Mai multe
|
[quote name='muza_ta' date='2012-06-20 17:56:59' cum prefer? in vorbe dulci.gen "esti cea mai dulce mamica din lume" [amaruio ][/quote]Aha,adica neagra,nu???? Poate ca sunt astfel,la exterior,dar ,in interior ,sunt dulce,suava,perfecta,parfumata,apetisanta,alea,alea!!!!! Paaaaaaaaa!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 18:01 |
||
|---|---|---|
De la: kokeshi, la data 2012-06-20 10:15:14De la: Titanika, la data 2012-06-20 10:11:51 Alles Gute zum Geburstag!!! Wir wunschen,alles Gute,zum deine geburstag,gesundheit,und ein Schneeglochen,zum dem andere Jahre dazu,und viele Freude!!! >> Ti-am pus poze si un cadou pt tine,cand ai timp le poti vedea,sper ca-ti aduc un pic de bucurie!!!
|
||
|
Titanika Postat pe 20 Iunie 2012 18:23 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 18:01:31[quote name='muza_ta' date='2012-06-20 17:56:59' Aha,adica neagra,nu???? Poate ca sunt astfel,la exterior,dar ,in interior ,sunt dulce,suava,perfecta,parfumata,apetisanta,alea,alea!!!!! Paaaaaaaaa!!!! [/quote]bueeeeeeii, nimeni n-are mami ca al meu!
|
||
|
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 18:42 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 18:42:50De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 18:01:31[quote name='muza_ta' date='2012-06-20 17:56:59' bueeeeeeii, nimeni n-are mami ca al meu! [/quote]Punct.
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 18:44 |
||
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 20 Iunie 2012 18:45 |
||
|
Nu cred,chiar sunt modesta pentru cine ma cunoaste cu adevarat!!! Cine nu ma cunoaste,,apreciaza sau depreciaza ca atare!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 19:05 |
||
imi fac unghiile albastre
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 19:07 |
||
mamico, rapoarte doar la mine ai de prezentat, clar? ovidiu
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 19:08 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:07:15imi fac unghiile albastre Hmmm,aceasta este nuanta cu care s-a consacrat sora ta de la Bucuresti!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 19:09 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:08:47mamico, rapoarte doar la mine ai de prezentat, clar? Eu,prezint o singura data raportul in fata copiilor,,mai departe ,,,astept rapoarte!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 19:11 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:08:47mamico, rapoarte doar la mine ai de prezentat, clar? ce zgarcita esti... ...si...taman can` ziceai ca...e o zi deosebita....
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 20 Iunie 2012 19:11 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 19:09:37De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:07:15imi fac unghiile albastre da doar nu suntem surori degeaba....ce culoare nebuna, mor
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 19:13 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 19:11:23De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:08:47mamico, rapoarte doar la mine ai de prezentat, clar? azi astept pupata!
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 19:15 |
||
sunt o albastrica
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 19:16 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:13:35De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 19:09:37De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:07:15imi fac unghiile albastre Este perfecta,va reprezinta temperamentele!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 19:20 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:15:05De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 19:11:23De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:08:47mamico, rapoarte doar la mine ai de prezentat, clar? asa-n grup...nu ma bag!!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 20 Iunie 2012 19:25 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 19:25:43De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:15:05De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 19:11:23De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:08:47mamico, rapoarte doar la mine ai de prezentat, clar? bueeiiiiiii bagaciosule
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 19:28 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 19:20:54De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:13:35De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 19:09:37De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:07:15imi fac unghiile albastre adica, care va sa zica, sunt o temperamentata!
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 19:29 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:29:42De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 19:20:54De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:13:35De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 19:09:37De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:07:15imi fac unghiile albastre Adica,nu esti temperata!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 19:32 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:28:54De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 19:25:43De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:15:05De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 19:11:23De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:08:47mamico, rapoarte doar la mine ai de prezentat, clar? ...cine?...yo?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 20 Iunie 2012 19:33 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 19:32:38De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:29:42De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 19:20:54De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:13:35De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 19:09:37De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:07:15imi fac unghiile albastre numai razna
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 19:35 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 19:33:11De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:28:54De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 19:25:43De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:15:05De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 19:11:23De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:08:47mamico, rapoarte doar la mine ai de prezentat, clar? e bine acum?
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 19:39 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:35:03 Muza,glumim cat timp doresti acest lucru,,dar ,eu,una,nu imi permit sa fac afirmatii gratuite despre nimeni,,cu atat mai mult despre tine!!! Si ca sa nu ma mai simt in plus,,voi iesi de pe acest topic,,o seara frumoasa in continuare!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 19:41 |
||
gata, daca e greva, facem amandoua!
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 19:44 |
||
muzo`!!!!....ei...asa mai merge... ....si...daca e asa...LA MULTI ANISORI!!!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 20 Iunie 2012 19:47 |
||
De la: kudika_6668, la data 2012-06-20 12:36:57De la: serpico_, la data 2012-06-20 12:31:19Multumesc pentru urari...si...La Multi Ani si tot ce iti doresti.Distractie maxima si veselie cat cuprinde... Nu am citat pe KOKESHI...SI I-AM URAT La Multi Ani ! -dar daca astia asa afiseaza...ce vrei sa le fuk eu ?
|
||
|
serpico_ Postat pe 20 Iunie 2012 19:48 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 17:15:46nu inteleg eu din astea. noi doua suntem un bibelou, ceea ce inseamna ca sunt jumatate de bibeloaie Parca numai tactu..
|
||
|
serpico_ Postat pe 20 Iunie 2012 19:50 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 19:47:26muzo`!!!!....ei...asa mai merge... multumesc, dar chiar nu e ziua mea mi-am sarbatorit ziua de nastere in.. :sml-tongue0023
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 19:50 |
||
De la: serpico_, la data 2012-06-20 19:50:32De la: muza_ta, la data 2012-06-20 17:15:46nu inteleg eu din astea. noi doua suntem un bibelou, ceea ce inseamna ca sunt jumatate de bibeloaie adica si mai cine?
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 19:51 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:51:37De la: serpico_, la data 2012-06-20 19:50:32De la: muza_ta, la data 2012-06-20 17:15:46nu inteleg eu din astea. noi doua suntem un bibelou, ceea ce inseamna ca sunt jumatate de bibeloaie Stii bancu nu ? Daca stai iti spun .
|
||
|
serpico_ Postat pe 20 Iunie 2012 19:53 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Pete Covoare | 4 | De la: silviu_m74 4 Februarie 2009 20:51 |
| Ce parere aveti despre blog'uri? | 21 | De la: lorydi 12 Iunie 2014 14:53 |
| Ai nevoie de un sfat in vreo problema? | 13 | De la: kudika051568 17 Iulie 2009 10:59 |
|
|
||
| INDIVIDUL SI SOCIETATEA..ACELASI LUCRU? | 9 | De la: wdy 30 Mai 2008 21:59 |
| Nu stiu ce sa fac?! | 72 | De la: nico0025 16 Martie 2014 15:16 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.