Setari Cookie-uri

» ce parere aveti de relatia barbat pesti si femeia fecioara ?

salut eu sunt barbat pesti(ma intrebati ce caut pe un forum al femeilor? nu am gasit altul dar asta e cel mai bun care l-am gasit), si am o relatie cu o femeie fecioara de trei ani jumate, mi-a fost bine la inceput si acum dar problema e ca e perfectionista si cand nu e multumita de ceva ma compara cu prietenii ei ca, cutare facea mai bine sau alte lucruri. isi da seama ca a gresit dar nu recunoaste si e acum totul e perfect....in horoscop spune ca suntem perechea buna doar ca daca vrem sa fim impreuna trebuie sa am rabdare cu ea. voi ce parere aveti despre asta? putem avea o relatie stabila.....stam impreuna de un an si muncim cot la cot si am facut si facem schimbari in casa sa ne fie bine impreuna, dar inca nu se gandeste sa ne casatorim, dar ne facem planuri pt viitor......o vara placuta tuturor si sa va iubiti.
costy1803
Postat pe 9 August 2008 11:55
La mine e invers: eu sunt femeia- peste iar el barbatul-fecioara.
Asa e, trebuie sa ai multa rabdare cu o fecioara, mie imi pune nervii la grea incercare! Suntem foarte diferiti, probabil asta ne si atrage. Cred ca relatia dintre zodiile astea ori merge super ori e un iad!
mahy33
Postat pe 9 August 2008 12:16
ai dreptate.mersi
de cand sunteti impreuna? cu ei trebuie sa tot timpul ceva de oferit sa te dai putin cate putin incet sa nu se sature si tot timpul sa ceva nou, daca le -ai aratat tot ce poti face si cum esti.
costy1803
Postat pe 10 August 2008 18:52
Pt Costy
Ai incercat si in zodiacul chinezesc?
Este mult mai complex dar pt asta ai nevoie de anul in care v-ati nascut ...luna...ziua...ora si o sa vezi acolo daca va potriviti si daka merita sa ai rabdare.
Eu personal zic sa lasi lucrurile sa decurga de la sine.
Nu lasa niste astre sa va desparta
axyalexya
Postat pe 12 Septembrie 2008 12:53
mai lasati prostiile cu zodiile si treceti la treburi serioase. iubiti-va fiti tandri si numai asa veti izbuti in dragoste
iulian_balau
Postat pe 14 Septembrie 2008 11:15
eu fecioara...el peste....relatie supeeeeeeeeeeeer din 1992...asa ca iubiti-va mult si ignorati restul.
15uka
Postat pe 9 Octombrie 2008 21:40
Eu sunt femeie fecioara,iar el este pesti.Cum merge relatia noastra?Excelent,pt ca stiu sa lasam unul de la altul cum se spune.Cand el este suparat sau nervos,eu tac,in ciuda faptului ca sunt o mare vorbareata.Cand eu sunt suparata sau nervoasa,el face acelasi lucru : tace.Iar a doua zi discutam calm ca cei mai buni prieteni.
ninahgn
Postat pe 25 Octombrie 2008 18:37
of cam aceeasi problema o am si eu...eu sunt pesti si el e fecioara...suntem impreuna de 3 ani si jumatate si vreau sa spun ca ne iubim f mult, dar niciunul din noi nu vrea sa cedeze cand e cazul...ne-am certat acum o saptamana si niciunul din noi nu a rupt tacerea (adica am facut-o eu aseara pe mess...si evident ca el se simte victima....dar si eu la fel) nu stiu ce sa ma mai fac cu el...pt ca il iubesc mult, dar uneori ma scoate din sarite in ultimul hal! dar nici nu vreau sa stau fara el cand ne iubim prea mult, cand ne ciondanim prea tare....mereu dintr-o extrema in alta...dar nu cred ca am sa renunt la el si am sa mai scurtez un pic din orgoliul meu (dar numai asa un pic)
bafta la toti pestii si la toate fecioarele
printesa_maria
Postat pe 1 Noiembrie 2008 08:45
Cred ca faceti o gresala daca va marginiti DOAR la zodie! Conteaza si ascendentul si mai conteaza si gena si educatia si sufletul...
marianemanuel
Postat pe 26 Noiembrie 2008 15:49
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 25 Decembrie 2008 11:46
cam ciudat k nu doreste casatoria.......sunt o fecioara casatorita cu un peste de 3 ani si jum.,dar suntem impreuna de aproape 8 ani...mi-am dorit fff mult sa ma casatoresc cu el,doar k in general pestii sunt cei care fug de responsabilitati....nu e cazul tau,inteleg...si cam greu s-a lasat convins sotul meu!considera k nu o hartie ne tine impreuna....suntem perfectioniste,noi fecioarele,dar uneori suntem si dispuse sa facem compromisuri!k sa vrei ceva de la noi nu iti trebuie doar rabdare,ci si sa completezi golurile din suflet, cand trebuie....dak aksa avem tot ce ne trebuie sigur relatia merge....dak nu avem tendinta sa cautam in alta parte.....multa bafta,iti doresc!

Postat pe 25 Decembrie 2008 23:45
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 02:18
Daca aveti nevoie, nu ezitati sa ma contactati. O zi frumoasa, tuturor!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 13:56
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 16:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu fecioara el fecioara 23 De la: kamyvaly 18 Iunie 2009 11:02
Zodiile si fixatii lor --- Berbec 12 De la: DieMann 30 Septembrie 2009 18:31
horoscopul spune NU , ei spun DA:el-geaman, ea-fecioara 24 De la: noor 7 Martie 2014 13:26
eu fecioara el gemeni credeti ca ne potrivim 9 De la: brad71 27 Aprilie 2009 16:33
Eu leoaica, el rac :) 84 De la: _dulcik_ 13 Martie 2009 16:15