Setari Cookie-uri

IN CAUTAREA UNEI PRIETENE

am 33 ani , bucuresti....si doresc sa imi fac o prietena sincera, preferabil din bucuresti si sa aiba o varsta apropiata mie . Exclus LESBIENCELOR SI PERVERSELOR !!! :)) ID-ul meu : alina.angelica .....o zi frumoasa !!
ingerasdlc_yahoo_com
Postat pe 30 Ianuarie 2009 13:54
De la: ingerasdulce, la data 2009-01-30 13:54:11am 33 ani , bucuresti....si doresc sa imi fac o prietena sincera, preferabil din bucuresti si sa aiba o varsta apropiata mie . Exclus LESBIENCELOR SI PERVERSELOR !!! :)) ID-ul meu : alina.angelica .....o zi frumoasa !!


pai alea sunt cele mai sincere" LESBIENCELE SI PERVERSELE" vezi ca nu cauti unde trebuie
donttouch
Postat pe 30 Ianuarie 2009 14:01
De la: ingerasdulce, la data 2009-01-30 13:54:11am 33 ani , bucuresti....si doresc sa imi fac o prietena sincera, preferabil din bucuresti si sa aiba o varsta apropiata mie . Exclus LESBIENCELOR SI PERVERSELOR !!! :)) ID-ul meu : alina.angelica .....o zi frumoasa !!


draga alina .....am un armasar...un bou si o vaca...........pt detalii suna-ma la nr.....898765544.......
iti va rasp robotul.....dar oferta e serioasa ...doar lasa detalii cam ce animal ai dorii
portitza_Maria
Postat pe 30 Ianuarie 2009 14:04
De la: portitza_, la data 2009-01-30 14:04:10
De la: ingerasdulce, la data 2009-01-30 13:54:11am 33 ani , bucuresti....si doresc sa imi fac o prietena sincera, preferabil din bucuresti si sa aiba o varsta apropiata mie . Exclus LESBIENCELOR SI PERVERSELOR !!! :)) ID-ul meu : alina.angelica .....o zi frumoasa !!


draga alina .....am un armasar...un bou si o vaca...........pt detalii suna-ma la nr.....898765544.......
iti va rasp robotul.....dar oferta e serioasa ...doar lasa detalii cam ce animal ai dorii


te va suna numai cu o conditie ca animalele sa fie lesbience sau perverse
donttouch
Postat pe 30 Ianuarie 2009 14:05
cat de ratat sa fi ...sa postezi asa ceva pe un forum si sa ai si 33 de ani.

pai daca in 33 de ani n-ai reusit sa-ti faci prieteni....vai de capusorul tau.
anderson
Postat pe 30 Ianuarie 2009 15:55
era o fata pe aci........teoduta........nu este les............dar ii place pipilica.........pare sa fie buna ca poti sa faci pis cind vrei pe ea!
FRANNNCE
Postat pe 30 Ianuarie 2009 16:06
De la: anderson, la data 2009-01-30 15:55:18cat de ratat sa fi ...sa postezi asa ceva pe un forum si sa ai si 33 de ani.

pai daca in 33 de ani n-ai reusit sa-ti faci prieteni....vai de capusorul tau.


asta-i o mare teapa! nu vedeti? ID-ul asta alina_delicioasa este al unei fete. iar el zice ca-i baiat... si cica mai are si 33 de ani?
missalexandra
Postat pe 30 Ianuarie 2009 16:12
De la: alinaalex, la data 2009-01-30 16:12:23
De la: anderson, la data 2009-01-30 15:55:18cat de ratat sa fi ...sa postezi asa ceva pe un forum si sa ai si 33 de ani.

pai daca in 33 de ani n-ai reusit sa-ti faci prieteni....vai de capusorul tau.


asta-i o mare teapa! nu vedeti? ID-ul asta alina_delicioasa este al unei fete. iar el zice ca-i baiat... si cica mai are si 33 de ani?


