Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:50:57
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 19:47:26muzo`!!!!....ei...asa mai merge... ....si...daca e asa...LA MULTI ANISORI!!!!

multumesc, dar chiar nu e ziua mea mi-am sarbatorit ziua de nastere in.. :sml-tongue0023




n-ai zis tu...ca-i ziua ta...in care-ti faci unghiile...albastre?
eu_ovidiu
Postat pe 20 Iunie 2012 19:54
De la: serpico_, la data 2012-06-20 19:53:07
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:51:37
De la: serpico_, la data 2012-06-20 19:50:32
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 17:15:46nu inteleg eu din astea. noi doua suntem un bibelou, ceea ce inseamna ca sunt jumatate de bibeloaie deci nu-s cu norma intreaga, in rest sunt scorpie. intrebari?
tati? a zis ca si-ar dori o gagica ca mine

Parca numai tactu..

adica si mai cine?

Stii bancu nu ? Daca stai iti spun .

nu stau
muza_ta
Postat pe 20 Iunie 2012 19:56
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 19:54:14
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:50:57
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 19:47:26muzo`!!!!....ei...asa mai merge... ....si...daca e asa...LA MULTI ANISORI!!!!

multumesc, dar chiar nu e ziua mea mi-am sarbatorit ziua de nastere in.. :sml-tongue0023




n-ai zis tu...ca-i ziua ta...in care-ti faci unghiile...albastre?

da, trebe sa notez pe calendar ca e prima data cand le fac albastre
muza_ta
Postat pe 20 Iunie 2012 19:57
vezi cum notezi...sa nu coincida cu....altceva....
eu_ovidiu
Postat pe 20 Iunie 2012 20:01
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:56:30
De la: serpico_, la data 2012-06-20 19:53:07
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 19:51:37
De la: serpico_, la data 2012-06-20 19:50:32
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 17:15:46nu inteleg eu din astea. noi doua suntem un bibelou, ceea ce inseamna ca sunt jumatate de bibeloaie deci nu-s cu norma intreaga, in rest sunt scorpie. intrebari?
tati? a zis ca si-ar dori o gagica ca mine

Parca numai tactu..

adica si mai cine?

Stii bancu nu ? Daca stai iti spun .

nu stau
Atunci drum bun...
serpico_
Postat pe 20 Iunie 2012 20:08
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 20:01:31vezi cum notezi...sa nu coincida cu....altceva....

ai chef de glume, a? eu ies o seara frumoasa!
muza_ta
Postat pe 20 Iunie 2012 20:08
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 20:08:50
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 20:01:31vezi cum notezi...sa nu coincida cu....altceva....

ai chef de glume, a? eu ies o seara frumoasa!

Da de ce nu am eu chef ...acum.Si eu ies...unde te vedem ?
serpico_
Postat pe 20 Iunie 2012 20:13

poci sa citesc si eu doua pagini cu mai mult de o postare repetata la infinit prin citare?!
kudika_6668
Postat pe 20 Iunie 2012 20:17
Buna seara!

on toppic :...........
criszoe
Postat pe 20 Iunie 2012 20:58
De la: muza_ta, la data 2012-06-20 20:08:50
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 20:01:31vezi cum notezi...sa nu coincida cu....altceva....

ai chef de glume, a? eu ies o seara frumoasa!





pupazo`...sa nu iesi...ca nu poci sa viu dapa tine...acu`...
ti-am zis...sa-mi spui...inainte...sa stiu si yo...
eu_ovidiu
Postat pe 20 Iunie 2012 22:02
BAUUUUUUUUUUU
criszoe
Postat pe 20 Iunie 2012 22:24
ptiu!!!!...ca mi-o sarit...inima...
eu_ovidiu
Postat pe 20 Iunie 2012 22:29
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 22:29:44 ptiu!!!!...ca mi-o sarit...inima...
UNDE,unde????
criszoe
Postat pe 20 Iunie 2012 22:33
noapte buna
criszoe
Postat pe 20 Iunie 2012 22:38
pa la revedere,,dute si alapteaza ti copilu
kudika_10230
Postat pe 20 Iunie 2012 22:41
De la: criszoe, la data 2012-06-20 22:33:04
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 22:29:44 ptiu!!!!...ca mi-o sarit...inima...
UNDE,unde????




eeeeee.......nu-ti zic...nah!!!...sa meri tu...s-o mai sparii iar?

