Setari Cookie-uri

am nevoie de sfaturi...

in vara anului trecut am terminat o relatie de 5 ani. a fost cumplit si dureros, cu toate astea a trecut. de atunci insa nu am reusit sa leg o relatie. in urma cu 4 luni si ceva am cunoscut un tip pe net. la inceput a parut o joaca si ma amuzam copios pe tema asta. nu credeam sub nicio forma ca poate sa se intample ceva cunoscut pe net. tipul a tot insistat sa ne vedem si intr-un final dupa aproape o luna ne-am intalnit. am iesit la un suc,m-am simtit super bine in compania lui. ne-am revazut si am inceput sa avem o relatie. tipul stia prin tot ce am trecut si ca nu eram dispusa sa trec iar prin aceeiasi chestie si a parut dispus sa ma ajute sa trec peste tot. incet incet am inceput sa ma atasez de el din ce in ce mai mult. petreceam seri frumoase impreuna, am incercat sa facem pe cupidonii cu o prietena de-a mea si un prieten de-al lui. totul parea ok,pana in momentul in care el a inceput brusc sa dispara cu zilele fara niciun semn fara nimic. am stat de vorba si mi-a spus ca stie foarte bine ce vreau si ce am nevoie, insa el nu e pregatit sa renunte la libertatea lui inca. ca a stat si s-a gandit ca asta inseamna sa renunte la iesirile cu prietenii lui in cluburi, la uitat dupa fete, s.a.m.d.
din cauza asta eu inceput sa ma apropii de prietenul lui in ideea de a incerca sa-l inteleg mai bine sa incerc sa-mi dau seama ce gandeste. prietenul lui a inceput sa-mi spuna ca asa e el, ca asa au fost mereu relatiile lui, ca in momentul in care iti era lumea mai draga el disparea sau ca niciodata nu reuseai sa-ti faci planuri cu el pentru ca e imprevizibil si nu te poti baza pe el. prietenul lui ma tot sfatuia sa renunt la relatia cu el ca merit mult mai mult si ca nu are rost sa-mi pierd timpul cu el. prietena mea imi spune mereu acelasi lucru. am inceput sa constientizez si eu acelasi lucru, dar nu pot renunta la el.
pt ca ma vedea mereu deprimata prietenul lui a pierdut o groaza de nopti pe net cu mine sa ma faca sa inteleg ca nu e bine sa ma implic intr-o relatie cu un astfel de om, ca nu fac altceva decat sa-mi fac rau singura. ca sa nu stau in casa si sa visez la cai verzi pe pereti m-a scos in oras in cluburi sa uit de el si astfel am cunoscut un tip care e doar cunostinta cu tipul si cu care ma vad si prieten foarte bun cu prietenul lui. usor usor m-am imprietenit cu respectivul, am aflat ca trecuse printr-o experienta neplacuta si el. se despartise de sotia lui dupa o relatie de 12 ani (tipul e mai mare decat mine cu aproape 9 ani) si ca e singur. este foarte amuzant si in plus pare o persoana mult mai matura si e un dulce. ma simt excelent in compania lui. incerca sa nu spuna nimic despre relatia mea actuala desi il cunoaste cat de cat pe tipul cu care am eu o asa zisa relatie. nimeni nu ma incurajeaza sa ma mai vad cu respectivul.
tipul a aflat ca eu ies cu baietii in oras si mereu face glume si da impresia ca e gelos, insa nu isi schimba comportamentul. e ok 2 zile apoi dispare si sunt aproape convinsa ca nu face mare lucru pentru il vad pe net si stiu ca e acasa, insa nu vrea el sa comunice si punct.
weekend-ul asta planuisem sa mergem la munte cu prietena mea, doar noi doua dar mi-a venit ideea sa-l intreb si pe el daca vrea si sa-l ia si pe prietenul lui in ideea ca poate reusim sa ii combinam pe cei doi. la inceput a parut incatat de idee, dar apoi s-a sucit. am plecat in final la munte cu prietenul lui si cu prietenul astuia(tipul care s-a despatiti de sotie). eram practic 2 cupluri care de fapt nu erau 2 cupluri pt ca nimeni nu era cu nimeni. prietnena mea imi tot spunea ca presimte ca intre mine si celalalt se va intampla ceva si ca ar fi tare fericita sa scapt de actualul pentru ca nu face altceva decat sa se joace cu mine. radeam dar in sinea mea imi can doream lucrul asta. am facut gratar am ras am vb mult. eu eram mai mereu in compania celuilat si din una alta ne-am sarutat si intr-un final am facut dragoste. a fost un lucru pe care se pare ca ni l-am dorit amandoi si ne-am simtit foarte bine. mi-a spus ca si-a dorit foarte mult lucrul asta(mie mi-a placut de el din prima clipa, dar m-am gandit ca nu o sa se intample nimic pentru ca il cunoaste pe "iubitul meu"). si cu toate astea s-a intamplat.
