Setari Cookie-uri

Cum poti sa iti dai seama ca zice adevarul,atunci cind spune:TE IUBESC?

Am si eu o intrebare,care mamacina de foarte mult timp,prietenul meu de muklte ori imi zice ma iubeste,ca nu poate trai fara mine..
dar citeodata am senzatia ca se joaca doar cu cuvintele.. ...numai ca sa imi fie placut sa aud aceste doua cuvinte...deoaceea am nevoie de un sfat...
sau opiniile vostre...
thx
Ladywind
Postat pe 25 Ianuarie 2009 16:45
Draga mea, unui barbat ii face placere sa faca complimente, de cele mai multe ori iubita lui ii raspunde inzecit...si nu prin vorbe. In general EI sunt tare priceputi, folosesc cu mare usurinta vorbele..DAR numai tu poti sti daca este si adevarat, asta simti TU, simti cind te stringe in brate, cum face asta, at cind te saruta...sunt gesturi care-i tradeaza si pe ei, in momentele de intimitate. Sa fii iubita !
danaf_dana
Postat pe 25 Ianuarie 2009 16:52
stii se zice ca nu te iubeste acel care te tine de mina, sau acel care cind de vede vb necontenit de dragoste!! dar te iubeste acel care te admira in tacere si te soarbe din priviri!! ei.sigur nu toti pot fi la fel!! deja credca tu poti observa cel mai bine!! ORICUM E PLACUT SA AUZI CUVINTE DE DRAGOSTE MEREU LA ADRESA TA!! IUBESTE SI VEI IUBITA!!!
stellutza
Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:43
problemutza mea...e ca actualul meu e plecat in Austria de un anisor si mai treb sa stea pina in 2010 din cauza unor documente,...
demulte ori am vrut sa zic..GATA...nu vreau sal ma chinui si sa ma mai chinui...dar cedez...
atunci cind imi zice,,pui eu te iubesc ca un nebun...si nu te vreau alaturi de cineva...esti a mea...si mereu vei fi asa...Nu te amagesc cu cuvinte....Te iubesc....
si iata atunci apare dilema
Ladywind
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:53
uff...am auzit de atatea ori fraza "te iubesc si nu pot sa traiesc fara tine" asa aiurea...incat daca cineva mi-ar spune asta din suflet nu as crede :D... in fine,in legatura cu voi...nu cred ca poate cineva sa te lamureasca daca sunt doar vorbe sau chiar simte ce iti spune,poate chiar simte ce spune,cine stie...la intrebarea asta iti vei raspunde singura in timp,vazand ce anume face pt tine sa-ti demonstreze lucrul asta.eu una st de parere k dak nu simti ceva pt cineva nu spui te iubesc aiurea dar din pacate multi o spun aiurea...doar sa dea bine...e usor sa spui cuvinte,e mai greu sa demonstrezi,asa ca vei vedea daca iti demonstreaza sau raman doar vorbe...numai bine!
angel_05
Postat pe 26 Mai 2009 08:49
uneori e mai simplu cand spui te iubesc doar atunci cand simti nevoia sa zici acest lucru
yumy
Postat pe 26 Mai 2009 08:51
da... din pacate asa e..
Kinki_Shadow
Postat pe 27 Mai 2009 01:53
Dragostea nu se spune... se simte
Diavolyta_
Postat pe 27 Mai 2009 02:10
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-27 02:10:05Dragostea nu se spune... se simte


cristi_nne
Postat pe 27 Mai 2009 08:28
De la: Ladywind, la data 2009-01-25 16:45:37Am si eu o intrebare,care mamacina de foarte mult timp,prietenul meu de muklte ori imi zice ma iubeste,ca nu poate trai fara mine..
dar citeodata am senzatia ca se joaca doar cu cuvintele.. ...numai ca sa imi fie placut sa aud aceste doua cuvinte...deoaceea am nevoie de un sfat...
sau opiniile vostre...
thx


pe o parte ar trebui sa te simti bine k nu sunt multi barbatii care spun des ,,,te iubesc ,,, cuvintele magice da acu nici s-o faca incontinuu si in orice situatia ca deja da in superficialitate si parca nu mai are nici farmec in momentele cand ti-o spune din toata inima
Peony
Postat pe 29 Mai 2009 01:48
Faptul ca te iubeste ar trebui sa reiese si din comportamentul sau.Daca te jigneste,te ignora,uita de tine,este indiferent etc. nu mai are loc: "te iubesc".
cami_goanga10
Postat pe 8 Aprilie 2010 14:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum se fac cuplãrile în high life? 28 De la: darksukkubus69 2 Iulie 2009 23:15
INTALNIRE "MORTALAAAAAA" 12 De la: dandanaua_reloaded 2 Iulie 2009 19:52
Relatia cu un rac.... 26 De la: Anutza_anny 8 Mai 2012 16:59
intilnire karmica sau simple coincidente? 84 De la: BeHappy 30 Septembrie 2010 14:48
ROMANU BOLNAV DE CAP HANDICAP DE GRADU 10? 5 De la: anastasia_m 2 Iunie 2010 21:00