Setari Cookie-uri

o intamplare :(

vreau sa va spun si eu o chestie care ma framanta... am cunoscut un baiat care mi.a placut si ne.a combinat o prietena de a mea foarte buna si baiatul asta o placea pe ea de mult...si eu sunt cu tipul asta de 2 luni jumate si imi spune ca a uitat.o si ca ma iubeste dar eu nu sunt de aceeasi parerea ca el adik stiu ca tine la mine dar nu sunt sigura ca ma iubeste... si eu am ajuns sa il iubesc... e primul baiat pe care il iubesc... si parca pe zi ce trece il iubesc din ce in ce mai mult si totusi parca vreau o pauza si nu pot sa imi dau seama de ce sunt confuza si nu stiu ce sa fac..?!?! eu cu el nu prea vorbim lucruri foarte serioase..e gen... fiecare cu durerea lui ...si asta nu prea imi place ...dar nu pot sa schimb situatzia cu nimic ... nu imi spune niciodata ce are ..ce i se intampla ..si pe mn ma raneste prin chestiile astea cand e rece cu mine...
de o saptamana stau cu noptile si le ard aiurea si plang si sunt disperata ca nu stiu ce sa fac ... parca pe zi ce trece nu mai am incedere in nimeni ... am ganduri din ce in ce mai sinistre...sunt distrusa... chiar nu stiu ce sa fac .. j ce sa cred....

Postat pe 19 Ianuarie 2009 02:01
Ce pot sa-ti spun? Nu ai fost foarte clara, nu prea inteleg de ce esti atat de disperata, distrusa cum spui tu! Ai incercat macar sa vorbesti cu el? Nu prea mi se pare corect sa fie , dupa cum te-ai exprimat tu.... pana la urma asta inseamna ca voi nu prea comunicati! Ce am inteles eu din postul tau este ca pe tine te framanta niste ganduri, pentru ca tu simti ca te-ai implicat si ca ai sentimente puternice pentru el si in acelasi timp ti se pare ca el nu simte la fel! Stai de vorba cu el! Deschide-te, fa-l si pe el sa se deschida fata de tine. Daca simte ceva pentru tine si daca isi doreste aceasta relatie, o va face, daca nu... gandeste-te si tu iti doresti o relatie in care sa nu poti vorbi cu partenerul tau despre problemele pe care le ai?? In orice caz in prima faza e important sa vorbesti cu el!
amelia05
Postat pe 19 Ianuarie 2009 09:00
nici eu nu inteleg de ce te framanti...nu esti sigura pe el, dar abia va cunoasteti ! sa nu ai o surpriza si sa-ti dai seama ca defapt nu il iubesti...nu vrea sa vorbeasca cu tine, atunci voi despre ce discutati cand sunteti impreuna? despre vreme? ar trebui sa-i dai putin timp, nu hop top ! scoate tot !

Postat pe 19 Ianuarie 2009 14:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragoste 5 De la: Tharr 16 Octombrie 2010 20:10
voi ce credeti? 15 De la: kudika021802 18 Iunie 2009 20:22
Caut iubita 5 De la: icriss82 11 August 2015 21:36
Fetelor, voi ce parere aveti? 17 De la: oana84onutza 27 Noiembrie 2009 19:31
Impacare? 8 De la: kudika_987625 25 Mai 2015 13:33