eu cu prietena mea planuisem sa ne intoarcem luni, iar baietii nu isi luasera liber de la servici asa ca au trebuit sa plece duminica si noi doua am ramas pana luni. duminica seara pe mess m-am intalnit cu "iubitul meu" care fusese disparut vreo cateva zile si care stia ca eu sunt la munte si de asemenea stia cu cine am plecat. pana atunci nu vb cu mine si nici la tel nu-mi raspunsese, dar acum brusc a inceput sa vb cu mine sa intrebe cum e si cum ma distrez. faptul ca l-am prins cu chef de vb l-am mai intrebat inca o data ce are de gand sa cu relatia noastra. mi-a zis ca mi-a explicat inca o data ca asa e el si ca momentan nu se poate implica, daca vreau asa bine. i-am spus ca eu caut altceva si ca am de gand sa caut persoana care isi doreste acelasi lucru ca si mine. si i-am spus ca am deja pe cineva in vizor si s-a prins imediat ca e vb de prietenul prietenului lui. i-am confirmat ca asa e si mi-a spus ca da e un tip super din cat il cunoaste el si ca a trecut cam prin acelasi lucru ca si mine si ca stie sigur ca respectivul isi doreste o relatie. l-am simtit ca nu i-a picat bine deloc, dar incerca sa para destul de detasat.
in schimb dupa marturisirea mea "iubitul meu" parca a inceput sa dea mai multe semne de viata si sa para putin mai interesat de noi doi. initial spuse ca nu vedem luni si ca are treaba, dar a inceput sa dea semne de viata fara sa-l caut eu si azi dupa ce a iesit de la servici a venit la mine. eu cand i-am povestit de celalalt am omis sa-i spun exact ce s-a intamplat intre mine si respectivul la munte, el crezand doar ca ne-am distrat si atat si ca nu a fost nimic mai mult. in seara asta imi spunea ca e cel mai potrivit celalalt ca e de casa si ca o alegere mai buna nu as fi putut face, dar apoi a facut dragoste cu mine cum n-a mai facut pana acum. celuilat i-am spus azi ca i-am zis "iubitului meu" de el, dar nici lui nu i-am spus ca nu i-am spus totul iubitului si mi-a zis ca o sa stea si el de vb cu el.
am nevoie de un sfat ce sa fac... raman cu "iubitul" si ma enervez si perpelesc mereu cand dispare, dar de care sunt indragostita rau de tot sau raman cu tipul de la munte care e mult mai matur care gandeste altfel, care imi place si sunt sigura ca o sa ma indragostesc destul de usor de el?
chiar nu stiu ce sa fac...prietena mea imi tot spunea nu vb pe mess cu "iubitul" ca iar o sa te dea peste cap si o sa pierzi tot ce ai construit in weekend-ul asta. stiu ca are dreptate pt ca azi cand l-am vazut pe "iubitul" m-am inmuitat de tot, dar in acelasi tp ma simteam vinovata fata de celalalt si ma gandeam si la el.
asa ca va rog ajutati un suflet pierdut cum sunt eu in momentul de fata.
pupici kudikelor.
o_diva_nebuna
Postat pe 20 Ianuarie 2009 07:43
Uf, asta chiar ca a fost lung!
Fetelor, de ce nu dati voi niste nume fictive oamenilor despre care vorbiti, ca sa ne fie si noua, astia de citesc, mai usor?
Ma rog, raspunsul la intrebare il stii si tu singura: continui ce ai inceput cu cel care te vrea. Celalalt e exact ca'n proverbul romanesc: Nici el nu vrea osul, nici altuia nu-l lasa. Probabil ca asta a fost rolul lui in viata ta. Trebuia sa-l cunosti ca sa-i cunosti prietenul si apoi prietenul prietenului. Gata!
Dor_a
Postat pe 20 Ianuarie 2009 08:27
De la: Dor_a, la data 2009-01-20 08:27:20Uf, asta chiar ca a fost lung!
