Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 20:14:21
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:10:53
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 20:02:33
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:00:56@ hei Rainbow parchetul nu trebuie frecat zilnic
daca esti puturoasa sigur ca nu


sigur ca habar n-ai



Peace,girls,peace,please!!!!


kudika_10590 nu este femeie! O femeie nu ar folosi cuvintele pe care acest user le foloseste si nu ar avea atitudinea aceasta agresiva la adresa altor femei, pe care acest user o afiseaza!
kokeshi
Postat pe 25 Iunie 2012 20:21
De la: kokeshi, la data 2012-06-25 20:21:05
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 20:14:21
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:10:53
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 20:02:33
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:00:56@ hei Rainbow parchetul nu trebuie frecat zilnic
daca esti puturoasa sigur ca nu


sigur ca habar n-ai



Peace,girls,peace,please!!!!


kudika_10590 nu este femeie! O femeie nu ar folosi cuvintele pe care acest user le foloseste si nu ar avea atitudinea aceasta agresiva la adresa altor femei, pe care acest user o afiseaza!



Kokeshi,departe de mine intentia de a ma angrena inr-o polemica pe forum,nici nu ma intereseaza carui sex apartine persoana respectiva,este mult prea putin important,dar nu imi place ce vad!!Tu,,,,, mi-ai promis ceva,Kokeshi!!! Nu foloseste nimanui ceea ce se intampla pe topicuri!!Parerea mea!!!
MissRainbow
Postat pe 25 Iunie 2012 20:25
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 20:25:06
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 20:20:34

Dimpotriva,,sunt pe curba ascendenta!!!! Eu te-am rugat,o poti face,iti multumesc,daca nu o poti face,iar iti multumesc!!!!
pot dar nu vreau este bine asa imi place cum se oftica veronica si cum i se adancesc ridurile



Asa cum m-am exprimat mai sus,,iti multumesc!!Liber la program!!!
MissRainbow
Postat pe 25 Iunie 2012 20:26
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-25 19:48:50Amelica...te stiam mai sprintena...cum asa?


sunt aceeasi doar imi lipseste motivatia
Ame_li
Postat pe 25 Iunie 2012 20:29
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 20:18:05
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 20:16:55
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 20:15:53
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 20:14:21
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:10:53
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 20:02:33
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:00:56@ hei Rainbow parchetul nu trebuie frecat zilnic
daca esti puturoasa sigur ca nu


sigur ca habar n-ai



Peace,girls,peace,please!!!!
pace dar fara paruiala ca apoi vrea si veronica



Fetele sunt prietenele mele si te rog sa le lasi in pace!!!Te rog!!!!
da curcubeu tu esti mama tuturor duci lipsa de afectiune


Ti s-a zis sa incetezi, de ce nu o faci? Nu intelegi romaneste sau din cauza constiintei lipsa nu-ti pasa si lovesti in oricine?

Rusine sa le fie parintilor care nu au stiut sa te educe. Sa nu ai impresia ca ne terfelisti pe noi prin noroi prin mesajele obscene si agresive pe care ni le adresezi. Te terfelisti singur, musiu, iti faci tu singur tie insuti reclama negativa. Indiferent de pe ce cont te loghezi, te dai intotdeauna de gol cine esti, pentru ca nu te comporti ca un om normal, tu nu stii ce-s acelea sentimente, respect, empatie, de aceea te dai intotdeauna de gol.

Ma amuza efortul tau de a ne enerva, dar nu o sa reusesti sa-ti atingi scopul si stii de ce? Pentru ca noi suntem mai inteligente decat tine si ne dam seama ce urmaresti prin mesajele pe care le postezi.
kokeshi
Postat pe 25 Iunie 2012 20:32
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:29:20
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-25 19:48:50Amelica...te stiam mai sprintena...cum asa?


sunt aceeasi doar imi lipseste motivatia





si...sa-nteleg ca...ti-am starnit-o?
revenind...chiar mie dor...sa shed in ploaie...vara...
eu_ovidiu
Postat pe 25 Iunie 2012 20:36
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 20:25:15
De la: kokeshi, la data 2012-06-25 20:21:05
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 20:14:21
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:10:53
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 20:02:33
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:00:56@ hei Rainbow parchetul nu trebuie frecat zilnic
daca esti puturoasa sigur ca nu


sigur ca habar n-ai



Peace,girls,peace,please!!!!


kudika_10590 nu este femeie! O femeie nu ar folosi cuvintele pe care acest user le foloseste si nu ar avea atitudinea aceasta agresiva la adresa altor femei, pe care acest user o afiseaza!



