Setari Cookie-uri

Il iubesc...,oare realtia noastra poate avea viitor?!

...In urma cu 2 luni...in net il cunosc pe Cosmin!!!In priama seara cand am vorbit am fost foarte dura cu el...,fiindca nu stiam cine era si de unde putea avea id-ul meu ...,dar totusi tot in prima seara la cateva ore dupa ce am vorbit cu el...simteam ca am cea mai mare incredere in el...I-am lasat nr meu de tel...A doua zi...am primit 3 mesaje in care imi spunea ca simte ca se indragosteste de mine...Cand am vorbit a doua seara pe mess,mi-a spus "totul"despre el!Mi-a spus ca are 30 de ani si ca a fost casatorit!!!Si ca de 2 ani nu mai sta cu sotia lui...chiar daca nu s-au divortat legal...!!!Nu mai locuiesc impreuna...Aceea sta in concubinaj cu altul in Italia...El(Cosmin) este in Londra si eu in Spania...Cosmin m-a facut sa-l iubesc cum niciodata nu as fi crezut ca as putea iuby pe cineva...Pot spune ca ma suna zi de zi si vorbim cate 30,40 si chiar 50 de minute la tel!!!Iar in fiecare seara vorbim pe mess cate 3-4 ore!Mereu ma suna sa ma intrebe ce sa faca daca are vreo indoiala in vre-un lucru sau ceva...Mi-a promis ca in februarie va veni la mine sa ne cunoastem...,dar acum nu poate ajunge!!!Si mi-a promis ca va veni in Aprilie de Paste...,fiindca el vrea sa ma cunoasca...!!!Nu stiu ce sa va spun...decat ca il iubesc enorm...si ca imi este teama sa nu sufar...Voi ce imi spune-ti?!Astept parerile voastre!Va multumesc mult de tot!!!O noapte linistita!!!

Postat pe 23 Ianuarie 2009 02:03
pai d c esti asha d pesimista? ia nu mai pune rau in fata... sa vz k nu o sa mai ai dubii shi o sa dormi mai bn noaptea... dc iti faci griji d p acu... atunci c rost mai are sa mai continui... deocamdata nici nu v-ati vzt. ai rabdare sa va cunoasteti cum tb, fata in fata...una e pers din spatele compului shi s-ar putea k alta sa fie cea care va fi fizic in fata ta.
zici k il iubesti. esti sigura? sau este doar un entuziasm?
nu te mai gandi la ce va fi shi cum va fi.... stii pov aia cu drobul de sare? cam asha suntem multi shi nu ne putem bucura de momentul ala frumos... pt k ne facem prea multe griji....
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 23 Ianuarie 2009 10:59
:) Buna...Da il iubesc cu adevarat!Pentru nimeni,pentru absolut nimeni nu em simtit ce simt pt el...In nimeni nu am avut atata incredere...si nimeni nu m-a facut sa ma simt atat de "fericita" ...Nush daca ma intelegi!Oricum eu iti multumesc enorm pt comentariu/sfat!O zi buna!

Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:59
De la: kupydonsperanta, la data 2009-01-23 02:03:18 Cand am vorbit a doua seara pe mess,mi-a spus "totul"despre el!Mi-a spus ca are 30 de ani si ca a fost casatorit!!!Si ca de 2 ani nu mai sta cu sotia lui...chiar daca nu s-au divortat legal...!!!


a fost casatorit? pai daca nu a divortat legal inseamna ca inca e casatorit. mi se pare suspect ca de 2 ani nu mai stau impreuna dar totusi nu au divortat. daca vrei o relatie serioasa cu el cred ca ar trebui sa lamureasca problemele inainte de toate
softexia
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:17
De la: softexia, la data 2009-01-23 16:17:43
De la: kupydonsperanta, la data 2009-01-23 02:03:18 Cand am vorbit a doua seara pe mess,mi-a spus "totul"despre el!Mi-a spus ca are 30 de ani si ca a fost casatorit!!!Si ca de 2 ani nu mai sta cu sotia lui...chiar daca nu s-au divortat legal...!!!


a fost casatorit? pai daca nu a divortat legal inseamna ca inca e casatorit. mi se pare suspect ca de 2 ani nu mai stau impreuna dar totusi nu au divortat. daca vrei o relatie serioasa cu el cred ca ar trebui sa lamureasca problemele inainte de toate



...Mda...asa este...Cred ca ai dreptate!Oricum ms mult pt sfat si raspuns!!!O seara minunata!

Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:53
De la: kupydonsperanta, la data 2009-01-23 02:03:18 ...In urma cu 2 luni...in net il cunosc pe Cosmin!!!In priama seara cand am vorbit am fost foarte dura cu el...,fiindca nu stiam cine era si de unde putea avea id-ul meu ...,dar totusi tot in prima seara la cateva ore dupa ce am vorbit cu el...simteam ca am cea mai mare incredere in el...I-am lasat nr meu de tel...A doua zi...am primit 3 mesaje in care imi spunea ca simte ca se indragosteste de mine...Cand am vorbit a doua seara pe mess,mi-a spus "totul"despre el!Mi-a spus ca are 30 de ani si ca a fost casatorit!!!Si ca de 2 ani nu mai sta cu sotia lui...chiar daca nu s-au divortat legal...!!!Nu mai locuiesc impreuna...Aceea sta in concubinaj cu altul in Italia...El(Cosmin) este in Londra si eu in Spania...Cosmin m-a facut sa-l iubesc cum niciodata nu as fi crezut ca as putea iuby pe cineva...Pot spune ca ma suna zi de zi si vorbim cate 30,40 si chiar 50 de minute la tel!!!Iar in fiecare seara vorbim pe mess cate 3-4 ore!Mereu ma suna sa ma intrebe ce sa faca daca are vreo indoiala in vre-un lucru sau ceva...Mi-a promis ca in februarie va veni la mine sa ne cunoastem...,dar acum nu poate ajunge!!!Si mi-a promis ca va veni in Aprilie de Paste...,fiindca el vrea sa ma cunoasca...!!!Nu stiu ce sa va spun...decat ca il iubesc enorm...si ca imi este teama sa nu sufar...Voi ce imi spune-ti?!Astept parerile voastre!Va multumesc mult de tot!!!O noapte linistita!!!


Hmmm...cum se poate cineva indragosti de tine dupa numai o seara in care ati vorbit pe mess...? Cred ca asta e prima intrebare pe care ar trebui sa ti-o pui. Mie mi se pare putin cam deplasata afirmatia.
cristinutza83
Postat pe 26 Ianuarie 2009 12:11
Hmmm...cum se poate cineva indragosti de tine dupa numai o seara in care ati vorbit pe mess...? Cred ca asta e prima intrebare pe care ar trebui sa ti-o pui. Mie mi se pare putin cam deplasata afirmatia.[/quote]
. Buna...,multumesc mult pt raspunsul tau...,dar scuza-ma cred ca nu ai inteles ceva..."nu imi spusese "CARMEN M-AM INDRAGOSTIT DE TINE",mi-a spus decat ca simtea acest lucru!!!Oricum ms mult de raspuns!O sapt minunata...

Postat pe 9 Februarie 2009 14:05
Totusi deschide bine ochii..nu te lasa "dusa" asa usor...poate chiar e adevarat ce spune el..poate nu...doar te amageste ...totusi cantareste si analizeaza bine lucrurile ,sa nu ai de suferit...Si nu avea atata incredere in el de la inceput...nu te grabi..e destul timp sa il cunosti..daca te place va astepta sa te decizi si nu va insista..
liza24_84
Postat pe 9 Februarie 2009 14:11
Buna iubita , ceva asemanator mi'sa intamplat si mei
Doar te sfatuiesc sa astepti chiat daca timpul se scurge greu, In Anglia este greu sa lasi
locul de munca si sa pleci ptr cateva zile. O spun din propria experienta!!!
Deci asteptatea o sa fie de folos.
Multa bafta....si succes!!
KarMely
Postat pe 9 Februarie 2009 14:15
De la: liza24_84, la data 2009-02-09 14:11:45Totusi deschide bine ochii..nu te lasa "dusa" asa usor...poate chiar e adevarat ce spune el..poate nu...doar te amageste ...totusi cantareste si analizeaza bine lucrurile ,sa nu ai de suferit...Si nu avea atata incredere in el de la inceput...nu te grabi..e destul timp sa il cunosti..daca te place va astepta sa te decizi si nu va insista..