Fetelor, de ce nu dati voi niste nume fictive oamenilor despre care vorbiti, ca sa ne fie si noua, astia de citesc, mai usor?
Ma rog, raspunsul la intrebare il stii si tu singura: continui ce ai inceput cu cel care te vrea. Celalalt e exact ca'n proverbul romanesc: Nici el nu vrea osul, nici altuia nu-l lasa. Probabil ca asta a fost rolul lui in viata ta. Trebuia sa-l cunosti ca sa-i cunosti prietenul si apoi prietenul prietenului. Gata!


ai dreptate in privinta numelor, mi-am dat seama dupa ce l-am adaugat, mai ales ca e destul de lunga povestea. da asa e in privinta provervului si imi dau seama ca e exact asa. bogdan nu vrea ceva serios sau ma rog asa lasa de inteles, dar in acelasi timp nu ma lasa nici singura sa imi vad de viata mea. in seara asta chiar mi-a spus ca a disparut saptamana trecuta pentru ca si-a dat seama ca incep lucrurile sa se amplifice prea mult intre noi si ca a disparut sa se linisteasca....
o_diva_nebuna
Postat pe 20 Ianuarie 2009 08:35
FACE CINEVA UN REZUMAT, CA DE DIMINEATA MA DOR OCHISORII. SI PANA-MI BEAU CAFEAUA, NU-S BUN DE NIMIC!

Postat pe 20 Ianuarie 2009 08:35
De la: geo_tz, la data 2009-01-20 08:35:56FACE CINEVA UN REZUMAT, CA DE DIMINEATA MA DOR OCHISORII. SI PANA-MI BEAU CAFEAUA, NU-S BUN DE NIMIC!


Diva a avut o relatie care s-a terminat.
Dupa un timp, a cunoscut pe cienva pe net. A fost ok. La inceput. Dupa, n-a mai fost.
Prietenul celui de pe net a ajutat-o si i-a prezentat alt prieten. Ei i-a placut prietenul prietenului.
Acum primul (cel cu net-ul, de!) o cauta. Ce sa faca? Pe cine sa aleaga? Asta e intrebarea
Dor_a
Postat pe 20 Ianuarie 2009 08:45
oaaaau!!!

Postat pe 20 Ianuarie 2009 08:49
Diva, draga mea, eu nu cred fazele astea cu "el nu ma lasa in pace". Cum adica? Adica ce face? Doarme la usa ta? Sub geamul tau?
Pai ce esti tu, geamantan? Te ia si tu nu ai nimic de zis?
Toate mijloacele de comunicare au un buton "off", "reject", "invisible" cand intr-adevar vrem sa le folosim.
Daca vrei sa tai o relatie scurt, o faci. Daca nu... atunci ce rost are sa te intrebi care-i care?
Dor_a
Postat pe 20 Ianuarie 2009 08:51
De la: Dor_a, la data 2009-01-20 08:51:52Diva, draga mea, eu nu cred fazele astea cu "el nu ma lasa in pace". Cum adica? Adica ce face? Doarme la usa ta? Sub geamul tau?
Pai ce esti tu, geamantan? Te ia si tu nu ai nimic de zis?
Toate mijloacele de comunicare au un buton "off", "reject", "invisible" cand intr-adevar vrem sa le folosim.
Daca vrei sa tai o relatie scurt, o faci. Daca nu... atunci ce rost are sa te intrebi care-i care?


stiu ca poti sa tai scut o relatie, daca iti doresti asta. insa eu m-am indragostit de acest iubit de pe net (bogdan), care apare si dispare. sunt constienta ca nu fac bine si ca ar trebui sa pun la punct totul, dar uite ca ma vad cu el si ma inmoi. adrian e un tip super si ma gandesc ca ar putea sa ma ajute sa trec peste toate astea.
o_diva_nebuna
Postat pe 20 Ianuarie 2009 09:00
Aaah!
"El problemita del corazon"!
La rece vorbind, tot tre' sa o tai...
Oamenii isi dau seama ce au pierdut abia dupa ce pierd... Dar factorul principal aici e "pierdutul" ... Lasa-l sa te piarda, "pierde-te" si tu in noua relatie, si vezi ce-o sa gandesti mai incolo'sha.
Eu imi aduc aminte de o replica pe care am auzit-o intr-un film (impactul initial o sa fie negativ, dar numara pana la 10 inainte de a te repezi sa il negi): I love you, but I love me more...
Eu zic ca nu e nimic rau in a te iubi destul incat sa nu lasi pe nimeni sa te tina drept umbrela de vremuri ploioase.
