

sa fim intelegatori....teoputza nu si-a luat portia zilnica de pipilica, si de asta e mai stresata....sa o intelegem, si sa o ajutam cu cate o donatie...eu am strans deja un pahar de plastic...
Aladiah
Postat pe 16 Februarie 2009 13:06
Haideti, oameni buni, sa ne mobilizam si sa ajutam pe unul din semenii nostrii la nevoie...macar doua, trei picaturi acolo...stiu ca si cei care au probleme cu vezica tot pot stoarce macar o picatura de la ei...este un caz disperat! Va rugam sa contribuiti!
Aladiah
Postat pe 16 Februarie 2009 13:12
Unde, unde? Dau si io, ca's o darnica din fire
Dor_a
Postat pe 16 Februarie 2009 13:24
speram ca teoputza sa vina sa isi colecteze donatiile personal
Aladiah
Postat pe 16 Februarie 2009 13:26
totusi, va atentionam, daca apare la usa dumneavoastra, dati-i paharul cu donatia, nu o lasati in baie! repetam, nu o lasati in baie! S-ar putea sa va goleasca vasul de la wc
Aladiah
Postat pe 16 Februarie 2009 13:27
De la: lecabel, la data 2009-02-16 13:06:54sa fim intelegatori....teoputza nu si-a luat portia zilnica de pipilica, si de asta e mai stresata....sa o intelegem, si sa o ajutam cu cate o donatie...eu am strans deja un pahar de plastic...


eu nu pot sa te ajut, azi imi fac analizele asa ca nu donez nici daca o vad crapand....

dandanaua_reloaded
Postat pe 16 Februarie 2009 13:27
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-16 13:27:48
De la: lecabel, la data 2009-02-16 13:06:54sa fim intelegatori....teoputza nu si-a luat portia zilnica de pipilica, si de asta e mai stresata....sa o intelegem, si sa o ajutam cu cate o donatie...eu am strans deja un pahar de plastic...


eu nu pot sa te ajut, azi imi fac analizele asa ca nu donez nici daca o vad crapand....



off, dandanaua, dar e deshidratata rau fata....
Aladiah
Postat pe 16 Februarie 2009 13:46
niente ,rien, nothing, canci....
nimic nu merita....
a, fugit sa ma intepe....si sa donez niste.... la aia la laborator, daca teo il mai vrea dupa.... il dau.
dandanaua_reloaded
Postat pe 16 Februarie 2009 14:11
De la: Coman__, la data 2009-02-16 12:09:39
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-01-17 20:27:28 prima data knd am intrat pe acest forum a fost pentru k aveam o problema si cautam niste raspunsuri....de atunci nu am mai intrat,decat f rar...si intru acum,si ce gasesc aici...va injurati ca la usa cortului,doar pentru ca parerile voastre nu coincid...topicuri deschise aiurea cu tot felul de porcarii...deci ma ingrozeste!!!!nu condamn pe nmnei,fiecare cu problemele lui,dar mi se par total aiurea unele intrebari...in fine...ar trebui sa fie cineva sa stearga toate mesajele acelea cu injuraturi si chestii......deci nu pot sa cred ce s a ales de lumea asta... e primul forum pe care am intrat vreodata dar sincer ma dezgusta!!!si vreau sa stiu parerea voastra in legatura cu ce se petrece aici!!!o seara buna!!



De acord cu tine ! EXista totutsi cineva, cred eu, care modereaza...profilele.

Amuzant cum se aduna de exemplu pe cate un topic de genul "Cafeaua lui X" si posteaza frate la infinit :)) Masturbare mentala, ce sa mai. In fine

