Setari Cookie-uri

Pitzipoance ?

De la: mrskattousa, la data 2009-01-30 23:26:31exact! si exact asta NU vom face! Na Pitzi...ai ramas singurica si in seara asta



nu sunt singurica...stai linistita, am langa mine familia si prieteni adevarati

Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:32
De la: ciquy, la data 2009-01-30 23:18:56dar de cand e draga o fata imbracata,aranjata,care arata bine PITZIPOANCA????va uitati prea mult la site urile astea dp net,ce daca una e frumoasa si se poarta care e problema???iar aia care a deschis topik ul ce vrea sa spuna k ea e frumoasa nu stia cum sa ne faca sa ne uitam la profilul ei...k sa vezi...



voi ma faceti pe mine pitipoanca, bleguta, de ce, pt ca asa se vede din poze ? ma cunoasteti ? citesc de mult timp acest forum si consider ca exista utilizatoare care dau cu bata in balta rau de tot, sunt vulgare, vorbesc urat, acelea cum mai sunt catalogate ?
sunt multe persoane superficiale care nu vad mai mult decat aspectul exterior, mai ales barbatii ;)
si de ce sunt unii barbati asa superficiali ? pt ca unele femei se gandesc doar la aspectul exterior, si nu mediteaza asupra personalitatii lor ;)

Imi pare rau ca am fost inteleasa gresit

Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:39
"" O sa ziceti si d mn ca sunt piti, nu ma supar, EU AM BANI, MA IMBRAC, DAR MACAR ARAT BINE fata de cele care intra doar sa isi puna pozele """





1. Nu am inteles dc ai deschis acest topic
2. Ti-ai cam dat cu firma in cap ,prin cele spuse mai sus , dc crezi ca ne-ar interesa pe noi aceste aspecte???
G_Bogdan
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:05
De la: G_Bogdan, la data 2009-01-31 00:05:08"" O sa ziceti si d mn ca sunt piti, nu ma supar, EU AM BANI, MA IMBRAC, DAR MACAR ARAT BINE fata de cele care intra doar sa isi puna pozele """





1. Nu am inteles dc ai deschis acest topic
2. Ti-ai cam dat cu firma in cap ,prin cele spuse mai sus , dc crezi ca ne-ar interesa pe noi aceste aspecte???



bine zis,de ce ai deschis topicul??k sa atragi atentia asupa profilului tau nu??sa te vada si pe tine lumea...stai calma k si noi avem bani si ne imbracam,dar nu ne afisam aici pozele poate pentru k nu vrem,nu k nu avem fatza...esti patetika...
SweetHappyButterfly
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:08

no comment
Asynia
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:11
De la: Maryna86, la data 2009-01-30 23:39:10
De la: ciquy, la data 2009-01-30 23:18:56dar de cand e draga o fata imbracata,aranjata,care arata bine PITZIPOANCA????va uitati prea mult la site urile astea dp net,ce daca una e frumoasa si se poarta care e problema???iar aia care a deschis topik ul ce vrea sa spuna k ea e frumoasa nu stia cum sa ne faca sa ne uitam la profilul ei...k sa vezi...



voi ma faceti pe mine pitipoanca, bleguta, de ce, pt ca asa se vede din poze ? ma cunoasteti ? citesc de mult timp acest forum si consider ca exista utilizatoare care dau cu bata in balta rau de tot, sunt vulgare, vorbesc urat, acelea cum mai sunt catalogate ?
sunt multe persoane superficiale care nu vad mai mult decat aspectul exterior, mai ales barbatii ;)
si de ce sunt unii barbati asa superficiali ? pt ca unele femei se gandesc doar la aspectul exterior, si nu mediteaza asupra personalitatii lor ;)

Imi pare rau ca am fost inteleasa gresit


Ciqui, nimeni n-are ABSOLUT nimic cu fetele aratoase si care se imbraca bine, Doamne fereste! Si nimeni nu le numeste pitzipoance din cauza asta... Ceea ce se invarte la mansarda, afirmatiile, de la Salam citire, EU AM BANI, EU AM VALOARE ( ) si - in general - gradul si numarul afirmatiilor penibile de genul: TOATE "ie" urate, da' io.... Moamaa! Sunt framoasaaaaa.... Cum am mai spus: Si camila? Ce zicea? Tricota, tricota?