Dor_a
Postat pe 20 Ianuarie 2009 09:08
Draga mea : Grow up ! Dragostea tine un an , doi si apoi dispare . daca ai ganduri serioase ( casatorie , etc... ) gandeste-te cu ce ramai dupa ce dispare dragostea : cu unul care apare si dspare cum are chef , sau cu un tip care intr-adevar tine la tine . In schimb , daca vrei o aventura , atunci urmeaza-ti instinctele.
anna_ro_2803
Postat pe 20 Ianuarie 2009 09:09
De la: Dor_a, la data 2009-01-20 09:08:33Aaah!
"El problemita del corazon"!
La rece vorbind, tot tre' sa o tai...
Oamenii isi dau seama ce au pierdut abia dupa ce pierd... Dar factorul principal aici e "pierdutul" ... Lasa-l sa te piarda, "pierde-te" si tu in noua relatie, si vezi ce-o sa gandesti mai incolo'sha.
Eu imi aduc aminte de o replica pe care am auzit-o intr-un film (impactul initial o sa fie negativ, dar numara pana la 10 inainte de a te repezi sa il negi): I love you, but I love me more...
Eu zic ca nu e nimic rau in a te iubi destul incat sa nu lasi pe nimeni sa te tina drept umbrela de vremuri ploioase.


merci frumos pentru sfaturi Dor_a, tot timpul am fost o persoana ambitioasa si care stie ce vrea de la viata si imi dau seama ca nici acum nu e cazul sa ma las dusa cu zaharelul. o sa ma las "pierduta" in noua relatie, iar pe celalalt trebuie sa-l scot definitiv din viata mea.
o_diva_nebuna
Postat pe 20 Ianuarie 2009 16:29
De la: anna_ro_2803, la data 2009-01-20 09:09:16Draga mea : Grow up ! Dragostea tine un an , doi si apoi dispare . daca ai ganduri serioase ( casatorie , etc... ) gandeste-te cu ce ramai dupa ce dispare dragostea : cu unul care apare si dspare cum are chef , sau cu un tip care intr-adevar tine la tine . In schimb , daca vrei o aventura , atunci urmeaza-ti instinctele.


stiu ca dragostea aia nebuna disapare in cativa ani si ca apoi apare dragostea aia potolita care iti ofera siguranta si liniste sufleteasca. am avut o relatie de 5 ani si am trecut cu aceasta relatie prin toate etapele. din pacate s-a terminat am trecut peste si se pare ca acum viata mi-a scos in cale o persoana deosebita. o sa lupt sa am o relatie cu noul tip si sa-l scot definitiv din viata mea pe celalalt.
o_diva_nebuna
Postat pe 20 Ianuarie 2009 16:39
eu as merge cu divortatul
anderson
Postat pe 20 Ianuarie 2009 17:18
dupa numele tau..."o diva nebuna" m asteptam s citesc o pov in kre u domini...nu t lasi dominata!.....insa pov ta este destul d complikta,practic u nu iubesti p niciunu` q adevarat,deoarece ti`ar fi fost f ushor s faci o alegere dak iubeai...sfatul meu este s te gandesti in primul rand l tine si la binele tau....gandeste`te c ti`ai dori q adevarat:un barbat capabil s t fak fericita sau un baiat care inca mai umbla din floare in floare si kre nu poate renunta l pr si club pt tine...!!! ...sincer,nici eu nu am o situatie prea fericita,din contra...si am cun si baieti p net..dar am ajuns l concluzia k rel dupa net nu tin prea mult....!!....
in orice caz...iti doresc succes in alegerile faqte....si deskide okii d 2 ori inainte s faci alegerea finala:D
veryka_4ever
Postat pe 14 Martie 2009 17:09
De la: o_diva_nebuna, la data 2009-01-20 07:43:15in vara anului trecut am terminat o relatie de 5 ani. a fost cumplit si dureros, cu toate astea a trecut. de atunci insa nu am reusit sa leg o relatie. in urma cu 4 luni si ceva am cunoscut un tip pe net. la inceput a parut o joaca si ma amuzam copios pe tema asta. nu credeam sub nicio forma ca poate sa se intample ceva cunoscut pe net. tipul a tot insistat sa ne vedem si intr-un final dupa aproape o luna ne-am intalnit. am iesit la un suc,m-am simtit super bine in compania lui. ne-am revazut si am inceput sa avem o relatie. tipul stia prin tot ce am trecut si ca nu eram dispusa sa trec iar prin aceeiasi chestie si a parut dispus sa ma ajute sa trec peste tot. incet incet am inceput sa ma atasez de el din ce in ce mai mult. petreceam seri frumoase impreuna, am incercat sa facem pe cupidonii cu o prietena de-a mea si un prieten de-al lui. totul parea ok,pana in momentul in care el a inceput brusc sa dispara cu zilele fara niciun semn fara nimic. am stat de vorba si mi-a spus ca stie foarte bine ce vreau si ce am nevoie, insa el nu e pregatit sa renunte la libertatea lui inca. ca a stat si s-a gandit ca asta inseamna sa renunte la iesirile cu prietenii lui in cluburi, la uitat dupa fete, s.a.m.d.
