Setari Cookie-uri

Dilema! Astept un sfat din partea voastra.

Nu am scris niciodata aici doar am fost "spectator". Acum simt nevoia sa primesc si eu sfaturi de la voi. Sunt intr-o situatie in care nu stiu cum sa ma descurc. Am 25 ani si urmeaza sa ma casatoresc cu un barbat minunat. Il iubesc din tot sufletul si el la fel. Problema este ca a aparut un anume domn X fata de care simt o atractie sexuala nebuneasca, care pare a fii reciproca. Ma face sa plutesc numai cand vorbesc cu el iar cand ne intalnim fata in fata nu mai spun..... Cu viitorul meu sot ma inteleg de minune din toate punctele de vedere mai putin in pat... Aici ... se pare k nu prea ne potrivim. Cu acest domn X am discutat despre ceea ce se intampla intre noi si el spune (normal ca toti barbatii), ca ar fii bine sa ne intalnim pentru a scapa de toata tensiunea, si dorinta asta. Aici vreau sa interveniti voi cu niste sfaturi. Nu vreau sa am constiinta incarcata ca mi-am inselat viitorul sot dar pe de alta parte acest domn X ma inebuneste pur si simplu , ma face sa uit de tot. DAR TOTUL ESTE PUR ATRACTIE SEXUALA SI ATAT. Va rog daca imi puteti da un sfat v-as fi recunoscatoare. Va pup si astept raspuns din partea voastra.
andreea_0884
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:04
De la: andreea_0884, la data 2009-04-10 15:04:39Nu am scris niciodata aici doar am fost "spectator". Acum simt nevoia sa primesc si eu sfaturi de la voi. Sunt intr-o situatie in care nu stiu cum sa ma descurc. Am 25 ani si urmeaza sa ma casatoresc cu un barbat minunat. Il iubesc din tot sufletul si el la fel. Problema este ca a aparut un anume domn X fata de care simt o atractie sexuala nebuneasca, care pare a fii reciproca. Ma face sa plutesc numai cand vorbesc cu el iar cand ne intalnim fata in fata nu mai spun..... Cu viitorul meu sot ma inteleg de minune din toate punctele de vedere mai putin in pat... Aici ... se pare k nu prea ne potrivim. Cu acest domn X am discutat despre ceea ce se intampla intre noi si el spune (normal ca toti barbatii), ca ar fii bine sa ne intalnim pentru a scapa de toata tensiunea, si dorinta asta. Aici vreau sa interveniti voi cu niste sfaturi. Nu vreau sa am constiinta incarcata ca mi-am inselat viitorul sot dar pe de alta parte acest domn X ma inebuneste pur si simplu , ma face sa uit de tot. DAR TOTUL ESTE PUR ATRACTIE SEXUALA SI ATAT. Va rog daca imi puteti da un sfat v-as fi recunoscatoare. Va pup si astept raspuns din partea voastra.

o sa te atraga si sotul tau in pat nu iti fa probleme in timp o sa castigati amandoi experienta si totul va fi bine.....eu zic ca nu are rost sa il inseli..........
Baiat_Rezervat
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:08
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-04-10 15:08:55
De la: andreea_0884, la data 2009-04-10 15:04:39Nu am scris niciodata aici doar am fost "spectator". Acum simt nevoia sa primesc si eu sfaturi de la voi. Sunt intr-o situatie in care nu stiu cum sa ma descurc. Am 25 ani si urmeaza sa ma casatoresc cu un barbat minunat. Il iubesc din tot sufletul si el la fel. Problema este ca a aparut un anume domn X fata de care simt o atractie sexuala nebuneasca, care pare a fii reciproca. Ma face sa plutesc numai cand vorbesc cu el iar cand ne intalnim fata in fata nu mai spun..... Cu viitorul meu sot ma inteleg de minune din toate punctele de vedere mai putin in pat... Aici ... se pare k nu prea ne potrivim. Cu acest domn X am discutat despre ceea ce se intampla intre noi si el spune (normal ca toti barbatii), ca ar fii bine sa ne intalnim pentru a scapa de toata tensiunea, si dorinta asta. Aici vreau sa interveniti voi cu niste sfaturi. Nu vreau sa am constiinta incarcata ca mi-am inselat viitorul sot dar pe de alta parte acest domn X ma inebuneste pur si simplu , ma face sa uit de tot. DAR TOTUL ESTE PUR ATRACTIE SEXUALA SI ATAT. Va rog daca imi puteti da un sfat v-as fi recunoscatoare. Va pup si astept raspuns din partea voastra.

