Setari Cookie-uri

IN CAUTAREA UNEI PRIETENE

@iry Mai bine explica si noua ce este leucemnia Despre asta chiar ca nu am mai auzit.
On topic. Imi pare rau, dar eu nu locuiesc in Bucuresti.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 4 Februarie 2009 23:26
draga iri24 ...nu trebuie sa imi dai explicatii !! ..chiar nu am nevoie .....mai ales din partea unei pustoaice !! :)) ......nu am spus ca vreau sa ma MARIT cu cineva de pe site !! ....chiar nu stii ce inseamna amicite , prietenie ??.......imi place sa comunic ..nimic mai mult !!! CAD CA SUNT INTELEASA GRESIT !!!
ingerasdlc_yahoo_com
Postat pe 5 Februarie 2009 11:02
CRED CA LOCUL TAU ESTE PE VARIANTA .....LAURATHEGIRL!!.......SI AM INCHEIAT ORICE DISCUTIE CU TINE ....NU MA COBOR LA NIVELUL TAU !! O ZI FRUMOASA SI MULT SUCCES LA ANDERSON !!!
ingerasdlc_yahoo_com
Postat pe 5 Februarie 2009 11:05
De la: ingerasdulce, la data 2009-02-05 11:05:49CRED CA LOCUL TAU ESTE PE VARIANTA .....LAURATHEGIRL!!.......SI AM INCHEIAT ORICE DISCUTIE CU TINE ....NU MA COBOR LA NIVELUL TAU !! O ZI FRUMOASA SI MULT SUCCES LA ANDERSON !!!


cunosti varianta?
si care?
aia buna sau cea cu 3 variante?
portitza_Maria
Postat pe 5 Februarie 2009 11:07
De la: ingerasdulce, la data 2009-02-05 11:02:34draga iri24 ...nu trebuie sa imi dai explicatii !! ..chiar nu am nevoie .....mai ales din partea unei pustoaice !! :)) ......nu am spus ca vreau sa ma MARIT cu cineva de pe site !! ....chiar nu stii ce inseamna amicite , prietenie ??.......imi place sa comunic ..nimic mai mult !!! CAD CA SUNT INTELEASA GRESIT !!!

eu cred ca tu nu stii ce inseamna prietenia sau nu-i acorzi importanta care ar trebui
prietenii mei.... (in sensul de prieteni adevarati, nu ce iti inchpui tu ca sunt prietenii)...mi-as da si viata pentru ei, daca s-ar pune problema vreodata
kitty_krieger
Postat pe 5 Februarie 2009 15:05
De la: bestdevilinside, la data 2009-02-04 23:26:50@iry Mai bine explica si noua ce este leucemnia

nici nu remarcasem ca scria leucemnie
kitty_krieger
Postat pe 5 Februarie 2009 15:06
De la: ingerasdulce, la data 2009-02-04 12:20:37draga iry 24... eu stiu ca pe net stai pt a-ti face multi prieteni !!! ...sau tu stai pt altceva??


permiteti sa comentez?????
eu una stau pe net pt amuzament....
pt socializare.....
pt informare in cea mai mare parte din timp
pe kudika am aterizat din alte motive.... dar mi-am gasit amici si prieteni printre ei...FARA SA DESCHID UN TOPIC !!!!!

ca sa nu mai spun ca desi sunt un utilizator vechi nu am gasit niciodata amuzanta ideea de a deschide un topic unde sa cer pareri, sunt deschise mult prea multe cu si despre aceleasi "dileme existentiale"
oooffff oooooffff, maaai maaai...

have fun desi stiu ca acum urmeaza un comentariu care se vrea taios si inteligent de fapt n-o sa denote decat unica problema pe care o ai... statul in casa....
dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Februarie 2009 15:12
De la: ingerasdulce, la data 2009-02-05 11:02:34draga iri24 ...nu trebuie sa imi dai explicatii !! ..chiar nu am nevoie .....mai ales din partea unei pustoaice !! :)) ......nu am spus ca vreau sa ma MARIT cu cineva de pe site !! ....chiar nu stii ce inseamna amicite , prietenie ??.......imi place sa comunic ..nimic mai mult !!! CAD CA SUNT INTELEASA GRESIT !!!


dupa 6 mesaje "depuse" frumusel pe site
CRED CA ESTI EMOOOOO!!!!

si mai cred ca nu sti sa te amuzi, deci ai gresit cu siguranta site-ul ...asta nu e hi5...

dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Februarie 2009 15:16
De la: ingerasdulce, la data 2009-02-05 11:05:49CRED CA LOCUL TAU ESTE PE VARIANTA .....LAURATHEGIRL!!.......SI AM INCHEIAT ORICE DISCUTIE CU TINE ....NU MA COBOR LA NIVELUL TAU !! O ZI FRUMOASA SI MULT SUCCES LA ANDERSON !!!



rautate ce esti

Postat pe 5 Februarie 2009 15:20
ca o completare
am cunoscut oameni de pe acest site...unii mi-au placut, altii nu; o anumita persoana chiar mi-a demonstrat ca-mi este prietena (si sper ca am lasat si eu aceeasi impresie ), si consider ca suntem "la inceput de drum" ca sa zic asa...
sunt oameni tot de pe acest site, cu care cel mult ma conversez la telefon, dar in nici un caz nu-i pot considera prieteni pana nu-i vad in fata mea, pana timpul si intamplarile prin care trecem le dezvaluie calitatea de prieten...pana atunci, sunt cunostinte... mai apropiate sau mai departate...

si stii ce, oamenii astia sunt de toate varstele, sexurile (sic!) si culorile...prietenia nu tine cont de lucrurile astea, de acceea tind sa cred ca tu, ingeras, nu stii ce este prietenia
kitty_krieger
Postat pe 5 Februarie 2009 16:00
De la: iry24, la data 2009-02-05 16:00:35ca o completare
am cunoscut oameni de pe acest site...unii mi-au placut, altii nu; o anumita persoana chiar mi-a demonstrat ca-mi este prietena (si sper ca am lasat si eu aceeasi impresie ), si consider ca suntem "la inceput de drum" ca sa zic asa...
sunt oameni tot de pe acest site, cu care cel mult ma conversez la telefon, dar in nici un caz nu-i pot considera prieteni pana nu-i vad in fata mea, pana timpul si intamplarile prin care trecem le dezvaluie calitatea de prieten...pana atunci, sunt cunostinte... mai apropiate sau mai departate...

si stii ce, oamenii astia sunt de toate varstele, sexurile (sic!) si culorile...prietenia nu tine cont de lucrurile astea, de acceea tind sa cred ca tu, ingeras, nu stii ce este prietenia
da....
dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Februarie 2009 16:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
A trecut atractia sau nu mai e bun la pat? 5 De la: kitty_krieger 4 Iunie 2010 14:56
sex in 3 221 De la: cristiana_cris 23 Iulie 2009 14:48
Poate gasesc un raspuns:D 29 De la: rashela 15 Iunie 2011 11:44
Preludiul si postludiul 9 De la: putinkova 23 Martie 2010 20:45
pastila de a2a zi dupa avort? 24 De la: danyelica 19 Noiembrie 2009 14:19