Setari Cookie-uri

buna

esti cum esti...din pacate nu pot spune ca faci parte dintr-o "specie pe cale de disparitie".
Nu inteleg de ce ai deschis acest topic,stiai ca o sa se arunce cu pietre,sau sperai sa mai gasesti vre-un dezaxat cu care sa faci schimb de experienta???
Ar trebui sa sa scrie pe fruntea ta "loc de dat cu paru' "
ella_c
Postat pe 26 Ianuarie 2009 07:44
De la: Roco, la data 2009-01-25 17:42:35Hopaaa, a aparut amanta 1.
ta na naaa !


Aah! Roco, nu pot sa cred! i-a trimis linkul amantei (amata draga, dupa cum bine vezi nu meriti nici macar numele de "iubita" ) ca sa o convinga sa il bage in seama, eventual sa-l primeasca inapoi si el sa ramana cu nevasta in continuare... Ca daca nevasta "nu vreaaaaa" sa accepte divortul, el ce sa faca? De parca ar fi primul cuplu din istorie in care unul din parteneri "nu vreaaa" sa se desparta... De ce s-or fi inventat instiintarile judecatoresti, oare?
Si uite asa, scrie pe un topic obscur ca el n-o mai iubeste pe "Mirela" si "amanta" pune botul...
Auzi, Papusa de ce nu-i trimiti tu link-ul asta lu' nevasta-sa? Asa, de chestie! Ca daca-i bal, bal sa fie!
Si ai grija! Nu te mai intoarce la mizeria asta umana. Nu-l lasa nici sa vada vreodata copiii.
Dor_a
Postat pe 26 Ianuarie 2009 08:08
De la: niko_llle, la data 2009-01-25 17:48:13gasesti ceva amuzant,roco?

Nu, se poate !?!
De ce te-ai suparat tu pe mine ?! Esti sotia ?

Postat pe 26 Ianuarie 2009 18:21



De la: niko_llle, la data 2009-01-25 17:48:13

gasesti ceva amuzant,roco?

Nu, se poate !?!
De ce te-ai suparat tu pe mine ?! Esti sotia ?

I'd love to turn you on


ha ha ha ce glumet esti:)nu m am suparat,de ce ai vazut tu oare numai primul comentariu si pe al doilea nu l ai vazut?:)gasesti rasp in al 2 lea.NU SUNT SOTIA:)
niko_llle
Postat pe 27 Ianuarie 2009 01:24
cand o sa intelegeti ca asa sunt toti barbatii? se satura de acelasi meniu in fiecare zi. Si nu mai va tot luati de bietul om si comentati, ca nu e singurul care greseste, pun pariu ca majoritatea dintre voi care are un prieten/sot este inselata
Bibyshol
Postat pe 27 Ianuarie 2009 08:25
sunt ffff deacord cu voi fetelor ...e adevarat!nu e bine sa judeci,dar dupa ce k te-ai jucat cu viatza bietelor femei,akum ai scris topicul ca sa ce..?sa te lauzi,sau?oricum ceea ce ai facut nici macar nu stiu daca mai merita discutat!totul tzine de tine,sa te schimbi!nu uita:TOUL SE PLATESTE...chiar si knd faci rau fara sa vrei,ceea ce nu e cazul tau!
aleks_baby_blue
Postat pe 2 Mai 2009 21:32
fara suparare daca eram sotia ta si slava Domnului ca nu sunt!iti taiam creierul sa vad cu ce gandesti si mai stai si mediteaza ca nu stii cand iti vine sfarsitul si poate o sa platesti pt chinul pe care l-a trait sarmana ta sotie!ei numai urari de bine! tie ??un psiholog,un preot sper sa desluseasca ce zace intr-o minte ca a ta!
honeybrunette
Postat pe 2 Mai 2009 23:50
De la: valivoicesss, la data 2009-01-18 16:36:44nu vrea sa auda de divort,cika daca o mai insel cu alta atunci da baga divort de mine,si cred ca asta am sa si fac ma duc cu alta ca sa dea divort femeia asta de mine...daca da divort acum ii stric imaginea ei de vedeta,mai tarziu daca da divort nu i as strika imaginea ei.amanta nu ma mai vrea langa ea,chiar daca o iubesc si sincer va zik asta o iubesc dar la cate i am facut nu mai vrea sa stie de mine.singura ei vina e ca a avut incredere in mine,in minciunile mele.e adevarat stia ca sunt un om insurat, mia zis de la inceput ca nu vrea o relatie cu mine doar pt simplu fapt ca nu distrge viata alteia.eu indragostit de ea am preferat sa zik aceasta minciuna ca sunt un om care da divort.i am plans,i am zis ca o iubesc sa nu ma paraseasca pt ca o iubesc si ma ast 3 ani ca sa dau un divort care nici nu exista.a aflat adevarul ca eu nu dau nici un divort imediat dupa ce aflat ca a ramas insarcinata.sotia mia zis atunci sa ma duc acasa si sa vb cu ea ce se intmpla tot atunci mia zis ca ma iarta si daca ma mai prinde cu una da divort.iar amanta a ramas fara nici o explicatie chiar daca ma dat afara din casa ei.:(am o luna si ceva acusi 2 luni de cand nu mai stiu nimik de ea,la telefon nu mai raspunde probabil si la schimbat,la emailuri la fel nu imi raspunde.desi imi este dor de ea,as vrea macar sa ii aud vocea.stiu ca nu ii este bine si sufera.ma simt incoltit imi vine sa las totul si sa plec din casa asta care stau acum,dar am un copil cu actuala sotie,si nu pot sa ii intorc spatele nici lui dar ceilalti 2 ce o sa faca:(

