Setari Cookie-uri

O ZI NORMALA DE MUNCA

Mie ii place tare mult la lucru... ar fi bine daca as avea ceva mai multi bani insa compania pt care lucrez "face toti banii" in sensul ca o sa arate foarte bine in CV cand o sa termin contractul acolo. Atmosfera e foarte faina, colegii sunt super... Ce ma enerveaza? Mai nimic... doar o englezoaica grasa care da ochii peste cap de fiecare data cand o roaga cineva sa faca ceva. Bina ca nu am de-a face prea mult cu ea:)

Ca tot veni vorba de job... cum e sa iti gasesti de lucru in tara? Sunt site-uri, agentii? Ca cum decurge un interviu? Nu vreau sa par toanta cu intrebarile astea dar nu a lucrat niciodata acasa si habar nu am cum e :(...
danna_danutza
Postat pe 5 Iulie 2009 22:15
De la: danna_danutza, la data 2009-07-05 22:15:08Mie ii place tare mult la lucru... ar fi bine daca as avea ceva mai multi bani insa compania pt care lucrez "face toti banii" in sensul ca o sa arate foarte bine in CV cand o sa termin contractul acolo. Atmosfera e foarte faina, colegii sunt super... Ce ma enerveaza? Mai nimic... doar o englezoaica grasa care da ochii peste cap de fiecare data cand o roaga cineva sa faca ceva. Bina ca nu am de-a face prea mult cu ea:)

Ca tot veni vorba de job... cum e sa iti gasesti de lucru in tara? Sunt site-uri, agentii? Ca cum decurge un interviu? Nu vreau sa par toanta cu intrebarile astea dar nu a lucrat niciodata acasa si habar nu am cum e :(...


mama ei de tastatura de la laptop... scuze pt greseli.
danna_danutza
Postat pe 5 Iulie 2009 22:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bratarica rosie 1 De la: serendipity7 14 Septembrie 2011 13:19
CAFENEAUA in care va astept sa va ziceti bucuriile si tristetile pe care le-ati avut sau aveti in dragoste 23 De la: bruni_eu 23 Aprilie 2009 18:00
Lucreaza in videochat 1 De la: kudika075398 16 Iunie 2010 03:23
remarca memorabila a unei pitipoance 13 De la: dienuscha 10 Iunie 2010 17:02
Schimb de link-uri 1 De la: hannahmiriam 30 Noiembrie 2009 14:14