Setari Cookie-uri

s-a schimbat mult si nu stiu ce sa fac sa fie ca inainte

am cunoscut un baiat acum doi ani printr-ul prieten comun.acela ia dat numarul meu,am inceput sa vorbim la telefon,prin mesaje,am facut schimb de poze.dupa un timp ma intrebat daca vreau sa fiu cu el si iam zis ca da.dupa un an jumate ne-am certat,mai exact la sfarsitul lunii octombrie anul trecut,amandoi implicandu-ne in alte relatii.in ianuarie anul acesta ne-am impacat.mia promis ca se schimba,mia zis ca ma iubeste,ca nu poate sta fara mine.ce e drept s-a schimbat la inceput.am crezut ca va fi bine.dar fata cu care a vorbit cand noi eram despartiti a inceput sa se bage intre noi.cand iam zis ca vreau sa o fac sa se potoleasca a sarit in apararea ei.de abia cand iam zis ca nu il tin cu forta langa mine ma lasat sa fac ca mine.daca vorbim pe mess ma mai lasa sa vorbesc singura sau imi spune ca vorbeste cu diana,diana fiind fata cu care a vorbit cand am fost despartiti,ii trimit mesaje dar raspunde cand isi aduce aminte.cand ma enervez incepe sa ma intrebe ceva de genul:,,dar ce am facut?"sau"de ce teai suparat?"vorbim,isi cere iertare,dart nu dureaza mult pana face ceva.are momente cand se poarta asa cum as vrea dar in alte zile se poarta de parca ar fi distrat.vreau sa il fac sa fie ca inainte dar nu stiu cum.ajutatima va rog.il iubesc si nu pot renunta la el dar nici nu suport sa il stiu asa
bebytza_love_bebe2009
Postat pe 30 Ianuarie 2009 14:49
diana este fata cu care a vb cat timp ati fost despartiiti asa-i..? pt el popate este normal sa nu vada nici o problema in asta dar spune-i cat de mult te doare pe tine si explica-i ca, a fost ultima sansa pe care i-ai acordat-o..sa nu esueze...din pacate pt tine, nu vei mai putea avea niciodata incredere in el..si de aici si aparitia mai multor probleme..
SPOTYYY
Postat pe 30 Ianuarie 2009 18:34
am discutat cu el si iam spus tot ce ma deranja.ca raspuns la ce iam zis a ales sa ne despartim.imi pare rau dar poate imi va fi mai bine fara el.iar tie iti multumesc mult
bebytza_love_bebe2009
Postat pe 1 Februarie 2009 11:53
isi dorea despartirea,dar voia ca totul sa vina de la tine.asa sunt unii barbati.probabil se simt mai bine asa.spun ca tu ai vrut,nu ei.
dana_mv
Postat pe 2 Februarie 2009 10:49
Inteleg k e dureros,dar fii puternik!!!Nu te merita,uita-te m bine in jur,poate e cineva kre te-ar iubi mult mai mult si nu se merita sa pierzi timpul k cineva kre nu merita!!!
glorya20onna
Postat pe 20 Februarie 2009 16:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Helppp!!! parintii nu il plac!!!! 21 De la: ioaanna 12 Octombrie 2010 16:24
Cele mai PENIBILE / CIUDATE / AMUZANTE momente/intamplari in timpul unui interviu!!! 14 De la: dark_princes 27 Septembrie 2009 09:09
Coabitarea 8 De la: scorpio67 22 Ianuarie 2011 20:21
Doar o confesiune,doar un gand. 50 De la: Ammi-Seshet 9 Februarie 2014 13:44
Gramatica!!! 20 De la: Brunette_25 20 Iunie 2011 23:43