Pentru deschizatoarea topiului (i-am uitat numele), raspuns la indoielile tale: cum sunt altele, cele care vorbescc vulgar sau dau cu bata in balta (eh! asta-i categoria ta, dar ai dreptate, nu esti singura ) cum sunt altele, ziceam, e subsidiar, parca tu voiai sa vorbim de tine. Ei, uite, vorbim! Esti vedeta
In plus, tu practic invoci imbecilitatea altora ca scuza pentru a ta... E ca si cand ai spune: E, si ce daca nu stiu cat fac doi plus doi, sunt altii care nu stiu unu plus unu... Draguta, aici ai perfecta dreptate: cica prostia poate atinge nivele inimaginabile... dar nu s-au inventat termenii semi-prost si prost-cu-vagi-sclipiri...
Dor_a
Postat pe 31 Ianuarie 2009 08:31
De la: Dor_a, la data 2009-01-31 08:31:57
De la: Maryna86, la data 2009-01-30 23:39:10
De la: ciquy, la data 2009-01-30 23:18:56dar de cand e draga o fata imbracata,aranjata,care arata bine PITZIPOANCA????va uitati prea mult la site urile astea dp net,ce daca una e frumoasa si se poarta care e problema???iar aia care a deschis topik ul ce vrea sa spuna k ea e frumoasa nu stia cum sa ne faca sa ne uitam la profilul ei...k sa vezi...



voi ma faceti pe mine pitipoanca, bleguta, de ce, pt ca asa se vede din poze ? ma cunoasteti ? citesc de mult timp acest forum si consider ca exista utilizatoare care dau cu bata in balta rau de tot, sunt vulgare, vorbesc urat, acelea cum mai sunt catalogate ?
sunt multe persoane superficiale care nu vad mai mult decat aspectul exterior, mai ales barbatii ;)
si de ce sunt unii barbati asa superficiali ? pt ca unele femei se gandesc doar la aspectul exterior, si nu mediteaza asupra personalitatii lor ;)

Imi pare rau ca am fost inteleasa gresit


Ciqui, nimeni n-are ABSOLUT nimic cu fetele aratoase si care se imbraca bine, Doamne fereste! Si nimeni nu le numeste pitzipoance din cauza asta... Ceea ce se invarte la mansarda, afirmatiile, de la Salam citire, EU AM BANI, EU AM VALOARE ( ) si - in general - gradul si numarul afirmatiilor penibile de genul: TOATE "ie" urate, da' io.... Moamaa! Sunt framoasaaaaa.... Cum am mai spus: Si camila? Ce zicea? Tricota, tricota?

Pentru deschizatoarea topiului (i-am uitat numele), raspuns la indoielile tale: cum sunt altele, cele care vorbescc vulgar sau dau cu bata in balta (eh! asta-i categoria ta, dar ai dreptate, nu esti singura ) cum sunt altele, ziceam, e subsidiar, parca tu voiai sa vorbim de tine. Ei, uite, vorbim! Esti vedeta
In plus, tu practic invoci imbecilitatea altora ca scuza pentru a ta... E ca si cand ai spune: E, si ce daca nu stiu cat fac doi plus doi, sunt altii care nu stiu unu plus unu... Draguta, aici ai perfecta dreptate: cica prostia poate atinge nivele inimaginabile... dar nu s-au inventat termenii semi-prost si prost-cu-vagi-sclipiri...




ok, am exagerat cu acea afirmatie...
eu ma refeream la cele ce intrec limita bunului simt pe acest site, atat la poze ( indecente ) cat si din pct de vedere al unor afirmatii,topicuri aiurea...acesti oameni exista pt ca sunt bagai in seama.
nu sunt analfabeta, asa cum ai evidentiat in ceea ce ai scris mai sus, nu sunt fan salam :), am vrut doar sa discutam...nu vreau sa fiu vedeta, stai linistita
inca o data spun, imi pare rau ca am fost inteleasa gresit si imi pare rau daca te-ai atacat tu sau alte utilizatoare pe care le simpatizez