hai ca m-am zapacit detot! e o "ea"? si cauta tot o ea? cine? de unde? de ce?????????
missalexandra
Postat pe 31 Ianuarie 2009 12:17
SUNT MUTATA RECENT IN BUCURESTI .......E NORMAL SA NU AI PRIETENA .....ASA CA ......IDIOTUL DE ANDERSON ...SA NU MAI COMENTEZE !!!!
ingerasdlc_yahoo_com
Postat pe 2 Februarie 2009 14:18
sa te intreb ceva ,anderson ....tu ai prieteni in toata tara?.......asa ca ...te rog frumos..nu mai comenta !!!
ingerasdlc_yahoo_com
Postat pe 3 Februarie 2009 11:55
De la: ingerasdulce, la data 2009-01-30 13:54:11am 33 ani , bucuresti....si doresc sa imi fac o prietena sincera, preferabil din bucuresti si sa aiba o varsta apropiata mie . Exclus LESBIENCELOR SI PERVERSELOR !!! :)) ID-ul meu : alina.angelica .....o zi frumoasa !!

daca tu te bazezi pe net ca sa-ti faci prieteniiiiiiiii....cauta muuult si bine
kitty_krieger
Postat pe 3 Februarie 2009 12:00
draga iry 24... eu stiu ca pe net stai pt a-ti face multi prieteni !!! ...sau tu stai pt altceva??
ingerasdlc_yahoo_com
Postat pe 4 Februarie 2009 12:20
De la: ingerasdulce, la data 2009-02-04 12:20:37draga iry 24... eu stiu ca pe net stai pt a-ti face multi prieteni !!! ...sau tu stai pt altceva??


inca nu am incercat pe net....in cea mai mare parte a timpului stau pe scaun..............mi-a amortzit si dansul de atata stat si preteni prea multi nu prea mi-am facut asa ca de azi ma asez cu fundul pe net sa ma umplu de preteni
donttouch
Postat pe 4 Februarie 2009 12:23
auzi fataaaaaaa,de ce te iei tu de andersonu????
tzi se uri cu binele sau ce??????
daca te mai iei de el si nu esti politicoasa,sa stii ca ajungi pe varianta si acolo o sa ai f multe prietene...si prieteni....
matracucu
Postat pe 4 Februarie 2009 12:32
De la: donttouch, la data 2009-02-04 12:23:14
De la: ingerasdulce, la data 2009-02-04 12:20:37draga iry 24... eu stiu ca pe net stai pt a-ti face multi prieteni !!! ...sau tu stai pt altceva??


inca nu am incercat pe net....in cea mai mare parte a timpului stau pe scaun..............mi-a amortzit si dansul de atata stat si preteni prea multi nu prea mi-am facut asa ca de azi ma asez cu fundul pe net sa ma umplu de preteni

nu mai donty,nu mai tzii minte cand ne-am excitat asa tare uitandu=ne amandoua la cactusi?????
cum nu?
acilea gasesti placeri nebanuite,.........
matracucu
Postat pe 4 Februarie 2009 12:33
De la: laurathegirl, la data 2009-02-04 12:32:09auzi fataaaaaaa,de ce te iei tu de andersonu????
tzi se uri cu binele sau ce??????
daca te mai iei de el si nu esti politicoasa,sa stii ca ajungi pe varianta si acolo o sa ai f multe prietene...si prieteni....


eu as zice sa faca schimb de adrese de mess
donttouch
Postat pe 4 Februarie 2009 12:34
De la: laurathegirl, la data 2009-02-04 12:33:35
De la: donttouch, la data 2009-02-04 12:23:14
De la: ingerasdulce, la data 2009-02-04 12:20:37draga iry 24... eu stiu ca pe net stai pt a-ti face multi prieteni !!! ...sau tu stai pt altceva??


inca nu am incercat pe net....in cea mai mare parte a timpului stau pe scaun..............mi-a amortzit si dansul de atata stat si preteni prea multi nu prea mi-am facut asa ca de azi ma asez cu fundul pe net sa ma umplu de preteni

nu mai donty,nu mai tzii minte cand ne-am excitat asa tare uitandu=ne amandoua la cactusi?????
cum nu?
acilea gasesti placeri nebanuite,.........