mai casa nova,atata vreau sa'ti spun,cand o creste mari copii sa treaca pe langa tine ca pe langa un strain,cat despre amanta si sotie fraere sunt,1ca sta cu tine cealalta ca te'a crezut ea un sfat ca de la barbat la barbat:dute la dunare daca vrei i'ti spun yo in ce lac,ea un bolovan o ata leagate de gat si aruncate frate
scorpyoW
Postat pe 3 Mai 2009 00:07
sa iti zic pe fatza ce esti... mai bine tac...
_dulcik_
Postat pe 3 Mai 2009 02:08
aaaaasa...k sa ma bag si io in seama.
sa incepem cu inceputul, in primul rand cred k esti incredibil de arogant, cred ca te-au bagat prea multe handicapate in seama, ma refer in viatza reala, nu fetele de pe kudika. si uite asa pantalonii tai au devenit cam prea mari pentru tine. nu pot sa cred ca tzi-ai facut singur o statuie.
in al II lea rand, nush daca te-a invatzat mama ta ce e aia viatza privata, si pentru asta , daca as fi in locul nevestii, te-as da in judecata pentru ca ii folosesti numele sa o terfelesti, si nu in ultimul rand beshhhhhh..................... un divort se obtine super repede, chiar daca nu se prezinta, asa ca lasa telenovelele k nu halesc harneala asta de 2 lei, asta k sa ma cobor putzin lka nivelul tau...acela de 2 bani daca scrii asa ceva.
nush cum cei de la kudika lasa scapati din astia pe forum....
cristi_nne
Postat pe 4 Mai 2009 11:56
De la: Bibyshol, la data 2009-01-27 08:25:16cand o sa intelegeti ca asa sunt toti barbatii? se satura de acelasi meniu in fiecare zi. Si nu mai va tot luati de bietul om si comentati, ca nu e singurul care greseste, pun pariu ca majoritatea dintre voi care are un prieten/sot este inselata


serios, inseamna ca esti complexata rau daca nu ai gasit pana acum altceva get a life...
cristi_nne
Postat pe 4 Mai 2009 11:57
vai eu in locu tau taceam si ma bagam in pamant de rusine...deci esti lipsit de orice parerea asta o am
_dulcik_
Postat pe 4 Mai 2009 22:55
mai...cred ca esti singura persoana careia ii spun(dupa ce am citit problemele pe care le are) O MERITI !!!!!!!!....o meriti..nu am nici cea mai mica urma de compasiune pentru tine.tot ce ti s-a intamplat a fost din vina ta...pacat de copilul pe care il ai si de cei pe care ii vei avea.ei nu au nici o vina ca au un tata iresponsabil.felicitari amantei tale pentru decizia luata.probabil a ajuns si ea la conluzia ca nu are rost sa-ti piarda timpul alaturi de o persoana care o minte in mod constant.sper ca sotia ta sa se "destepte" si sa ia si ea aceeasi decizie ca si amanta.
sa ai o viata.....linistita..sa zicem
MissMe2
Postat pe 5 Mai 2009 12:16
stii ce esti din punctul meu de vedere.. esti un barbat care nu valoreaza nimic... amanta iti trebuia .. dc ti-ai facut...
_dulcik_
Postat pe 5 Mai 2009 23:11
cum sa pice o minune din cer si sa moara copii amantei...?????/
adik ai tai?????????
deelisha
Postat pe 5 Mai 2009 23:18
De la: valivoicesss, la data 2009-01-18 02:15:06ce parere aveti de inselat?mi am inselat nevasta si am acum 2 gemeni cu amanta:)