Da' ce-ai frate cu cafenelele?
Si din cate stiu eu ii zice masturbare psihica, dar probabil sunt eu depasita de evenimente....
Lucia1971
Postat pe 16 Februarie 2009 14:18
Ba el se masturbeaza in mintea lui... Sh-asha!
Dor_a
Postat pe 16 Februarie 2009 14:31
De la: Lucia1971, la data 2009-02-16 14:18:13
De la: Coman__, la data 2009-02-16 12:09:39
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-01-17 20:27:28 prima data knd am intrat pe acest forum a fost pentru k aveam o problema si cautam niste raspunsuri....de atunci nu am mai intrat,decat f rar...si intru acum,si ce gasesc aici...va injurati ca la usa cortului,doar pentru ca parerile voastre nu coincid...topicuri deschise aiurea cu tot felul de porcarii...deci ma ingrozeste!!!!nu condamn pe nmnei,fiecare cu problemele lui,dar mi se par total aiurea unele intrebari...in fine...ar trebui sa fie cineva sa stearga toate mesajele acelea cu injuraturi si chestii......deci nu pot sa cred ce s a ales de lumea asta... e primul forum pe care am intrat vreodata dar sincer ma dezgusta!!!si vreau sa stiu parerea voastra in legatura cu ce se petrece aici!!!o seara buna!!



De acord cu tine ! EXista totutsi cineva, cred eu, care modereaza...profilele.

Amuzant cum se aduna de exemplu pe cate un topic de genul "Cafeaua lui X" si posteaza frate la infinit :)) Masturbare mentala, ce sa mai. In fine

Da' ce-ai frate cu cafenelele?
Si din cate stiu eu ii zice masturbare psihica, dar probabil sunt eu depasita de evenimente....



Da, ai dreptate, ar trebuii sa dai un refresh la vocabular.





Postat pe 16 Februarie 2009 21:07
De la: Dor_a, la data 2009-02-16 14:31:44Ba el se masturbeaza in mintea lui... Sh-asha!



Serios glumesti ?


Postat pe 16 Februarie 2009 21:09
De la: Teodutza84, la data 2009-01-18 15:12:56ciQUI...TU FACI BANI PRIN SUPT SI FRECTIE...NU IMI SPUNE TU MIE CA TU EJTY IN STARE SA FACI BANI....NU TE CUNOSC DAR POT SA AFIRM CA CINEVA CARE E INSTARE SA FACA SINGUR BANII NU SE LAUDA CU ASTA..ASA CA NU IMI VENI CU TEXTE DASTEA Z.DREANTA INFECTA SI MORT.II MUMATII...PANA LA URMA RAMAI TARFULITA LU MAMICA SI TATICU CARE ITI DA EI BANI STRICATOU


Imi plac femeile directe.

Teo, tine-o tot asa.

Postat pe 16 Februarie 2009 21:12
De la: Coman__, la data 2009-02-16 21:12:02
De la: Teodutza84, la data 2009-01-18 15:12:56ciQUI...TU FACI BANI PRIN SUPT SI FRECTIE...NU IMI SPUNE TU MIE CA TU EJTY IN STARE SA FACI BANI....NU TE CUNOSC DAR POT SA AFIRM CA CINEVA CARE E INSTARE SA FACA SINGUR BANII NU SE LAUDA CU ASTA..ASA CA NU IMI VENI CU TEXTE DASTEA Z.DREANTA INFECTA SI MORT.II MUMATII...PANA LA URMA RAMAI TARFULITA LU MAMICA SI TATICU CARE ITI DA EI BANI STRICATOU


Imi plac femeile directe.

Teo, tine-o tot asa.

imi place hai si mai incarca un glontz cu inca o injuratura combina mai multe baga un cokteil molotov ca si gaborii fug de spaima
dar daca nu e si un pumn ceva e tot degeaba, doar vorbe in vant astept si ceva actiune
yumy
Postat pe 17 Februarie 2009 09:48
da ce liniste e azi pe aici!!!!
catch_a_fire
Postat pe 17 Februarie 2009 16:29
klarra
Postat pe 17 Februarie 2009 16:46
De la: anderson, la data 2009-01-18 17:00:55oooo bitch fight......


cristi_nne
Postat pe 18 Martie 2009 14:52
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-01-17 20:27:28 prima data knd am intrat pe acest forum a fost pentru k aveam o problema si cautam niste raspunsuri....de atunci nu am mai intrat,decat f rar...si intru acum,si ce gasesc aici...va injurati ca la usa cortului,doar pentru ca parerile voastre nu coincid...topicuri deschise aiurea cu tot felul de porcarii...deci ma ingrozeste!!!!nu condamn pe nmnei,fiecare cu problemele lui,dar mi se par total aiurea unele intrebari...in fine...ar trebui sa fie cineva sa stearga toate mesajele acelea cu injuraturi si chestii......deci nu pot sa cred ce s a ales de lumea asta... e primul forum pe care am intrat vreodata dar sincer ma dezgusta!!!si vreau sa stiu parerea voastra in legatura cu ce se petrece aici!!!o seara buna!!