din cauza asta eu inceput sa ma apropii de prietenul lui in ideea de a incerca sa-l inteleg mai bine sa incerc sa-mi dau seama ce gandeste. prietenul lui a inceput sa-mi spuna ca asa e el, ca asa au fost mereu relatiile lui, ca in momentul in care iti era lumea mai draga el disparea sau ca niciodata nu reuseai sa-ti faci planuri cu el pentru ca e imprevizibil si nu te poti baza pe el. prietenul lui ma tot sfatuia sa renunt la relatia cu el ca merit mult mai mult si ca nu are rost sa-mi pierd timpul cu el. prietena mea imi spune mereu acelasi lucru. am inceput sa constientizez si eu acelasi lucru, dar nu pot renunta la el.
pt ca ma vedea mereu deprimata prietenul lui a pierdut o groaza de nopti pe net cu mine sa ma faca sa inteleg ca nu e bine sa ma implic intr-o relatie cu un astfel de om, ca nu fac altceva decat sa-mi fac rau singura. ca sa nu stau in casa si sa visez la cai verzi pe pereti m-a scos in oras in cluburi sa uit de el si astfel am cunoscut un tip care e doar cunostinta cu tipul si cu care ma vad si prieten foarte bun cu prietenul lui. usor usor m-am imprietenit cu respectivul, am aflat ca trecuse printr-o experienta neplacuta si el. se despartise de sotia lui dupa o relatie de 12 ani (tipul e mai mare decat mine cu aproape 9 ani) si ca e singur. este foarte amuzant si in plus pare o persoana mult mai matura si e un dulce. ma simt excelent in compania lui. incerca sa nu spuna nimic despre relatia mea actuala desi il cunoaste cat de cat pe tipul cu care am eu o asa zisa relatie. nimeni nu ma incurajeaza sa ma mai vad cu respectivul.
tipul a aflat ca eu ies cu baietii in oras si mereu face glume si da impresia ca e gelos, insa nu isi schimba comportamentul. e ok 2 zile apoi dispare si sunt aproape convinsa ca nu face mare lucru pentru il vad pe net si stiu ca e acasa, insa nu vrea el sa comunice si punct.
weekend-ul asta planuisem sa mergem la munte cu prietena mea, doar noi doua dar mi-a venit ideea sa-l intreb si pe el daca vrea si sa-l ia si pe prietenul lui in ideea ca poate reusim sa ii combinam pe cei doi. la inceput a parut incatat de idee, dar apoi s-a sucit. am plecat in final la munte cu prietenul lui si cu prietenul astuia(tipul care s-a despatiti de sotie). eram practic 2 cupluri care de fapt nu erau 2 cupluri pt ca nimeni nu era cu nimeni. prietnena mea imi tot spunea ca presimte ca intre mine si celalalt se va intampla ceva si ca ar fi tare fericita sa scapt de actualul pentru ca nu face altceva decat sa se joace cu mine. radeam dar in sinea mea imi can doream lucrul asta. am facut gratar am ras am vb mult. eu eram mai mereu in compania celuilat si din una alta ne-am sarutat si intr-un final am facut dragoste. a fost un lucru pe care se pare ca ni l-am dorit amandoi si ne-am simtit foarte bine. mi-a spus ca si-a dorit foarte mult lucrul asta(mie mi-a placut de el din prima clipa, dar m-am gandit ca nu o sa se intample nimic pentru ca il cunoaste pe "iubitul meu"). si cu toate astea s-a intamplat.