o sa te atraga si sotul tau in pat nu iti fa probleme in timp o sa castigati amandoi experienta si totul va fi bine.....eu zic ca nu are rost sa il inseli..........
dak nu a atras-o pana acum in pat nu o va atrage nici de acum incolo..faptul ca fiind logodita are ochii si pt alti barbati indiferent dak e vb de atractie sexuala sau sentimente...inseamna ca nu e pregatita 100% pt o casnicie...si din punctul meu de vedere dak doua persoane nu se inteleg in pat nu au prea mari sperante la un viitor impreuna,pt ca va ajunge la un moment in care fiecare va cauta in alta parte ceea ce nu-l satisface acasa,asa vor incepe geloziile,discutiile si finalul se stie...
vale24
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:16
De la: andreea_0884, la data 2009-04-10 15:04:39Nu am scris niciodata aici doar am fost "spectator". Acum simt nevoia sa primesc si eu sfaturi de la voi. Sunt intr-o situatie in care nu stiu cum sa ma descurc. Am 25 ani si urmeaza sa ma casatoresc cu un barbat minunat. Il iubesc din tot sufletul si el la fel. Problema este ca a aparut un anume domn X fata de care simt o atractie sexuala nebuneasca, care pare a fii reciproca. Ma face sa plutesc numai cand vorbesc cu el iar cand ne intalnim fata in fata nu mai spun..... Cu viitorul meu sot ma inteleg de minune din toate punctele de vedere mai putin in pat... Aici ... se pare k nu prea ne potrivim. Cu acest domn X am discutat despre ceea ce se intampla intre noi si el spune (normal ca toti barbatii), ca ar fii bine sa ne intalnim pentru a scapa de toata tensiunea, si dorinta asta. Aici vreau sa interveniti voi cu niste sfaturi. Nu vreau sa am constiinta incarcata ca mi-am inselat viitorul sot dar pe de alta parte acest domn X ma inebuneste pur si simplu , ma face sa uit de tot. DAR TOTUL ESTE PUR ATRACTIE SEXUALA SI ATAT. Va rog daca imi puteti da un sfat v-as fi recunoscatoare. Va pup si astept raspuns din partea voastra.

nasol , pai daca zici ca nu te potrivesti cu viitorul tau sot in pat , cred ca o sa apara si altiii de care o sa fi la fel de atrasa ca si prietenul asta, asa ca poate ar trebui sa te gandesti mai bine ce vrei sa faci ....,
nu spune nimeni ca o sa te potrivesti si cu x in pat , dar vezi ce faci , sa nu afle viitorul tau sot, sau sa nu ramain insarcinata cu x , ca s-a facut un studiu in urma caruia s-a observa ca 30% din populatia globului ar avea ca si tata alta persoana decat cred ei .....
SweetDadyD
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:19
Tocmai de asta mi-e teama Vale.Totusi ne iubim si ne iubim foarte mult si am sperat si sper ca aceasta problema sa dispara cu timpul. Problema e ca acum tind sa incerc aceasta " idila". Ma atrage. si nu stiu ce sa fac
andreea_0884
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:19
esti sigura ca vrei sa te casatoresti? .
ETE_EU
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:20
De la: SweetDadyD, la data 2009-04-10 15:19:10
De la: andreea_0884, la data 2009-04-10 15:04:39Nu am scris niciodata aici doar am fost "spectator". Acum simt nevoia sa primesc si eu sfaturi de la voi. Sunt intr-o situatie in care nu stiu cum sa ma descurc. Am 25 ani si urmeaza sa ma casatoresc cu un barbat minunat. Il iubesc din tot sufletul si el la fel. Problema este ca a aparut un anume domn X fata de care simt o atractie sexuala nebuneasca, care pare a fii reciproca. Ma face sa plutesc numai cand vorbesc cu el iar cand ne intalnim fata in fata nu mai spun..... Cu viitorul meu sot ma inteleg de minune din toate punctele de vedere mai putin in pat... Aici ... se pare k nu prea ne potrivim. Cu acest domn X am discutat despre ceea ce se intampla intre noi si el spune (normal ca toti barbatii), ca ar fii bine sa ne intalnim pentru a scapa de toata tensiunea, si dorinta asta. Aici vreau sa interveniti voi cu niste sfaturi. Nu vreau sa am constiinta incarcata ca mi-am inselat viitorul sot dar pe de alta parte acest domn X ma inebuneste pur si simplu , ma face sa uit de tot. DAR TOTUL ESTE PUR ATRACTIE SEXUALA SI ATAT. Va rog daca imi puteti da un sfat v-as fi recunoscatoare. Va pup si astept raspuns din partea voastra.