asta era motivul pentru care a ramas cactusul fara tepi?
donttouch
Postat pe 4 Februarie 2009 12:35
cu andersonu?
hai mai donty....andersonu e baiat fin......ori fata cauta prietene.......
matracucu
Postat pe 4 Februarie 2009 12:36
De la: donttouch, la data 2009-02-04 12:35:37
De la: laurathegirl, la data 2009-02-04 12:33:35
De la: donttouch, la data 2009-02-04 12:23:14
De la: ingerasdulce, la data 2009-02-04 12:20:37draga iry 24... eu stiu ca pe net stai pt a-ti face multi prieteni !!! ...sau tu stai pt altceva??


inca nu am incercat pe net....in cea mai mare parte a timpului stau pe scaun..............mi-a amortzit si dansul de atata stat si preteni prea multi nu prea mi-am facut asa ca de azi ma asez cu fundul pe net sa ma umplu de preteni

nu mai donty,nu mai tzii minte cand ne-am excitat asa tare uitandu=ne amandoua la cactusi?????
cum nu?
acilea gasesti placeri nebanuite,.........


asta era motivul pentru care a ramas cactusul fara tepi?


asta e motivul pt care a ramas cactusul fara nimik........ nici urma de planta.........
matracucu
Postat pe 4 Februarie 2009 12:37
adica am o planta in dos?
donttouch
Postat pe 4 Februarie 2009 12:40

avem donty,acilea potzi vb la plural............dar uitai ce facui cu tzepii..........
matracucu
Postat pe 4 Februarie 2009 12:45
De la: laurathegirl, la data 2009-02-04 12:45:07
avem donty,acilea potzi vb la plural............dar uitai ce facui cu tzepii..........


sa intzeleg ca avem o prietena
donttouch
Postat pe 4 Februarie 2009 12:46
De la: ingerasdulce, la data 2009-02-04 12:20:37draga iry 24... eu stiu ca pe net stai pt a-ti face multi prieteni !!! ...sau tu stai pt altceva??

la modul cel mai serios.... pe net stau pentru informare in primul rand, pe acest site pentru amuzament si nitica socializare (care nu inseamna cautare de prieteni, ci schimburi de opinii si idei)
daca tu folosesti netul pentru a-ti face prieteni, sa stii ca multi nu sunt ceea ce par, multi sunt lugu-lugu cu tine in virtual, dar poate nu-si doresc sa te vada deloc in real, altii vor sa te vada in real, dar dupa ce schimbi doua vorbe cu ei, iti dai seama ca nu aveti nimic in comun.....nuuuu, baza unei prietenii este realul, nu virtualul... trist ce trebuie sa-ti zica cineva chestiile astea la varsta ta.

btw, eu am folosit netul ca o sursa bogata pentru lucrarea de licenta....deci netul are diverse functii nu doar "sa-ti faci multi prieteni "
kitty_krieger
Postat pe 4 Februarie 2009 18:18
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:24
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:24
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:24
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:24
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:24
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:24
bey mic prost si degeaba...da' o data era de ajuns.... ca m-am enervat da-te-n cu ru meu de jenniferlopezita de bagator in seama
kitty_krieger
Postat pe 4 Februarie 2009 23:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Corelatie - sex/acnee 25 De la: CristiannaS 14 Septembrie 2016 11:22
ajutati-ma! 10 De la: coffeeta 7 Iunie 2009 21:21
ASTA TREBUIE SA FIE O ZI APARTE.................... 11 De la: etta 15 Iunie 2009 10:53
sex in grup 758 De la: 24 Martie 2021 00:22
Baieti virgini..cati ar recunaoste ca sunt .. sau cati cunoasteti ca sunt? V-ar placea sa dezviriginati un baiat? 81 De la: geo_xx 2 Ianuarie 2010 23:38