Mai multe
De la: kokeshi, la data 2012-06-25 15:31:47De la: kudika_10188, la data 2012-06-25 15:23:30...tie insasi
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 25 Iunie 2012 15:36 |
||
|---|---|---|
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 15:36:17De la: kokeshi, la data 2012-06-25 15:31:47De la: kudika_10188, la data 2012-06-25 15:23:30...tie insasi Iarasi modifici, monreve, mesajele?
|
||
|
kokeshi Postat pe 25 Iunie 2012 15:38 |
||
De la: kokeshi, la data 2012-06-25 15:36:00am spus ce am vrutDe la: kudika_10188, la data 2012-06-25 15:35:19De la: kokeshi, la data 2012-06-25 15:31:47poate nu le am cu limba romana asa ca tineDe la: kudika_10188, la data 2012-06-25 15:23:30...tie insasi
|
||
|
|
||
|
kudika_10188 Postat pe 25 Iunie 2012 15:38 |
||
De la: kudika_10188, la data 2012-06-25 15:38:39De la: kokeshi, la data 2012-06-25 15:36:00am spus ce am vrutDe la: kudika_10188, la data 2012-06-25 15:35:19De la: kokeshi, la data 2012-06-25 15:31:47poate nu le am cu limba romana asa ca tineDe la: kudika_10188, la data 2012-06-25 15:23:30...tie insasi Asa, si? :) |
||
|
kokeshi Postat pe 25 Iunie 2012 15:43 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 15:44:58De la: kokeshi, la data 2012-06-25 15:43:24De la: kudika_10188, la data 2012-06-25 15:38:39De la: kokeshi, la data 2012-06-25 15:36:00am spus ce am vrutDe la: kudika_10188, la data 2012-06-25 15:35:19De la: kokeshi, la data 2012-06-25 15:31:47poate nu le am cu limba romana asa ca tineDe la: kudika_10188, la data 2012-06-25 15:23:30...tie insasi Trebuia sa scrii "vii", dar din cauza ca esti atat de "desteapta" nu prea le ai cu limba romana, asa-i?
|
||
|
kokeshi Postat pe 25 Iunie 2012 15:47 |
||
De la: kudika_10188, la data 2012-06-25 15:47:10De la: kokeshi, la data 2012-06-25 15:43:24si...ai reactionat... limbistic...lingvisticDe la: kudika_10188, la data 2012-06-25 15:38:39De la: kokeshi, la data 2012-06-25 15:36:00am spus ce am vrutDe la: kudika_10188, la data 2012-06-25 15:35:19De la: kokeshi, la data 2012-06-25 15:31:47poate nu le am cu limba romana asa ca tineDe la: kudika_10188, la data 2012-06-25 15:23:30...tie insasi Eu am reactionat lingvistic, tu si amica ta monreve ati reactionat la celalalt mod.
|
||
|
kokeshi Postat pe 25 Iunie 2012 15:50 |
||
ursule, indiferent ca intri cu identitatea lui monreve sau celalalte identitati ale tale, ramai la fel de intrigant si needucat! deja ma plictisesti, din nou, cu aceleasi replici rasuflate, indiferent ca o faci de pe contul monrevei sau cel de urs. la glumele tale de maidan nu o sa rad niciodata, insa imi face placere sa rad de prestatia ta forumistica, ma amuza de nu mai pot obsesiile tale in legatura cu acest forum si unii utilizatori ai lui. |
||
|
kokeshi Postat pe 25 Iunie 2012 15:56 |
||
Seara racoroasa la toata lumea! Visez la zilele ploioase...
|
||
|
rondina Postat pe 25 Iunie 2012 19:07 |
||
De la: rondina, la data 2012-06-25 19:07:04 La fel,Rondina,,,o seara multumitoare si tie!!!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 19:10 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 19:09:01De la: rondina, la data 2012-06-25 19:07:04 ...cum de unde?! unde-i canicula a mai mare, Bucuresti !
|
||
|
rondina Postat pe 25 Iunie 2012 19:11 |
||
ploua
|
||
|
Ame_li Postat pe 25 Iunie 2012 19:11 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:10:12De la: rondina, la data 2012-06-25 19:07:04 Cand ai de gand sa apari?! Seara cu racoare curcubeu (care apare dupa PLOAIE, desigur!!!!)
