Setari Cookie-uri

LOC DE CEARTA,CATERINGA SI EVENTUAL LOC DE INJURAT!

in ultima vreme din ce in ce mai des fiecare dintre noi are o placere sublima de a jigni,umili,corecta si chiar injura!ca viata noastra sa fie astfel mai usoara am deschis acest topic pentru certareti...............deci va astept cu drag!!!!

Postat pe 30 Iunie 2008 17:47
bine gandit!asa poate se elimina certaretii de pe alte topicuri si vin aici ptr a se racorii nitel!
alb_bastru
Postat pe 30 Iunie 2008 18:15
bravo france
Josie
Postat pe 30 Iunie 2008 18:24
:) super!inseamna ca atunci cand o sa avem chef de cearta putem sa ne 'racorim' aici!

Postat pe 30 Iunie 2008 18:37
Ideea este foarte buna, insa cred ca ar trebui sa impartim spatiul in 2 camere: una in care ne certam "elegant" (daca nu vrem sa ne sifonam prea tare), si una in care orice este permis, inclusiv loviturile sub centura!!! :)) (dupa principiul "risc maxim, satisfactie maxima":).

In plus, m-ar interesa regulile: ne batem pe echipe, sau dam la intamplare, pe cine nimerim - problema lui? :)))))

Postat pe 30 Iunie 2008 20:19
iar acum asteptam certaretii!ptr ca pentru inceput este prea liniste!
alb_bastru
Postat pe 30 Iunie 2008 20:30
hai mai fratilor sa va desfasurati!!!!!!!!!pai eu va chem sa refulati si voi lipsa la apel? hai care cu cine se balacareste astazi? eu deocamdata sint arbitru...........

Postat pe 30 Iunie 2008 21:07
Atata timp cat LUCIANA78 si BLONDY_PARIS nu mai sunt utilizatoarele acestui forum,se pare nu mai este samanta de cearta.Se mai trezeste cate unul si arunca o frimitura dar apoi se retrage silentios
ramo77
Postat pe 30 Iunie 2008 21:09
cum???????? a fugit luciana???????? si noi cu cine ne mai certam?stai calma ca apar ele sub alte denumiri......le identificam noi la vremea respectiva!

Postat pe 30 Iunie 2008 21:14
Si eu ma mir ca n-au aparut pana acum.Dar ne asteptam din clipa in clipa.Conturile sale au fost sterse de catre moderatorul acestui forum
ramo77
Postat pe 30 Iunie 2008 21:20
pai pana una alta hai sa ne paruim asa de antrenament.....poate iese ceva de o cearta buna....dar sa moara veta daca imi vien ceva in minte....mai fetele da azi nu am chef de cearta.... care imi face si mie otirica de chef de refulare...ca pe mine greeeeeu ma scoti din ale mele
dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Iunie 2008 21:44
Pai nu stiu.Ce te enerveaza cel mai tare?
ramo77
Postat pe 30 Iunie 2008 21:45
mai fetelor se pare ca deschisei topicul de pomana........si fara succese!

Postat pe 30 Iunie 2008 21:59
Daca vreti sa va enervati un pic, va propun sa veniti aici, sa ne dam toti cu parerea:
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/18502/de-ce-nu-se-schimba-mentalitatea-la-roman-/1.html.
Pe subiectul acesta, sigur vor iesi scantei! :) Dar daca reusim totusi sa ne stapanim nervii si sa discutam rational, putem sa ajungem la niste concluzii interesante, cred eu.
Ah, si daca va enervati prea tare, puteti sa dati fuguta aici, trageti o injuratura-doua, si gata, va puteti intoarce dincolo "ca noi"!:)

Postat pe 30 Iunie 2008 22:19
Mama voastra de cotoharle..pai aveti chef de cearta...??!?1/ Va da Mia un bici pe spinare de nu va vedeti ... Sunteti toate ..(ma includ ..ma cert si cu mine) ...niste ... cafengioase...toata ziua la cafele...cva plangeti de tot si de toate... nu stiti gramatica mai deloc...Off... numai defecte aveti (em)... Nici nu stiu de ce vorbesc cu voi ...ca in afara de sexul ettei ..si de Cosmopolitanul de la club...si de harem..cu sultan cu tot...nu-i nica bun pe acilea...si s-a mai trasnit si Kudica..sa faca forum nou ...era sa zic eu o prostie..aaaaa dar pot s-o zic...ca e loc de cearta.....pi..da masii de treaba...Vai de capu vostru fetelor.. Hai sa va vad acum.!!!!!!
mia_mia
Postat pe 30 Iunie 2008 22:40
cum sa ma cert ca-ti dusei lipsa..........;mama masii ca tot anagramata ramasei ce dracu (parca nu ma cunosti) ca ma frantzui si uitai ce ma invatara astia in facultati.......iar treaba cu,cafeluta e boala grea ca nici tigarusa nu lipseste!si ce puii mei vrei sa facem pe caldura asta?????????bagam si noi aspirina ca asa ne invata perversa noastra etta!

