Setari Cookie-uri

masturbarea in public

De la: Deep_Bite, la data 2009-01-23 20:12:09
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 20:07:30A coborat la cismigiu sa se descarce omu


Mi l-a dat mie in primire.


Si uite asa se poate lauda tipul ca v-a avut pe amandoua
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:45
De la: oktober, la data 2009-01-23 20:16:30eu as intreba de la initiatoarea topicului de ce nu a facut CEVA atunci cand a patit la fel? e usor sa vorbim aici, dar cand esti pusa in situatia respectiva si chiar nimeni nu e sa te ajute CE FACI ? pt ca e o problema reala, da


Iti spun eu ce faci : fuuuugggiiii cate te tin picioarele mai ales daca esti singura in preajma tipului .

cand mai sunt trecatori , frica nu e asa de mare , daca nu sunt ....simtit fiori reci pe spinare si primul impuls e sa fugi.
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:46
De la: andreea1976, la data 2009-01-23 20:35:00Ooooo am patit-o si eu.....
Eram cu sora mea si pe cand vroiam sa intram intr-o librarie,a iesit unul de dupa coltul cladirii......frecand-o de zor
Am intrat rapid in librarie,am cerut o matura(dupa ce le-am explicat treaba mi-au dat-o )
I-am tras cateva peste spate la ala cu matura,mai mai sa o rup.
Si culmea ca si asta era imbracat elegant si cu diplomatul langa el.
Nu inteleg de ce nu se iau masuri,de ce atata indiferenta ???


Tu ai avut prezenta de spirit, Andreea, treaba e ca ei isi aleg "victimele" printre fete foarte tinere, care se sperie... Ma rog, e socul surprizei, si dupa, o iei la goana... Acum, daca mi s-ar mai intampla, as striga la el... Daca nimeni nu intervine, cel putin as face ca toata lumea sa se uite la el, ca el sa devina "victima" si eu "agresorul" (chiar daca doar verbal)... Am inteles ca distrusii astia sunt de fapt niste fricosi...
Dor_a
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:22
Am fost vara la strand si ca in orice strand civilizat exista cabine de schimb al hainelor.Erau mai multe cabine una langa alta si bineintels ca merg sa ma schimb de haine si langa cabina mea intra un cuplu in cabina de langa mine in acelasi timp cu mine.incep sa ma schimb si la un moment dat aud "vad ca ti s-a intarit betisorul". Era o voce de femeie.Mai trece putin timp si tot aceeasi voce zice "Baga-o mai adanc ca nu simt nimic".Ceea ce mi s-a parut foarte iesit din comun a fost faptul ca tipa vorbea cu voce tare in timp ce avea relatii intime cu partenerul chiar acolo in cabina de schimb.
Baiat_Rezervat
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:23
si ce treaba are asta cu topicul? baiat rezervat?
eu am vazut si un clip cu cativa care n-au intervenit aici
http://www.glob.pretutindeni.ro/2009/01/20/masturbarea-in-public/
Daniela_stanciu
Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:33
bun exemplu ai ales!!!!
doara nu vezi ca un copil al strazii si cu ceva dereglari la psihic!!?

Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:41
De la: Daniela_stanciu, la data 2009-01-23 22:33:48si ce treaba are asta cu topicul? baiat rezervat?
eu am vazut si un clip cu cativa care n-au intervenit aici
http://www.glob.pretutindeni.ro/2009/01/20/masturbarea-in-public/
are legatura cu topicul ca evenimentul s-a produs tot in public si da dovada de grosolania celor care au facut asa ceva.
Baiat_Rezervat
Postat pe 23 Ianuarie 2009 23:09
SINCER SI EU AM PATIT ASA CVA ERAM LA CIMITIE IN AMIAZA MARE LA MORMANTUL BUNICULUI MEU SI UN BOU MI-A ARATAT ..... SI MA CHEMAT LA EL.......... AM PLECAT IMEDIAT DE AKOLO SI AM SUNAT PE CNVA REPEDE PT K M-AM SPERIAT FOARTE TARE....... OAMENII ASTIA R TREBUIE DUSI LA PSIHIATRU SAU CEL PUTIN SA NU MAI FACA ASA CVA IN PUBLIK ....... IN FINE MA SOCAT FOARTE TARE!!!!!!!!!

