Setari Cookie-uri

buna

ce parere aveti de inselat?mi am inselat nevasta si am acum 2 gemeni cu amanta:)

Postat pe 18 Ianuarie 2009 02:15
cei care imi vad profilul o sa citeasca si intreaga poveste

Postat pe 18 Ianuarie 2009 02:22
stii ce , indiferent de statut, atat barbatii cat si femeile sunt tentati sa insele.Unii o fac altii se abtin.Singurul lucru important dupa ce ai intrat in joc e sa stii sa faci diferenta f bine intre aventura si familie. E posibil ca dintr-o prostie sa pierzi familia dar si amanta. Se vede treaba ca esti un om iresponsabil din vreme ce ai adus pe lume 2 suflete fara sa gandesti (daca inca nu ai aflat , i-ti spun eu ca au aparut prezervative si chiar anticonceptionale de urgenta). Si cu privire la sex-apeel-ul tau, tin sa te informez cu parere de rau, ca tata desi are 51 de ani arata mai bine ca tine.
rox_rbz
Postat pe 18 Ianuarie 2009 02:58
inconstienta
Calypso23
Postat pe 18 Ianuarie 2009 02:59
problema e ca eu am mintit,si familia sotia si copilul,si amanta.ea nu a vrut o relatie cu mine iar mie ajunsese sa imi placa de ea am preferat sa o mint si sa o tin 3 ani langa mine numai cu minciuni.o sa ziceti da nu a banuit nimik?ba da banuia dar tot timpul ii spuneam sa aiba incredere in mine,ca nu o mint,si ea credea in mine.ma iubea ff mult chiar daca eu am ranit o.i am zis ca sunt un om care da divort de sotie si sa ma astepte dar divort nici nu a existat.singura a aflat adevarul iar cand l aflat m a dat afara din viata ei,din casa ei si mi a contactat sotia sai zika adevarul.a iesit un mare taraboi,chiar daca tot mai stau in aceasi casa cu sotia si copilul nu fac altceva sa ma cert,sa mi se scoata ochii de ce am facut asta.cika sotia ma iertat,doar pt simplu fapt ca i am zis ca nu o mai caut pe cealalta si nu o sa ma intereseze copii ce iam lasat ei.cei drept am parasit o pe amanta cand mia zis ca e insarcinata,ca are 2 gemeni.eu i am zis ca nu sunt pregatit sa fiu din nou tata,i am zis sa se duka la spital si sa faca ceva.mia zis ca nu mai vrea sa treaca prin ce trecuse acum ceva timp in urma(a mai facut 2 intreruperi tot cu mine)si prefera sa aiba acesti copii chiar daca eu sunt un monstru si nui vreau.are dreptate cand mi a zis ca sunt un monstru,i am distrus viata doar pt simplu fapt ca ma indragostisem de ea si am preferat sa o tin langa mine cu minciuni.spuneti mi ce sa fac?in curand se vor naste copii,sincer imi pasa de ei chiar daca eu i am zis ei ca nu imi pasa.pe sotie nu o mai iubesc desi ea crede ca da o iubesc,amanta nu vrea sa mai ma vada in viata ei,mia zis sa dispra definitiv si sa nu o mai caut dar eu o iubesc pe ea,stiu i am facut mult rau si nu o merit.nu am curajul necesar sai zik sotiei ca vreau sa dau divort de ea si ca nu o mai iubesc,dar nici curajul de a lua totul de la zero.voi ce ziceti?astept pareri

Postat pe 18 Ianuarie 2009 14:30
Metoda pe care ai ales-o distruge mai multe vieti. Tu preferi sa fii las, sa nu o iei de la 0...iar pt asta ramai cu soltia ta pe care nu o iubesti si o distrugi pe amanta, pe care o iubesti. Tu ce crezi ? Ai o anumita varsta ! Oricum te-ai comportat ca un nemernic si probabil ca nu ai parte de liniste, in general...

