Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

pap cirese!
kiss_my_ass
Postat pe 6 Iunie 2012 14:54
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-06 14:54:38pap cirese!


vezi sa nu fie cu carne!
kudika_6668
Postat pe 6 Iunie 2012 15:41
De la: kudika_6668, la data 2012-06-06 15:41:59
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-06 14:54:38pap cirese!


vezi sa nu fie cu carne!



Saluuuut tuturor!!!
Carne de categorie speciala
Titanika
Postat pe 6 Iunie 2012 18:14
dorm.
liniste.
muza_ta
Postat pe 6 Iunie 2012 20:26
BUNA SERA :):))

on toppic: ma uit la MasterChef al Romaniei - suspans cat cuprinde, emotii coplesitoare si invitati de soi!OARE PE CINE SA ALEG???
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 20:31
nu am gustat nimic din ce e acolo
asa ca il aleg pe ala brunet si inalt
pup ochisorii lui frumosi
maria-ioana
Postat pe 6 Iunie 2012 20:36
De la: criszoe, la data 2012-06-06 20:31:40BUNA SERA :):))

on toppic: ma uit la MasterChef al Romaniei - suspans cat cuprinde, emotii coplesitoare si invitati de soi!OARE PE CINE SA ALEG???


eu am ales antena trei nu am vazut si nu voi vedea nici un episod din ms sau altceva gen romanii au talent
kudika_6668
Postat pe 6 Iunie 2012 20:36
De la: caisa, la data 2012-06-06 20:36:05nu am gustat nimic din ce e acolo
asa ca il aleg pe ala brunet si inalt
pup ochisorii lui frumosi


si ala asfel de emisiuni va gasiti fetii frumosi?
kudika_6668
Postat pe 6 Iunie 2012 20:37
doar admiram, ca in realitate moroase a ceapa prajita
maria-ioana
Postat pe 6 Iunie 2012 20:38
De la: caisa, la data 2012-06-06 20:38:07doar admiram, ca in realitate moroase a ceapa prajita


sunt tentat sa ma uit putin sa vad ce smardoi sunt acolo!
kudika_6668
Postat pe 6 Iunie 2012 20:41
De la: kudika_6668, la data 2012-06-06 20:36:12
De la: criszoe, la data 2012-06-06 20:31:40BUNA SERA :):))

on toppic: ma uit la MasterChef al Romaniei - suspans cat cuprinde, emotii coplesitoare si invitati de soi!OARE PE CINE SA ALEG???


eu am ales antena trei nu am vazut si nu voi vedea nici un episod din ms sau altceva gen romanii au talent
NU STII CE PIERZI


PS.sa va traiasca odorasul si sa va aduca numai bucurii.SANATATE MAXIMA VA DORESC.
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 20:41
totusi, l-as tunde macar putin
maria-ioana
Postat pe 6 Iunie 2012 20:42
aha, il cheam Alexandru
daca aveam 10 ani mai putin ma indragosteam de el
maria-ioana
Postat pe 6 Iunie 2012 20:46
De la: muza_ta, la data 2012-06-06 20:26:59dorm.
liniste.





....trezireaaaaaaaaaaaa.........
eu_ovidiu
Postat pe 6 Iunie 2012 20:48
sssssst
mai incet
maria-ioana
Postat pe 6 Iunie 2012 20:49
De la: criszoe, la data 2012-06-06 20:41:13
De la: kudika_6668, la data 2012-06-06 20:36:12
De la: criszoe, la data 2012-06-06 20:31:40BUNA SERA :):))

on toppic: ma uit la MasterChef al Romaniei - suspans cat cuprinde, emotii coplesitoare si invitati de soi!OARE PE CINE SA ALEG???


eu am ales antena trei nu am vazut si nu voi vedea nici un episod din ms sau altceva gen romanii au talent
NU STII CE PIERZI


PS.sa va traiasca odorasul si sa va aduca numai bucurii.SANATATE MAXIMA VA DORESC.

