Setari Cookie-uri

It's just sex not a spaceship launch

nu cred geo, spermatozoizii care stau lipitzi de deget nu pot fi nicidecum ministrii ori doctori....pot fi cel mult timbru postal....(ahhh,la plural...)
matracucu
Postat pe 2 Februarie 2009 16:34
Mictid uita-te la topicurile alea mai vechi si o sa ne dai dreptate... Prostia intrece orice limite
botyk
Postat pe 3 Februarie 2009 18:21
De la: Hefe, la data 2009-02-02 16:15:53A mai deschis una un topic care intreba daca este posibil sa fi ramas insarcinata datorita faptului ca iubitul sau i-a atins vaginul cu degetele dupa ce a pus mana pe instrument...cu toate ca tipa si-a facut test si a iesit negativ si luase si pastila de a 2a zi :))))


Apropo de asta am mai citit pe un forum .... numai ca tipa intreba dak a ramas insarcinata dak s-a masturbat dupa ce i-a atinc "pixu" prietenului :))) Si a precizat ca are 15 ani ... La 15 ani nici nu stiam ce e ala sex :-j
botyk
Postat pe 3 Februarie 2009 18:23
De la: botyk, la data 2009-02-03 18:23:57
De la: Hefe, la data 2009-02-02 16:15:53A mai deschis una un topic care intreba daca este posibil sa fi ramas insarcinata datorita faptului ca iubitul sau i-a atins vaginul cu degetele dupa ce a pus mana pe instrument...cu toate ca tipa si-a facut test si a iesit negativ si luase si pastila de a 2a zi :))))


Apropo de asta am mai citit pe un forum .... numai ca tipa intreba dak a ramas insarcinata dak s-a masturbat dupa ce i-a atinc "pixu" prietenului :))) Si a precizat ca are 15 ani ... La 15 ani nici nu stiam ce e ala sex :-j


Nu era sigura daca a ramas insarcinata sau nu, dar a stiut sa se masturbeze ?????????? Sa-mi................
luchianramona
Postat pe 3 Februarie 2009 19:24
Cu insecticid a incercat?

Postat pe 3 Februarie 2009 22:14
De la: Roco, la data 2009-02-03 22:14:27Cu insecticid a incercat?


:)))))=))) niciodata nu stii ce le mai trece prin cap unora. Mai bine nu mai da idei ca acush se deschide topic nou cu chestia asta ;))
botyk
Postat pe 22 Februarie 2009 03:45
Ok... imi place ca topicul a fost deschis de o domnisoara de 18 ani , sau cel putin asa arata profilul tau. Mi se pere normal ca alte fete mai mici, de 15 -16 ani (adik este o diferenta extraordinara de la 16 la 18 ani)sa puna intrebari de genu...Poate nu au cu cine sa discute aceste lucruri, in fine .....
The_me
Postat pe 22 Februarie 2009 08:57
Intr-un fel, este.

Postat pe 22 Februarie 2009 10:01
De la: The_me, la data 2009-02-22 08:57:26Ok... imi place ca topicul a fost deschis de o domnisoara de 18 ani , sau cel putin asa arata profilul tau. Mi se pere normal ca alte fete mai mici, de 15 -16 ani (adik este o diferenta extraordinara de la 16 la 18 ani)sa puna intrebari de genu...Poate nu au cu cine sa discute aceste lucruri, in fine .....


Am 18 ani ... da stii care e problema ca in 2 ani te poti maturiza foarte mult .. pana la urma conteaza ce minte ani nu neaparat varsta. Eu la 16 ani nu aveam nici o tangenta cu baietii, plus de asta dak ai sa citesti bine primul post ai intelege la ce m-am referit .... Au 15-16 ani si n-au creier nici cat una de 10 ca sa fiu rautacioasa pana la capat :). Apropo vrei si o poza cu buletinu ?
SI AM SPECIFICAT CA PUN INTREBARI LA MINTEA COCOSULUI SI ISI BAT UNII JOC DE ELE SI ORICUM NU AFLA NIMIC. SI CA MAI BINE S-AR UITA PE UNELE SITE-URI SI MACAR AR AFLA NISTE RASP CORECTE.
botyk
Postat pe 22 Februarie 2009 16:15
S-au deschis 100 de mii de topicuri cu intrebari tampite si acu dak chiar ai o problema si te intereseaza un rasp serios toate lumea te ia in ras ... Super nu ?
botyk
Postat pe 22 Februarie 2009 16:23
cred ca suntem mai multi de acord cu tine, da' nu o sa se faca 12 pagini de "sunt de acord" :)) si asa-i, sunt atatea surse de informatie incat nu ar fi necesar sa pui tot felul de intrebari aberante... adevarul e ca si noi la un moment dat probabil ni le-am pus, poate nu toate si nu chiar cele mai penibile, dar intrebari tot timpul exista... si e cel mai la indemana sa intrebi pe un forum, e cel mai simplu, in cateva zile sigur iti raspunde cineva mai serios :)))
ecstasytm
Postat pe 23 Februarie 2009 10:24
De la: botyk, la data 2009-02-03 18:23:57
De la: Hefe, la data 2009-02-02 16:15:53A mai deschis una un topic care intreba daca este posibil sa fi ramas insarcinata datorita faptului ca iubitul sau i-a atins vaginul cu degetele dupa ce a pus mana pe instrument...cu toate ca tipa si-a facut test si a iesit negativ si luase si pastila de a 2a zi :))))


