Setari Cookie-uri

It's just sex not a spaceship launch

Frate e doar sex ... incep sa ma plictisesc de topicuri deschise de domnisoare de 15-16 ani daca au anii astia ca probabil sunt si mai mici care sa intrebe "Dak ma masturbez cu degetelu ma dezvirginez" sau "oare sa fac sex cu mister x sau nu" sau chestii de genu. Deci dragi domnisoare daca va arde curiozitatea sa vedeti cum e sau pur si simplu va place de nush ce baiat just do it numai aveti grija sa va protejati sa nu ramaneti insarcinate sau sa luati vreo boala.
Vai ca tre sa fie deosebit prima oara cand o faci... oricum n-o sa fie... ori o sa te doara, ori o sa ti se para ciudat... pentru ca e prima data nu stii cu ce se mananca asa ca o sa fii cu gandu in alte parti...
Nu tre sa stie juma de tara ca ai facut sa vrei sa faci sex....pana la urma dak nu tipi in gura mare nu o sa se stie niciodata.
SI apropo un sfat pentru domnisoare dak nu stiti ceva legat de virginitate mai ales (adik ma refer la circumstantele in care o pierzi sau nu) cautati pe google nu va mai faceti de ras
Dak am parut rautacioasa cu topicu asta ... asta e viata!
botyk
Postat pe 25 Ianuarie 2009 16:38
foarte tare topicul asta.

vad ca o tipa a avut curaj sa scrie ceea ce eu gandeam de ceva timp.

anderson
Postat pe 26 Ianuarie 2009 02:49

uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 26 Ianuarie 2009 10:45
Da, mai, e un topic beton! Dar nu poti sa fii dur cu o domnishorica de 16-17 ani care vrea si nu vrea sa-si piarda virginitatea... Eu zic ca noi astia mai coptii ar trebui sa le ajutam sa inteleaga importanta momentului in sine... Ca nu-i totuna sa citesti un articol pe net sau sa discuti cu cineva live... Ioiii, railor!
Lucia1971
Postat pe 26 Ianuarie 2009 10:58
Ele nici macar nu sunt informate...pun intrebari ridicole. Veti zice ca am fost si eu mica etc..insa in niciun caz nu m-am facut de ras cu astfel de intrebari, a discutat doar cu prietenul meu si nu am avut probleme, nu am ramas insarcinata, nu si-a batut nimeni joc de mine etc. Asa ca, putina minte nu strica

Postat pe 26 Ianuarie 2009 11:13
De la: Arsena, la data 2009-01-26 11:13:02Ele nici macar nu sunt informate...pun intrebari ridicole. Veti zice ca am fost si eu mica etc..insa in niciun caz nu m-am facut de ras cu astfel de intrebari, a discutat doar cu prietenul meu si nu am avut probleme, nu am ramas insarcinata, nu si-a batut nimeni joc de mine etc. Asa ca, putina minte nu strica


POoi scuza-ma da hai sa fim seriosi... dak domnisoara x deschide un topic sa intrebe jumatate de tara dak sa faca sex cu mister y cu ce se lamureste ea? In primu rand pe forum se rade se glumeste multi nici nu stiu ce scriu da se baga in seama, In al doilea rand ce sfaturi poate sa-i dea cineva atata timp cat nu cunosti pe nici unu dintre ei sau circumstantele.
Si acuma intreb unde e mai bine sa caute informatii ? Pe google ca gasesti site-uri de specialitate sau sa intreb pe forum?
botyk
Postat pe 26 Ianuarie 2009 16:15
De la: botyk, la data 2009-01-26 16:15:06
De la: Arsena, la data 2009-01-26 11:13:02Ele nici macar nu sunt informate...pun intrebari ridicole. Veti zice ca am fost si eu mica etc..insa in niciun caz nu m-am facut de ras cu astfel de intrebari, a discutat doar cu prietenul meu si nu am avut probleme, nu am ramas insarcinata, nu si-a batut nimeni joc de mine etc. Asa ca, putina minte nu strica


