Setari Cookie-uri

Help me!!!

sunt cu o fata de ceva timp....ea este virgina si isi doreste ca prima ei noapte de dragoste sa fie nu stiu unde ...blablabla....am incercat si chestia asta dar at mi s-a parut cam naspa sa stiu ca mergem undeva doar ca sa ne-o punem si nu am mai vrut eu...e o poveste lunga , nu prea vreau sa intru in detalii....o iubesc , ma iubesti , dar e aiurea ca simt ca am iubit-o mai mult si datorita conditiilor ei ma simt naspa...e aiurea in acelasi timp si ca baiat sa stai langa o fata si fara sa ti-o pui , iar in acelasi timp sa nu o inseli numai pt a nu-i gresi stiind ca o iubesti enorm si n-ai vrea sa o vezi plangand , dar cand ma gandesc la sex innebunesc...ce as putea face???

Postat pe 22 Ianuarie 2009 21:35
Nu am inteles foarte bine care este problema ? Ca vrea sa o faceti nu stiu unde ?

Postat pe 22 Ianuarie 2009 23:57
De la: baltazar_ady, la data 2009-01-22 21:35:09 sunt cu o fata de ceva timp....ea este virgina si isi doreste ca prima ei noapte de dragoste sa fie nu stiu unde ...blablabla....am incercat si chestia asta dar at mi s-a parut cam naspa sa stiu ca mergem undeva doar ca sa ne-o punem si nu am mai vrut eu...e o poveste lunga , nu prea vreau sa intru in detalii....o iubesc , ma iubesti , dar e aiurea ca simt ca am iubit-o mai mult si datorita conditiilor ei ma simt naspa...e aiurea in acelasi timp si ca baiat sa stai langa o fata si fara sa ti-o pui , iar in acelasi timp sa nu o inseli numai pt a nu-i gresi stiind ca o iubesti enorm si n-ai vrea sa o vezi plangand , dar cand ma gandesc la sex innebunesc...ce as putea face???



si cum o cheama pe prietena ta? eva braun?

Postat pe 23 Ianuarie 2009 00:03
tehnic si practic ea a vrut, chiar era asa de mult sa fie un loc special pt ea? cu asta ai avut probleme, cu faptul ca era totul organizat? e chiar asa de greu pt tine? poate ea nu viseaza sa o faca spontan in spatele blocului printre garaje...sau alta e problema defapt...

Postat pe 23 Ianuarie 2009 00:54
cred ca ea vrea sa sa faca dragoste si tu vrei sa "ti-o pui".Nu e chiar atat de rau ca doreste ca prima data sa se intample intr-un loc special...
ella_c
Postat pe 23 Ianuarie 2009 08:50
locul conteaza,pt prima data,binenteles,dar mai importanta decat locul unde se intampla este atmosfera care se creeaza intre voi.Daca esti baiat destept si stii sa o faci sa se simta bine cu tine,in siguranta,sa simta cat de mult o iubesti,(nu cat de mult vrei sa o faci,)ca vrei sa-i fie bine,o sa uite de locul unde se afla si nu o sa-i mai pese decat sa se simta bine.Iti garantez!
danyela6
Postat pe 23 Ianuarie 2009 10:51
De la: baltazar_ady, la data 2009-01-22 21:35:09 sunt cu o fata de ceva timp....ea este virgina si isi doreste ca prima ei noapte de dragoste sa fie nu stiu unde ...blablabla....am incercat si chestia asta dar at mi s-a parut cam naspa sa stiu ca mergem undeva doar ca sa ne-o punem si nu am mai vrut eu...e o poveste lunga , nu prea vreau sa intru in detalii....o iubesc , ma iubesti , dar e aiurea ca simt ca am iubit-o mai mult si datorita conditiilor ei ma simt naspa...e aiurea in acelasi timp si ca baiat sa stai langa o fata si fara sa ti-o pui , iar in acelasi timp sa nu o inseli numai pt a nu-i gresi stiind ca o iubesti enorm si n-ai vrea sa o vezi plangand , dar cand ma gandesc la sex innebunesc...ce as putea face???

De ce crezi ca intr-o relatie sexul conteaza cel mai mult?In viata sunt lucruri mai importante(si aici ma refer si la o relatie).E foarte bine ca va iubiti,si dc o iubesti cu adevarat poti astepta si un an sau poate chiar mai mult.Ca doar o iubesti pt ceea ce ii si cum ii,nu pt ca e virigina.
soryanca
Postat pe 23 Ianuarie 2009 12:57
ti-ar conveni acum sa-ti spun sa te duci sa-ti rezolvi problema, te va ierta ea, doar ai si tu nevoi...

Postat pe 23 Ianuarie 2009 13:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Blog unde poți obține sfaturi pentru relații! 1 De la: kudika_5837 24 Aprilie 2012 07:18
neatza 70 De la: andapui 10 August 2009 08:55
M-am indragostit de un barbat cu vicii :( 29 De la: geo_reincarcat_iara 25 Iulie 2010 23:22
Divortati dar impreuna pentru copii bani sau ....... 8 De la: Didi1985 6 Aprilie 2010 16:37
idei de surprize pt ziua indragostitilor 10 De la: consuella 29 Ianuarie 2010 00:08