Apropo de asta am mai citit pe un forum .... numai ca tipa intreba dak a ramas insarcinata dak s-a masturbat dupa ce i-a atinc "pixu" prietenului :))) Si a precizat ca are 15 ani ... La 15 ani nici nu stiam ce e ala sex :-j


la 15 ani imi faceam griji pt primul sarut si prima conexiune cu un baiat. ATAT!
si am crescut frumos....
Greenie
Postat pe 23 Februarie 2009 12:39
Nu tin neaparat sa adun 12 pagini ;))
botyk
Postat pe 23 Februarie 2009 16:18
De la: botyk, la data 2009-02-23 16:18:44Nu tin neaparat sa adun 12 pagini ;))


nu intentionam sa interpretezi ca as zice ca vrei sa aduni 12 pagini adica cel putin asa am inteles ca ai inteles ca am vrut sa zic
ecstasytm
Postat pe 23 Februarie 2009 16:48
Nu inteleg de ce te-ai suparat asa tare, chiar nu ai nici un motiv. Si chiar nu vreau poza ta de buletin... Ideea era ca poate fetele astea asa penibile cum sunt si intr-adevar am vazut si eu ceva fete care chiar erau penibile, poate au si ele nevoie de ajutor. Aici poti sa ii spui unei fete ca e penibila ca nu te cunoaste si nu o cunosti si nu pierde nimic... din contra poate se trezeste la realitate. Dar daca ea nu are cu cine sa discute chestiile astea atunci ramane in prostia ei saraca si merge asa mai departe. Asa ca mai bine sa puna intrebari idioate pe un forum(unde nu o cunoaste nimeni) sa isi dea seama de ce se intampla decat sa aiba idei tampite in cap...Poate nu gasesc pe site-uri raspunsul la itrebarile lor idioate...
Si chiar nu vreau sa facem vorba aia zeci de pagini in care sa ne certam...
The_me
Postat pe 23 Februarie 2009 18:09
ai si tu dreptatea ta! ...insa si fetele astea "fara minte"...au saracele si ele nevoie de ajutor...acolo unde nu isi pot da ochelarii de cal jos,sa vada ,sa perceapa ca sunt in sec 21 si ca nu mai pot apele la parinti mass media.....plus de asta ...cum ne mai distram si noi de la pb cotidiene?
stuff
Postat pe 24 Februarie 2009 13:59
Bun inteleg ca au nevoie de ajutor dar faza e ca oricum nu primesc nici un rasp serios :). Isi bate lumea joc de ele
botyk
Postat pe 24 Februarie 2009 18:26
Bun inteleg ca au nevoie de ajutor dar faza e ca oricum nu primesc nici un rasp serios :). Isi bate lumea joc de ele
botyk
Postat pe 24 Februarie 2009 18:26
wow c m-am saturat de oameni care doar stiu sa judece, critice etc...oricum u care esti experta in sex ar trebui sa stii ca in principal si asa d faza sexul se face nu se discuta si cei care isi petrec timpul criticandu-i p altii...erm sa se mai gandeasca inainte de a face p atotstiutorii...probabil ca au si ei cv probleme in departamentul asta pe care bineinteles si le mascheaza facandu-i p altii sa arate ca niste suckeri...eu ma bucur ca oamenii pun intrebarii pt ca e un mod bun de a se informa .. no judgement from me..si nu sunt de acord cu ce ai spus ca fetele ar trebui sa o faca asa aiurea cu tipi de care sunt atrase...nimeni nu a spus ca o sa fie perfect...nici p departe dar nu se merita sa faci asta cu unu p care il doare undeva d tn...ca sa ma exprim mai p romaneste....si dp aia sa apara cnv care ajunge sa tina l tn...si u sa stai si sa regreti...aveti timp sa faceti sex mai bn calitate decat cantitate....si inca cv cantitatea nu garanteaza calitatea....toti mai aveti cv d invatat la capitolul asta cat de experti va dati like it or not
evangeline87
Postat pe 17 Martie 2009 21:50
HA HA HA HA deci fiecare a inteles ce a vrut de la topicu asta . Nu am criticat lumea ca face sex, cum o face sau cu cati o face ci eu am zis strict de persoanele care deschid topicuri tampite si cand ai o problema ori mai e deschis undeva topicu ala si toata lumea iti sare in cap ca ai mai deschis unu fie fac mijto si se alege prafu de topicu respectiv si oricum nu intelegi nimic. Nu m-am dat eu experta ...dak citesti mai bine poate ai sa intelegi de fapt despre ce era vorba :)
Cand am zis ca s-o faca draqului cu cine apuca eram putin sarcastica....da mi se pare ceva normal ca nu toata lumea sa inteleaga la ce m-am referit eu :) Limba asta romana e vasta si plina de intelesuri.