Postat pe 30 Iunie 2008 22:45
nu-mi vineeeeeee!!!!!.....nu-mi vineeeeeee!!!!!......nu-mi vineeeeeeee!!!!!!........nimica ca sa fiu marul discordiei!!!!......ha,ce credeati ca nu-mi vine rosul semaforului!!!......oi fi io iepuroaica,da'stiu sa-mi feresc"ovulele"!!!!!.........si pana la urma,ce p...lica mea ,o viata avem!!!.....sa stam sa ne certam????......mai bine sa ne imbatam de fericire,sa ne iubim siiiiiii.........sa ne aspirinizaaaammmmm!!!!....cat mai mult si mai bine,ca e cel mai de folos,cel mai frumos,cel mai relaxant si cel mai dorit "proces tehnologic" din viata asta!!!!.....hai sa traiti si lasati topicul pentru cand vom avea cu adevarat de ce sa ne certam.....ca va veni si vremea aceea.......numa' sa iasa fetele certarete la apel........sau or fi in tratament "strond &long" cu aspirina???...... .... ...... ...... ..... .... .....

Postat pe 30 Iunie 2008 23:12
pai la cit erau de ale dreaq nici vibratorul nu le ajuta......cine crezi ca strica aspirina pe ele?nu de alta dar cind incep sa clantane.........nu mai scriu ca ma timpii!va spusei eu ca excesu asta dauneaza!numai la perversiuni ma duce capu..........si etta tu esti vinovata!na! ca de la tine invatai sa ma aspirinizez la greu!

Postat pe 30 Iunie 2008 23:22
las' sa fiu io vinovata de treburi de-astea....si sa fie lumea fericita din "vinovatia mea".......ca pentru binele suprem ma voi declara vinovata toata viata!!!!!...... ..... :sml-happy0144....: .......

Postat pe 30 Iunie 2008 23:30
fugi la criminali ca aparu oana noastra sub alta forma!acum e chiar cumintica dar stilul este inconfundabil!

Postat pe 30 Iunie 2008 23:44
auzi fataaaa,de cand iti permiti tu sa te iei de mine..???? ce pisoiu' meu, spui tu pe forum ca Sultanu-i bun,asa fara nici-un argument...Nu mai pus la probe,nu mai BICIUIT si nici nu m-ai degustat. Ce-or sa creada cotoharlele acum despre mine si cadananele ,decat ca le-am tradat..Eiii dracu',sau ai vreo obsesie si tu ca altele.. ,laso-n pusca mea de ironie...,ca fac balamuc cu tine si te biciui de nu te vezi..

Postat pe 30 Iunie 2008 23:47
hai mai zii!!!!!!!asta e inceputul

Postat pe 30 Iunie 2008 23:49
doamne ce nebunatici sunteti va maninca pielea acum intra peste noi "MACIUCA BAROSANA" si ne face cu ou si otet
wdy
Postat pe 30 Iunie 2008 23:58
pai maciuca este de cinci stele in comparatie cu altii..........asa ca nu reprezinta un pericol real!il asteptam........ca au fugit certaretii! aoleu ma pierd prin chestiile astea nostime!nu e de mirare ca mai era una pe aici care se pierdu prin tirgoviste!noroc ca ia aratat etta drumul!noapte buna!

Postat pe 1 Iulie 2008 00:02
auzi nesuferito si tu care placasi de cativa ani prin Franta ,vii acus sa ne arati cine ai devenit tu si ce ai realizat pe acolo..? parca te-am intrebat noi ceva in sensul asta..??lasaneeee ,nene in saracia noastra,si nu te mai lua de adevaratii romani,care au ramas aici sa puna tara asta pe picioare,sa lupte cu greutatile..NOI SUNTEM ROMANI,NOI SUNTEM ROMANI.!!! nu parasim tara asta,pt nimic in lume.. HAI VREI SA NE SCUTESTI .. babooo.Uite frate si asta ,se frantuzi de tot...

Postat pe 1 Iulie 2008 00:03
si tu wdy,ce tot vorbesti de maciuci barosane ,numai tampenii aveti in cap.. ,auzi ma uit la fiecare post al vostru si ma sperii,ce vocabular...???? poate mai intra si pustoaice pe aici,ce ar putea sa-nvete de la voi..???luciana iubita ,sa nu intri pe aici,caci cotoharlele si perversele astea,vorbesc prostii..

Postat pe 1 Iulie 2008 00:10
ma!!!!!!!!nea nelu sultanelu!!!!!!!!!te crezi smecher de snagov ai????????pai uitasi vere ca esti mai martalog ca mine?????????? na ca uitai si ce daca?????mai bine o bagai pe aia cu NOI SINTEM ROMANI asa cum ne stie europa....... cu fuste lungi si late cum i-mi zise mie aia de la asociatie......ca sintem! un sfat:impuscati-va frate!

Postat pe 1 Iulie 2008 00:12
vorbii inocentul din tine ,bag de sama te vazusu sultan si esti tare-n gura
wdy
Postat pe 1 Iulie 2008 00:13
bine ca doar in gura ca altfel...........ne lua dreaq pe tot haremul !

Postat pe 1 Iulie 2008 00:16
francia ai fost tare cu topicul asta am ras cum de mult nu am facut-o cica cine se aseamana se aduna numai noi nebunii ne strangem unde e rost de scandal ,ne tinem unii dupa altii
wdy
Postat pe 1 Iulie 2008 00:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Copii nostrii si educatia in scoli. 49 De la: Cassey 15 Mai 2009 10:50
Fazele lunii - influente 2 De la: geo_reincarcat_iara 24 Iunie 2010 14:05
unde putem manca sanatos si gustos? 10 De la: ralu_zar 3 Iunie 2009 18:13
Asigurare locuinta 1 De la: andreea_state 23 Martie 2010 09:23
joc 3 De la: yumalai 17 Noiembrie 2009 09:16