|
||
|
rondina Postat pe 25 Iunie 2012 19:13 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 19:11:50 Unde,Amely-co,caci ,eu m-am rascopt,azi am fiert in suc propriu??????? O seara cu ploaie atunci!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 19:14 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 19:11:50 Unde...cand...cum?!!! Aici in Bucu' nu ploua..
|
||
|
rondina Postat pe 25 Iunie 2012 19:15 |
||
De la: rondina, la data 2012-06-25 19:13:48De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:10:12De la: rondina, la data 2012-06-25 19:07:04 Priveste-ma!!!!! Dupa ploaie,ha?????????????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 19:16 |
||
Pap caise si contemplu privelistea.
|
||
|
kokeshi Postat pe 25 Iunie 2012 19:17 |
||
ploua la mine(Arad) ,dar voi sunteti departe |
||
|
Ame_li Postat pe 25 Iunie 2012 19:18 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:16:05De la: rondina, la data 2012-06-25 19:13:48De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:10:12De la: rondina, la data 2012-06-25 19:07:04 Iaca te privesc !!!! Dap...ploaia lu' Ameli!!!
|
||
|
rondina Postat pe 25 Iunie 2012 19:18 |
||
De la: kokeshi, la data 2012-06-25 19:17:25Pap caise si contemplu privelistea. O seara cu privelisti de vis,Kokeshi!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 19:18 |
||
De la: rondina, la data 2012-06-25 19:11:41nu era la mine la constantaDe la: kudika_10590, la data 2012-06-25 19:09:01De la: rondina, la data 2012-06-25 19:07:04
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 25 Iunie 2012 19:18 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 19:18:05ploua la mine(Arad) ,dar voi sunteti departe Trimite si la noi cativa stropi de ploaie...
|
||
|
rondina Postat pe 25 Iunie 2012 19:20 |
||
Hopa, cum se da singur de gol!
|
||
|
kokeshi Postat pe 25 Iunie 2012 19:20 |
||
De la: rondina, la data 2012-06-25 19:18:28 Si nu ma vezi? Ia,uita-te bine,la coltul blocului!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 19:20 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 19:18:05ploua la mine(Arad) ,dar voi sunteti departe Arunca mai multi stropi de ploaie,sa-i impart cu Rondina!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 19:22 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 19:18:39De la: rondina, la data 2012-06-25 19:11:41nu era la mine la constantaDe la: kudika_10590, la data 2012-06-25 19:09:01De la: rondina, la data 2012-06-25 19:07:04 Da, insa tu ai marea......cand nu mai poti de atata caldura, tusti in valuri...
|
||
|
rondina Postat pe 25 Iunie 2012 19:22 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:18:36De la: kokeshi, la data 2012-06-25 19:17:25Pap caise si contemplu privelistea. Multam! Deocamdata sunt privelisti de ras! Contemplu munca de mare creatie a unor forumisti.
|
||
|
kokeshi Postat pe 25 Iunie 2012 19:22 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:18:36si mie o seara de visDe la: kokeshi, la data 2012-06-25 19:17:25Pap caise si contemplu privelistea.
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 25 Iunie 2012 19:22 |
||
De la: rondina, la data 2012-06-25 19:20:19De la: Ame_li, la data 2012-06-25 19:18:05ploua la mine(Arad) ,dar voi sunteti departe na,ca s-a oprit,ati speriat ploaia
|
||
|
Ame_li Postat pe 25 Iunie 2012 19:23 |
||
ba daaaaaaaaaaaaaaaa........la mineeeeeeeeee
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 25 Iunie 2012 19:23 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-06-25 19:22:39De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 19:18:36si mie o seara de visDe la: kokeshi, la data 2012-06-25 19:17:25Pap caise si contemplu privelistea. Si tie,de fapt,,pentru toti,,o seara magica,cu parfum de stele!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iunie 2012 19:23 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| si ... | 20 | De la: pysyca 14 August 2008 16:07 |
| Cea mai mare moschee din Europa ! | 12 | De la: kudika_988778 13 Iulie 2015 19:56 |
| Idei de cadouri - ??? | 40 | De la: papusika_kudika 22 Septembrie 2016 10:27 |
|
|
||
| speranta??????????? | 16 | De la: forever_me 9 Iulie 2009 12:01 |
| ce parere aveti de noul look kudika? | 28 | De la: geo_sh 8 Aprilie 2009 23:46 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.