eu nu sunt de mult pe acest forum dar de cand sunt mi-am inbogatit vocabularul f mult.....am invatat niste chestii f ..."interesante" ...........daca ar afla apropiati mei ce am invatat eu aici sigur ar fi ..........."invidiosi"....
everything_for_you
Postat pe 29 Martie 2009 22:27
so... tudoritza muichii mai are multe de povestit ca de ceva vreme ne lipseste de binecuvantata-i prezenta... cat despre topicul cu perversiunea s-a dus naibii distractia de cand a disparut initiatoarea
cat despre coman ce sa mai spun...eternul virgin ii place tocmai neostoita pipilica....

mai comane mai ...inca nu ai terminat cu prostiile c imediat iti caut in coarne pe topicul ala al tau....

dandanaua_reloaded
Postat pe 29 Martie 2009 23:27
vai ce urit vb teoduta asta
pamela_1
Postat pe 2 Aprilie 2009 13:54
vai de capu meu da' deplasata mai ii fata asta...
da o avut cineva treaba cu tine?
esti frustrata in viata de zi cu zi si iti dai drumu pe un forum pe niste oameni necunoscuti?asa te simti tu mai bine?
dak scriind prostii si lucruri fara sens...ia o foaie de hartie si da-i fata!!!scrie acolo tot ce te supara...si lasa-ne pe noi sa vorbim frumos si linistite pe un forum de femei...
du-te educa--te...si invata cei 7 ani de-acasa...invata sa scrii...sa te comporti...sa vorbesti...si apoi iesi si tu in lume...
clar te incadrezi in campania antimitocanie de la guerilla:)))))))
cine e de-acord cu mine? mainile sussss
angelina_
Postat pe 2 Aprilie 2009 22:16
Ce dracu se intampla aici??????????????
Draga mea, nu inteleg de ce esti consternata, din cate vad limbajul tau nu este unul din cele mai civilizate.
" Hotul striga hotii " cred ca asa se traduce ceea ce vrei tu sa scoti in evidenta.
Fiecare face ce considera, daca un subiect nu te intereseaza, simplu, nu citesti.Desi scriu foarte rar pe site, intru zilnic si am gasit foarte multe lucruri interesante si uneori nu strica putina "sare si piper" altfel am muri de atata seriozitate !!!!
ioana_drg
Postat pe 23 Mai 2009 21:36
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-01-18 12:19:16auzi draga teodutza las o mai moale cu comentariile si nu ma injuta tu pe mine,perversa mika si frustrata ce esti...mai bine du te la pr tau sa se mai p**e odata in gura aia a ta spurcata si lasa ne pe noi...ti ai luat tu cumva forum???dezaxata esti tu bai fata,nu te compari tu cu mine si chiar daca nu te cunosc pot sa afirm asta din ce am citit pe aici.dupa ce k injuri k o zdreanta nici macar sa scrii nu stii!!!!si nu inteleg dc sari in sus de fund,k eu nu ma zis nimik de tine in topicul asta...daca te simti e treaba ta!!!un om normal nu scrie pe un forum k face chestii d alea cu pr ei si mai si intreaba daca e perversiune!!!ce vroiai sa iti dam un trofeu pt ceea ce faci.e treaba ta pana la urma dar nu te astepta k toata lumea sa fie de acord!!!RESPECTA TE,FA O FACULTATE,INTRETINE TE SINGURA,FII PLINA DE BANI SI APOI STAI DE VORBA CU MINE!!!!PANA ATUNCI ESTI UN KK!!!!sa nu mai indraznesti sa scrii pe topicul deschis de mine!!!!


cat fight
mai usor fetelor... ne intreceti la injuraturi
blacka
Postat pe 23 Mai 2009 23:08
De la: Rhini, la data 2009-01-17 20:28:47eu sunt noua . asa e aici?


