Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: MissRainbow, la data 2012-05-29 10:20:07
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 09:54:59 buna dimineata!!!



Buna dimineata,Muza!!!! Doamne,cat de mult imi poti semana,,,vesela dis de dimineata!!! Bine,,,tu,,cam tarzior,dar no!!!!

mami inseamna ca nu stii cat de tarziu m-am pus la somn!
muza_ta
Postat pe 29 Mai 2012 10:22
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 10:22:47
De la: MissRainbow, la data 2012-05-29 10:20:07
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 09:54:59 buna dimineata!!!



Buna dimineata,Muza!!!! Doamne,cat de mult imi poti semana,,,vesela dis de dimineata!!! Bine,,,tu,,cam tarzior,dar no!!!!

mami inseamna ca nu stii cat de tarziu m-am pus la somn!



Nope!Am vazut lumina aprinsa pana tarziu in noapte,dar m-a doborat oboseala si am adormit,am vazut ca ai mult de lucru,,si te-am lasat sa te odihnesti!!!
MissRainbow
Postat pe 29 Mai 2012 10:30
De la: MissRainbow, la data 2012-05-29 10:30:49
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 10:22:47
De la: MissRainbow, la data 2012-05-29 10:20:07
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 09:54:59 buna dimineata!!!



Buna dimineata,Muza!!!! Doamne,cat de mult imi poti semana,,,vesela dis de dimineata!!! Bine,,,tu,,cam tarzior,dar no!!!!

mami inseamna ca nu stii cat de tarziu m-am pus la somn!



Nope!Am vazut lumina aprinsa pana tarziu in noapte,dar m-a doborat oboseala si am adormit,am vazut ca ai mult de lucru,,si te-am lasat sa te odihnesti!!!

te iubesc mami
muza_ta
Postat pe 29 Mai 2012 10:36
Neata
iuhuuuuuuuu
Ame_li
Postat pe 29 Mai 2012 11:15
Nu mai plouaaaaaaaaaa.. Yeeeeeeeii...yupiiiiii.... Buna dimineata soare, buna dimineata la toata lumeaaaa! Pupicei cu drag !
Kissuletzu'....fara numar si cu dedicatie specialaaaaa
....+infinit pupicei
rondina
Postat pe 29 Mai 2012 11:16
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 11:15:31Neata
iuhuuuuuuuu

'Neata Ameli!
rondina
Postat pe 29 Mai 2012 11:17
De la: rondina, la data 2012-05-29 11:16:56 Nu mai plouaaaaaaaaaa.. Yeeeeeeeii...yupiiiiii.... Buna dimineata soare, buna dimineata la toata lumeaaaa! Pupicei cu drag !
Kissuletzu'....fara numar si cu dedicatie specialaaaaa
....+infinit pupicei



cata loveeeeeee
neata si tie Rondi
Ame_li
Postat pe 29 Mai 2012 11:19
cica iuhuuu =))))) :))))))))) mor aici!
muza_ta
Postat pe 29 Mai 2012 11:23
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 11:15:31Neata
iuhuuuuuuuu




Buna ziua,Amely-co,Rondina,,o zi rupta din Rai va doresc!!!!
MissRainbow
Postat pe 29 Mai 2012 11:24
De la: MissRainbow, la data 2012-05-29 11:24:46
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 11:15:31Neata
iuhuuuuuuuu




Buna ziua,Amely-co,Rondina,,o zi rupta din Rai va doresc!!!!

In sfarsit ai aparut curcubeu, cat te-am asteptat.... Buna dimineata Miss, Muza ...Multi pupicei dulcinei!
rondina
Postat pe 29 Mai 2012 11:27
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 11:23:43cica iuhuuu =))))) :))))))))) mor aici!


nu poti sa faci asta ,tu trebuie sa fii nelipsitaaaaaaaaa

@te tzuc curcubeu
Ame_li
Postat pe 29 Mai 2012 11:30
helloo fetiliii
fetite dulci ca-n bucuresti in toata lumea nu gasesti, priveste drept in ochii lor si-ai sa citesti povesti de-amor
muza_ta
Postat pe 29 Mai 2012 11:33
De la: rondina, la data 2012-05-29 11:27:15
De la: MissRainbow, la data 2012-05-29 11:24:46
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 11:15:31Neata
iuhuuuuuuuu




Buna ziua,Amely-co,Rondina,,o zi rupta din Rai va doresc!!!!

In sfarsit ai aparut curcubeu, cat te-am asteptat.... Buna dimineata Miss, Muza ...Multi pupicei dulcinei!