Postat pe 31 Ianuarie 2009 08:48
Ok am inteles ,dar spune-mi ''unde te gasesc'' Turabo ,Fratelli ,sau Bamboo
G_Bogdan
Postat pe 31 Ianuarie 2009 10:50
De la: Dor_a, la data 2009-01-28 10:07:05Lucia, draga, n-ai inteles! Ea nu de asta e confuza ( ) Ci "de ce se uita aia la urate" ... Ca ea... care arata asa bine... si are bani... A? Ce asteapta orbii aia? Ce stau gramada pe alea care-si incordeaza boticul? Ei n-au citit ca alea's pitzipoance?


nu ma mai joc cu tine... am si eu un fan si tu te ei de el...rusinica repede 5 minute ....
ca dup'aia iti dau o cioco'....

dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Ianuarie 2009 18:32
De la: Hefe, la data 2009-01-30 23:29:31Tipa arata chiar bine, nu puteti sa negati asta

subscriu
focsa05
Postat pe 31 Ianuarie 2009 18:44
Ieri matusa mea s-a cununat dupa care a urmat o super petrecere, gen v.i.p party. Ca intotdeauna am avut grija sa arat f bine. Mi-am cumparat o rochita facuta special de o anumita creatoare de moda, iar pantofii la fel. Am fost imbracata deosebit, cu gust, insa, s-au gasit vreo 3 temrinate sa comenteze gen uite-o si pe pitipoanca asta. Termenul asta este inteles gresit de multe fete, Unele din invidie comenteaza asa ceva...dar ma rog, eu m-am distrat, am dansat, am acaparat privirile, iar ele stateau botoase intr-un colt


Nsh ce sa zic despre tipa care a deschis topicul intrucat nu o cunosc

Postat pe 1 Februarie 2009 16:19
aha, si doar privirile celor trei botoase ai acaparat sau si barbatii roiau in jurul tau?

Postat pe 1 Februarie 2009 16:32
De la: geo_sh, la data 2009-02-01 16:32:29aha, si doar privirile celor trei botoase ai acaparat sau si barbatii roiau in jurul tau?



pe mine ma plac si fetele :P
;asa-le pe alea, cantitate neglijabila

Postat pe 1 Februarie 2009 16:44
De la: geo_sh, la data 2009-02-01 16:32:29aha, si doar privirile celor trei botoase ai acaparat sau si barbatii roiau in jurul tau?



apropos, nu s-au servit sarmale :))))

Postat pe 1 Februarie 2009 16:52
hello fetelor....unde e solidaritatea pt sexul feminin....suntem fete si ar trebui sa ne sustinem una pe alta...daca nu o facem noi atunci cine???
e adevarat ca mai sunt cateva exceptii , mai prostute putin....care si incordeaza boticul , dar nu neaparat daca arati bine esti pitipoanca....iar nah...care are bani multi, putem zice k e mai norocoasa....iar restul care nu avem asa multi bani...banuiesc k suntem fete descurcarete si ne putem ingriji si noi ...dar cu mai putini bani...nu ai nevoie de foarte multi bani k sa te faci frumoasa...
summer_love
Postat pe 1 Februarie 2009 16:54
De la: clau_chibiusa, la data 2009-02-01 16:54:04hello fetelor....unde e solidaritatea pt sexul feminin....suntem fete si ar trebui sa ne sustinem una pe alta...daca nu o facem noi atunci cine???
e adevarat ca mai sunt cateva exceptii , mai prostute putin....care si incordeaza boticul , dar nu neaparat daca arati bine esti pitipoanca....iar nah...care are bani multi, putem zice k e mai norocoasa....iar restul care nu avem asa multi bani...banuiesc k suntem fete descurcarete si ne putem ingriji si noi ...dar cu mai putini bani...nu ai nevoie de foarte multi bani k sa te faci frumoasa...