nasol , pai daca zici ca nu te potrivesti cu viitorul tau sot in pat , cred ca o sa apara si altiii de care o sa fi la fel de atrasa ca si prietenul asta, asa ca poate ar trebui sa te gandesti mai bine ce vrei sa faci ....,
nu spune nimeni ca o sa te potrivesti si cu x in pat , dar vezi ce faci , sa nu afle viitorul tau sot, sau sa nu ramain insarcinata cu x , ca s-a facut un studiu in urma caruia s-a observa ca 30% din populatia globului ar avea ca si tata alta persoana decat cred ei .....


E si asta e o problema destul de grava pentru ca daca ar afla viitorul sot ca macar ma gandesc la asa ceva, se duc de rapa toate planurile noastre. Este destul de gelos
andreea_0884
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:21
De la: vale24, la data 2009-04-10 15:16:19
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-04-10 15:08:55
De la: andreea_0884, la data 2009-04-10 15:04:39Nu am scris niciodata aici doar am fost "spectator". Acum simt nevoia sa primesc si eu sfaturi de la voi. Sunt intr-o situatie in care nu stiu cum sa ma descurc. Am 25 ani si urmeaza sa ma casatoresc cu un barbat minunat. Il iubesc din tot sufletul si el la fel. Problema este ca a aparut un anume domn X fata de care simt o atractie sexuala nebuneasca, care pare a fii reciproca. Ma face sa plutesc numai cand vorbesc cu el iar cand ne intalnim fata in fata nu mai spun..... Cu viitorul meu sot ma inteleg de minune din toate punctele de vedere mai putin in pat... Aici ... se pare k nu prea ne potrivim. Cu acest domn X am discutat despre ceea ce se intampla intre noi si el spune (normal ca toti barbatii), ca ar fii bine sa ne intalnim pentru a scapa de toata tensiunea, si dorinta asta. Aici vreau sa interveniti voi cu niste sfaturi. Nu vreau sa am constiinta incarcata ca mi-am inselat viitorul sot dar pe de alta parte acest domn X ma inebuneste pur si simplu , ma face sa uit de tot. DAR TOTUL ESTE PUR ATRACTIE SEXUALA SI ATAT. Va rog daca imi puteti da un sfat v-as fi recunoscatoare. Va pup si astept raspuns din partea voastra.

o sa te atraga si sotul tau in pat nu iti fa probleme in timp o sa castigati amandoi experienta si totul va fi bine.....eu zic ca nu are rost sa il inseli..........
dak nu a atras-o pana acum in pat nu o va atrage nici de acum incolo..faptul ca fiind logodita are ochii si pt alti barbati indiferent dak e vb de atractie sexuala sau sentimente...inseamna ca nu e pregatita 100% pt o casnicie...si din punctul meu de vedere dak doua persoane nu se inteleg in pat nu au prea mari sperante la un viitor impreuna,pt ca va ajunge la un moment in care fiecare va cauta in alta parte ceea ce nu-l satisface acasa,asa vor incepe geloziile,discutiile si finalul se stie...




De acord cu vale...daca nu e viitorul tau sot cel care te innebuneste si te face sa plutesti...atunci degeaba casatoria
OneLastBreath
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:23
De la: ETE_EU, la data 2009-04-10 15:20:25esti sigura ca vrei sa te casatoresti? .


Imi doresc sa ma casatoresc cu logodnicul meu imi doresc sa avem o casnicie fericita copii. si tot " tacamul" daca pot spune asa. Ma gandesc daca oare problema asta va exista mereu intre noi?
andreea_0884
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:23
Suntem impreuna de 3 ani! Ne-am facut planuri, iluzii, sa dau cu piciorul la tot??
andreea_0884
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:24
De la: andreea_0884, la data 2009-04-10 15:24:46Suntem impreuna de 3 ani! Ne-am facut planuri, iluzii, sa dau cu piciorul la tot??
trebuie sa te gandesti bine, poate cu tipul de care esti atrasa sexual nu te vei intelege la fel de bine cum o faci cu logodnicul tau, care probabil te iubeste daca ati ajuns la asa planuri...e o decizie dificila la care nu ar trebui sa te pripesti
priest
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:29
Editzi_X
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:32
De la: andreea_0884, la data 2009-04-10 15:24:46Suntem impreuna de 3 ani! Ne-am facut planuri, iluzii, sa dau cu piciorul la tot??


