Mai multe
De la: rondina, la data 2012-06-25 19:52:51De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:49:32De la: rondina, la data 2012-06-25 19:46:53r /> Nu,nu,,uita-te mai bine,este exact langa usa de la baie,,,,o vezi?????????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 19:54 |
||
|---|---|---|
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:54:11nu dar tu o veziDe la: rondina, la data 2012-06-25 19:52:51De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:49:32De la: rondina, la data 2012-06-25 19:46:53r />
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 25 Iunie 2012 19:55 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 19:53:36De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:49:32De la: rondina, la data 2012-06-25 19:46:53r /> Nu spera!!!!! Tu nu ai sters parchetul astazi,,il vad nelustruit!!!! Rufele din balcon,,,ce faci cu ele?????????
|
||
|
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 19:55 |
||
O sa vedem care pe care.
|
||
|
kokeshi Postat pe 25 Iunie 2012 19:56 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 19:55:11nu dar tu o vezi [/quote]Sigur ca o vad!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 19:57 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 19:52:06De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-25 19:48:50Amelica...te stiam mai sprintena...cum asa? De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-25 19:48:50 Amelica...te stiam mai sprintena...cum asa? paiiiiiiiii,aveam alte treburi ma rog...poate asa o fi...d`aia ziceam ca...te stiam mai sprintena... |
||
|
eu_ovidiu Postat pe 25 Iunie 2012 19:57 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 19:53:36De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:49:32De la: rondina, la data 2012-06-25 19:46:53r /> adica...amandoua...aveti la fel?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 25 Iunie 2012 19:58 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:57:17De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 19:55:11nu dar tu o vezi Sigur ca o vad!!!! [/quote]si unde este
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 25 Iunie 2012 19:59 |
||
De la: kokeshi, la data 2012-06-25 19:56:52O sa vedem cand vine ursulache cat de tare esti tu georgiansi apoi care pe care va luptati in sabi.
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 25 Iunie 2012 20:00 |
||
@ hei Rainbow parchetul nu trebuie frecat zilnic
|
||
|
Ame_li Postat pe 25 Iunie 2012 20:00 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 19:59:28si unde esteDe la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:57:17De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 19:55:11nu dar tu o vezi [/quote]Citeste mai sus,nu-mi place sa repet!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 20:00 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 20:00:58De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 19:59:28si unde esteDe la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:57:17De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 19:55:11nu dar tu o vezi Citeste mai sus,nu-mi place sa repet!!!! [/quote]nu scrie
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 25 Iunie 2012 20:01 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:00:56@ Amely-co,,spun ca este nelustruit,asta vad la tine!!!! Nu astazi era ziua de lustruit parchetul???
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 20:02 |
||
Doamne, cat este de previzibil si plictisitor!
|
||
|
kokeshi Postat pe 25 Iunie 2012 20:03 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 20:01:46nu scrieDe la: MissRainbow, la data 2012-06-25 20:00:58De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 19:59:28si unde esteDe la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:57:17De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 19:55:11nu dar tu o vezi [/quote]Insista sau nu stii sa citesti????????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 20:04 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 20:05:07stiu dar nu veu Este perfect,nu ma pot opune ambitiei tale!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 20:06 |
||
Replici rasuflate, placa stricata, papagal in colivie, papusa cu sfori si inima de lemn si as putea continua caracterizarile creatiei lui Gepetto. |
||
|
kokeshi Postat pe 25 Iunie 2012 20:08 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 20:02:27De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:00:56@ azi nu ,sigur nu ,dar e ok parchetul meu ,cred ca ai gresit casa
|
||
|
Ame_li Postat pe 25 Iunie 2012 20:08 |
||
Tot incearca si degeaba, tot nu obtine rezultatul scontat. Il lasam sa se dea in spectacol in continuare. Atat il duce capul, atat poate.
|
||
|
kokeshi Postat pe 25 Iunie 2012 20:10 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 20:02:33De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:00:56@daca esti puturoasa sigur ca nu sigur ca habar n-ai
|
||
|
Ame_li Postat pe 25 Iunie 2012 20:10 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:10:53ba sigur ca amDe la: kudika_10590, la data 2012-06-25 20:02:33De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:00:56@daca esti puturoasa sigur ca nu
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 25 Iunie 2012 20:12 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:08:55De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 20:02:27De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:00:56@ Mai mult ca sigur,azi nu port ochelarii,am montate niste lentile,dar se pare ca nu ma ajuta foarte mult!!! Dar cu ibricul de cafea,ce faci?????? Merge o cafeluta la ora asta!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 20:12 |
||
Indiferent cate identitati si-ar lua acelasi individ insipid, plictisitor, cu obsesii si demn de mila, ramane.
|
||
|
kokeshi Postat pe 25 Iunie 2012 20:13 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:10:53De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 20:02:33De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:00:56@daca esti puturoasa sigur ca nu Peace,girls,peace,please!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 20:14 |
||
De la: kokeshi, la data 2012-06-25 20:13:11Indiferent cate identitati siar lua acelasi individ insipid, plictisitor, cu obsesi si demn de mila, ramane dar eu tot in calduri am ramas.
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 25 Iunie 2012 20:15 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 20:14:21pace dar fara paruiala ca apoi vrea si veronicaDe la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:10:53De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 20:02:33De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:00:56@daca esti puturoasa sigur ca nu
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 25 Iunie 2012 20:15 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 20:15:53De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 20:14:21pace dar fara paruiala ca apoi vrea si veronicaDe la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:10:53De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 20:02:33De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:00:56@daca esti puturoasa sigur ca nu Fetele sunt prietenele mele si te rog sa le lasi in pace!!!Te rog!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 20:16 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 20:12:29De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:08:55De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 20:02:27De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:00:56@ cafea la ibric nu fac,un expresso daca vrei ,dar il servesti singurica,eu cafea la ora asta
|
||
|
Ame_li Postat pe 25 Iunie 2012 20:17 |
||
Daca nu a primit suficienta atentie si afectiune in copilarie, acum se da in spectacol pe aici, luandu-se aiurea de fiecare utilizatoare. Il complexeaza femeile, pentru ca-si da seama ca ii suntem cu mult superioare in orice domeniu. Oricat cuvinte de maidan mi-ai adresa, oricate mesaje obcene mi-ai trimite, n-o sa obtii ceea ce-ti doresti pentru ca noi, si in mod special eu, nu suntem si nu vom fi vreodata ca tine.
|
||
|
kokeshi Postat pe 25 Iunie 2012 20:18 |
||
|
Dimpotriva,,sunt pe curba ascendenta!!!! Eu te-am rugat,o poti face,iti multumesc,daca nu o poti face,iar iti multumesc!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 20:20 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| bunaaaaaaa.... | 7 | De la: deyutza92 9 Februarie 2012 17:15 |
| il iubesc dar a face dragoste cu el,mi se pare pierdere de timp...help!!!! | 214 | De la: kudika171801 5 August 2010 13:43 |
| Sunt amanta unui barbat deosebit,dar simt ca nu mai pot,,,oare ce sa fac? | 243 | De la: ghiuzelim 22 Septembrie 2013 17:54 |
|
|
||
| PREMONITIILE | 31 | De la: madyna89 13 Septembrie 2010 20:24 |
| Suntem fericiti? de ce? | 17 | De la: ironia 28 Februarie 2011 22:14 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.