Setari Cookie-uri

o relatie cu nabadai..

Am o relatie cu un baiat destul de experimentat. eu sunt virgina el nu . bine ....am impresia ca mi s-a rupt himenul asta pentru ca fac multa intindere sunt balerina si sfoara si spagata mi-e ca aerul oricum in concluzie sunt virgina pt ca nu mi-am inceput viata sexuala inca. Prietenul meu a stat in abstinenta f mult timp, si ma iubeste f mult si ar mai sta, dar e parca mai nervos si psihic nu se simte bine....tin la el destul de mult dar parca imi e frica sa incep, si mi-e si aiurea de el ca cine stie ce complicatii ii pot aparea. Pb mea e ca nu simt aproape nimic special fizic...sa fie din cauza fricii???sau nu sunt eu experimentata sau poate prea "frageda" in domeniul asta...nici nu stiu ce sa mai fac...am incercat sa ne despartim...dar mi-e dor de el si simt nevoia sa fiu langa el....cu un sfat..ma poate ajuta cineva???plssssss ...sunt cam pierduta in spatiu...
Enutza
Postat pe 25 Ianuarie 2009 11:36
DE CE NU COMUNICI CU EL?DE CE NUI EXPLICI CEEA CE SIMTI SI GINDESTI?ESTE F IMPORTANTA COMUNICAREA INTRO RELATIE.
SI LA CE TE REFERI CU COMPLICATIILE?
ballerrina
Postat pe 25 Ianuarie 2009 14:20
da cred ca ar trebui sa vorbesti cu el.toate problemele se rezolva prin comunicare (sau daca nu toate cel putin majoritatea)
llllpppp
Postat pe 19 Februarie 2009 18:34


auzi, da' ,nabadaile ,unde-s?????
dandanaua_reloaded
Postat pe 19 Februarie 2009 18:59
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-19 18:59:13

auzi, da' ,nabadaile ,unde-s?????

au intrat la ploaie

cat despre rel asta comunicarea e esentiala
yumy
Postat pe 19 Februarie 2009 19:34
pai o fi stat saracu..o luna..2...3....da cat sa stea in abstinenta?
coffeeta
Postat pe 19 Februarie 2009 20:28
De la: Enutza, la data 2009-01-25 11:36:49Am o relatie cu un baiat destul de experimentat. eu sunt virgina el nu . bine ....am impresia ca mi s-a rupt himenul asta pentru ca fac multa intindere sunt balerina si sfoara si spagata mi-e ca aerul oricum in concluzie sunt virgina pt ca nu mi-am inceput viata sexuala inca. Prietenul meu a stat in abstinenta f mult timp, si ma iubeste f mult si ar mai sta, dar e parca mai nervos si psihic nu se simte bine....tin la el destul de mult dar parca imi e frica sa incep, si mi-e si aiurea de el ca cine stie ce complicatii ii pot aparea. Pb mea e ca nu simt aproape nimic special fizic...sa fie din cauza fricii???sau nu sunt eu experimentata sau poate prea "frageda" in domeniul asta...nici nu stiu ce sa mai fac...am incercat sa ne despartim...dar mi-e dor de el si simt nevoia sa fiu langa el....cu un sfat..ma poate ajuta cineva???plssssss ...sunt cam pierduta in spatiu...


ce coincidenta! si mie mi s-a rupt himenul! de fapt nu s-a rupt singur ... fir-ar sa fie!
am si uitat de el...

Daca tot e rupt ,ce mai te dai lebada in lighean?Arata-i ca-l iubesti si nu mai lasa omul sa sufere!
Dar nu uita de prezervativ!!


