Setari Cookie-uri

Femeia Pesti - barbatul Rac, ce sanse au ???

Un calduros salut tuturor celor prezenti pe forum ! Sun noua pe acest site, respectiv forum, in sensul postarii unui comentariu sau a lansarii unui topic, altfel am citit de ceva vreme cu mare placere comentariile vostre. Am mare nevoie de parerea voatra, de comentarii din propriile voastre experiente. Va multumesc !

Cred ca nu stiu f bine ... pe unde trebuie sa scriu...

Subiectul acestui topic ar fi trebuit sa fie "femeia Pesti - barbatul Rac"
Care este parerea voastra ???
Va multumesc,

danaf_dana
Postat pe 25 Ianuarie 2009 14:19
In legatura cu ce? Ca sunt atatea subiecte...
Lucia1971
Postat pe 25 Ianuarie 2009 14:21
Buna, Lucia
am adaugat si ... tema topicului
danaf_dana
Postat pe 25 Ianuarie 2009 14:24
vai, ce trista sunt......
nu-mi raspunde nimeni ????
astept parerile si povestile experientelor voastre....sunt ff indragostita de Racul asta ... si este atit de schimbator, mai schimbator ca noi, Pestii..
danaf_dana
Postat pe 25 Ianuarie 2009 17:58
nu stiu cum este racul tau, dar al meu este ff dificil, trebuie sa ai mare rabdare cu un rac, dak il iubesti si vrei sa fie al tau.Bafta multa, eu de 5 ani il suport si sunt balanta, o combinatie nu prea reusita. Dar cine stie poate l avoi o sa fie mai bine dak esti perseverenta.
alexa_sandu
Postat pe 25 Ianuarie 2009 18:03
Uit de mine ..cit de tare-l iubesc, poate ca tocmai aici am gresit, ca el este f sigur de sentimentele mele...nu stiu, el este f schimbator, azi ma iubeste-declarativ si nu numai, apoi, din .. nimic aproape, se supara si se inchide in el, nici nu stiu cum sa procedez. Mi-e drag de mor, dar mi-e f greu. Se izoleaza, este tris si capricios ... Nu stiu cum sa ma port cu el, off.........
danaf_dana
Postat pe 25 Ianuarie 2009 18:47
Buna seara tuturor,

am mai trecut peste o saptamina, plina de aceleasi capricii ale Racushorului meu, cum Dzeu oare ar trebui sa fac ... ca nu mai stiu, cine poate sa-mi dea sfaturi ???

Va multumesc,
pupici
danaf_dana
Postat pe 2 Februarie 2009 19:52
buna DANA..intamplator am gasit acest site si imi face placere ca exista..in fine,sunt rac si iti voi descrie in cateva cuvinte ce'si doreste un asemenea specimen..este foarte adev .tre sa ai mare rabdare cu el,are nevoie de dovezi clare si permanente de iubire,cauta siguranta,nu'l baga in seama cand devine confuz,in urmat.5 minute'i trece de la sine,de retinut nu incerca sa'l faci gelos,vb mult cu el deschis..va merita...in speranta ca ti'am fost de folos ..te salut!
kudika509582
Postat pe 19 Februarie 2012 11:29
Sant cei mai potriviti,au foarte multe in comun-APA-deci sant la fel ca apa,cand linistiti cand involburati!Se complecteaza unu cu celalalt!
Titanika
Postat pe 20 Februarie 2012 12:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Blog unde poți obține sfaturi pentru relații! 1 De la: kudika_5837 24 Aprilie 2012 07:18
Dezamăgire 1 De la: 18 Iunie 2017 07:48
Ce ar trebui sa fac? 149 De la: kudika021451 4 Iulie 2011 17:22
Marturisire 55 De la: iacinta 3 Martie 2010 16:53
intrebare 11 De la: kudika315094 19 August 2010 15:07