Postat pe 1 Februarie 2009 16:59
De la: Hefe, la data 2009-02-01 16:59:47
De la: clau_chibiusa, la data 2009-02-01 16:54:04hello fetelor....unde e solidaritatea pt sexul feminin....suntem fete si ar trebui sa ne sustinem una pe alta...daca nu o facem noi atunci cine???
e adevarat ca mai sunt cateva exceptii , mai prostute putin....care si incordeaza boticul , dar nu neaparat daca arati bine esti pitipoanca....iar nah...care are bani multi, putem zice k e mai norocoasa....iar restul care nu avem asa multi bani...banuiesc k suntem fete descurcarete si ne putem ingriji si noi ...dar cu mai putini bani...nu ai nevoie de foarte multi bani k sa te faci frumoasa...





summer_love
Postat pe 1 Februarie 2009 17:03
De la: Maryna86, la data 2009-01-30 23:32:47
De la: mrskattousa, la data 2009-01-30 23:26:31exact! si exact asta NU vom face! Na Pitzi...ai ramas singurica si in seara asta



nu sunt singurica...stai linistita, am langa mine familia si prieteni adevarati



nu esti singurik....dar dupa cum spuneam...ar trebui sa fim mai solidare fetele intre noi...arati foarte bine, k m am uitat la pozele tale...ai dupa cum ziceai multi bani...ce mai? esti o norocoasa...dar se pare k avem pe aici niste invidioase...
si sa nu credeti k sunt pitipoanca si de aceea o sustin....ci pt k nu mi se pare corect....daca arati bine si ai bani inseamna k esti pitipoanca.....hai k de acu e exagerata treaba cu pitipoancele....
summer_love
Postat pe 1 Februarie 2009 17:15
De la: clau_chibiusa, la data 2009-02-01 17:15:22
De la: Maryna86, la data 2009-01-30 23:32:47
De la: mrskattousa, la data 2009-01-30 23:26:31exact! si exact asta NU vom face! Na Pitzi...ai ramas singurica si in seara asta



nu sunt singurica...stai linistita, am langa mine familia si prieteni adevarati



nu esti singurik....dar dupa cum spuneam...ar trebui sa fim mai solidare fetele intre noi...arati foarte bine, k m am uitat la pozele tale...ai dupa cum ziceai multi bani...ce mai? esti o norocoasa...dar se pare k avem pe aici niste invidioase...
si sa nu credeti k sunt pitipoanca si de aceea o sustin....ci pt k nu mi se pare corect....daca arati bine si ai bani inseamna k esti pitipoanca.....hai k de acu e exagerata treaba cu pitipoancele....


ci pt k nu mi se pare corect....daca arati bine si ai bani inseamna k esti pitipoanca????.....hai k de acu e exagerata treaba cu pitipoancele...
summer_love
Postat pe 1 Februarie 2009 17:16
De la: clau_chibiusa, la data 2009-02-01 17:15:22
De la: Maryna86, la data 2009-01-30 23:32:47
De la: mrskattousa, la data 2009-01-30 23:26:31exact! si exact asta NU vom face! Na Pitzi...ai ramas singurica si in seara asta



nu sunt singurica...stai linistita, am langa mine familia si prieteni adevarati



nu esti singurik....dar dupa cum spuneam...ar trebui sa fim mai solidare fetele intre noi...arati foarte bine, k m am uitat la pozele tale...ai dupa cum ziceai multi bani...ce mai? esti o norocoasa...dar se pare k avem pe aici niste invidioase...
si sa nu credeti k sunt pitipoanca si de aceea o sustin....ci pt k nu mi se pare corect....daca arati bine si ai bani inseamna k esti pitipoanca.....hai k de acu e exagerata treaba cu pitipoancele....



plus ca scrie corect din cate am citit pe alocuri :)) deci nu este chiar o pitipoanca :)))
uite, eu tocmai de aia nu imi pun poze de la unele petreceri. cand ma duc la o premiera la teatru, merg cu matusa mea si ne imbracam de la creator de moda cunoscut si da...sunt o pitipoanca :)))
plus ca am citit unele comentarii ale unor utlizatoare , pe pagina pringipala a siteului in care sunt prezentate articole de imbracaminte, incaltasminte. si majoritatea habar nu au ce e ala stil...de ex pantofii mihaelei galvan sunt super in general, iar comentariile lor erau chiar deplasate :))

