Setari Cookie-uri

ma poate ajuta cineva??

eu si perechea ma ne dorim un bebe :sml-love0087.la o saptamana dupa menstruatie,l-am lasat sa ejaculeze inauntru(prima data),iar acum,la cateva zile,imi curge ceva alb,da care miroase diferit de substanta cealalta alba care ne mai curge noua femeilor..iar intr-o zi,mi-a curs putin sange mai mult asa rozaliu si un cheag de sange,dar fff mic..de abia se cunostea...ce ar putea fi?testul ink nu il pot face ptr ca nu s-au implinit 10-15 zile iar la ginecolog ink nu as vrea sa ma duc ptr ca nu sunt in romania si mie cam rusine cineva m-ar putea sfatui cu ceva??
aliona_larisa
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:36
pai nu stii ce sa faci pentru a avea un bebe,sau nu stii daca e bine sau nu sa il ai acum?fii mai explicita:)

Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:39
eu si perechea ma ne dorim un bebe :sml-love0087.la o saptamana dupa m e n s t r u a t i e,l-am lasat sa e j a c u l e z e inauntru (prima data),iar acum,la cateva zile,imi curge ceva alb,da care miroase diferit de substanta cealalta alba care ne mai curge noua femeilor..iar intr-o zi,mi-a curs putin sange mai mult asa rozaliu si un cheag de sange,dar fff mic..de abia se cunostea...ce ar putea fi?testul ink nu il pot face ptr ca nu s-au implinit 10-15 zile iar la ginecolog ink nu as vrea sa ma duc ptr ca nu sunt in romania si mie cam rusine... cineva m-ar putea sfatui cu ceva

Mai bine mergi la ginecolog.Fara sa-ti fie rusine.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:39
nu nu.chiar vrem un copil,poate doar ca nu stim noi....
aliona_larisa
Postat pe 27 Ianuarie 2009 20:15
Buna,primele 8-10 zile dupa ciclu,nu se prinde nimik,mai mult ca sigur,la fel ca si in cele 8-10 zile inaintea urmatorului ciclu.Iti raman deci cele 8 zile ,sa zicem de la mijlocul perioadei,fertile de regula,sau te poti orienta sa stii ca esti la ovulatie dupa secretia fiziologica alb-transparenta,care apare in acea perioada ,,de mijloc" despre care vb adineaori;atunci e momentul sa lucrati serios la proect.Deci pro-bebe,mai pe scurt,este perioada de aprox 8 zile intre doua menstruatii.Pentru alte secretii patologice,fuga la nenea dr,ca el are leacul.Bafta!
lumimari
Postat pe 10 Iunie 2009 11:09
De la: lumimari, la data 2009-06-10 11:09:58Buna,primele 8-10 zile dupa ciclu,nu se prinde nimik,mai mult ca sigur,la fel ca si in cele 8-10 zile inaintea urmatorului ciclu.Iti raman deci cele 8 zile ,sa zicem de la mijlocul perioadei,fertile de regula,sau te poti orienta sa stii ca esti la ovulatie dupa secretia fiziologica alb-transparenta,care apare in acea perioada ,,de mijloc" despre care vb adineaori;atunci e momentul sa lucrati serios la proect.Deci pro-bebe,mai pe scurt,este perioada de aprox 8 zile intre doua menstruatii.Pentru alte secretii patologice,fuga la nenea dr,ca el are leacul.Bafta!

Crezi ca mai conteaza sfatul tau dupa 5 luni ....????!!!! ( vezi data mesajului ei)
valivieru96
Postat pe 10 Iunie 2009 16:53
Conteaza,stimate domn,sa stie fata pe viitor cum sta treaba cu calendarul.Chiar dak a ramas insarcinata,cum isi dorea,pana la menopauza e vreme lunga
lumimari
Postat pe 11 Iunie 2009 17:36
De la: lumimari, la data 2009-06-11 17:36:40Conteaza,stimate domn,sa stie fata pe viitor cum sta treaba cu calendarul.Chiar dak a ramas insarcinata,cum isi dorea,pana la menopauza e vreme lunga

A uitat sa multumeasca pentru invataturi, mai bine ii faceti o recomandare la dermatolog
valivieru96
Postat pe 12 Iunie 2009 16:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
zodia varsator 43 De la: valy90 20 Ianuarie 2011 17:50
As vrea sa fac un copil dar am epilepsie. 1 De la: kudika_1028909 26 August 2017 15:20
am mare nevoie de sfaturi .. 38 De la: andreea1976 18 Octombrie 2009 15:21
sunt insarcinata? 9 De la: kudika_1012859 1 Noiembrie 2016 08:32
despre pilule contraceptive 9 De la: marco918 7 Octombrie 2009 23:51