Kokeshi,departe de mine intentia de a ma angrena inr-o polemica pe forum,nici nu ma intereseaza carui sex apartine persoana respectiva,este mult prea putin important,dar nu imi place ce vad!!Tu,,,,, mi-ai promis ceva,Kokeshi!!! Nu foloseste nimanui ceea ce se intampla pe topicuri!!Parerea mea!!!


Da, multumesc mult ca mi-ati readus aminte de promisiune. Insa nu este responsabilitatea mea faptul ca acest user insira mesaje pe tot forumul. Nici mie nu-mi place ce vad, insa, in afara de faptul ca incerc pe cat posibil sa ignor, mai multe nu pot face, dar ma voi stradui in continuare sa incerc sa nu dau curs discutiilor, pe cat posibil, indiferent de ce fel de mesaje mi se adreseaza.
kokeshi
Postat pe 25 Iunie 2012 20:37
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-25 20:36:50
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:29:20
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-25 19:48:50Amelica...te stiam mai sprintena...cum asa?


sunt aceeasi doar imi lipseste motivatia





si...sa-nteleg ca...ti-am starnit-o?
revenind...chiar mie dor...sa shed in ploaie...vara...

Nu mai ai unde...ti-am ocupat eu buturuga! Cauta-ti alta....
rondina
Postat pe 25 Iunie 2012 20:39
De la: rondina, la data 2012-06-25 20:39:13
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-25 20:36:50
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:29:20
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-25 19:48:50Amelica...te stiam mai sprintena...cum asa?


sunt aceeasi doar imi lipseste motivatia





si...sa-nteleg ca...ti-am starnit-o?
revenind...chiar mie dor...sa shed in ploaie...vara...

Nu mai ai unde...ti-am ocupat eu buturuga! Cauta-ti alta....





apai...te rabda pipota...sa ma lesi asa...sa n-am si yo...unde sta? ....oooooofffffffff.......care n-am avut noroc...
eu_ovidiu
Postat pe 25 Iunie 2012 20:41
De la: kokeshi, la data 2012-06-25 20:37:05
Da, multumesc mult ca mi-ati readus aminte de promisiune. Insa nu este responsabilitatea mea faptul ca acest user insira mesaje pe tot forumul. Nici mie nu-mi place ce vad, insa, in afara de faptul ca incerc pe cat posibil sa ignor, mai multe nu pot face, dar ma voi stradui in continuare sa incerc sa nu dau curs discutiilor, pe cat posibil, indiferent de ce fel de mesaje mi se adreseaza.



Kokeshi,rolul meu nu este acela de mediator si nici nu imi propun sa fiu asa ceva,,era o simpal remarca,,esti libera sa procedezi in consecinta!!!!Urasc certurile,jignirile si limbajul neadecvat,,,atat si nimic mai mult!!!
MissRainbow
Postat pe 25 Iunie 2012 20:42
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-25 20:41:09
De la: rondina, la data 2012-06-25 20:39:13
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-25 20:36:50
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 20:29:20
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-25 19:48:50Amelica...te stiam mai sprintena...cum asa?


sunt aceeasi doar imi lipseste motivatia





si...sa-nteleg ca...ti-am starnit-o?
revenind...chiar mie dor...sa shed in ploaie...vara...

Nu mai ai unde...ti-am ocupat eu buturuga! Cauta-ti alta....





apai...te rabda pipota...sa ma lesi asa...sa n-am si yo...unde sta? ....oooooofffffffff.......care n-am avut noroc...

beneeeeeeeeee....hai, treaca de la mine (pipota nu ma rabda) juma' tie, juma' mie! Numa' noi doo !
rondina
Postat pe 25 Iunie 2012 20:53
huhhhhhhh!!!!! ....sigur ca...numa` noi doo....ca doar n-oi vre` sa ne certam pa jucarele...acolo...si-n ploaie...
ei...acu` ca vaz ca ai suflet mare...iaca... ...
eu_ovidiu
Postat pe 25 Iunie 2012 20:57
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-25 20:57:08huhhhhhhh!!!!! ....sigur ca...numa` noi doo....ca doar n-oi vre` sa ne certam pa jucarele...acolo...si-n ploaie...
ei...acu` ca vaz ca ai suflet mare...iaca... ...