Postat pe 18 Ianuarie 2009 14:43
in primul rand.. ai un curaj fenomenal sa ti expui aceasta dilema!! mai ales ca... din pct meu de vedere vorbesti foarte relaxat despre ceea ce nu e doar o problema ... sunt multe!! toate cauzate de tine!! si mai observ ca nu te intrebi nici o secunda ce simt ceilalti si cum va fi viata lor de aici inainte!! ca esti un om egoist??asta e clar si banuiesc ...esti constient de asta!! nu crezi ca a venit timpul sa te mai gandesti si la ceilalti??
IonykMiru
Postat pe 18 Ianuarie 2009 14:46
chiar esti un mareNENOROCIT.meriti tot cei mai rau de la viata.distrugi totul in jurul tau.nu iti este rusine sa mai si spui ce ai facut?
dana_mv
Postat pe 18 Ianuarie 2009 14:52
sincer,daca stau bine si ma gandesc nu am fost fericit niciodata,ma agatam de fericirea altor persoane doar pt simplu fapt sa incerc si eu sa fiu fericit.am remuscari de asta si imi spun oful aici si va cer si o parare.e adevarat am o varsta dar daca nu am curajul sa ii zik sotiei ca vreau sa dau divort de ea ce sa fac?ea crede ca o iubesc pe ea,tot timpul imi pune in fata ca avem un copil trebuie sa il crestem dar uite ma uit la amanta ea nu mi a pus problema asta,nu imi impinge copii pe gat desi i am zis ca eu nu ii doresc.singura se descurca si nu o intereseaza daca acei copilasi vor avea sau nu un tata.stiu ca merit tot cei mai rau de la viata,sunt un nenorocit si un monstru asa cum mi a zis si ea.

Postat pe 18 Ianuarie 2009 14:56
MAI GRAV!!!!!! CRED CA AI PROBLEME LA "CABINA"!!!!!! (DACA STII CE E AIA)
ORICUM, DACA E ADEVARAT CEEA CE AI SCRIS, FEREASCA DUMNEZEU DE SPECIMENE CA TINE!!!!! CA "OM" NU TE POTZI NUMI!!!!!! SAU ESTI VRE-UN SADO-MASO SI VREI SA-TI AUZI VORBE "DULCI"...
Ileana1970
Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:07
daca esti constient de cat rau ai facut de ce nu incerci sa te opresti?? daca ramai cu sotia si o tineti intr o cearta crezi ca va fi fericit copilul tau?? nicidecum!! in primul rand cred ca ar trebui sa nu mai cauti motive de genul ''n am curaj'' pt ca... ai avut de atatea ori curajul sa faci mai mult rau decat daca ai spune adevarul acum!! iar dupa ce ti clarifici situatia cu familia sa vezi daca mai ai vreo sansa de a recupera ceva cu amanta! si in orice caz sa ti dai tot interesul in ceea ce priveste copii!!
IonykMiru
Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:12
merita sa fie parasit de amandoua si niciodata nici o femeie sa nu se mai uite la el.nici o zi buna sa nu mai aiba.
dana_mv
Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:13
nu mai un om lipsit de sentimente si maturitate ar face ceea ce ai face tu
cat despre infidelitate
cred cu tarie in sentimentul de famile de 2 k sa ma gandesc la infidelitate
bestiutza_relouded
Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:13
ti-am vizitat profilul si am citit ce scrie acolo.ce sa zic?ori esti beat si nu stii ce scrii,ori e adevarat si atunci:sinucide-te.cum de te rabda pamantul?
dana_mv
Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:18
De la: dana_mv, la data 2009-01-18 15:18:06ti-am vizitat profilul si am citit ce scrie acolo.ce sa zic?ori esti beat si nu stii ce scrii,ori e adevarat si atunci:sinucide-te.cum de te rabda pamantul?

bestiutza_relouded
Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:20
de amanta am fost parasit,nu ma mai vrea langa ea.iar ca sa vin inapoi langa famile pe care sincer numai famile nu imi este asta,copilul il simt distant cu mine a participat la toate certurile ce au existat intre mine,sotie si amanta.are 9 ani si ma intreaba daca e adevarat ca o sa aiba 2 fratiori din alta parte.eu normal ca ii zik ca nu,asa ma invatat sotia sai zik nici pe ea nu o intereseaza acei 2 copii.am facut in asa fel sa o acuz pe amanta ca ar fi vinovata de tot,desi nui asa:(sotia crede ce ii zik eu chiar daca ne certam in fiecare zi.

Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:22
efectiv... ori esti idiot ori esti idiot!! asa ca... nu vad nici o iesire!! mai devreme sau mai tarziu copii tot vor afla adevarul!! si vai de pielea ta!! cred ca abia atunci vei primi ce meriti cand toti trei iti vor intoarce spatele!!
IonykMiru
Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:25
PAI CUM?SI PANA CRESC COPII MARI LUI SA-I FIE BINE?NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU...MERITA TOT CEI MAI RAU SI ASTA ACUM.OMULE,FA UN BINE OMENIRII:IMPUSCA-TE!
dana_mv
Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:29
stiu ca intr o buna zi ceva se va intmpla si tot acest rau ce l am facut mi se va intoarce.dar nu cred ca numai eu sunt vinovat,o mare parte din tot ce se intampla o are si sotia.ea ma indepartat de ea,a dat prioritate muzicii ei si pe mine ma indepartat,cand ii ziceam de nenumarate ori o sa imi caut amante tu mai indepartat de langa tine nu credea,imi zicea cine naiba se uita la tine,nu te uiti cum arati? si i am arat ca sau uitat multe la mine iar cand a aflat asta atunci parca a reactionat cu ceva.si cand a mai vazut si ce iubita frumoasa am avut nu ia venit a crede.acum de asta cika m a iertat si crede ca daca stau cu ea in casa o iubesc.pai uite ii zik aicii pe acest forum NU TE MAI IUBESC MIRELA.

Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:32
De la: dana_mv, la data 2009-01-18 15:29:10PAI CUM?SI PANA CRESC COPII MARI LUI SA-I FIE BINE?NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU...MERITA TOT CEI MAI RAU SI ASTA ACUM.OMULE,FA UN BINE OMENIRII:IMPUSCA-TE!

ai dreptate nu merita sa i fie bine!! si cu siguranta nu i va fi!! sii.. ar scapa mult prea usor sa se impuste!! intai sa simta tot ce simt cei pe care ia ranit!! DURERE ..DEZAMAGIRE...TRADARE..TRISTETE ..SINGURATATE.........
IonykMiru
Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:33
De la: valivoicesss, la data 2009-01-18 15:32:58stiu ca intr o buna zi ceva se va intmpla si tot acest rau ce l am facut mi se va intoarce.dar nu cred ca numai eu sunt vinovat,o mare parte din tot ce se intampla o are si sotia.ea ma indepartat de ea,a dat prioritate muzicii ei si pe mine ma indepartat,cand ii ziceam de nenumarate ori o sa imi caut amante tu mai indepartat de langa tine nu credea,imi zicea cine naiba se uita la tine,nu te uiti cum arati? si i am arat ca sau uitat multe la mine iar cand a aflat asta atunci parca a reactionat cu ceva.si cand a mai vazut si ce iubita frumoasa am avut nu ia venit a crede.acum de asta cika m a iertat si crede ca daca stau cu ea in casa o iubesc.pai uite ii zik aicii pe acest forum NU TE MAI IUBESC MIRELA.


esti un mare mare las!! care tot cauta motive si vinovati pentru inconstienta de care a dat dovada!! nu era nevoie sa se ajunga aici ca sa ti trezesti sotia!! plus ca... aiurea strigi aici k nu o mai iubesti daca nu esti in stare sa ameliorezi macar din situatie! pt ca de rezolvat... oricum nu vei reusi!!
IonykMiru
Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:37
De la: valivoicesss, la data 2009-01-18 15:32:58stiu ca intr o buna zi ceva se va intmpla si tot acest rau ce l am facut mi se va intoarce.dar nu cred ca numai eu sunt vinovat,o mare parte din tot ce se intampla o are si sotia.ea ma indepartat de ea,a dat prioritate muzicii ei si pe mine ma indepartat,cand ii ziceam de nenumarate ori o sa imi caut amante tu mai indepartat de langa tine nu credea,imi zicea cine naiba se uita la tine,nu te uiti cum arati? si i am arat ca sau uitat multe la mine iar cand a aflat asta atunci parca a reactionat cu ceva.si cand a mai vazut si ce iubita frumoasa am avut nu ia venit a crede.acum de asta cika m a iertat si crede ca daca stau cu ea in casa o iubesc.pai uite ii zik aicii pe acest forum NU TE MAI IUBESC MIRELA.
HAIDA DE!ACUM NICI VINOVAT NU ESTI?PAI DACA ERAI BARBAT CU ADEVARAT REZOLVAI SITUATIA ATUNCI,CU SOTIA.ASA CE AI FACUT?TE-AI RAZBUNAT PE NEVASTA BATANDU-TI JOC DE O ALTA FEMEIE?....ESTI SIGUR CA NU AI SCAPAT DE LA NEBUNI?TREBUIE SA VEDEM DACA A AVUT LOC O EVADARE PE ACOLO.CA ZDRAVAN LA CAP NU ESTI.
dana_mv
Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:43
Dupa modul de exprimare si frazele incoerente fara inceput, continut sau sfarsit, ai probleme si ar trebui sa cauti un psiholog, ba chiar un psihiatru!! Dar du-te cat mai repede ca esti un CATACLISM!! Distrugi tot ce e in jurul tau!!
NENOROCITULE!!! Sotia e de vina?? Esti doar un GUNOI, de fapt nici nu exista cuvinte pentru unul ca tine!!!! Cum dreaq te mai suporti tu pe tine????
Ileana1970
Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:48
sunt perfect sanatos,nici un medic nu mi a zis ca as fi nebun.tot ce vreau e sa indrept tot raul ce l am facut dar NU AM CURAJ.mi sa dat posibilitatea de a lua totul de la zero cu cea pe care am ranit o dar la fel nu am avut curaj.sincer nu stiu ce caut eu pe acest pamant,am facut prea mult rau,am mintit,am ranit persoane.ea tot timpul vedea cea ce eu nu vedeam,imi pare rau ca i am facut atat de mult rau,i am zis zis si ei asta ca imi pare rau dar nu ma crede.pentru inceput trebuie sa zik adevarul la toata lumea,am facut in asa fel sa fie ea vinovata de tot desi nui.singurul vinovat eu sunt aici.scuze pt greselile gramaticale

Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:53
TOTI NEBUNII CRED CA SUNT SANATOSI.NU MA MIR CA SI TU CREZI ASTA.
dana_mv
Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:57
multumesc,esti o dulceata:)

Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:59
atunci..de ce continui cu minciuna??? de ce o scoti vinovata pe sotia ta??? si mai scuteste ma cu ''N AM CURAJ'' ca deja devii penibil! daca iti doresti intr adevar sa faci macar cat de putin bine pt toti atunci inceteaza cu atitudinea asta de victima!! ca nimeni nu te va incuraja sa nu te invinovatesti!! esti vinovat si tre sa ti asumi responsabilitatea faptelor!
IonykMiru
Postat pe 18 Ianuarie 2009 16:00
SI DE LA NOI CE ASTEPTI DE FAPT?? COMPASIUNE??? IN NICIUN CAZ!!!!! Ceea ce faci tu acum, se cheama ca vrei sa-ti linistesti cumva constiinta, asta in cazul in care ar exista asa ceva. Daca tot zici ca vrei sa indrepti lucrurile, ceea ce nu prea cred, ar trebui sa mergi si sa vorbesti cu cei care sunt direct implicati in mocilrla creata de tine!!!!! Ai tras dupa tine inca 5 persoane NEVINOVATE!!!!!
Chiar crezi ca te crede cineva de aici ca-ti pare rau de ceea ce ai facut????
Daca esti asa "vioi" si "haiduc" du-te si spune-i in fata nevestei si copilului ce ai de zis, dar si amantei!!!! Si nu mai da vina pe nimeni pentru idioteniile tale!!!
Ileana1970
Postat pe 18 Ianuarie 2009 16:05
Ntz, ntz, ntz ... nu-i frumos sa judecati in halul asta.
O persoana caruia ii lipseste ceva in familie, cauta acel ceva in alta parte. In cazul asta lui vali ii lipsea atentia sotiei sale, sentimentul ca e o parte importanta a cuplului, a familiei. Normal ca a cautat aceste lucruri in alta parte si le-a gasit la o alta femeie care nu are nici o vina, dar care a acceptat sa-i fie amanta desi a aflat ca e casatorit. Ea de ce nu e vinovata cu nimic? Putea sa-l paraseasca cand a aflat ca e insurat, nu sa faca 2 copii dupa ce a mai avut 2 intreruperi de sarcina.
Nu judecati fara sa va ganditi. Nu doar e el vinovat. Fiecare din ce 3 are partea lui de vina. Sotia e vinovata ca l-a indepartat de ea, el e vinovat ca le-a mintit, iar amanta e vinovata ca a acceptat relatia cu un om casatorit.
Chocolate22
Postat pe 18 Ianuarie 2009 16:09
sotia e la fel de perversa ca si mine:)e la fel de vinovata ca si mine:)de asta ma si iertat,stiu ca nu ma iubeste asa cum nu o mai iubesc nici eu.stam asa si asteptam poate pika o minune din cer sau poate ii mor copii amantei.am uitat sa specific ca ea a vb cu amanta si ia zis ca la inceputul sarcinii daca nu omoara copii ii va omora ea(sotia)asa ca nu o mai scuzati atat de mult pe sotie cand amandoi suntem vinovati,probabil in fiecare seara isi face rugaciunea de ai murii copii amantei.pentru simplu fapt ca se crede vedeta si ceea ce am facut eu cika iar strica imaginea ei:)ma face sa rad sincer.uneori femeile se cred ceea ce nus,de ce oare?probabil daca ar fi o femeie calculata precum pretinde ca este ar face ceva.ma vede pe mine prost si ca nu am curaj de nimik pai sa ma lase in pace nu sa ma bata la cap in fiecare zi daca mai vb cu amanta.

Postat pe 18 Ianuarie 2009 16:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
merge cariera din asta? 1 De la: toCSic 18 Iulie 2009 22:57
primul job... 11 De la: siclame 26 Aprilie 2009 11:30
Facultati - nelamurire.. 23 De la: kudika195501 11 Ianuarie 2011 18:58
e cineva din alexandria? 2 De la: Larisa007 28 Iulie 2008 19:06
Tinerii absolventi de facultate - someri de lux 95 De la: dalma 1 Decembrie 2010 23:10