doi sagetatori ?!?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Vicky_s Avatarul lui Vicky_s

5 mesaje
Oras: iasi

ce parere aveti?
Raporteaza abuz de limbaj
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: Vicky_s, la data 2009-01-31 13:59:54ce parere aveti?

Foarte buna
cherry_pie Avatarul lui cherry_pie

48 mesaje

cu artificii :)
Fosta membra Kudika.ro
io zik k nu prea merge...adik io am incercat si nu a mers..sunt 2 pers la fel..si de aia zik io k nu o sa mearga...no..inceark si u si vezi..:d
bafta..
maissa Avatarul lui maissa

23 mesaje
Oras: bucuresti

Via-a-vis de compatibilitatea intre doi sagetatori: cica sunt doua corabii care se pot intalni in larg dar nu pot ancora in acelasi port.....
Eu sunt sagetatoare...
ninushk Avatarul lui ninushk

289 mesaje
Oras: galati

De la: maissa, la data 2009-08-09 08:13:00 Via-a-vis de compatibilitatea intre doi sagetatori: cica sunt doua corabii care se pot intalni in larg dar nu pot ancora in acelasi port.....
Eu sunt sagetatoare...

ma intreb de ce???...dar cred ca ar fi cool ....daca totusi ar ancora...!!!!!!
ninushk Avatarul lui ninushk

289 mesaje
Oras: galati

fac mentiunea ca traiesc cu 2 sagetatori in casa ...eu fiind al treilea....
nu e asa de grav ......pt ca de fapt ne cunoastem si ne simtim unul pe celalalt foarte bine .....nu e nevoie de prea multa trancaneala ...
insa ......e adevarat ca daca ciocnirea are loc .......sunt multe artificii......insa dupa ce ne lingem ranile in mod tacit ....totul e super ok.......

23 mesaje

De la: ninushk, la data 2009-08-10 00:26:11fac mentiunea ca traiesc cu 2 sagetatori in casa ...eu fiind al treilea....
nu e asa de grav ......pt ca de fapt ne cunoastem si ne simtim unul pe celalalt foarte bine .....nu e nevoie de prea multa trancaneala ...
insa ......e adevarat ca daca ciocnirea are loc .......sunt multe artificii......insa dupa ce ne lingem ranile in mod tacit ....totul e super ok.......

23 mesaje

De la: ninushk, la data 2009-08-10 00:26:11fac mentiunea ca traiesc cu 2 sagetatori in casa ...eu fiind al treilea....

La mine ,eu si fetita sagetatoare ...ador pe toti sagetatorii ,sunt sagetatorii mei.....e mai greu cu linsul ranilor...tacit...doare rau...e ca si faza cu cuiele batute in usa ....le scoti dar raman gaurile....la sensibilitatea sagetatoarelor...nust ce sa zic.....iarta dar nu uita....cu toate ca nu poarta dusmanie....o fi o lege a compensatiei pe undeva...