... Multumesc mult pt ceea ce mi-ai spus...,ai dreptate...Voi incerca sa "nu ma grabesc"sa gandesc mai bine lucrurile...Multunesc mult...O saptamana minunata...

Postat pe 10 Februarie 2009 03:02
De la: carme_la, la data 2009-02-09 14:15:54Buna iubita , ceva asemanator mi'sa intamplat si mei
Doar te sfatuiesc sa astepti chiat daca timpul se scurge greu, In Anglia este greu sa lasi
locul de munca si sa pleci ptr cateva zile. O spun din propria experienta!!!
Deci asteptatea o sa fie de folos.
Multa bafta....si succes!!



--- Buna...Iti multumesc mult pt ceea ce mi-ai spus...Sincer m-ai facut sa il inteleg si pe el....poate si pt el este f greu sa ia liber sa vina in Spania...Multumesc mult...Voi astepta...,nu ma voi grabi...Mult succes si tie si multa fericire...Multumesc mult...O SAPTAMANA MINUNATA...

Postat pe 10 Februarie 2009 03:06
viitorul il creaza oamenii, deci daca amandoi vreti, nu vad de ce nu s-ar putea.
multa bafta!
Lexy87
Postat pe 27 Februarie 2009 22:59
De la: cristinutza83, la data 2009-01-26 12:11:41
De la: kupydonsperanta, la data 2009-01-23 02:03:18 ...In urma cu 2 luni...in net il cunosc pe Cosmin!!!In priama seara cand am vorbit am fost foarte dura cu el...,fiindca nu stiam cine era si de unde putea avea id-ul meu ...,dar totusi tot in prima seara la cateva ore dupa ce am vorbit cu el...simteam ca am cea mai mare incredere in el...I-am lasat nr meu de tel...A doua zi...am primit 3 mesaje in care imi spunea ca simte ca se indragosteste de mine...Cand am vorbit a doua seara pe mess,mi-a spus "totul"despre el!Mi-a spus ca are 30 de ani si ca a fost casatorit!!!Si ca de 2 ani nu mai sta cu sotia lui...chiar daca nu s-au divortat legal...!!!Nu mai locuiesc impreuna...Aceea sta in concubinaj cu altul in Italia...El(Cosmin) este in Londra si eu in Spania...Cosmin m-a facut sa-l iubesc cum niciodata nu as fi crezut ca as putea iuby pe cineva...Pot spune ca ma suna zi de zi si vorbim cate 30,40 si chiar 50 de minute la tel!!!Iar in fiecare seara vorbim pe mess cate 3-4 ore!Mereu ma suna sa ma intrebe ce sa faca daca are vreo indoiala in vre-un lucru sau ceva...Mi-a promis ca in februarie va veni la mine sa ne cunoastem...,dar acum nu poate ajunge!!!Si mi-a promis ca va veni in Aprilie de Paste...,fiindca el vrea sa ma cunoasca...!!!Nu stiu ce sa va spun...decat ca il iubesc enorm...si ca imi este teama sa nu sufar...Voi ce imi spune-ti?!Astept parerile voastre!Va multumesc mult de tot!!!O noapte linistita!!!


Hmmm...cum se poate cineva indragosti de tine dupa numai o seara in care ati vorbit pe mess...? Cred ca asta e prima intrebare pe care ar trebui sa ti-o pui. Mie mi se pare putin cam deplasata afirmatia.

mie mi se pare toata povestea aiurea ... da' ma rog mesajele astea fac "minuni"... depinde cine le gusta
aqnana
Postat pe 28 Februarie 2009 03:24

Ms oricum de comentariu...,dar ceea ce am scris nu este "o poveste aiurea"asa cum ai numit-o tu!Sunt sentimentele si preocuparile mele...