POoi scuza-ma da hai sa fim seriosi... dak domnisoara x deschide un topic sa intrebe jumatate de tara dak sa faca sex cu mister y cu ce se lamureste ea? In primu rand pe forum se rade se glumeste multi nici nu stiu ce scriu da se baga in seama, In al doilea rand ce sfaturi poate sa-i dea cineva atata timp cat nu cunosti pe nici unu dintre ei sau circumstantele.
Si acuma intreb unde e mai bine sa caute informatii ? Pe google ca gasesti site-uri de specialitate sau sa intreb pe forum?



evident ca nu pe forum, atata timp cat majoritatea fac misto, iar pe langa asta ele sunt si naive, uneori cred ce li se spune :))) Este bine sa cauti pe google sau sa intrebi pe cneva f apropiat, atunci cand ai ce sa intrebi...nu aberatii gen : ,,raman insarcinata daca mi-a ejaculat in gura ? '' :))))))) si multe alte exemple...

Postat pe 26 Ianuarie 2009 16:23
ma bucur ca e cineva de acord cu mine
botyk
Postat pe 26 Ianuarie 2009 16:35
De la: Arsena, la data 2009-01-26 11:13:02Ele nici macar nu sunt informate...pun intrebari ridicole. Veti zice ca am fost si eu mica etc..insa in niciun caz nu m-am facut de ras cu astfel de intrebari, a discutat doar cu prietenul meu si nu am avut probleme, nu am ramas insarcinata, nu si-a batut nimeni joc de mine etc. Asa ca, putina minte nu strica

Arsena, de unde nu este, nici Dumnezeu nu cere...
Lucia1971
Postat pe 26 Ianuarie 2009 18:51
Si eu arat un deget hmmm....

Totusi ar fi bine daca s-ar crea o sectiune dedicata incepatoarelor in ale putzulatei.
Sa invete : cum se face, cum se comite, cum se spala, cum se ingrijeste, cum se intretine, scheme, schite, sanatatea fizica si mentala - a ei si a lui- ce se intampla cand te desparti de el, etc, ....cam asa, ce ziceti?

Postat pe 26 Ianuarie 2009 18:58
Ba e ca un spaceship launch, ca amandoi trebuie sa vrea si sa rasuceasca butonul concomitent.
Kathara
Postat pe 26 Ianuarie 2009 19:06
De la: Roco, la data 2009-01-26 18:58:27Si eu arat un deget hmmm....

Totusi ar fi bine daca s-ar crea o sectiune dedicata incepatoarelor in ale putzulatei.
Sa invete : cum se face, cum se comite, cum se spala, cum se ingrijeste, cum se intretine, scheme, schite, sanatatea fizica si mentala - a ei si a lui- ce se intampla cand te desparti de el, etc, ....cam asa, ce ziceti?


Ar fi ceva :))) dar totusi cred ca e prea multa informatie... stii totusi pe forumu asta ar trebui pus limita de varsta... ca ai sa te trezesti cu o domnisorica de vreo 11-12 ani ca incearca si ea ce citeste...ca aici oricine isi poate face cont.... pune o varsta la vrajeala si deschide topicuri sa intrebe dak ramane virgina dak isi baga degetu :)))) ( Ma scuzati dak sunt sarcastica ... da am ramas putin socata de la intrebarea asta )
botyk
Postat pe 27 Ianuarie 2009 17:29
De la: Kathara, la data 2009-01-26 19:06:53Ba e ca un spaceship launch, ca amandoi trebuie sa vrea si sa rasuceasca butonul concomitent.


Ma faci sa rad :)))) Garantez eu ca putine fete o fac ca au "rasucit butonu", multe din curiozitate, le preseaza prietenu, sau mai nou chestia cu virginitatea.
botyk
Postat pe 27 Ianuarie 2009 17:31
PS : Baietii rasucesc intotdeauna primii butonu =))))
botyk
Postat pe 27 Ianuarie 2009 17:33
Care din ele ?

Postat pe 27 Ianuarie 2009 18:10
De la: Roco, la data 2009-01-27 18:10:30Care din ele ?


Care din ele ce?
botyk
Postat pe 27 Ianuarie 2009 18:13
Butoane tu !!!!!


Care butoane, ca-s mai multe ?
Daca nu le stii, treci la meditatie ca al lacune mari de tot!

