Mai multe
Buna dimineata,Silviuta,,hopa sus,,spre viata,iubire,,bucurie!!!! O zi plina de senzualitate sa ai!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 08:41 |
||
|---|---|---|
De la: serpico_, la data 2012-06-20 08:30:42Buna dimineata lume. noi nu avem tinuta deloc! se fac reduceri la bere daca mergem goi la magazin!
|
||
|
kudika_6668 Postat pe 20 Iunie 2012 08:41 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 08:35:57De la: serpico_, la data 2012-06-20 08:30:42Buna dimineata lume. Cine bre io ? Naaaa beu ce ramasa de aseara...Si ultima data o fo caffe cred Da ce ai tu cu tinuta mea ? Ca la noi nu treba si sutien daca asta te deranja la privire
|
||
|
|
||
|
serpico_ Postat pe 20 Iunie 2012 08:42 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 08:40:36De la: kudika_6668, la data 2012-06-20 08:37:12De la: muza_ta, la data 2012-06-20 08:36:12la mine trebe iubire dar mai motai oleaca O facem repede cum vreau eu si pe urma derulam imaginile cu incetinitorul
|
||
|
kudika_6668 Postat pe 20 Iunie 2012 08:42 |
||
|
[quote name='muza_ta' date='2012-06-20 08:40:36' mie-mi place slow motion, si motaitu' si iubirea [/quote]MIE-MI PLACE LA TURATIE MAXIMA,MUZA!!!!!!! Buna dimineata,fata draga!!!!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 08:43 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 08:36:12la mine trebe iubire dar mai motai oleaca Motaito...stiu ca cel mai placut e sa fii iubita cand motai...stii tu ceva
|
||
|
serpico_ Postat pe 20 Iunie 2012 08:43 |
||
De la: kudika_6668, la data 2012-06-20 08:42:58De la: muza_ta, la data 2012-06-20 08:40:36De la: kudika_6668, la data 2012-06-20 08:37:12De la: muza_ta, la data 2012-06-20 08:36:12la mine trebe iubire dar mai motai oleaca ce vrei tu? ??????
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 08:43 |
||
De la: kudika_6668, la data 2012-06-20 08:41:38De la: serpico_, la data 2012-06-20 08:30:42Buna dimineata lume. Nu ma avantajeaza ...Eu nu beu bere.
|
||
|
serpico_ Postat pe 20 Iunie 2012 08:45 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 08:43:34[quote name='muza_ta' date='2012-06-20 08:40:36' MIE-MI PLACE LA TURATIE MAXIMA,MUZA!!!!!!! Buna dimineata,fata draga!!!!!!!! [/quote] pentru ca tu asa esti turata, la maximmmmm neata mamico
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 08:45 |
||
De la: serpico_, la data 2012-06-20 08:43:53De la: muza_ta, la data 2012-06-20 08:36:12la mine trebe iubire dar mai motai oleaca eu? nu stiu nimic nici nu m-am trezit bine si ma faceti sa rad in gura mare
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 08:46 |
||
|
[quote name='kudika_6668' date='2012-06-20 08:39:37' dati-mi un servetel ca-mi curge scuipatul din gura cand va vizualizez lasa discursurile si limiteaza-te la cateva onomatopee [/quote] Si ,cam cum sa se prezinte onomatopeele,,,goale pusca??????? Prefer discursurile alternate cu onomatopee!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 08:48 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 08:46:47De la: serpico_, la data 2012-06-20 08:43:53De la: muza_ta, la data 2012-06-20 08:36:12la mine trebe iubire dar mai motai oleaca Io naaaa.Io vorbesc serios.Vezi tu la mine ca macar zambesc ?
|
||
|
serpico_ Postat pe 20 Iunie 2012 08:49 |
||
mamico ai grija ca ti se duce rimelul
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 08:50 |
||
|
[quote name='serpico_' date='2012-06-20 08:42:05' Cine bre io ? Naaaa beu ce ramasa de aseara...Si ultima data o fo caffe cred Da ce ai tu cu tinuta mea ? Ca la noi nu treba si sutien daca asta te deranja la privire [/quote]Stai pe loc,nu te mai fatai de colo,colo,,macar sa-mi "clatesc" ochii ghinisor!!!! Nici noua nu ne mai trebuie sutien!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 08:52 |
||
De la: serpico_, la data 2012-06-20 08:49:57De la: muza_ta, la data 2012-06-20 08:46:47De la: serpico_, la data 2012-06-20 08:43:53De la: muza_ta, la data 2012-06-20 08:36:12la mine trebe iubire dar mai motai oleaca tu poate, eu mai rar vorbesc serios macar hai sa ne radem daca nu zambesti
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 08:53 |
||
Mi-am luat sclipul si palaria cu bastonul ,bocancii cu sosete pana la ghenunchi si am purces la locul de antrenament al neuronului.Va doresc pe toate...pardon de toate.
