Setari Cookie-uri

Pitzipoance ?

De la: annes_kola, la data 2009-09-30 10:48:49fetelor care ma ajuta si pe mine cu o problema??????cele care sunteti din bucuresti.cum ajung pe str sfantul stefan nr 13????????mai exact la hotel reginetta?????????va rog .annes_kola e idiul meu


Eu sunt barbat din buc , sti cum ajungi acolo? cu grija?
yneedlove
Postat pe 30 Septembrie 2009 18:06
De la: rashela, la data 2009-09-30 11:41:31Adevarul e ca ....habar n-am sa recunosc o pizipoanca.
Spuneti voi ca ar fi frumoasa, ar avea bani . dar nu si minte. Si musai sa fie... tinerica, nu? Ar insemna ca fetele fara sex-appeal, care au o singura rochita in sifonier pe care o spala seara si o imbraca dimineata.. nu sunt pizipoance?
Pana la urma .. nu e doar vorba de intuitie, de feeling-ul fiecaruia, de gust, de dispozitia in care ne aflam in acel moment.. s.a.m.d.?
Apropo de site.. Am aruncat o privire cu ceva timp in urma. Este adevarat ca unele poze sunt usor comice... dar.. sa nu uitam ca sunt special cautate, tendentios comentate.... de cea /cel care a avut intiativa.. iar comentariile userilor vin precum turma de oi...(asa a zis seful, zic si eu ca el...). Sunt doar imagini si, personal.. nu am reusit performanta de a pune eticheta "nu gandeste" doar privind un chip intr-o poza.. sau privindu-l trecand in fuga pe langa mine....
Cu siguranta exista.. persoane mai putin preocupate de partea spirituala... si mai mult de cea fizica.. dar ceea ce mi se pare curios.. e ca s-a inventat cuvantul doar la sex feminin... Si.... nu-i asa ca a fost inventat de o femeie?


poate ca ai dreptate , dar ar suna aiurea...PITZIPONCI
yneedlove
Postat pe 30 Septembrie 2009 18:08
De la: rashela, la data 2009-09-30 11:41:31Adevarul e ca ....habar n-am sa recunosc o pizipoanca.
Spuneti voi ca ar fi frumoasa, ar avea bani . dar nu si minte. Si musai sa fie... tinerica, nu? Ar insemna ca fetele fara sex-appeal, care au o singura rochita in sifonier pe care o spala seara si o imbraca dimineata.. nu sunt pizipoance?
Pana la urma .. nu e doar vorba de intuitie, de feeling-ul fiecaruia, de gust, de dispozitia in care ne aflam in acel moment.. s.a.m.d.?
Apropo de site.. Am aruncat o privire cu ceva timp in urma. Este adevarat ca unele poze sunt usor comice... dar.. sa nu uitam ca sunt special cautate, tendentios comentate.... de cea /cel care a avut intiativa.. iar comentariile userilor vin precum turma de oi...(asa a zis seful, zic si eu ca el...). Sunt doar imagini si, personal.. nu am reusit performanta de a pune eticheta "nu gandeste" doar privind un chip intr-o poza.. sau privindu-l trecand in fuga pe langa mine....
Cu siguranta exista.. persoane mai putin preocupate de partea spirituala... si mai mult de cea fizica.. dar ceea ce mi se pare curios.. e ca s-a inventat cuvantul doar la sex feminin... Si.... nu-i asa ca a fost inventat de o femeie?


La noi sunt barbatzii : GIGALAI....
yneedlove
Postat pe 30 Septembrie 2009 18:09
pitzi.. pizdi.... ups..
Diavolyta_
Postat pe 17 Octombrie 2009 22:14
De la: donttouch, la data 2009-01-28 08:54:14Dor_a de ce esti rea nu ti se pare ca ii ceri fetei prea mult:auzi" sa gandeasca"

este un nonsens .............. pai cu ce?


app de gandit: aveam de facut un proiect la facultate. O pitzipoanca intreaba profesorul: " si ne explicati dvs, sau trebuie sa mai si gandim?"
adina_black
Postat pe 31 Octombrie 2009 00:52
Pai daca tot zici ca nu esti pitzi si etc etc ce nu pui poza cu tine la avatar?
Raluca_SA
Postat pe 1 Noiembrie 2009 20:06
Raluca - pt cine era intrebarea?
adina_black
Postat pe 2 Noiembrie 2009 00:44
si de ce ai mai deschis un topic nou ?pentru asta ?
blondiewishes
Postat pe 5 Decembrie 2009 12:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
2 sufletele 1 De la: diana1981 22 Ianuarie 2009 19:31
Tinerii absolventi de facultate - someri de lux 95 De la: dalma 1 Decembrie 2010 23:10
meditatii limba engleza pentru copii sau adulti 19 De la: Miutzu01 10 Iulie 2011 14:21
facultatea moase sau medicina 1 De la: kudika_33105 10 Iulie 2013 11:02
Reduceri din cumparaturi. 1 De la: floryna_l_lazy 24 Ianuarie 2011 13:07