Si daca te culci cu X si descoperi ca e mai super ca logodnicul tau? Ce faci?Poate logodnicul tau iti e mai mult prieten iar tu confunzi prietenia cu iubirea...Gandeste-te ca dupa casatorie ar putea aparea si un copil si ar fi mai dureroasa despartirea...Nu poti sa fii indragostita de un om fara sa te atraga sexual...Asta e adevarul...Nu te marita pana nu iti rezolvi toate problemele...
camelusha83
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:34
Buna! si eu am fost doar spectatoare pana acum, dar as dori sa imi spun si eu parerea despre acest subiect: cred ca iubirea dintre tine si logodnicul tau nu este atat de puternica pe cat spui tu (din partea ta ma refer) si cred ca daca alegi sa ramai cu el o sa mai existe si alti domni X si pana la urma tot o sa cedezi. Personal consider ca daca acum nu exista acea iubire care sa "iti dea aripi", ce o sa se intample peste 20 ani? o sa te trezesti la o varsta inaintata ca "ti-ai ratat viata". Incao data - asta e parerea mea!!!
Blue_eyes84
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:41
De la: vale24, la data 2009-04-10 15:16:19
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-04-10 15:08:55
De la: andreea_0884, la data 2009-04-10 15:04:39Nu am scris niciodata aici doar am fost "spectator". Acum simt nevoia sa primesc si eu sfaturi de la voi. Sunt intr-o situatie in care nu stiu cum sa ma descurc. Am 25 ani si urmeaza sa ma casatoresc cu un barbat minunat. Il iubesc din tot sufletul si el la fel. Problema este ca a aparut un anume domn X fata de care simt o atractie sexuala nebuneasca, care pare a fii reciproca. Ma face sa plutesc numai cand vorbesc cu el iar cand ne intalnim fata in fata nu mai spun..... Cu viitorul meu sot ma inteleg de minune din toate punctele de vedere mai putin in pat... Aici ... se pare k nu prea ne potrivim. Cu acest domn X am discutat despre ceea ce se intampla intre noi si el spune (normal ca toti barbatii), ca ar fii bine sa ne intalnim pentru a scapa de toata tensiunea, si dorinta asta. Aici vreau sa interveniti voi cu niste sfaturi. Nu vreau sa am constiinta incarcata ca mi-am inselat viitorul sot dar pe de alta parte acest domn X ma inebuneste pur si simplu , ma face sa uit de tot. DAR TOTUL ESTE PUR ATRACTIE SEXUALA SI ATAT. Va rog daca imi puteti da un sfat v-as fi recunoscatoare. Va pup si astept raspuns din partea voastra.

o sa te atraga si sotul tau in pat nu iti fa probleme in timp o sa castigati amandoi experienta si totul va fi bine.....eu zic ca nu are rost sa il inseli..........
dak nu a atras-o pana acum in pat nu o va atrage nici de acum incolo..faptul ca fiind logodita are ochii si pt alti barbati indiferent dak e vb de atractie sexuala sau sentimente...inseamna ca nu e pregatita 100% pt o casnicie...si din punctul meu de vedere dak doua persoane nu se inteleg in pat nu au prea mari sperante la un viitor impreuna,pt ca va ajunge la un moment in care fiecare va cauta in alta parte ceea ce nu-l satisface acasa,asa vor incepe geloziile,discutiile si finalul se stie...

nu exista partener perfect pentru casatorie deoarece suntem oameni si avem si calitati si defecte....problema care se ridica este cum acoperi defectele avand in vedere faptul ca nu suntem perfecti....
Baiat_Rezervat
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:41
De la: camelusha83, la data 2009-04-10 15:34:09
De la: andreea_0884, la data 2009-04-10 15:24:46Suntem impreuna de 3 ani! Ne-am facut planuri, iluzii, sa dau cu piciorul la tot??