eu cu prietena mea planuisem sa ne intoarcem luni, iar baietii nu isi luasera liber de la servici asa ca au trebuit sa plece duminica si noi doua am ramas pana luni. duminica seara pe mess m-am intalnit cu "iubitul meu" care fusese disparut vreo cateva zile si care stia ca eu sunt la munte si de asemenea stia cu cine am plecat. pana atunci nu vb cu mine si nici la tel nu-mi raspunsese, dar acum brusc a inceput sa vb cu mine sa intrebe cum e si cum ma distrez. faptul ca l-am prins cu chef de vb l-am mai intrebat inca o data ce are de gand sa cu relatia noastra. mi-a zis ca mi-a explicat inca o data ca asa e el si ca momentan nu se poate implica, daca vreau asa bine. i-am spus ca eu caut altceva si ca am de gand sa caut persoana care isi doreste acelasi lucru ca si mine. si i-am spus ca am deja pe cineva in vizor si s-a prins imediat ca e vb de prietenul prietenului lui. i-am confirmat ca asa e si mi-a spus ca da e un tip super din cat il cunoaste el si ca a trecut cam prin acelasi lucru ca si mine si ca stie sigur ca respectivul isi doreste o relatie. l-am simtit ca nu i-a picat bine deloc, dar incerca sa para destul de detasat.
in schimb dupa marturisirea mea "iubitul meu" parca a inceput sa dea mai multe semne de viata si sa para putin mai interesat de noi doi. initial spuse ca nu vedem luni si ca are treaba, dar a inceput sa dea semne de viata fara sa-l caut eu si azi dupa ce a iesit de la servici a venit la mine. eu cand i-am povestit de celalalt am omis sa-i spun exact ce s-a intamplat intre mine si respectivul la munte, el crezand doar ca ne-am distrat si atat si ca nu a fost nimic mai mult. in seara asta imi spunea ca e cel mai potrivit celalalt ca e de casa si ca o alegere mai buna nu as fi putut face, dar apoi a facut dragoste cu mine cum n-a mai facut pana acum. celuilat i-am spus azi ca i-am zis "iubitului meu" de el, dar nici lui nu i-am spus ca nu i-am spus totul iubitului si mi-a zis ca o sa stea si el de vb cu el.
am nevoie de un sfat ce sa fac... raman cu "iubitul" si ma enervez si perpelesc mereu cand dispare, dar de care sunt indragostita rau de tot sau raman cu tipul de la munte care e mult mai matur care gandeste altfel, care imi place si sunt sigura ca o sa ma indragostesc destul de usor de el?
chiar nu stiu ce sa fac...prietena mea imi tot spunea nu vb pe mess cu "iubitul" ca iar o sa te dea peste cap si o sa pierzi tot ce ai construit in weekend-ul asta. stiu ca are dreptate pt ca azi cand l-am vazut pe "iubitul" m-am inmuitat de tot, dar in acelasi tp ma simteam vinovata fata de celalalt si ma gandeam si la el.
asa ca va rog ajutati un suflet pierdut cum sunt eu in momentul de fata.
pupici kudikelor.
prietenul ,prietenului tau mai are prieteni?
adrianoo33
Postat pe 14 Martie 2009 18:36
Da, se intampla si asa ceva. Nu vreau sa dau nici un sfat insa, atunci cand tu iti doresti ceva si vezi ca o anumita persoana nu-si doreste la fel nu are rost sa pierzi tumpul, ai sa intalnesti persoana care sa doreasca acelasi lucru ca si tine. Atunci tb sa actionam. Eu o spun din proprie experienta si am pierdut datorita faptului ca eram convinsa ca acea persoana dorea acelasi lucru ca si mine, pana ce am cantarit bine toate dupa care am vb cu el in fata si ne-am despartit. Si acum sunt fara iubit. Insa sunt convinsa ca voi gasi sau o voi intalni acea persoana cu care voi avea acelasi dorinte. Multa bafta si ai incredere in tine.

te imbratisez.
Mihaela2923
Postat pe 15 Martie 2009 12:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fidelitatea..un termen relativ!!! 16 De la: tzache 21 Septembrie 2009 13:10
Razna :)) 9 De la: alfredodecurtofreco 23 Octombrie 2010 20:05
POATE CINEVA SA MA LAMUREASCA SI PE MINE DC UNELE FEMEI AU O MARE PLACERE IN A RANI BARBATII CARE NU AU NICI O VINA? 68 De la: nonelusa 27 Noiembrie 2009 08:18
ce ma fac???am aflat ca e insurat!!! 82 De la: just_my_giovana 11 Iunie 2009 22:01
am o intrebare 50 De la: onlyu 10 August 2009 12:47