mersi!
kudika_6668
Postat pe 6 Iunie 2012 20:56
De la: caisa, la data 2012-06-06 20:46:20aha, il cheam Alexandru
daca aveam 10 ani mai putin ma indragosteam de el


te poti indragosti si asa! dupa fatza cred ca nu e carcotas!
kudika_6668
Postat pe 6 Iunie 2012 20:57
Paseste in varful picioarelor
GHEISA_
Postat pe 6 Iunie 2012 20:57
De la: caisa, la data 2012-06-06 20:49:54sssssst
mai incet




las-o-ncolo da pupaza...asta e ora de somn?
ca si uitai sa salut...sara buna!!!
eu_ovidiu
Postat pe 6 Iunie 2012 20:58
ale cui picioare bre...ca...ale mele n-au varfuri...
eu_ovidiu
Postat pe 6 Iunie 2012 20:59
De la: kudika_6668, la data 2012-06-06 20:57:08
De la: caisa, la data 2012-06-06 20:46:20aha, il cheam Alexandru
daca aveam 10 ani mai putin ma indragosteam de el


te poti indragosti si asa! dupa fatza cred ca nu e carcotas!

rectific
daca avea el 10 ani in plus
haha, te uiti pe protv
maria-ioana
Postat pe 6 Iunie 2012 21:01
De la: kudika_6668, la data 2012-06-06 20:56:07
De la: criszoe, la data 2012-06-06 20:41:13
De la: kudika_6668, la data 2012-06-06 20:36:12
De la: criszoe, la data 2012-06-06 20:31:40BUNA SERA :):))

on toppic: ma uit la MasterChef al Romaniei - suspans cat cuprinde, emotii coplesitoare si invitati de soi!OARE PE CINE SA ALEG???


eu am ales antena trei nu am vazut si nu voi vedea nici un episod din ms sau altceva gen romanii au talent
NU STII CE PIERZI


PS.sa va traiasca odorasul si sa va aduca numai bucurii.SANATATE MAXIMA VA DORESC.

mersi!
SA CRESTI MARE ,SANATOS SI CUM MAI VREI TU
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 21:07
De la: caisa, la data 2012-06-06 21:01:28
De la: kudika_6668, la data 2012-06-06 20:57:08
De la: caisa, la data 2012-06-06 20:46:20aha, il cheam Alexandru
daca aveam 10 ani mai putin ma indragosteam de el


te poti indragosti si asa! dupa fatza cred ca nu e carcotas!

rectific
daca avea el 10 ani in plus
haha, te uiti pe protv
Eu DAAAAAAAAA CINE,CUM SI CARE???
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 21:07
RECTIFIC

ON TOPPIC:pap o inghetata buna ,rau
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 21:08
tu, da
ca tu ne-ai dat startul
dar acum si pik, dupa ce s-a declarat total impotriva
maria-ioana
Postat pe 6 Iunie 2012 21:09
De la: criszoe, la data 2012-06-06 21:08:51RECTIFIC

ON TOPPIC:pap o inghetata buna ,rau

e cu vanilie?
daca da, dami-o mie
maria-ioana
Postat pe 6 Iunie 2012 21:10
De la: caisa, la data 2012-06-06 21:09:19tu, da
ca tu ne-ai dat startul
dar acum si pik, dupa ce s-a declarat total impotriva
hmm...cine,eu??
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 21:10
De la: caisa, la data 2012-06-06 21:10:20
De la: criszoe, la data 2012-06-06 21:08:51RECTIFIC

ON TOPPIC:pap o inghetata buna ,rau

e cu vanilie?
daca da, dami-o mie
sigur ca dau si la tine are de toate mai vrei,eu dau oricum
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 21:11
stiam eu ca ai sufletel bun
maria-ioana
Postat pe 6 Iunie 2012 21:12
De la: caisa, la data 2012-06-06 21:12:36stiam eu ca ai sufletel bun
cine eu ????intotdeauna,mai vrei??
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 21:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Imi expira pasaportul... 9 De la: kudika_pudika 22 Ianuarie 2011 12:08
Am nevoie de votul vostru! Va rog! 2 De la: rashela 26 Mai 2011 17:42
Soc !!! Cercetatorii britanici ... 6 De la: Boris_the_Blade 3 Aprilie 2013 11:22
Care ma ajuta? 12 De la: mirelutza_mariusmoga 20 August 2010 13:05
semnati si voi petitia pentru infiintarea politiei animalelor! 4 De la: deya_22 13 Iunie 2009 22:53