Once again ... u got it wrong !

Mai uitate la topicurile deschise.. gen Vai ca a facut sex cu fratele si varu da iei nu i se pare ceva anormal ...sau ca prietenu ei isi da drumu pe fatza ei etc etc. Inainte era un forum cu doamne serioase cu care puteai sa vorbesti calumea acu a ajuns la pamant... ori se iau la cearta si la injurat ca la usa cortului si se face mijto.

Asa ca de acu gandeste-te si u mai bine inainte sa critici ... ca zici ca te-ai saturat de ei dar nu esti pe departe
botyk
Postat pe 18 Martie 2009 16:23
De la: botyk, la data 2009-03-18 16:23:04HA HA HA HA deci fiecare a inteles ce a vrut de la topicu asta . Nu am criticat lumea ca face sex, cum o face sau cu cati o face ci eu am zis strict de persoanele care deschid topicuri tampite si cand ai o problema ori mai e deschis undeva topicu ala si toata lumea iti sare in cap ca ai mai deschis unu fie fac mijto si se alege prafu de topicu respectiv si oricum nu intelegi nimic. Nu m-am dat eu experta ...dak citesti mai bine poate ai sa intelegi de fapt despre ce era vorba :) Cand am zis ca s-o faca draqului cu cine apuca eram putin sarcastica....da mi se pare ceva normal ca nu toata lumea sa inteleaga la
ce m-am referit eu :) Limba asta romana e vasta si plina de intelesuri.

Once again ... u got it wrong !

Mai uitate la topicurile deschise.. gen Vai ca a facut sex cu fratele si varu da iei nu i se pare ceva anormal ...sau ca prietenu ei isi da drumu pe fatza ei etc etc. Inainte era un forum cu doamne serioase cu care puteai sa vorbesti calumea acu a ajuns la pamant... ori se iau la cearta si la injurat ca la usa cortului si se face mijto.

Asa ca de acu gandeste-te si u mai bine inainte sa critici ... ca zici ca te-ai saturat de ei dar nu esti pe departe






"iei"? da limba romana e complicata .... sa stii .....si nu prea s intelege atunci msj-ul tau.....cu c scop postezi? ca sa fii sarcastica cum ai spus mai sus? atunci iubita mea si u critici din plin p altii ...commment-ul meu nu era o critica l adresa ta mai mult l adresa unei mentalitati post-comuniste si a unei societati cam debusolate as zice eu....nu am nimic cu indivizii in parte nici cu u pt c pana nu cunosc nu judec....dar nu imi plac cei care cersesc atentie aiura...a si titlul l-ai luat din american pie ... deci nu esti cam originala...ma intreb oare ideile exprimate acolo sunt ale tale? si in fine trecand peste asta ai afirmat tocmai c spuneam eu mai sus ca multi critica aiurea.....erai saracastica e problema ta....dar din moment c dechizi un topic vei avea si raspunsuri care nu-ti plac...logic nuh?? acum faptul ca te-ai simtit vizata si t ataci e probleme ta.... oricum succes cu topicurile "originale"
evangeline87
Postat pe 11 Aprilie 2009 12:15
bv tie ca te mai uiti la filme ... nici macar nu am zis ca e titlu e original ... si nu vad la ce te-ai luat de mine si "topicu meu" .. nu-ti place treci mai departe... si punct. Si nu caut atentie ca am deschis si eu un singur topic mare si lat. Ia-te de alea care deschid topicuri aiurea. Lasa-ma pe mine cu "mentalitatea mea de comunista" :-j
botyk
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:40
fiecare poate sa puna orice intrebare...conteaza cel mai mult raspunsurile
nu te-ai intebat daca un sfat de al tau a ajutat o dominsoara???
si poate iti este recunascatore ?!
roz5blue6lila7
Postat pe 11 Mai 2009 18:06
Eu nici macar nu mai credeam ca ar mai exista pustoaice de 16 ani virgine....cu atat mai putin sa nu stie cu ce se mananca.......wooooooooooow si era vorba ca generatia tanara ne bate la funduletz cu noile tehnici si metode inovative in ale sexului si ele saracele deabia stiu ce e aia.....se duce lumea de rapa

cocco
Postat pe 11 Mai 2009 23:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutati-ma va rog! 20 De la: dusmanu_lu_Celina 20 Noiembrie 2010 16:55
ea are o problema! 25 De la: greierash 27 Iunie 2009 18:07
sex 11 De la: kudika164987 2 Mai 2010 20:09
buna..stiu k e o intrebare mai ciudata si poate va vine sa radeti cand o auziti. 83 De la: rr0xana 12 Iunie 2013 08:32
Video-chat.!! 7 De la: anca0704 1 Iunie 2009 17:26