Si daca te culci cu X si descoperi ca e mai super ca logodnicul tau? Ce faci?Poate logodnicul tau iti e mai mult prieten iar tu confunzi prietenia cu iubirea...Gandeste-te ca dupa casatorie ar putea aparea si un copil si ar fi mai dureroasa despartirea...Nu poti sa fii indragostita de un om fara sa te atraga sexual...Asta e adevarul...Nu te marita pana nu iti rezolvi toate problemele...

bine zis as mai adauga un lucru, nu putem alege (din pacate ) de cine suntem atrasi ,asa ca ori e ori nu e
SweetDadyD
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:45
Asa gandesc si eu.Consider ca la un moment dat aceasta problema va disparea.(pentru Baiat Rezervat)
Pentru Camelusha 83. Nu mai stiu ce sa spun ne completam in toate privintele. Gandim la fel.... ne ascultam unul pe altul. Totul e ok, in afara faptului ca el este un pic prea gelos. Ma gandesc ca poate si gelozia lui ma " impinge" sa imi doresc o idila???. Eu sunt din zodia leu iar toate aceste " calitati" ale leului mi se potrivesc de minune. Poate ca vreau sa fiu eu sefu sa ies din cuvantul lui ....Sa fac ceva ce nu am voie . Nu stiu sunt confuza.
andreea_0884
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:49
INCEARCA SA COMUNICI MAI MULT CU SOTUL... SI INCEARCA SA FACI IN PAT CU SOTUL CE FACI CU X... POATE ASA REVII PE PAMINT....ESTE PACAT SA IL INSELI...DACA IL IUBESTI CUM SPUI TU
pamela_1
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:02
SI CRED CA TE-AI INDRAGOSTIT DE X.... PREA PLUTESTI ..DOMNUL X CE SPUNE?....
pamela_1
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:04
De la: pamela_1, la data 2009-04-10 16:02:18INCEARCA SA COMUNICI MAI MULT CU SOTUL... SI INCEARCA SA FACI IN PAT CU SOTUL CE FACI CU X... POATE ASA REVII PE PAMINT....ESTE PACAT SA IL INSELI...DACA IL IUBESTI CUM SPUI TU


Dar inca nu am facut nimik cu X. Ma incita si imi doresc... dar imi bate la usa constiinta
andreea_0884
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:06
Domnul X incearca imi spune si el la randul lui ca simte aceasta atractie si ca isi doreste si el citez " sa stingem aceasta pasiune" . Si inca ceva ce nu v-am zis este ca si el este intr-o relatie de 6 ani, si spune ca nu a simtit aceasta atractie niciodata si ca nici el nu si-a inselat prietena niciodata dar ... cu mine ar vrea. Acum asta cu inselatul nu o iau de buna ca pana la urma un barbat ar spune orice sa ademeneasca o fata....
andreea_0884
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:09
ATRACTIE SEXUALA ESTE NUMAI CIND DEJA AI PUSO SI A FOST PLACUT ...RAMINE VARIANTA CA TE-AI INDRAGOSTIT E CLAR
pamela_1
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:10
CLAR... ...INSA PROBLEMA TA...ESTE INTR-O BALANTA...TU NUMAI CA ITI DORESTI SEX CU EL..ESTI SI CURIOASA DACA... CE NU ITI OFERA SOTUL ...GASESTI LA X...SI ITI SPUN EU..CA DACA ITI PLACE...ADIO NUNTA...
pamela_1
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:13
De la: pamela_1, la data 2009-04-10 16:10:42ATRACTIE SEXUALA ESTE NUMAI CIND DEJA AI PUSO SI A FOST PLACUT ...RAMINE VARIANTA CA TE-AI INDRAGOSTIT E CLAR


Daca as fi indragostita m-ar interesa ce face, as fi geloasa pe prietena lui as simtii ceva nu??? Dar pe mine toate aspectele astea nu ma intereseaza! Pur si simplu ma atrage din punct de vedere fizic.Si din moment ce cu logodnicul meu nu ma inteleg asa bine in pat ... ma gandesc ca poate si din aceasta cauza imi doresc atat de mult sa fiu cu acest domn X
andreea_0884
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:14
pai atunci..draga mea...dute si sexeaza-te... sa iti iei un of de pe suflet... ..eu zic ca asa crezi tu acum...dar mai incolo o sa fie altfel...dar dl x cine este vreun prieten al sotului?...
pamela_1
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:18
De la: andreea_0884, la data 2009-04-10 15:49:49Asa gandesc si eu.Consider ca la un moment dat aceasta problema va disparea.(pentru Baiat Rezervat)
Pentru Camelusha 83. Nu mai stiu ce sa spun ne completam in toate privintele. Gandim la fel.... ne ascultam unul pe altul. Totul e ok, in afara faptului ca el este un pic prea gelos. Ma gandesc ca poate si gelozia lui ma " impinge" sa imi doresc o idila???. Eu sunt din zodia leu iar toate aceste " calitati" ale leului mi se potrivesc de minune. Poate ca vreau sa fiu eu sefu sa ies din cuvantul lui ....Sa fac ceva ce nu am voie . Nu stiu sunt confuza.