Postat pe 28 Ianuarie 2009 17:48
De la: Roco, la data 2009-01-28 17:48:33Butoane tu !!!!!


Care butoane, ca-s mai multe ?
Daca nu le stii, treci la meditatie ca al lacune mari de tot!

Te oferibenevol sa-i umpli tu lacunele?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Ianuarie 2009 17:52
De la: Roco, la data 2009-01-28 17:48:33Butoane tu !!!!!


Care butoane, ca-s mai multe ?
Daca nu le stii, treci la meditatie ca al lacune mari de tot!


lol :))) poi uite ca eu mai mica si nestiutoare.... da u poti sa-i rasucesti prietenei tale ce butoane vrei u .. nu tre sa-ti zic eu pe care
botyk
Postat pe 28 Ianuarie 2009 17:58
De la: bestdevilinside, la data 2009-01-28 17:52:32
Te oferibenevol sa-i umpli tu lacunele?

Nici nu ma ofer, nici benvol.
Tu chiar nu vezi ca aici e pasiune !!!!


Pentru butoane

Postat pe 30 Ianuarie 2009 09:19
" houston we have a problem "
anderson
Postat pe 30 Ianuarie 2009 12:23
De la: anderson, la data 2009-01-30 12:23:41 " houston we have a problem "


maybe tow problems
_fantoma_
Postat pe 30 Ianuarie 2009 12:31
Vorba cuiva " se f*tu butonu' ".

Postat pe 30 Ianuarie 2009 17:42
Schimba-l
botyk
Postat pe 31 Ianuarie 2009 09:44
Pai de tine era vorba!

Postat pe 1 Februarie 2009 02:08
si eu care credeam ca e vb de butoane... my bad.... Si totusi de unde pana unde te iei de mine? .... M-ai vazut mai mik si ai sarit repede.... :)))
botyk
Postat pe 2 Februarie 2009 01:22
Si apropo de primul meu post ... un link pentru domnisoare http://bunny-power.blogspot.com/2007/04/esti-o-virgina-insarcinata-care-vrea-sa.html
botyk
Postat pe 2 Februarie 2009 16:11
A mai deschis una un topic care intreba daca este posibil sa fi ramas insarcinata datorita faptului ca iubitul sau i-a atins vaginul cu degetele dupa ce a pus mana pe instrument...cu toate ca tipa si-a facut test si a iesit negativ si luase si pastila de a 2a zi :))))

Postat pe 2 Februarie 2009 16:15
De la: Hefe, la data 2009-02-02 16:15:53A mai deschis una un topic care intreba daca este posibil sa fi ramas insarcinata datorita faptului ca iubitul sau i-a atins vaginul cu degetele dupa ce a pus mana pe instrument...cu toate ca tipa si-a facut test si a iesit negativ si luase si pastila de a 2a zi :))))



minuni se intampla in fiecare zi.
vezi cazu' cu sperma-n baie, cazu' femeii ramase gravida dupa ce un glont a mangaiato la pasarik, dupa ce in prealabil a trecut prin oole unui soldat al fortelor de mentinere a pacii, vezi cazu' ejacularii in locuri interzise.
de ce n-ar fii posibil sa ramaii gravida prin sperma transportata pe deget!!?
ai ocazia sa ti-i alegi, de spermatozoizi zic , pe cei care ies ministrii, presedinti, doctori....

Postat pe 2 Februarie 2009 16:25
buna tuturor. tocmai am citit toate comentariile postate de voi, sunt si eu noua pe forum dar fetelor fiti mai intelegatoare, poate unele din ele chiar nu au cu cine discuta, pupici.
mictib
Postat pe 2 Februarie 2009 16:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
enough already!!! 1 De la: Laurelin 7 Octombrie 2008 00:22
Sex cu ... o virgina (ceva mai complicat) 14 De la: kudika365559 9 Februarie 2011 22:02
ciorapi sau nu la sandale? 9 De la: Corina1205 30 Iulie 2011 17:45
DE CE NE CERTAM 18 De la: dragon_fly88 22 Iulie 2010 21:46
Asa ceva nu s-a mai vazut pana acum! 30 De la: miss_darine 9 Octombrie 2011 22:32