Setari Cookie-uri

eu capricorn el gemeni?????

avem o relatie cam ciudata.el e foarte dual,cand e vesel cand e trist,cand vorbeste cand se inchide in el.Ma cam dispera uneori
alina_79
Postat pe 27 Ianuarie 2009 17:43
Niciodata nu se va maturiza si iti spun asta din propria experienta....fiind capricorn ca si mine, nu-ti pune mari sperante, vei avea de suferit , daca deja nu ai inceput. Atunci cand iti e lumea mai draga, atunci isi da in petec. Este adevarat ca sunt diferente, de la barbat la femeie, dar cu cat te implici mai tare, cu atat suferi mai mult !!
Eu iti urez bafta si...rabdare daca vrei sa continui. Noi capricornii suntem rabdatori, dar pana cand ??
january
Postat pe 31 Ianuarie 2009 09:52
sa sti ca am citit ceva foarte interesant in legatura cu compatibilitatea intre capricorn si gemeni pe un site am sa iti dau adresa sa citesti si tu ,
atphttp://www.ifamilia.ro/astrologie/horoscop-clasic/compatibilit%C4%83%C5%A3ile-capricornului
szepimanyi
Postat pe 31 Ianuarie 2009 12:45
De la: alina_79, la data 2009-01-27 17:43:26avem o relatie cam ciudata.el e foarte dual,cand e vesel cand e trist,cand vorbeste cand se inchide in el.Ma cam dispera uneori


catastrofala combinatie...absolut imposibila
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Ianuarie 2009 12:58
Eu cred ca va inselati amarnic. Nu stiu ce spun astrele zodiacale, dar eu sunt casatorita de 15 ani cu un "geaman" si, paradoxal, in ciuda faptului ca eu sunt "capricorn", avem o casnicie de invidiat. Asa ca fetelor cred ca si astrele se mai pot insela.
Daca doi oameni se iubesc , au tinte si aspiratii comune si pot sa-si tolereze reciproc imperfectiunile cu care natura i-a "inzestrat" atunci aceasta RELATIE= REUSITA ( ba chiar de invidiat )
clao_flor
Postat pe 5 Februarie 2009 14:12
orice horoscop citesti este facut in general la toti dar ,nu este sigur ca este bun pentru tine personal depinde de multi factori in ce decada esti nascut tu in ce decada este nascut el si mai sunt si excepti ca la tine .Eu personal ma bucur mult cind aud ca mai sunt si casnici fericite si as dori la toata lumea sa fie la fel ca la voi .
szepimanyi
Postat pe 5 Februarie 2009 17:34
sincer iti spun sa fugi cat poti de tare.gemenii sunt absolut imposibili.am avut o relatie de aproape 2 ani cu un geaman si mi-a mancat zilele.sunt foarte schimbatori,niciodata nu le poti intra in voie,sunt infideli.au numai defecte.intr-adevar sunt foarte inteligenti,dar au darul de ati suci mintile cu vorbe frumoase.se implica foarte greu mai ales daca au trecut printr-o dezamagire inainte.si de obicei pastreaza legaturile cu fostele,pe care le mai "testeaza" din cand in cand.ai mare grija.parerea mea ar fi sa cauti ceva mai bun.mai exact pe cineva care sa te merite sa te iubeasca si sa te respecte.nu te injosi.n-are rost.o zi frumoasa iti doresc si multa liniste.pup dulce
bubulik2204
Postat pe 4 Martie 2009 09:50
Eu sunt capricorn el e gemeni..suntem impreuna de un an in care mi-a aratat destul de multa intelegere si dragoste! persoana care pastreaza legatura cu fostii eu sunt nu el...sincer chiar ma cam sufoc cateodata. Asa ca depinde de persoana nu de zodie!!! Eu cred ca zodiile astea sunt facute sa mai scoata unu altu bani si doar atat.
jaqueline29
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:02
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 3 Aprilie 2009 23:20
O sa se maturizeze, dar asta abia pe la 30 de ani, poate chiar mai incolo, merita sa ramai cu el daca il iubesti...secretul lor este ca au nevoie de cineva care sa ii aduca cu picioarele pe pamant...stiu ca pare imposibil, dar nu te lasa batuta...in final o sa iti dai seama ca este iubitul, si mai tarziu tatal ideal,...nu ai de ce sa disperi, ai capacitatea sa treci peste tot cu brio...doar esti capricorn...bucura-te de el, ca daca o sa il pierzi vreodata o sa regreti, ti-o spun din proprie experienta..sper sa reusesti!!!! Incearca sa iei viata mai putin in serios.... si nu il presiona, deoarece asta il sperie f mult...si fuge manacand pamantul, chiar daca o face in detrimentul sau...am vazut un geaman care parea irecuperabil si cred-ma ca dupa ce a intalnit-o pe actuala iubita, cu care are de gand sa se casatoreasca s-a schimbat la 360 de grade...si daca e sa nu mearga tot o sa iesi in castig
ladyd_for_ever
Postat pe 22 Mai 2009 12:07
ce aveti frate cu tpicurile astea.........
everything_for_you
Postat pe 7 Iunie 2009 20:06
Draga clao_flo......eu am avut o casnicie de 17 ani si cam asa ziceam si eu acum vreo cativa ani, dar ma minteam singura si nu ascultam nici de ce-mi spunea inima cateodata !! pana intr-o zi cand am zis: STOP !! acum sunt multa mai linistita...dar eu iti urez tot binele din lume !!
january
Postat pe 8 Iunie 2009 19:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bad_boy_myshu87 8 De la: RAINBOWLADY 1 Ianuarie 2012 22:39
Rac 41 De la: kudika077973 6 Noiembrie 2009 03:44
Eu Berbec El Capricorn? 22 De la: kudika029282 22 Iunie 2009 16:27
femeia berbec barbatul taur 31 De la: stefania200 2 Octombrie 2009 15:13
CEL MAI TARE ZODIAC-LEU 13 De la: KarasCristina 21 Noiembrie 2015 08:53