Postat pe 23 Ianuarie 2009 23:15

Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 22:33 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

si ce treaba are asta cu topicul? baiat rezervat?
eu am vazut si un clip cu cativa care n-au intervenit aici
http://www.glob.pretutindeni.ro/2009/01/20/masturbarea-in-public/


de ce nu ne povestesti cum ai reactionat tu cand ai patit la fel? sa luam si noi exemplu...
uite, recunosc, am fost lasa si am preferat sa plec repede de acolo, nu sa ma iau de o matahala de 2m pe o straduta intunecoasa si parasita...pt ca nu toti agresorii sunt boschetari sfrijiti care o iau la fuga daca strigi la ei bau!
inainte sa te zburlesti iar pe mine, tin sa -ti amintesc faptul ca unele dintre noi au apelat la ajutorul trecatorilor, autoritatilor etc degeaba...

Postat pe 24 Ianuarie 2009 00:23
De la: Arsena, la data 2009-01-23 19:59:43Eram in troleu...a urcat un tip imbracat bine, cu servieta, se tot uita la mine, nu am zis nimic...nu ma asteptam la surprize neplacute
la un momnet dat, s-a asezat langa mine, eu stateam la geam, va dati seama
nu am fost atenta la el, insa cand am indreptat putin privirea spre el, o avea f sculata , se tot uita la mine, m-am speriat, ma gandeam sa sun pe cineva sa vina sa ma ia de acolo, pt ca cei din ratb evident ca nu ziceau nimic ma tot gandeam cum sa ii zic aluia ca vreau sa cobor, in caz ca el mergea mai departe... imi era destul de frica sa vb cu el cand o avea asa...norocul meu a fost ca el a coborat la cismigiu, iar eu dupa...oricum, am ramas socata de aceasta faza...sper sa nu mai traiesc asa in vecii vecilor AMIN !


ia uiteee.....pe cine avem noi aici...si care de cand iam dat arama pe fatza nu mai zice nimic..draguta de arsena...pe acre ejaculeasza oamenii in troleuuu...sfanto care esti tu...cu ce drept comentati tu la topicul meu cand de fapt lumea ejac p u?
Teodutza84
Postat pe 25 Ianuarie 2009 20:43
No bine, dar ce vina are Arsena ca un bou si-a facut o l a b a trista in prezenta ei?
Lucia1971
Postat pe 25 Ianuarie 2009 20:45
De la: Teodutza84, la data 2009-01-25 20:43:39
De la: Arsena, la data 2009-01-23 19:59:43Eram in troleu...a urcat un tip imbracat bine, cu servieta, se tot uita la mine, nu am zis nimic...nu ma asteptam la surprize neplacute
la un momnet dat, s-a asezat langa mine, eu stateam la geam, va dati seama
nu am fost atenta la el, insa cand am indreptat putin privirea spre el, o avea f sculata , se tot uita la mine, m-am speriat, ma gandeam sa sun pe cineva sa vina sa ma ia de acolo, pt ca cei din ratb evident ca nu ziceau nimic ma tot gandeam cum sa ii zic aluia ca vreau sa cobor, in caz ca el mergea mai departe... imi era destul de frica sa vb cu el cand o avea asa...norocul meu a fost ca el a coborat la cismigiu, iar eu dupa...oricum, am ramas socata de aceasta faza...sper sa nu mai traiesc asa in vecii vecilor AMIN !


ia uiteee.....pe cine avem noi aici...si care de cand iam dat arama pe fatza nu mai zice nimic..draguta de arsena...pe acre ejaculeasza oamenii in troleuuu...sfanto care esti tu...cu ce drept comentati tu la topicul meu cand de fapt lumea ejac p u?



Unu la mana, nu a facut nicio l a b a
doi la mana, scuza-ma, dar esti deja plictisitoare, eu am lucruri mult mai importante de facut, dar vad ca tie iti este dor de mine
Dupa ce ca ti-am ocupat atata timp cand iti faceai planuri cum sa ma prinzi pe la drept mai si vorbesti
Si, ce arama mi-ai dat tu pe fata ?
Scuza-ma ca nu ii permit prietenului meu sa urineze pe mine si ma multumesc cu o viata sexuala activa si orgasme din partea unui tip educat, bine crescut, frumos si inteligent. Imi cer scuze ca nu este un frustrat cum zici tu :)) si prefer sa ma respecte
LAME !