Postat pe 1 Februarie 2009 17:22
esti PENIBILA! ma amuza comentariile pe care le-ai scris ulterior , ca scuza pt ca ai realizat ca lumea s-a prins de fapt de intentia ta de a creste numarul vizualizarilor profilului. nu de alta, dar sa vada lumea ce "comoara" nedescoperita esti si noi suntem vinovati ca iti raspundem si iti crestem "ratingul" , dar nu te putem lasa in prostia ta. poate te trezim ! daca nu, am un singur sfat pentru tine : shoot yourself!!
blair
Postat pe 1 Februarie 2009 17:24
bai deci e adevarat ce se spune...fetele sunt mai rele ca baietii...
daca a scris gresit ...asta nu inseamna k nu stie sa scrie....cine nu mai greseste cand scrie repede????unele persoane se cred perfecte....desi nu sunt....
nu conteaza daca ai haine de firma sau nu....k poti sa ai haine de firma si sa te imbraci naspa....sau poti sa ai haine ieftine si sa fii imbracata super....fiecare dupa posibilitati , nu ???
wake up la realitate fetelor.......
summer_love
Postat pe 1 Februarie 2009 17:34
De la: Issabel, la data 2009-02-01 17:24:53esti PENIBILA! ma amuza comentariile pe care le-ai scris ulterior , ca scuza pt ca ai realizat ca lumea s-a prins de fapt de intentia ta de a creste numarul vizualizarilor profilului. nu de alta, dar sa vada lumea ce "comoara" nedescoperita esti si noi suntem vinovati ca iti raspundem si iti crestem "ratingul" , dar nu te putem lasa in prostia ta. poate te trezim ! daca nu, am un singur sfat pentru tine : shoot yourself!!




adevarul este ca ma incalzeste la nebunie sa intre lumea pe profilul meu :))
in primul rand pt mine conteaza ce se intampla in viata de zi cu zi, nu ce se zice pe un forum, mai ales pe acest forum unde oamenii sunt gresit analizati iar fiecare se pupa in fund si isi creaza alta identitate ;)

Postat pe 1 Februarie 2009 20:48
De la: Maryna86, la data 2009-02-01 20:48:21
De la: Issabel, la data 2009-02-01 17:24:53esti PENIBILA! ma amuza comentariile pe care le-ai scris ulterior , ca scuza pt ca ai realizat ca lumea s-a prins de fapt de intentia ta de a creste numarul vizualizarilor profilului. nu de alta, dar sa vada lumea ce "comoara" nedescoperita esti si noi suntem vinovati ca iti raspundem si iti crestem "ratingul" , dar nu te putem lasa in prostia ta. poate te trezim ! daca nu, am un singur sfat pentru tine : shoot yourself!!




adevarul este ca ma incalzeste la nebunie sa intre lumea pe profilul meu :))
in primul rand pt mine conteaza ce se intampla in viata de zi cu zi, nu ce se zice pe un forum, mai ales pe acest forum unde oamenii sunt gresit analizati iar fiecare se pupa in fund si isi creaza alta identitate ;)


imi place de tine...stii sa ti aperi punctul de vedere si sa spui ce ai de spus....
summer_love
Postat pe 1 Februarie 2009 22:09
...bine,poate unele fete asa fac cum gandesti tu,isi pun poze doar ca sa se etaleze!Dar tu ti-ai pus si pozele si ti-ai facut si o reclama de aia periculoasa,gen ”am bani” sau ”sunt frumoasa”!Intr-adevar esti frumoasa dar mi se pare mai corect sa-i lasi pe altii sa isi zica parerea!Sunt 1000 de fete frumoase pe Kudika dar nu s-a laudat nici una chiar asa! si bani...cred ca avem toate mai mult sau mai putin!Offffff,cata lipsa de modestie,frumusico!
playboy
Postat pe 3 Februarie 2009 15:34
De la: Maryna86, la data 2009-02-01 20:48:21
De la: Issabel, la data 2009-02-01 17:24:53esti PENIBILA! ma amuza comentariile pe care le-ai scris ulterior , ca scuza pt ca ai realizat ca lumea s-a prins de fapt de intentia ta de a creste numarul vizualizarilor profilului. nu de alta, dar sa vada lumea ce "comoara" nedescoperita esti si noi suntem vinovati ca iti raspundem si iti crestem "ratingul" , dar nu te putem lasa in prostia ta. poate te trezim ! daca nu, am un singur sfat pentru tine : shoot yourself!!