Si chiar,unde sunt nabadaile??
ella_c
Postat pe 19 Februarie 2009 20:43
hei, hei, heiiii, cititi cu atentie inainte de a raspunde.fata e virgina pt ca inca nu si-a inceput viata sexuala, doar ca banuieste ca fizic nu mai e, pt ca e balerina si face mult sport, motiv pt care se gandeste ca i s-ar fi rupt himenul.simplu.sau, mai bine spus poate-i elastic, pt ca si eu virgina fiind, in momentul crucial al dezvirginarii nu mi-a curs sange deloc, doar a intrat fff greu, dar atat...pt ac si eu am facut ff mult sport de micuta...sa nu se inteleaga ca din alt motiv, pt ca nimeni nu a avut acces acolo, inauntru, nici macar eu si sa ma credeti pe cuvant:)
miamia79
Postat pe 1 Martie 2009 20:03
cati ani ai ?
LoveParade
Postat pe 5 Septembrie 2009 22:54
De la: Enutza, la data 2009-01-25 11:36:49Am o relatie cu un baiat destul de experimentat. eu sunt virgina el nu . bine ....am impresia ca mi s-a rupt himenul asta pentru ca fac multa intindere sunt balerina si sfoara si spagata mi-e ca aerul oricum in concluzie sunt virgina pt ca nu mi-am inceput viata sexuala inca. Prietenul meu a stat in abstinenta f mult timp, si ma iubeste f mult si ar mai sta, dar e parca mai nervos si psihic nu se simte bine....tin la el destul de mult dar parca imi e frica sa incep, si mi-e si aiurea de el ca cine stie ce complicatii ii pot aparea. Pb mea e ca nu simt aproape nimic special fizic...sa fie din cauza fricii???sau nu sunt eu experimentata sau poate prea "frageda" in domeniul asta...nici nu stiu ce sa mai fac...am incercat sa ne despartim...dar mi-e dor de el si simt nevoia sa fiu langa el....cu un sfat..ma poate ajuta cineva???plssssss ...sunt cam pierduta in spatiu...


Trebuie sa ai TU un motiv sa faci sex (il iubesti, il vrei) si nu iti incepi in nici un caz viata sexuala din compasiune pentru abstinenta lui.
NumaiTu
Postat pe 10 Septembrie 2009 22:21
totusi nu vad unde-s nabadaile....

dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Septembrie 2009 22:33
Daca te iubeste oricate "dureri" spune ca are le poate suporta, nu te gandi prima data la el. Nicodata sa nu faci asta , in privinta sexului. Tu trebuie sa decizi cand , cum si cu cine.Daca te decizi sa o faci cu el vei regreta amarnic, daca va fii sa te desparti de el sau chiar si fara sa te desparti cu el.
Daca tu spui ca nu simti nevoia, atunci nu o fa. Si eu am fost pusa intr-o situatie de genu, eram intr-o tensiune continua, dar nu m-am lasat daca eu nu am vur NU a ramas.Pana la urma mam desp de tipu acela dupa app 2 ani, si cred k asi fii regretat amarnic sa imi fdii pierdut virginitatea cu el.Momentul potrivit vine de la sine, fara sa iti dai seama, fara sa te gandesti la durere,consecinte etc. Atunci cand va veni vei vedea ca ti se va parea ceva absolut normal, ceva neiesit din comun. Eu una pana atunci credeam k e ceva atat de ciudat nici nu stiu ce credeam mai bine zis. Ma rog ideea e ca nu are rost sa iti sacrifici virginitatea pentru cineva care te cam forteaza. Gandeste totul la rece fara sa nu iti para rau dak pana acum nu ai facut-o inca.
ralukutzza
Postat pe 11 Septembrie 2009 09:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bisexualitate 57 De la: kudika320304 18 Octombrie 2010 09:09
Începãtor 1 De la: kudika_968559 12 Iunie 2014 23:54
intrebare pt baieti ,barbati sau fete 10 De la: felixcat 30 Iulie 2009 17:02
Oare relatia sexuala ne va indeparta? 174 De la: bruneagra25 2 Iunie 2009 08:22
Romantic,orgasm 2 De la: bruni_eu 11 Februarie 2009 12:04