Postat pe 25 Ianuarie 2009 20:54
De la: Daniela_stanciu, la data 2009-01-23 19:20:14indivizii astia merita batuti numai in cap pana inebunesc...




eu cred ca deja sunt nebuni.

in lumea asta mai sunt si persoane ciudate.... DEAL WITH IT. Nu totul e roz in lumea asta.
anderson
Postat pe 26 Ianuarie 2009 02:54

Postat pe 1 Iunie 2009 15:17
si io care credeam ca e vorba despre cand ne masturbam noi in public...
l_diana_c
Postat pe 1 Iunie 2009 15:24
Desi eram pe jumatate adormit,repulsia la ceea ce am citit m a trezit complet.Nu vreau sa mi imaginez ca vreodata mama sau sora mea sa aibe parte de asemenea incidente care te marcheaza,asta daca nu au avut parte deja...Eu daca as fi intr o situatie de genul cred ca mi as pierde firea si indiferent de locul care ma aflu l as desfigura efectiv cu orice imi cade la indemana.Sper sa am vreodata ocazia sa ma razbun pe un asemenea specimen!!!
Stripes
Postat pe 13 August 2009 04:19
Daca femeile umbla din ce in ce mai dezbracate, de ce barbatii nu ar avea acelasi drept?
emgabi2006
Postat pe 17 August 2009 16:41
De la: emgabi2006, la data 2009-08-17 16:41:31Daca femeile umbla din ce in ce mai dezbracate, de ce barbatii nu ar avea acelasi drept?

da' nu-i tine nimeni de... mana ca sa nu-si poata da jos din haine...
Lucia38
Postat pe 17 August 2009 16:45
Mi se pare foarte interesant subiectul.Si eu practic asa ceva si as vrea sa aflu parrea voastra
sopron18
Postat pe 4 Octombrie 2010 20:02
De la: sopron18, la data 2010-10-04 20:02:50Mi se pare foarte interesant subiectul.Si eu practic asa ceva si as vrea sa aflu parrea voastra


alt labar ! kudiko mai cenzureaza bre !
coldwind
Postat pe 4 Octombrie 2010 20:05
De la: anderson, la data 2009-01-26 02:54:30
De la: Daniela_stanciu, la data 2009-01-23 19:20:14indivizii astia merita batuti numai in cap pana inebunesc...




eu cred ca deja sunt nebuni.

in lumea asta mai sunt si persoane ciudate.... DEAL WITH IT. Nu totul e roz in lumea asta.


Nebuni? cine știe? Poate o fi si asta vreo fantezie, pare a fi contagioasa și e grav. o fi vreun nou soi de "fantezie contagioasa"?

Alta explicație : dereglați psihic, frurstrati sexual , sau pur și simplu poate nu au timp de una mica acasã (având in vedere ca in anumite cazuri era vorba de "business-man" )
lucian_tristan
Postat pe 5 Octombrie 2010 00:06
De la: lucian_tristan, la data 2010-10-05 00:06:13
De la: anderson, la data 2009-01-26 02:54:30
De la: Daniela_stanciu, la data 2009-01-23 19:20:14indivizii astia merita batuti numai in cap pana inebunesc...




eu cred ca deja sunt nebuni.

in lumea asta mai sunt si persoane ciudate.... DEAL WITH IT. Nu totul e roz in lumea asta.


Nebuni? cine știe? Poate o fi si asta vreo fantezie, pare a fi contagioasa și e grav. o fi vreun nou soi de "fantezie contagioasa"?

Alta explicație : dereglați psihic, frurstrati sexual , sau pur și simplu poate nu au timp de una mica acasã (având in vedere ca in anumite cazuri era vorba de "business-man" )








... nebuni ? cine stie ? ... cum gogule, ori sint, ori nu sint ? ... nu le mai aperi ''drepturile'' la fel ca si altor categorii de obsedati (sau cum spuneai - frustrati sexual) ? ... erai foarte libertin referitor la sexul in trei, la relatiile bazate pe sex in loc de sentimente ... diferentza dintre astia si ceilalti este doar de vizibilitate ca defazati sint toti ... am o vaga impresie ca esti asa de ''liberal'' prin prisma APARTENENTZEI la acest grup de obsedati ... te mai socheaza din cind in cind faptul ca unii iti depasesc ''liberalismul'' ...