Iata-ma-s!!!!!!!

on---pap napolitane umplute cu cacao!
MissRainbow
Postat pe 29 Mai 2012 11:36
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 11:33:17helloo fetiliii
fetite dulci ca-n bucuresti in toata lumea nu gasesti, priveste drept in ochii lor si-ai sa citesti povesti de-amor



Amor din cel nebun,nu asa,,,de doi lei,bucurestencele sunt "meseriase"!!!! Si ce povestiiiiiiiiiiii!!!!
MissRainbow
Postat pe 29 Mai 2012 11:38
ia baga pe sistem
http://www.youtube.com/watch?v=-6idLtuj5ww
muza_ta
Postat pe 29 Mai 2012 11:42
cum ai puteaaaaaa sa nu iubestiiiiii, fetitele din bucurestiiiiii
muza_ta
Postat pe 29 Mai 2012 11:45
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 11:42:54 ia baga pe sistem
http://www.youtube.com/watch?v=-6idLtuj5ww



Turboooooooooooooooo!!!! Mooor!!!!
MissRainbow
Postat pe 29 Mai 2012 11:46
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 11:30:39
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 11:23:43cica iuhuuu =))))) :))))))))) mor aici!


nu poti sa faci asta ,tu trebuie sa fii nelipsitaaaaaaaaa

@te tzuc curcubeu

ne cuuuum? ai noroc ca te iubesc
muza_ta
Postat pe 29 Mai 2012 11:47
De la: MissRainbow, la data 2012-05-29 11:46:19
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 11:42:54 ia baga pe sistem
http://www.youtube.com/watch?v=-6idLtuj5ww



Turboooooooooooooooo!!!! Mooor!!!!

bineinteles ca turbo, doar nu pe sistem nervos
muza_ta
Postat pe 29 Mai 2012 11:47
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 11:45:03cum ai puteaaaaaa sa nu iubestiiiiii, fetitele din bucurestiiiiii




Sa traiesti!!!!
MissRainbow
Postat pe 29 Mai 2012 11:48
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 11:47:06
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 11:30:39
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 11:23:43cica iuhuuu =))))) :))))))))) mor aici!


nu poti sa faci asta ,tu trebuie sa fii nelipsitaaaaaaaaa

@te tzuc curcubeu

ne cuuuum? ai noroc ca te iubesc


ne.......stii tu
sunt norocoasa ,deh
Ame_li
Postat pe 29 Mai 2012 11:51
ce faceti domnisoarelor?!
kudika_6668
Postat pe 29 Mai 2012 11:55
De la: kudika_6668, la data 2012-05-29 11:55:03 ce faceti domnisoarelor?!


poate muza-i domsoara ,ca in rest
Ame_li
Postat pe 29 Mai 2012 11:58
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 11:58:33
De la: kudika_6668, la data 2012-05-29 11:55:03 ce faceti domnisoarelor?!


poate muza-i domsoara ,ca in rest

tu vrei sa ma faci sa mor de ras azi?
muza_ta
Postat pe 29 Mai 2012 12:03
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 12:03:17
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 11:58:33
De la: kudika_6668, la data 2012-05-29 11:55:03 ce faceti domnisoarelor?!


poate muza-i domsoara ,ca in rest

tu vrei sa ma faci sa mor de ras azi?


Ame_li
Postat pe 29 Mai 2012 12:05
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 12:05:56
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 12:03:17
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 11:58:33
De la: kudika_6668, la data 2012-05-29 11:55:03 ce faceti domnisoarelor?!


poate muza-i domsoara ,ca in rest

tu vrei sa ma faci sa mor de ras azi?



te sparg, te indoi...dau la coaste
muza_ta
Postat pe 29 Mai 2012 12:09
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 11:58:33
De la: kudika_6668, la data 2012-05-29 11:55:03 ce faceti domnisoarelor?!


poate muza-i domsoara ,ca in rest



Pick a vrut sa ne gratuleze!!!
MissRainbow
Postat pe 29 Mai 2012 12:10
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 12:09:21
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 12:05:56
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 12:03:17
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 11:58:33
De la: kudika_6668, la data 2012-05-29 11:55:03 ce faceti domnisoarelor?!


poate muza-i domsoara ,ca in rest

tu vrei sa ma faci sa mor de ras azi?



te sparg, te indoi...dau la coaste



in Arad eu locuiesc si cu bodyguardul meu io ma mandresc
ps;te astept sa viiiiiiiiiiiiiii
Ame_li
Postat pe 29 Mai 2012 12:11
De la: kudika_6668, la data 2012-05-29 11:55:03 ce faceti domnisoarelor?!

buna ziua!
muza_ta
Postat pe 29 Mai 2012 12:11
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 12:11:05
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 12:09:21
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 12:05:56
De la: muza_ta, la data 2012-05-29 12:03:17
De la: Ame_li, la data 2012-05-29 11:58:33
De la: kudika_6668, la data 2012-05-29 11:55:03 ce faceti domnisoarelor?!


poate muza-i domsoara ,ca in rest

tu vrei sa ma faci sa mor de ras azi?



te sparg, te indoi...dau la coaste



in Arad eu locuiesc si cu bodyguardul meu io ma mandresc
ps;te astept sa viiiiiiiiiiiiiii

asl pls!!!!!! si bodyguardu' la pachet sa te vad io cu ce te mai mandresti
muza_ta
Postat pe 29 Mai 2012 12:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DESPRE COMPROMIS SI CE INSEAMNA EL PT SUFLETUL NOSTRU 32 De la: _dulcik_ 9 Martie 2009 21:05
geox :) 8 De la: George_Geo_1 11 Iulie 2013 09:43
Eutanasia 39 De la: kudika081126 9 Decembrie 2009 00:30
Topic pentru injuraturi si jigniri 1217 De la: mafia_nrr1 4 Iulie 2013 07:45
stresdul acumulat inaintea examenelor 14 De la: ritailie 19 Mai 2008 23:33