Stiu ca esti confuza...eu mi-am zis doar parerea...femeilor din zodia leului le place sa incite foarte mult si fac acest lucru fara nici cel mai mic efort...Viitorul tau sot ar trebui sa stie acest lucru...Si ar mai trebui sa stie ca o femeie leu e destul de fidela si nu inseala doar asa ...de distractie...spune-i sa-ti aduca de fiecare data cate o floare cand simte ca e gelos si sa nu-ti mai faca scene...Cu toate ca ti-e greu nu mai bv cu domnul X daca vrei sa fii cu logodnicul tau...Rezolvati-va problemele in cuplu...si daca nu se poate...gandeste-te si la alta varianta...
camelusha83
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:18
Cred ca cel mai bine ar fi sa ma calmez si o perioada sa incerc sa il evit pe X poate imi trece cu toate ca va fi dificil pentru ca este imposibil sa nu ne vedem cel putin de 5 ori pe luna.. tinand cont ca facem aceasi facultate in aceasi grupa.
Poate ca si neavand o experienta vasta in ale sexului sunt atat de curioasa si atrasa de X, pentru ca viitorul meu sot este al doilea barbat din viata mea. Incerc sa gasesc tot felul de scuze si nu stiu daca este valabila vre una din ele. De aceea am apelat la voi. Sa compar ce spuneti voi cu ce gandesc, simt eu.
andreea_0884
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:19
Pentru Pamela 1 : nu x este un coleg de facultate. Nu se cunosc.
andreea_0884
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:22
De la: camelusha83, la data 2009-04-10 16:18:53
De la: andreea_0884, la data 2009-04-10 15:49:49Asa gandesc si eu.Consider ca la un moment dat aceasta problema va disparea.(pentru Baiat Rezervat)
Pentru Camelusha 83. Nu mai stiu ce sa spun ne completam in toate privintele. Gandim la fel.... ne ascultam unul pe altul. Totul e ok, in afara faptului ca el este un pic prea gelos. Ma gandesc ca poate si gelozia lui ma " impinge" sa imi doresc o idila???. Eu sunt din zodia leu iar toate aceste " calitati" ale leului mi se potrivesc de minune. Poate ca vreau sa fiu eu sefu sa ies din cuvantul lui ....Sa fac ceva ce nu am voie . Nu stiu sunt confuza.

Stiu ca esti confuza...eu mi-am zis doar parerea...femeilor din zodia leului le place sa incite foarte mult si fac acest lucru fara nici cel mai mic efort...Viitorul tau sot ar trebui sa stie acest lucru...Si ar mai trebui sa stie ca o femeie leu e destul de fidela si nu inseala doar asa ...de distractie...spune-i sa-ti aduca de fiecare data cate o floare cand simte ca e gelos si sa nu-ti mai faca scene...Cu toate ca ti-e greu nu mai bv cu domnul X daca vrei sa fii cu logodnicul tau...Rezolvati-va problemele in cuplu...si daca nu se poate...gandeste-te si la alta varianta...


Din partea mea o sa fac tot ce pot. O sa-l evit pe X si o sa incerc sa abordez altfel problema din cuplu poate se rezolva si daca nu (ceea ce sper sa nu se intample) ... sper sa nu fiu nevoita sa renunt la aceasta relatie. Oricum mai avem timp inca sa ne cunoastem nunta va avea loc la anul.
andreea_0884
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:26
CE SA ZIC..GREU PT TINE...TE SFATUIESC SA DISCUTI PROFUND CU VIITORUL SOT..PE TEMA ASTA... POATE SE REZOLVA CUMVA
pamela_1
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt amanta unui barbat casatorit 25 De la: scorpio67 29 Iulie 2009 21:23
are sunt cei mai mari mincinosi???barbatii sau femeile? 14 De la: pamela_1 23 Iunie 2009 13:10
De ce? 62 De la: soraderazboi 1 August 2010 01:06
Ejaculare prematura 30 De la: placereintensa 7 Iunie 2009 00:58
sunt insarcinata???? 11 De la: lucian_tristan 4 Octombrie 2010 22:24