marco918
Postat pe 5 Octombrie 2010 00:22
De la: marco918, la data 2010-10-05 00:22:42
De la: lucian_tristan, la data 2010-10-05 00:06:13
De la: anderson, la data 2009-01-26 02:54:30
De la: Daniela_stanciu, la data 2009-01-23 19:20:14indivizii astia merita batuti numai in cap pana inebunesc...




eu cred ca deja sunt nebuni.

in lumea asta mai sunt si persoane ciudate.... DEAL WITH IT. Nu totul e roz in lumea asta.


Nebuni? cine știe? Poate o fi si asta vreo fantezie, pare a fi contagioasa și e grav. o fi vreun nou soi de "fantezie contagioasa"?

Alta explicație : dereglați psihic, frurstrati sexual , sau pur și simplu poate nu au timp de una mica acasã (având in vedere ca in anumite cazuri era vorba de "business-man" )








... nebuni ? cine stie ? ... cum gogule, ori sint, ori nu sint ? ... nu le mai aperi ''drepturile'' la fel ca si altor categorii de obsedati (sau cum spuneai - frustrati sexual) ? ... erai foarte libertin referitor la sexul in trei, la relatiile bazate pe sex in loc de sentimente ... diferentza dintre astia si ceilalti este doar de vizibilitate ca defazati sint toti ... am o vaga impresie ca esti asa de ''liberal'' prin prisma APARTENENTZEI la acest grup de obsedati ... te mai socheaza din cind in cind faptul ca unii iti depasesc ''liberalismul'' ...







Ca orice om am și eu limitele mele in ce privește "libertatea sexuala". Si cred ca masturbarea in public e una dintre ele. Dupa pãrerea mea , putem avea orice gen de practici sexuale vrem cata vreme nu dãuneazã celorlalți. Ori masturbarea in public dãuneazã.

Sunt pentru practicile sexuale libertine , dar asta nu înseamna ca nu am limite.
Sa-i calific de nebuni? nu cred ca as ajunge pana aici , pana la urma urmei doar ei au cele mai bune explicații ale gestului lor. Explicații pe care probabil noi nu le putem înțelege.
lucian_tristan
Postat pe 5 Octombrie 2010 10:05
[quote] la relatiile bazate pe sex in loc de sentimente [/quote]


Nu am spus niciodatã asa ceva.
lucian_tristan
Postat pe 5 Octombrie 2010 10:49
http://www.click.ro/pe_glob/mapamond/Arestat-stropea-femeile-strada-VIDEO_0_1012698744.html

Ce ziceti de articolul asta?

A patit careva dintre voi?
sopron18
Postat pe 12 Octombrie 2010 23:20
De la: sopron18, la data 2010-10-12 23:20:19http://www.click.ro/pe_glob/mapamond/Arestat-stropea-femeile-strada-VIDEO_0_1012698744.html

Ce ziceti de articolul asta?

A patit careva dintre voi?
daca nu ia taiato nimeni ......ce sa pateasca sio freaca pana poate...poate il vede vreuna care i se face pofta.....
kudika029282
Postat pe 13 Octombrie 2010 12:59
http://www.zvj.ro/node/6379


Noutati pt fete
sopron18
Postat pe 13 Octombrie 2010 19:59
http://www.zvj.ro/node/6379


Noutati pt fete
sopron18
Postat pe 13 Octombrie 2010 19:59
http://www.zvj.ro/node/6379


Noutati pt fete
sopron18
Postat pe 13 Octombrie 2010 20:00
http://www.zvj.ro/node/6379


Noutati pt fete
sopron18
Postat pe 13 Octombrie 2010 20:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AJUTORR!! HEELP!! Si toate cele... 59 De la: stefanant 18 Octombrie 2009 23:07
Eu sagetatoare , el scorpion... 6 De la: kudika478244 3 August 2012 22:35
help 7 De la: one_size 27 Aprilie 2010 13:02
relatie discreta in valcea 2 De la: Alexandru_Florin_Stefanescu_1 20 Februarie 2016 14:08
analize 1 De la: kudika008324 6 August 2010 16:19