Te iubesc

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Te iubesc : (5 din 1 vot)

florioll Avatarul lui florioll

2 mesaje
Oras: iasi

Azi imi aplec gandurile spre miezul existentei tale. Asa cum nu am mai facut o niciodata. Pentru ca venele tale imi dau putere sa merg inainte. Pentru ca linistea pasilor tai sunt sprijinul meu cel mai puternic. Te iubesc si nu mi- e teama sa te gust in fiecare ceas al vietii mele. Ultimii patru ani au fost anii fericiri mele. Clepsidra timpului isi imprastie firele bucuriei peste noi doi. Peste faptul ca am stiut sa ne imprietenim, sa ne certam , sa ne impacam in tunete si fulgere de ploaie.
Eram in nori fara tine. Eram cu aripi zburand doar printre nori. Asa era lumea mea. Numai culoare, dar monotonie. Mi te-a adus in viata o seara de aprilie, in care amandoi sufeream de durerea deceptiilor. Ne-am intalnit la un suc in Golfo Di Napoli si asa a ramas. Sa fim impreuna. Sa ne innecam in pieile noastre. sa ne iubim, sa depasim orice durere, sa strigam lumii ca noi doi, impreuna suntem cei mai puternici, cei mai frumosi. Ca suntem...UNICI.

Si da. Azi esti numai al meu. Sunt doar a ta. Inca un prilej sa iti spun ca vreau sa iti fiu sotie, sa iti cresc copii in sanul meu,i sa le dam impreuna din seva familiei.

Pentru eternitate,

Floricica ta
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
Frumos.
Pune-l la blog sau la concursul celor mai frumoase declaratii.
StrangerInAStrangeLand Avatarul lui StrangerInAStrangeLand

172 mesaje
Oras: bucuresti

in numele LUI... si eu iti spun: TE IUBESC!!!

Casa de piatra si copii baieti!!! :)

your looks and your feelings are just the remains of your past...
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1400 mesaje

De la: florioll, la data 2009-01-28 11:59:34 -Ne-am intalnit la un suc... si asa a ramas... Sa ne innecam in pieile noastre.
-sa iti cresc copii in sanul meu,
-si sa le dam impreuna din seva familiei

In pieile voastre, ma Floricica inecata !
Pai din ce material de piele e pielea voastra, de va intra copiii IN san ?
Dati-le impreuna copiilor din seva familiei, sa creasca mari si sanatosi, dar si pielosi,ca voi !!!

Bine ca sunt sanatos, altfel ma ca cam pe mine, ca Arghezi !
___LL___ Avatarul lui ___LL___

552 mesaje

De la: Roco, la data 2009-06-04 00:22:34
De la: florioll, la data 2009-01-28 11:59:34 -Ne-am intalnit la un suc... si asa a ramas... Sa ne innecam in pieile noastre.
-sa iti cresc copii in sanul meu,
-si sa le dam impreuna din seva familiei

In pieile voastre, ma Floricica inecata !
Pai din ce material de piele e pielea voastra, de va intra copiii IN san ?
Dati-le impreuna copiilor din seva familiei, sa creasca mari si sanatosi, dar si pielosi,ca voi !!!

Linie punct linie punct ....
bestiutza_relouded Avatarul lui bestiutza_relouded

8232 mesaje

daca am incepe cu totii sa ne declaram pe aici
oare nu e mai usor sa ii trimiti prietenului tau un e-mail cu ceea ce simti
oricum pe noi nu prea ne intereseaza ,pe el cu siguranta da....
http://lumeacafelei.eva.ro/plantatia-lui-bestiuitza/
Asynia Avatarul lui Asynia

366 mesaje
Oras: iasi

Cine zambeste atunci cand lucrurile merg prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina.
lonely_soul Avatarul lui lonely_soul

419 mesaje
Oras: bistrita

De la: gabi84, la data 2009-06-04 00:22:34

Daca nu pot, vin...daca pot, nu vin (asa zicea Arghezi)
lonely_soul Avatarul lui lonely_soul

419 mesaje
Oras: bistrita

Si da. De ce nu-i scrii un mail? Ca nu prea cred ca se uita pe forumul asta.
Dolcys Avatarul lui Dolcys

92 mesaje

Mai rautaciosilor, sunteti asa din invidie, sau din imposibilitatea de a intetege asemenea sentimente care ,spun altii ,innobileaza sufletul! E minunat sa ai parte de asemenea trairi, sa-ti fie recunoscute si in acelasi timp recompensate pe masura! Ma bucur mult pentru tine Florioll, si iti doresc tot binele din lume! Sa fie intr-un ceas bun!
monaq Avatarul lui monaq

5866 mesaje

De la: florioll, la data 2009-01-28 11:59:34Azi imi aplec gandurile spre miezul existentei tale. Asa cum nu am mai facut o niciodata. Pentru ca venele tale imi dau putere sa merg inainte. Pentru ca linistea pasilor tai sunt sprijinul meu cel mai puternic. Te iubesc si nu mi- e teama sa te gust in fiecare ceas al vietii mele. Ultimii patru ani au fost anii fericiri mele. Clepsidra timpului isi imprastie firele bucuriei peste noi doi. Peste faptul ca am stiut sa ne imprietenim, sa ne certam , sa ne impacam in tunete si fulgere de ploaie.
Eram in nori fara tine. Eram cu aripi zburand doar printre nori. Asa era lumea mea. Numai culoare, dar monotonie. Mi te-a adus in viata o seara de aprilie, in care amandoi sufeream de durerea deceptiilor. Ne-am intalnit la un suc in Golfo Di Napoli si asa a ramas. Sa fim impreuna. Sa ne innecam in pieile noastre. sa ne iubim, sa depasim orice durere, sa strigam lumii ca noi doi, impreuna suntem cei mai puternici, cei mai frumosi. Ca suntem...UNICI.

Si da. Azi esti numai al meu. Sunt doar a ta. Inca un prilej sa iti spun ca vreau sa iti fiu sotie, sa iti cresc copii in sanul meu,i sa le dam impreuna din seva familiei.

Pentru eternitate,

Floricica ta

MAI SUNT SI OAMENI FERICITI.....MA BUCUR PT VOI....FOARTE FRUMOS TOT CE AI SCRIS....si pt ca esti din acelasi oras cu mine.....
.