rondina
Postat pe 25 Iunie 2012 21:12
De la: Pikard_Jeanluk_1, la data 2012-06-25 21:08:50buna seara domnisoalerol

Seara buna, cu racoare Pik !
rondina
Postat pe 25 Iunie 2012 21:14
De la: rondina, la data 2012-06-25 21:12:55
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-25 20:57:08huhhhhhhh!!!!! ....sigur ca...numa` noi doo....ca doar n-oi vre` sa ne certam pa jucarele...acolo...si-n ploaie...
ei...acu` ca vaz ca ai suflet mare...iaca... ...

kudika_10590
Postat pe 25 Iunie 2012 21:14
De la: rondina, la data 2012-06-25 21:14:12
De la: Pikard_Jeanluk_1, la data 2012-06-25 21:08:50buna seara domnisoalerol

Seara buna, cu rocoare Pik !
kudika_10590
Postat pe 25 Iunie 2012 21:14
kudika_10590
Postat pe 25 Iunie 2012 21:16
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 21:14:48
De la: rondina, la data 2012-06-25 21:14:12
De la: Pikard_Jeanluk_1, la data 2012-06-25 21:08:50buna seara domnisoalerol

Seara buna, cu rocoare Pik !
kudika_10590
Postat pe 25 Iunie 2012 21:16
kudika_10590
Postat pe 25 Iunie 2012 21:17
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 21:16:31
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 21:14:48
De la: rondina, la data 2012-06-25 21:14:12
De la: Pikard_Jeanluk_1, la data 2012-06-25 21:08:50buna seara domnisoalerol

Seara buna, cu rocoare Pik !
kudika_10590
Postat pe 25 Iunie 2012 21:18
Mi-au crapat "lampadarele".....
rondina
Postat pe 25 Iunie 2012 21:18
De la: rondina, la data 2012-06-25 21:18:22 Mi-au crapat "lampadarele".....



Treci pe lampioane,Rondina!!!! Treci,nu te mai mira de nimic!!!
MissRainbow
Postat pe 25 Iunie 2012 21:20
De la: rondina, la data 2012-06-25 21:18:22 Miau crapat "lampadarele".....



kudika_10590
Postat pe 25 Iunie 2012 21:20
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 21:20:41
De la: rondina, la data 2012-06-25 21:18:22 Mi-au crapat "lampadarele".....



Treci pe lampioane,Rondina!!!! Treci,nu te mai mira de nimic!!!
kudika_10590
Postat pe 25 Iunie 2012 21:21
De la: rondina, la data 2012-06-25 21:18:22 Mi-au crapat "lampadarele".....

kudika_10384
Postat pe 25 Iunie 2012 21:21
buna seara!
kudika_10384
Postat pe 25 Iunie 2012 21:22
De la: kudika_10384, la data 2012-06-25 21:22:13buna seara!
kudika_10590
Postat pe 25 Iunie 2012 21:22
De la: kudika_10384, la data 2012-06-25 21:22:13buna seara!



Buna seara!!!
MissRainbow
Postat pe 25 Iunie 2012 21:23
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 21:23:05
De la: kudika_10384, la data 2012-06-25 21:22:13buna seara!



Buna seara!!!
kudika_10590
Postat pe 25 Iunie 2012 21:23
De la: kudika_10384, la data 2012-06-25 21:22:13buna seara!


Seara buna!
kokeshi
Postat pe 25 Iunie 2012 21:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Asigurare locuinta 1 De la: andreea_state 23 Martie 2010 09:23
CREDETI CA VIRUSUL CU COARNE KUDIKA-FLAME ESTE DE FAPT FRANCESKA ? 5 De la: kudika_6668 24 Iunie 2012 09:06
PIPA PACII 449 De la: andreea1976 4 Ianuarie 2010 19:37
il cunoaste-ti? 27 De la: gabriel 25 Iunie 2008 17:43
CARPE DIEM! 6 De la: andra_ale 13 Octombrie 2009 10:40