esti un model in viata
mitura
Postat pe 5 Mai 2009 23:30
De la: yrtdssdd, la data 2009-05-05 23:30:58
De la: valivoicesss, la data 2009-01-18 02:15:06ce parere aveti de inselat?mi am inselat nevasta si am acum 2 gemeni cu amanta:)

esti un model in viata


Ia'l de barbat.... Ce mai astepti??
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 23:33
de la "valivoicesss" citire : toate au fost bune pana in momentul ce au ramas insarcinate.le am dus la spital sa le omor copii"

omul asta e crud...
aaa da si...exista metode de protectie contra unei sarcini nedorite!
SunGirl
Postat pe 5 Mai 2009 23:39
eu cred ca toata chestia asta este o vrajeala.nu-mi pot imagina ca un specimen atat de cretin, redus mintal, incapabil de orice fel de sentimente omenesti sa fi ajuns pana la varsta de 41 de ani.nu am jignit pana in momentul de fata pe nimeni pe acest forum, dar "draga" vali......esti cel mai mare dobitoc de care am auzit vreodata...
sincer, nu mi-am imaginat vreodata ca ar putea exista astfel de specimene(om nu te pot numi).
profilul tau este cea mai mare prostie pe care am citit-o vreodata...regret ca am pierdut 2 minute din viata citind o asemenea cretinitate.
raspuns la intrebarea din profilul tau...da, esti frumos ca dracu'....si cred ca ai face un mare serviciu omenirii daca ai da fuguta la el(dracu').
MissMe2
Postat pe 6 Mai 2009 16:31
De la: yrtdssdd, la data 2009-05-05 23:30:58
De la: valivoicesss, la data 2009-01-18 02:15:06ce parere aveti de inselat?mi am inselat nevasta si am acum 2 gemeni cu amanta:)

esti un model in viata

da exact .. un model de urmat... OMG
_dulcik_
Postat pe 6 Mai 2009 23:18
De la: valivoicesss, la data 2009-01-18 02:15:06ce parere aveti de inselat?mi am inselat nevasta si am acum 2 gemeni cu amanta:)

si esti mandru de fapta ta?
ETE_EU
Postat pe 6 Mai 2009 23:22
De la: valivoicesss, la data 2009-01-18 17:57:12si daca femeia asta nu vreaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?
eu ce sa ii fac sa o strang de gat ca sa imi dea divortul?
poate daca ma prinde cu alta in pat ma lasa dar nici atunci nu cred sau nu stiu ce naiba sa mai zik.mia zis clar nu dau divort de tine,ce ca sa te intorci la amanta sa fii fericit cu ea?exact asta mia zis.femeia aia oricum nu mai vrea sa stie nimik de mine,dar ea nu intelege asta.daca a ajuns sa imi zika ca ar sa omoare ea copii daca eu nu am reusit sa fac asta.deci ce pot face?nu e nici o mihaela radulescu ar vrea ea,daca ar fi sa imi deschid gura sar putea sa nu ii placa dar na...nu vrea divort prefera sa stea asa cu mine chiar daca as inselao din nou.acum ce ziceti sunt numai eu prostul si tampitul in povestea asta?NU CRED




dute ma si te spanzura
scorpyoW
Postat pe 6 Mai 2009 23:23
valivoicesss
sunt un om insurat,dar imi insel nevasta de cate ori am eu chef.am avut amante de nu le mai stiu numarul,toate au fost bune pana in momentul ce au ramas insarcinate.le am dus la spital sa le omor copii iar cele care nu au vrut sa faca asta le am intors s...
mai nene tu esti zdravan la cap?cum poti face una ca asta?
asta scrie la profilul lui
ETE_EU
Postat pe 6 Mai 2009 23:24
De la: ETE_EU, la data 2009-05-06 23:24:18valivoicesss
sunt un om insurat,dar imi insel nevasta de cate ori am eu chef.am avut amante de nu le mai stiu numarul,toate au fost bune pana in momentul ce au ramas insarcinate.le am dus la spital sa le omor copii iar cele care nu au vrut sa faca asta le am intors s...
mai nene tu esti zdravan la cap?cum poti face una ca asta?
asta scrie la profilul lui


vai doamne ce specimen...
_dulcik_
Postat pe 7 Mai 2009 22:36
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 23:33:09
De la: yrtdssdd, la data 2009-05-05 23:30:58
De la: valivoicesss, la data 2009-01-18 02:15:06ce parere aveti de inselat?mi am inselat nevasta si am acum 2 gemeni cu amanta:)

esti un model in viata


Ia'l de barbat.... Ce mai astepti??