noapte...asa cum vrei tu!!
eu_ovidiu
Postat pe 20 Iunie 2012 22:48
ovidiulee,,lasane ma baiatule ca ne plictisesti,,nu mai face pe papitoiu
kudika_10230
Postat pe 20 Iunie 2012 22:51
De la: kudika_10230, la data 2012-06-20 22:51:43ovidiulee,,lasane ma baiatule ca ne plictisesti,,nu mai face pe papitoiu






copilu`...esti lasat tata...damult...tu nu vezi ca sa agraveaza...la tine?
eu_ovidiu
Postat pe 20 Iunie 2012 22:54
De la: kudika_10186, la data 2012-06-20 23:04:24
De la: kudika_10230, la data 2012-06-20 22:53:14ma scarpin la oute si ma gandesc la zoie
porcule
mistreato
kudika_10230
Postat pe 20 Iunie 2012 23:16
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 22:54:57
De la: kudika_10230, la data 2012-06-20 22:51:43ovidiulee,,lasane ma baiatule ca ne plictisesti,,nu mai face pe papitoiu






copilu`...esti lasat tata...damult...tu nu vezi ca sa agraveaza...la tine?

___906
Postat pe 20 Iunie 2012 23:45
De la: kudika_7906, la data 2012-06-20 23:45:20
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 22:54:57
De la: kudika_10230, la data 2012-06-20 22:51:43ovidiulee,,lasane ma baiatule ca ne plictisesti,,nu mai face pe papitoiu






copilu`...esti lasat tata...damult...tu nu vezi ca sa agraveaza...la tine?






si tu...mai lasa tigara aia...si nu te mai rade!!!!
eu_ovidiu
Postat pe 20 Iunie 2012 23:59
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 23:59:35
De la: kudika_7906, la data 2012-06-20 23:45:20
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 22:54:57
De la: kudika_10230, la data 2012-06-20 22:51:43ovidiulee,,lasane ma baiatule ca ne plictisesti,,nu mai face pe papitoiu






copilu`...esti lasat tata...damult...tu nu vezi ca sa agraveaza...la tine?






si tu...mai lasa tigara aia...si nu te mai rade!!!!

...doar zambesc!
___906
Postat pe 21 Iunie 2012 00:03
a...da?
eu_ovidiu
Postat pe 21 Iunie 2012 00:07
,, ,, - ganditorule!!!

incerc...!
___906
Postat pe 21 Iunie 2012 00:13
asa...asa...incearca...si...sa-mi zici daca si reusesti...
da`...asa...la ureche...sa nu stie nimeni....
eu_ovidiu
Postat pe 21 Iunie 2012 00:20
De la: kudika_7906, la data 2012-06-20 23:45:20
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 22:54:57
De la: kudika_10230, la data 2012-06-20 22:51:43ovidiulee,,lasane ma baiatule ca ne plictisesti,,nu mai face pe papitoiu






copilu`...esti lasat tata...damult...tu nu vezi ca sa agraveaza...la tine?


Iar te strange sutienu?
Zed_Sly
Postat pe 21 Iunie 2012 01:00
De la: GERARD, la data 2012-06-21 01:00:08
De la: kudika_7906, la data 2012-06-20 23:45:20
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-20 22:54:57
De la: kudika_10230, la data 2012-06-20 22:51:43ovidiulee,,lasane ma baiatule ca ne plictisesti,,nu mai face pe papitoiu






copilu`...esti lasat tata...damult...tu nu vezi ca sa agraveaza...la tine?


Iar te strange sutienu?

asta nu cred ca face parte din sfera ta de preocupari...!!!
___906
Postat pe 21 Iunie 2012 01:56
eu_ovidiu
Postat pe 21 Iunie 2012 02:13
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-21 02:13:34

___906
Postat pe 21 Iunie 2012 02:53
De la: kudika_7906, la data 2012-06-21 02:53:29
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-21 02:13:34






ai scos tigara...si-ai bagat deshtetu`n gura... ...e frumos?
eu_ovidiu
Postat pe 21 Iunie 2012 03:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Stereotipuri si televiziune 4 De la: kudika_955196 14 Februarie 2014 10:49
MELODII RECLAME 9 De la: Lucia1971 27 Mai 2009 17:39
2012... 25 De la: razz 18 Noiembrie 2010 18:08
ce parere aveti despre droguri?ati consumat vreodata?daca da de ce? 861 De la: 16 Februarie 2016 17:36
In fiecarem noapte visez acelasi lucru!!! 3 De la: sweetpink 17 Octombrie 2008 03:31