adevarul este ca ma incalzeste la nebunie sa intre lumea pe profilul meu :))
in primul rand pt mine conteaza ce se intampla in viata de zi cu zi, nu ce se zice pe un forum, mai ales pe acest forum unde oamenii sunt gresit analizati iar fiecare se pupa in fund si isi creaza alta identitate ;)
Gata m-am prins care-i ideea...iti place sa fii bagata in seama si daca nu reusesti iti faci reclama singura!Sau esti o alintata mica care chiar astepti sa fii ”pupata in fund”....
playboy
Postat pe 3 Februarie 2009 15:39
topicul asta este din gama "cap ai,ca sa nu-ti ploua-n gat....minte ce-ti mai trebuie???"....ce fericita este fata a fost bagata de lume in seama...
silviu_m74
Postat pe 14 Februarie 2009 18:14
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-01-31 00:08:18
De la: G_Bogdan, la data 2009-01-31 00:05:08"" O sa ziceti si d mn ca sunt piti, nu ma supar, EU AM BANI, MA IMBRAC, DAR MACAR ARAT BINE fata de cele care intra doar sa isi puna pozele """





1. Nu am inteles dc ai deschis acest topic
2. Ti-ai cam dat cu firma in cap ,prin cele spuse mai sus , dc crezi ca ne-ar interesa pe noi aceste aspecte???



bine zis,de ce ai deschis topicul??k sa atragi atentia asupa profilului tau nu??sa te vada si pe tine lumea...stai calma k si noi avem bani si ne imbracam,dar nu ne afisam aici pozele poate pentru k nu vrem,nu k nu avem fatza...esti patetika...
...............................CHIAR ASA
erikahd2008
Postat pe 14 Februarie 2009 18:18
De la: hefe, la data 2009-02-01 16:52:36
De la: geo_sh, la data 2009-02-01 16:32:29aha, si doar privirile celor trei botoase ai acaparat sau si barbatii roiau in jurul tau?



apropos, nu s-au servit sarmale :))))

Pa' de ce? Ce au sarmalele, oameni buni? Ia sa le mancati doar la receptia de ziua nationala a Romaniei si sa vedeti ce or sa va placa...
Cat despre termenul "pitzipoanca" mie-mi place cum suna ... Acu' evident, poti sa spui si de Angelina Jolie ca e pitzipoanca, ca doar nu e interzis! Faptul ca trei vacutze zic ceva, asta nu transforma realitatea in ceea ce zic ele...
Cat despre fatuca noastra, deschizatoarea topicului, noi ne amuzam de ceea ce scrie si atat... Da' e o (pitzi) simpatica...
Dor_a
Postat pe 15 Februarie 2009 10:17
De la: geo_sh, la data 2009-02-01 16:32:29aha, si doar privirile celor trei botoase ai acaparat sau si barbatii roiau in jurul tau?


nu pot sa ma abtin sa nu raaaaad! pt ca tocmai am descoperit si eu site-ul cu pitzipoanca.org
nu stiu cine a initiat site-ul acela dar eu k o neinformata ce eram reusesc de la descoperirea lui sa le recunosc pe dudui, oriunde in jurul meu! cele care nu-s au un 10 imaginar dela mine!
cred totusi ca femeile se impart in 2categorii: cele care au minte putina si o parere colosala despre ele....si tagma celor "3 botoase" care aveau probleme esentiale de rezolvat si care nu se puteau distra asa grozav ...banuiesc ca aveau facturi de platit, se gandeau la impozite, tva, la ziua de maine... si probabil la cate minuni poti face daca pui putin sclipici pe tine si te simti fericita
cred ca incep sa fiu si eu "rea" , dar ce sa-i faci asta e lumea...se imparte in 2 categorii : cu sclipici si carcotasa, hahahaaaa
loveactually
Postat pe 1 Mai 2009 17:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Stewardesa 1 De la: VanesikaKudika 11 Martie 2011 14:54
Facultate- Invatamant la Distanta 29 De la: Darrisha 6 Iulie 2016 16:21
prima zi.. 2 De la: adina_black 15 Noiembrie 2009 22:31
Ce putem dezvolta in Romania ??? 31 De la: pacifista 16 Septembrie 2009 20:09
activitatile celor privati de liberate 1 De la: pacifista 9 Septembrie 2009 11:03