Setari Cookie-uri

Nu pot deloc sa il uit. De ce?

Buna. Vreau sa va rog sa va dati cu parerea la povestea mea pentru ca deja nu mai stiu ce este aici. :|
Am cunoscut un baiat la facultate,mi-a devenit amic destul de bun,dupa care bruusc m-am indragostit de el... si el avea aceleasi sentimente...au trecut aproape 2 ani de atunci si lucrurile stau la fel intre noi pentru ca eu am o relatie de 2 ani si 3 luni. Tot timpul am oscilat si avand f multe certuri in relatia asta, au mai existat intreruperi de 1 sapt...2 sapt in care am stat cu baiatul asta si de fiecare data mi-a fost f greu sa renunt la el atunci cand ma impacam cu prietenul meu. Ma gandesc la el absolut tot timpul, desi eu zic ca imi iubesc prietenul,fapt pt care nu am renuntat la el si relatia a continuat atata timp...
Ma simt excelent cu baiatul respectiv,suntem amici in continuare, insa avem sentimente unul pentru celalalt... sau poate eu sunt doar indragostita si exista pastiunea asta doar pentru ca stiu ca nu il pot avea pentru ca am o relatie? Pfff...nici nu am fost f explicita in ceea ce am scris...dar sper ca cineva sa ma inteleaga si sa isi dea o parere ca deja nu mai stiu ce fac si ce simt si unde mi-e locul de fapt.
Anok
Postat pe 2 Februarie 2011 11:30
"au trecut aproape 2 ani de atunci si lucrurile stau la fel intre noi pentru ca eu am o relatie de 2 ani si 3 luni."

Ai continuat relatia cu toate ca te atragea celalalt.Brava fata,sa mai faci asa!
Barbie30_
Postat pe 2 Februarie 2011 11:40
Da. Pentru ca am crezut tot timpul ca este doar o chestie trecatoare, pana am ajuns aici, dupa atata timp, si vad ca nu mai trece.
Anok
Postat pe 2 Februarie 2011 11:50
De la: Anok, la data 2011-02-02 11:50:26Da. Pentru ca am crezut tot timpul ca este doar o chestie trecatoare, pana am ajuns aici, dupa atata timp, si vad ca nu mai trece.


Bun....si daca vezi ca nu mai trece de ce nu pui stop relatiei pe care o ai?Tie frica ca o sa ramai singurica daca nu merge si cu nr.2?
Barbie30_
Postat pe 2 Februarie 2011 11:51
Bun, deci aveti cu totii vreo 20 de ani sau cam pe aici pe undeva. Si ai o relatie de doi ani si trei luni cu x-ulescu in timp ce, tot de doi ani, suspini dupa y. Teoretic, ai avut o relatie de trei luni dupa care te-ai indragostit si ai mers cu "iubirea" asta in paralel, alti doi ani. Si vii acum si spui ca-ti iubesti prietenul desi DOAR trei luni ai fost numai cu gandul la el? Haida-de!

Poveste de amor tipica (as numi-o atipica, dar las-o asa). Marita-te!
rashela
Postat pe 2 Februarie 2011 11:58
... ...Rashela..cu care dintre, ei ???...cu X s-au cu Y ....????.... ....poate ,fata este in dileme...si dileme.... ....
Sibel_16
Postat pe 2 Februarie 2011 12:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am fost parasit pentru fostul 77 De la: kudika_14470 3 Septembrie 2012 12:18
sondaj sa-i zicem 27 De la: roz5blue6lila7 13 Februarie 2012 12:02
Sunt atras de sora mea 133 De la: kudika_954884 26 Iulie 2019 22:12
Aproape de 100 % natural ? 9 De la: rashela 9 Aprilie 2011 20:34
Iubire sau obsesie? 34 De la: mandiyngha_yahoo_com 30 Iulie 2009 11:55