stau la rand.. ....com`on..daca toti barbatii ar fi ca asta ...mai degraba vegetariana
mitura
Postat pe 7 Mai 2009 22:37
De la: MissMe2, la data 2009-05-06 16:31:12eu cred ca toata chestia asta este o vrajeala.nu-mi pot imagina ca un specimen atat de cretin, redus mintal, incapabil de orice fel de sentimente omenesti sa fi ajuns pana la varsta de 41 de ani.nu am jignit pana in momentul de fata pe nimeni pe acest forum, dar "draga" vali......esti cel mai mare dobitoc de care am auzit vreodata...
sincer, nu mi-am imaginat vreodata ca ar putea exista astfel de specimene(om nu te pot numi).
profilul tau este cea mai mare prostie pe care am citit-o vreodata...regret ca am pierdut 2 minute din viata citind o asemenea cretinitate.
raspuns la intrebarea din profilul tau...da, esti frumos ca dracu'....si cred ca ai face un mare serviciu omenirii daca ai da fuguta la el(dracu').

asa ma gandeam si io pana am ajuns la pagina 2-muuuuulta rabdare mi-a mai trebuit-iar la pag 2 apare una dintre amante...aia pa care-o iubeste si cu care vrea sa faca nu stiu ce kk-mak zic io...ori de ce-i trimite linku`?...sa-i arate ca stie sa navigheze..pa net?
...alta varianta ar mai fi:e nebun,da` rauuuu de tot..dus cu pluta si vb singur(are 2 conturi-posteaza de pe unul si se citeaza de pe celalalt)
mitura
Postat pe 7 Mai 2009 23:10
De la: yrtdssdd, la data 2009-05-07 23:10:21
De la: MissMe2, la data 2009-05-06 16:31:12eu cred ca toata chestia asta este o vrajeala.nu-mi pot imagina ca un specimen atat de cretin, redus mintal, incapabil de orice fel de sentimente omenesti sa fi ajuns pana la varsta de 41 de ani.nu am jignit pana in momentul de fata pe nimeni pe acest forum, dar "draga" vali......esti cel mai mare dobitoc de care am auzit vreodata...
sincer, nu mi-am imaginat vreodata ca ar putea exista astfel de specimene(om nu te pot numi).
profilul tau este cea mai mare prostie pe care am citit-o vreodata...regret ca am pierdut 2 minute din viata citind o asemenea cretinitate.
raspuns la intrebarea din profilul tau...da, esti frumos ca dracu'....si cred ca ai face un mare serviciu omenirii daca ai da fuguta la el(dracu').

asa ma gandeam si io pana am ajuns la pagina 2-muuuuulta rabdare mi-a mai trebuit-iar la pag 2 apare una dintre amante...aia pa care-o iubeste si cu care vrea sa faca nu stiu ce kk-mak zic io...ori de ce-i trimite linku`?...sa-i arate ca stie sa navigheze..pa net?
...alta varianta ar mai fi:e nebun,da` rauuuu de tot..dus cu pluta si vb singur(are 2 conturi-posteaza de pe unul si se citeaza de pe celalalt)



nu are el nici'o vina vina o are moasa ca la nastere inloc sa'i tae gatul ea taiat buricu,
dute ma si te inpusca
scorpyoW
Postat pe 7 Mai 2009 23:20
salut
Diavolyta_
Postat pe 7 Mai 2009 23:24
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-07 23:24:19salut


saru'mana
cf Diavolyt;o?
scorpyoW
Postat pe 7 Mai 2009 23:48
nimic nou in seara asta,nu sa mai indragostit nimeni(de14 ani)
scorpyoW
Postat pe 8 Mai 2009 00:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Idei de slogan pentru un shop online (poate si nume) 6 De la: kudika_1035803 15 Februarie 2019 11:22
A plecat fara nicio explicatie. 1 De la: eliza05 4 Februarie 2009 15:29
Pentru cei care au participat la olimpiade de religie 2 De la: BlueBubble 10 Februarie 2011 13:57
o posibilitate de castig oferita de stat 22 De la: sirghea 22 Mai 2010 11:56
divort 19 De la: ddsv97 27 Iulie 2009 07:22