Postat pe 4 Martie 2009 00:39
De la: Carmen2009, la data 2009-01-23 02:03:18 ...In urma cu 2 luni...in net il cunosc pe Cosmin!!!In priama seara cand am vorbit am fost foarte dura cu el...,fiindca nu stiam cine era si de unde putea avea id-ul meu ...,dar totusi tot in prima seara la cateva ore dupa ce am vorbit cu el...simteam ca am cea mai mare incredere in el...I-am lasat nr meu de tel...A doua zi...am primit 3 mesaje in care imi spunea ca simte ca se indragosteste de mine...Cand am vorbit a doua seara pe mess,mi-a spus "totul"despre el!Mi-a spus ca are 30 de ani si ca a fost casatorit!!!Si ca de 2 ani nu mai sta cu sotia lui...chiar daca nu s-au divortat legal...!!!Nu mai locuiesc impreuna...Aceea sta in concubinaj cu altul in Italia...El(Cosmin) este in Londra si eu in Spania...Cosmin m-a facut sa-l iubesc cum niciodata nu as fi crezut ca as putea iuby pe cineva...Pot spune ca ma suna zi de zi si vorbim cate 30,40 si chiar 50 de minute la tel!!!Iar in fiecare seara vorbim pe mess cate 3-4 ore!Mereu ma suna sa ma intrebe ce sa faca daca are vreo indoiala in vre-un lucru sau ceva...Mi-a promis ca in februarie va veni la mine sa ne cunoastem...,dar acum nu poate ajunge!!!Si mi-a promis ca va veni in Aprilie de Paste...,fiindca el vrea sa ma cunoasca...!!!Nu stiu ce sa va spun...decat ca il iubesc enorm...si ca imi este teama sa nu sufar...Voi ce imi spune-ti?!Astept parerile voastre!Va multumesc mult de tot!!!O noapte linistita!!!

tu nu ai scris cumva si pe ele??? k eu asa am impresia...in fine irelevant...eu am o curiozitate dak vb cate o ora la tel si alte 4 pe mess astea fiind 5 ore cand mai ai timp sa muncesti si sa te ocupi de restu treburilor??? pluc cum draq ai ajuns sa iubesti o pers dupa 2 luni de vb pe mess??
bruneagra25
Postat pe 4 Martie 2009 12:30
cred ca la tine nu eat evb de iubire, eate atractie mai mult.a iubi e un cuvant mare si inseamna a iubi o persoana "cu totul"(trup, suflet, calitati ,defecte,cum e el)nu o imagine pe webcam sau o voce la telefon.esti atrasa pt iti place ce auzi de la el.nu zic asat cu rautate,doar ca treb s ava intalniti "face to face" intai ,sa incepeci o relatie(o sa fie mai greu din cauza distantei),apoi o sa stii daca il iubesti sau nu.dar nu trebuie sa te descurajeze nimic in a incepe o relatie cu el si daca va vreti unul p e altul celellalte probl gen divort si ce mai e se vor rezolva.asa ca multa bafta si fii optimista.pana nu incerci nu stii
valentinarhyme
Postat pe 4 Martie 2009 12:47
ti-a zis dupa prima seara de vorbit pe mess ca simte ca s-a indragostit de tine?off ce vrajeli ieftine au unii in ei...nush care pe care pakaleste aici...el pe tine sau tu singura.mai e si casatorit...mie nu imi suna bine delok situatia,vezi sa nu ajungi sa suferi
razz
Postat pe 5 Martie 2009 22:00
stiu ca a trecut ceva timp d cand ai postat asta...dar eu sunt curiosa de o chestie...pana la urma ai afla d unde avea id-ul tau d mess..???
kkt
Postat pe 14 Mai 2009 12:57
Da.Il avea dintr-un site al meu cu poze...!!!

Postat pe 12 August 2009 02:49
De la: Carmen2009, la data 2009-08-12 02:49:50Da.Il avea dintr-un site al meu cu poze...!!!


Si..te-ai intalnit cu el ? Sau c'est fini la comedie ?

Postat pe 12 August 2009 03:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Chiar trebuie sa fim scorpii...? 37 De la: miss_darine 18 Ianuarie 2010 11:31
Poti avea doua relatii in acelasi timp?? 71 De la: nocturnalia1 21 Ianuarie 2009 11:51
Gemeni si Scorpion! Oare merge? 8 De la: adina_black 23 Octombrie 2009 17:09
De ce femeile se ”vand” pentru nimicuri cotidiene? 31 De la: yumalai 8 Februarie 2010 19:32
Increderea 13 De la: Pudika416607 11 Septembrie 2011 00:56