|
||
|
serpico_ Postat pe 20 Iunie 2012 08:53 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 08:45:24De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 08:43:34[quote name='muza_ta' date='2012-06-20 08:40:36' pentru ca tu asa esti turata, la maximmmmm neata mamico [/quote]Ya,ya,life&love non stop!!!! Iar imi curge rimeluuuuuuuuuuuuu' !!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 08:54 |
||
De la: serpico_, la data 2012-06-20 08:53:52Mi-am luat sclipul si palaria cu bastonul
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 08:55 |
||
Buna Dimi Miss! ! Multumesc la fel !!
|
||
|
Syilvyiutza Postat pe 20 Iunie 2012 08:56 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 08:54:50De la: muza_ta, la data 2012-06-20 08:45:24De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 08:43:34[quote name='muza_ta' date='2012-06-20 08:40:36' Ya,ya,life&love non stop!!!! Iar imi curge rimeluuuuuuuuuuuuu' !!!!! [/quote] vai non stop, da vrei sa mor
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 08:58 |
||
De la: serpico_, la data 2012-06-20 08:53:52Mi-am luat sclipul si palaria cu bastonul Da,da,sigur pe toate,,pardon,,de toate!!!Mie-mi spui????? Valeuuuuuuuuuu!!! O zi cu spor ,prietene!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 08:58 |
||
De la: Syilvyiutza, la data 2012-06-20 08:56:25Buna Dimi Miss! ! Multumesc la fel !! la multi ani!!!!!!!!
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 09:01 |
||
Si ,cam cum sa se prezinte onomatopeele,,,goale pusca??????? Prefer discursurile alternate cu onomatopee! poti avea ca accesoriu un mic podium
|
||
|
kudika_6668 Postat pe 20 Iunie 2012 09:04 |
||
|
[quote name='muza_ta' date='2012-06-20 08:58:20' vai non stop, da vrei sa mor [/quote] Cum sa mori,fata mea????????Da,non stop,,ce are,,voi nu stiti sa traiti astfel,,si sa iubiti "of course"????????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 09:06 |
||
De la: kudika_6668, la data 2012-06-20 09:04:10 Si ,cam cum sa se prezinte onomatopeele,,,goale pusca??????? Prefer discursurile alternate cu onomatopee! nu te mai uita in oglinda aia cand tastezi
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 09:07 |
||
eu sunt mica, nu stiu prea multe mai ales din astea cu non stop
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 09:08 |
||
De la: kudika_6668, la data 2012-06-20 09:04:10 Si ,cam cum sa se prezinte onomatopeele,,,goale pusca??????? Prefer discursurile alternate cu onomatopee! Si microfonu',,unde-i????????????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 20 Iunie 2012 09:08 |
||
Multumesc Muziko...
|
||
|
Syilvyiutza Postat pe 20 Iunie 2012 09:09 |
||
De la: Syilvyiutza, la data 2012-06-20 09:09:06Multumesc Muziko... muziko ce tare esti
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iunie 2012 09:14 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-20 09:08:05De la: kudika_6668, la data 2012-06-20 09:04:10 Si ,cam cum sa se prezinte onomatopeele,,,goale pusca??????? Prefer discursurile alternate cu onomatopee! cu microfonul mai vedem
|
||
|
kudika_6668 Postat pe 20 Iunie 2012 09:14 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Am invatzat multe lucruri | 8 | De la: Ele_ely 18 August 2009 12:22 |
| parere | 25 | De la: kudika_975252 23 Octombrie 2014 21:32 |
| va cer din toata inima parerea!!!!!!! | 48 | De la: cristio2006 11 Decembrie 2009 11:50 |
|
|
||
| dragoste cu nabadai | 12 | De la: Mari_call 6 Octombrie 2013 14:16 |
| http://www.gandul.info/magazin/mai-ai-curaj-sa-bei-bere-dupa-ce-citesti-asta-ingredientul-care-nu-apare-pe-eticheta-9459670 | 7 | De la: Broscaru 4 Aprilie 2012 00:18 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.