Setari Cookie-uri

Eu-FECIOARA, El-BERBEC?

Si nu vreau ceva de genul sa ma uit la horoscop pe google ci de la persoane implicate intro relatie Berbec-Fecioara.
Cris_
Postat pe 24 Ianuarie 2009 15:49
aceste compatibilitati sunt in functie de mai multe caracteristici. Cunosc 2 perechi care sunt foarte diferite. Unii se iubesc frumos, dar nu sunt lasati de familii, iar cealalta pereche ... nu au timp ... asa ca relatia ti-o modelezi tu.
MISSILVY
Postat pe 23 Februarie 2009 09:15
La mine nu a mers.
De fapt, nu aveam nicio sansa, pentru ca nu a contat nicio clipa faptul ca il iubeam enorm. El doar voia sa se distreze.

Acum depinde, de el...si de ea.
Deschisesem si eu un topic identic, intra si acolo, sunt cateva pareri ai unora implicati in relatii de genul asta. :)
ralukiss
Postat pe 23 Februarie 2009 16:07
ESEC TOTAL.....indiferent de nivelul studiilor! Berbecul o va "impunge" mereu pe Fecioara.
albastreaua
Postat pe 6 Martie 2009 16:36
google te-ar ajuta mai mult
sirena22
Postat pe 6 Martie 2009 16:37
oare nu intelegi ca fiecare om e o individualtae si chiar daca
seamana are caracter si multe chestii diferite de la om la om
sirena22
Postat pe 6 Martie 2009 16:41
eu berbec el fecioara ... nuuuuuu ... adica am avut relatii cu fecioarele si nu e tocmai una fericita .. adica e ok pana in punctul in care berbecul nu prea mai suporta gelozia excesiva si nemotivata a fecioarei ... nu stiu ce sa zic la tine.. ca e situatia inversa .. dar cred ca tu nu o sate simti tocmai bine in relatia asta mai tz .. pt ca la un moment dat .. daca aveti ceva certuri la activ .. berbecul se mai distanteaza .. nu neaparat ca nu mai simte ceva pt tine.. ci ca nu e genul care sa fie toata ziua ..
daca totusi vrei sa tina relatia .. avand in vedere ca sunt berbec as putea sa ti zic parerea mea .. ce sa nu faci in relatia asta .. ca de facut .. faci ce stii tu ca e bine :D
sa nu`l stresezi cu telefoane .. adica .. sa l suni .. dar nu obsedant .. mai ales daca ti spune ca vrea doarma .. sau ca are un proiect de facut .. sa nu`l suni din 5 in 5 minute .. poti sa dai mesaj .. clar o sa ti raspunda cand are timp ..
niciodata sa nu i spui te iubesc .. asteptand sa ti spuna si el ... ca la sinceritatea pe care o are .. si la lipsa de tact .. s`ar putea sa se iste o cearta .. daca i spui "te iubesc" sai spui ca simti .. si el o sa ti spuna .. cand o sa simta .. mai bine sa ti zic rar dar din inima ... decat des din rutina:D
aa .. si sa nu faci chestii tipice fetelor .. gen .. sa l intrebi daca te`ai ingrasat sau chestii .. stiind ca tu ai pus 10 kg si ca e vizibil .. dar totusi vrei sa ti zica el "nu" .. sa nu faci asta .. ca nu o sa ti zica decat adevarul .. in schimb daca i zici intr un mod amuzant ca te`ai ingrasat si ca el oricum te iubeste .. si ai nev doar de confirmarea lui .. intrebi un .. nu`i asa?? :))
ai incredere in el .. conteaza mult pt el .. si sa nu`l inseli :D cu cat faci mai putine gafe cu atat te va iubi mai mult .. si sa fii sigura ca nici el n`o sa faca .. comunicarea ft importanta .. sa nu fie numai despre relatia voastra .. orice subiecte banale ce va amuza :D sper sa poti sa treci peste toate capriciile berbecului :D s el peste gelozia ta .. daca esti :D
InnocentChild
Postat pe 1 Aprilie 2009 23:29
NU MAI VREAU BERBECI IN VIATA MEA!!!!!!!!!!SUNT FECIOARA
Lady_Gaga9
Postat pe 9 Mai 2009 15:02
ce aveti mah cu berbecii
Diavolyta_
Postat pe 9 Mai 2009 15:05
Nu am nimic cu berbecii doar ca nu mi-a mers bine cu nici unul ca prieteni f bine dar in relatie nu prea am patit-o de 3 ori deci... gata!!
Lady_Gaga9
Postat pe 9 Mai 2009 18:30
u ce zodie esti?
kudika019491
Postat pe 9 Mai 2009 18:34
De la: Lady_Gaga9, la data 2009-05-09 18:30:24Nu am nimic cu berbecii doar ca nu mi-a mers bine cu nici unul ca prieteni f bine dar in relatie nu prea am patit-o de 3 ori deci... gata!!