Da... Cel mai bine ar fi sa'ti stergi contu'
Diavolyta_
Postat pe 25 Mai 2009 18:03
pur si simplu nu inteleg de ce te ataci atat de mult... ai dechis acest topic pentru ca ... culmea te deranjeaza cum se injura si ce scandaluri sunt pe aici .... desi vad ca nu e asa ... te plangi de un lucru pe care defapt il faci si tu... daca chiar te deranjeaza chestiile astea cel mai bine e sa nu le bagi in seama...si daca ti se vorbeste urat iar la fel ... nu bagi persoana respectiva in seama...
nu cred ca daca ar vedea ca nu dai nici un semn de nervi s-ar mai deranja sa te injure de fiecare data cand te "vede"
dar daca ii/le raspunzi cu aceeasi moneda "problema" ia amploare
lovehurts
Postat pe 18 Iunie 2009 11:04
se intimpla ca traim intr-o lume nebuna...nebuna..nebuna
pamela_1
Postat pe 18 Iunie 2009 12:25
Parerea mea este ca moderatorii si administratorii nu isi fac treaba(daca exista asa ceva pe aici).
Un forum trebuie sa aiba un regulament care trebuie respectat.In caz contrar exista consecinte gen banare pe IP sau pe user(periodica sau permanenta).
In fine,aici ii ca la balamuc.
Alunuca
Postat pe 18 Iunie 2009 12:48
De la: everything_for_you, la data 2009-03-29 22:27:06
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-01-17 20:27:28 prima data knd am intrat pe acest forum a fost pentru k aveam o problema si cautam niste raspunsuri....de atunci nu am mai intrat,decat f rar...si intru acum,si ce gasesc aici...va injurati ca la usa cortului,doar pentru ca parerile voastre nu coincid...topicuri deschise aiurea cu tot felul de porcarii...deci ma ingrozeste!!!!nu condamn pe nmnei,fiecare cu problemele lui,dar mi se par total aiurea unele intrebari...in fine...ar trebui sa fie cineva sa stearga toate mesajele acelea cu injuraturi si chestii......deci nu pot sa cred ce s a ales de lumea asta... e primul forum pe care am intrat vreodata dar sincer ma dezgusta!!!si vreau sa stiu parerea voastra in legatura cu ce se petrece aici!!!o seara buna!!

eu nu sunt de mult pe acest forum dar de cand sunt mi-am inbogatit vocabularul f mult.....am invatat niste chestii f ..."interesante" ...........daca ar afla apropiati mei ce am invatat eu aici sigur ar fi ..........."invidiosi"....


pacat ca nu ti-ai " inbogatit"..( a se citi imbogatit).si ortografia...ci doar vocabularul
ninushk
Postat pe 10 August 2009 23:12
dreptate ai
si eu sunt nou si chiar nu ma asteptam sa gasesc asa ceva aici
dar se pare ca unele persoane sunt fara scrupule fara suparare
nu crede-am sa gasesc asa ceva aici
dar am intalint o persoana aici nesimtita dar nu va pot spune pacat de cei care au muncit si au construit acest forum deoarece datorita unor persoane needucate se duce de rapa acest forum
pacat mare pacat
rolly17
Postat pe 10 August 2009 23:22
De la: rolly17, la data 2009-08-10 23:22:17dreptate ai
si eu sunt nou si chiar nu ma asteptam sa gasesc asa ceva aici
dar se pare ca unele persoane sunt fara scrupule fara suparare
nu crede-am sa gasesc asa ceva aici
dar am intalint o persoana aici nesimtita dar nu va pot spune pacat de cei care au muncit si au construit acest forum deoarece datorita unor persoane needucate se duce de rapa acest forum
pacat mare pacat


tzutzulina, ce-are educatia cu acceptarea homosenzualitati!!!?
geo_x
Postat pe 10 August 2009 23:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FARA ORGASM!!!!!!!!!! 10 De la: kudika514482 20 Mai 2013 22:38
Anticonceptionale... Menstruatie... 22 De la: SunGirl 11 Iunie 2013 13:58
indiferenta barbatilor 40 De la: MissMe2 4 Mai 2009 10:16
no me interesa kudika esta 13 De la: yumy 28 Iulie 2010 19:47
buna tutror 2 De la: mahy33 12 Martie 2010 20:18