Setari Cookie-uri

help :(

am si eu nevoie de ajutor, caci nu stiu ce sa mai fac. Sunt cu un baiat de aproape un an, in aceasta perioada am stat mai mereu impreuna. cand zic asta, ma refer ca fiecare noapte am stat-o impreuna. Ieri l-am intrebat daca vrea sa mearga la film si mi-a zis ca nu, ca vrea sa stea cu maicasa ca tocmai ce venise de la mare. m-a intrebat daca vreau sa ma duc sa o vopsesc si eu i-am zis ca ma duc cu o prietena in oras si s-a suparat foarte rau pe mine. mi-a spus cuvinte jjgnitoare si cand i-am spus sa ne vedem sa discutam a zis ca trebuie sa stea cu maicasa si ca eu sunt vinovata pentru tot ca mi-am pus pritena (care imi e si verisoara) pe primul loc si ca pe el si maicasa i-am lasat pe locul 2. deci supararea lui e ca nu m-am dus sa o vopsesc pe maicasa. sunt eu nebuna sau nu mai stiu... la cine e problema la mine sau la el, ce sa ma fac? sa ii cer scuze sau sa astept sa isi ceara el...
pissy_rasfatzat
Postat pe 11 Iunie 2009 12:18
pai nebun este el ca sta dupa fusta lu masa.....trebuie sa inteleaga ca nu ai putut si te duci alta zi..ce este greu....nasol cu soacrele....
pamela_1
Postat pe 11 Iunie 2009 12:28
Daca iti era dor, puteai merge la el si in functie de cum decurgea intalnirea o vopseai sau nu pe maica-sa ! Eu cred ca femeia te place.Nu lasi pe oricine sa-ti puna vopsea in par...
Unii sunt mai mamosi...daca il vrei pe el , ia-l la set .

Si sincer...eu nu cred ca ti-a reprosat ca l-ai lasat pe el si pe maica-sa pe locul 2.Adica pe el da...dar care e faza cu maica-sa?Trebuie asezata pe piedestal?



ella_c
Postat pe 11 Iunie 2009 13:01
sincer asa mi-a reprosat ... si ca nu stiu sa apreciez ce fac ei 2 pentru mine ... mersi mult pentru rasp
pissy_rasfatzat
Postat pe 11 Iunie 2009 13:05
face p dracu...mai la urma urmei e treaba ta ce vrei sa faci in aceea zi
pamela_1
Postat pe 11 Iunie 2009 13:14
hmm..e km aiurea..totusi intro rel st dekt 2 pers nu mai multe..qum zicea cnv..poate el e mai mamos si na sa suparat k nu ai vopsito pe maicasa:|..dar nu trb s reactioneze asa..totusi..nu s strik vopseaua pana maine..sau..desi era mai greu..puteai u s renunzti la intalnirea q pr ta si era mai simplu dak stiai k el o sa reactioneze asa..sfatul meu e sa mai astepti putin..poate o sa te caute el..dak te iubeste..nu o sa lase o cearta prosteask s va distruga relatia..
Rodyyyyyyyyy
Postat pe 11 Iunie 2009 13:19
De la: pissy_rasfatzat, la data 2009-06-11 12:18:06am si eu nevoie de ajutor, caci nu stiu ce sa mai fac. Sunt cu un baiat de aproape un an, in aceasta perioada am stat mai mereu impreuna. cand zic asta, ma refer ca fiecare noapte am stat-o impreuna. Ieri l-am intrebat daca vrea sa mearga la film si mi-a zis ca nu, ca vrea sa stea cu maicasa ca tocmai ce venise de la mare. m-a intrebat daca vreau sa ma duc sa o vopsesc si eu i-am zis ca ma duc cu o prietena in oras si s-a suparat foarte rau pe mine. mi-a spus cuvinte jjgnitoare si cand i-am spus sa ne vedem sa discutam a zis ca trebuie sa stea cu maicasa si ca eu sunt vinovata pentru tot ca mi-am pus pritena (care imi e si verisoara) pe primul loc si ca pe el si maicasa i-am lasat pe locul 2. deci supararea lui e ca nu m-am dus sa o vopsesc pe maicasa. sunt eu nebuna sau nu mai stiu... la cine e problema la mine sau la el, ce sa ma fac? sa ii cer scuze sau sa astept sa isi ceara el...

Pare baiatul mamei!intradevar puteai sa faci un compromis sao vopsesti apoi sa te duci in oras cu prietena!Dar si el face cam aceleasi lucruri ca si cele pe care ti le reproseaza,o pune pe mama lui pe primul loc.ar trebui sa incercti sa comunicati altfel ca sa va intelegeti si poate daca ai sta mai mult [e acasa si nu la el ar fi mai bine deaorece asa intervin monotonia si de aceea nu mai este dispus sa iasa in oras cu tine...te vede mereu!Si ca femeie si ca barbat trebuie sa fi nici prea prea nici foart foarte ca sa nu va plictisiti si sa nu va certati niciodata...eu locuiesc impreuna cu logodnicul meu si ne intelegem super...eu sunt aia care tip....dar stie si el cand trebuie sa ma lase in pace...ca am si eu toane si vazand acestea mai fac si eu cate un mic compromis!nicodata nu ne certam...doar ciondaneli!
AndradaD
Postat pe 26 Iunie 2009 10:50
ia trecut supararea?
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 11:29
tu nu stii ca baietii isi pun mama intotdeuna mama pe primul loc????mereu trebuie s fii delicata pe tema asta altfel nu o scoti la capat.eu am invatat asta....pune`te bine cu soacra si vei avea zile bune
just_iulia
Postat pe 26 Iunie 2009 11:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ierti sau pleci??????? 16 De la: kudika_975624 16 Noiembrie 2014 09:33
O tara plina de frustrate:-j 62 De la: kudika_pudika 26 Septembrie 2011 13:48
ma place dar nu vrea o relatie cu mine 61 De la: kudika_24601 28 Ianuarie 2013 13:39
claudiu_20 23 De la: anca0704 17 Mai 2009 15:29
SECRETUL DE A CUCERI 396 De la: kudika310661 29 Aprilie 2011 20:54