Eu zic ca nu ai intalnit berbecutul potrivit.........
Pentru femeia iubita,eu sunt in stare sa fac aproape orice,...........
TEODORRD
Postat pe 9 Iulie 2009 08:33
berbecii nu sunt asa de rai precum se crede , in fiecare zodie sunt ciudatenii, fiecare cu a lui,
angel4ever
Postat pe 9 Iulie 2009 12:38
Berbecii sunt f pretentiosi si daca nu te pliezi pe gustul lor,degeaba! depinde de firea ta! si de sentimente,mai ales! sentimentele sunt independente de vointa fiecaruia.

Postat pe 9 Iulie 2009 12:58
E cam tarziu pt topic. Insa,le recomand fecioarelor sa nu mai fie atat de preocupate de ele si numai de ele,sa faca sacrificii cand iubesc pt a merita sa fie iubite!
Un berbec e solicitant, dar e si un om dintr-o bucata.Nu astepta sa te ia usurel si cu frumosul, tb sa fii mai rezistenta intr-o relatie cu el,ma refer la cea de durata,serioasa,in care muuuulte se intampla! Insa nu are pb de monotonie sau de instabilitate cand iubeste.
Te trateaza mai dur! Chiar si eu o fac,ca fata.
Indiferent de zodie,in cuplu e mai bine dupa vreun an sau peste,cand te cunosti si te acomodezi.

Postat pe 9 Iulie 2009 15:17
eu am intalnit o ciudatenie de berbec. eu fecioara, el berbec...la inceput a fost frumos ca in orice relatie dar o data cu trecerea timpului si-a scos la iveala adevarata fata.cunosc si eu destule persoane in zodia asta cu care ma inteleg bine dar cu el nu am reusit. niciodata nu aprecia nimic, mereu era nemultumit, mereu morocanos si suparat pe viata, ma ataca continuu...bine, trebuie sa recunosc ca in pat ne intelegeam super dar asta pt mine nu a contat asa mult. in fine....poti incerca pentru ca fiecare om are caracterul lui indiferent de zodie. momentan sunt intr-o relatie cu un taur si pot spune ca fecioarele se potrivesc aproape perfect cu ei.
good luck!
Spiridusha_89
Postat pe 9 Iulie 2009 17:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu fecioara, el leu. Oare ne potrivim? 6 De la: Frankie_Zuzu 9 Septembrie 2009 16:40
Femeia Scorpion Barbatul Capricorn 7 De la: lory86_lolo_yahoo_com 10 Noiembrie 2009 15:22
Eu sagetator...el rac...exista compatibilitate buna? 8 De la: ioana_paula2003 4 Iunie 2009 23:42
eu scorpioana si el fecioara 41 De la: ubita_mea2003 17 Octombrie 2011 16:08
Zodiile si fixatiile lor --- Leu 19 De la: Frankie_Zuzu 9 Septembrie 2009 16:09