Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: caisa, la data 2012-07-03 13:57:49pap
ce
kudika_10590
Postat pe 3 Iulie 2012 13:59
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 13:57:38mai mai ,ce se intampla pe aici?
unde vezi tu ceva si nu vad io
kudika_10590
Postat pe 3 Iulie 2012 13:59
De la: caisa, la data 2012-07-03 13:57:49pap

poftica mare mare
Piscolinoo
Postat pe 3 Iulie 2012 14:00
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:58:56
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 13:55:06
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:50:08
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 13:46:01Buna ziua, Pisco!


ma gandeam ca trebuie sa apari si tu


patetica scrie pe tine


Seman cu cine ma lauda.
ai vrea tu


kudika_10817
Postat pe 3 Iulie 2012 14:00
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:59:15
De la: caisa, la data 2012-07-03 13:57:49pap
ce

am gatit cereale cu lapte
maria-ioana
Postat pe 3 Iulie 2012 14:00
De la: caisa, la data 2012-07-03 13:57:49pap


Sa ai pofta! :)
kudika_10817
Postat pe 3 Iulie 2012 14:00
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:59:53
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 13:57:38mai mai ,ce se intampla pe aici?
unde vezi tu ceva si nu vad io

nu,nu mai vad nimic tocmai mi-a intrat soarele-n ochi
Piscolinoo
Postat pe 3 Iulie 2012 14:00
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 14:00:49
De la: caisa, la data 2012-07-03 13:57:49pap


Sa ai pofta! :)

multumesc!
pot spune ca servesc micul dejun
maria-ioana
Postat pe 3 Iulie 2012 14:01
De la: MissRainbow, la data 2012-07-03 13:51:40[quote name='kudika_10590' date='2012-07-03 13:40:06'
cum sa le mananc ce sunt animal de pascut astea se pun in vaza pe margine la balcon sti tu [/quote]


@590!!!Vezi ca stii,si am o vaza extraordinar de frumoasa,din cristal rosu!!!! [/quote]rosu ca burienele acelea pe care le vrei
kudika_10590
Postat pe 3 Iulie 2012 14:02
voi va iubiti dar nu vreti sa recunoasteti
muza_ta
Postat pe 3 Iulie 2012 14:02
De la: caisa, la data 2012-07-03 14:00:49
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:59:15
De la: caisa, la data 2012-07-03 13:57:49pap
ce

am gatit cereale cu lapte

bun bun...si nici nu ti-a luat mult timp se gateste cel mai repede
Piscolinoo
Postat pe 3 Iulie 2012 14:02
De la: caisa, la data 2012-07-03 14:01:53
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 14:00:49
De la: caisa, la data 2012-07-03 13:57:49pap


Sa ai pofta! :)

multumesc!
pot spune ca servesc micul dejun
pot spune ce vrei sunt liberi
kudika_10590
Postat pe 3 Iulie 2012 14:02
De la: muza_ta, la data 2012-07-03 14:02:12voi va iubiti dar nu vreti sa recunoasteti
kudika_10590
Postat pe 3 Iulie 2012 14:03
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 14:00:54
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:59:53
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 13:57:38mai mai ,ce se intampla pe aici?
unde vezi tu ceva si nu vad io

nu,nu mai vad nimic tocmai mi-a intrat soarele-n ochi
vrei
kudika_10590
Postat pe 3 Iulie 2012 14:04
De la: caisa, la data 2012-07-03 14:00:49
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:59:15
De la: caisa, la data 2012-07-03 13:57:49pap
ce

am gatit cereale cu lapte
si miere
kudika_10590
Postat pe 3 Iulie 2012 14:04
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 14:04:09
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 14:00:54
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:59:53
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 13:57:38mai mai ,ce se intampla pe aici?
unde vezi tu ceva si nu vad io

nu,nu mai vad nimic tocmai mi-a intrat soarele-n ochi
vrei

am
Piscolinoo
Postat pe 3 Iulie 2012 14:05
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 14:00:15
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:58:56
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 13:55:06
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:50:08
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 13:46:01Buna ziua, Pisco!


ma gandeam ca trebuie sa apari si tu


patetica scrie pe tine


Seman cu cine ma lauda.
ai vrea tu


stiam io ca ma iubesti iaca m am rusinat acum puf
kudika_10590
Postat pe 3 Iulie 2012 14:06
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 14:05:55
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 14:04:09
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 14:00:54
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:59:53
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 13:57:38mai mai ,ce se intampla pe aici?
unde vezi tu ceva si nu vad io

nu,nu mai vad nimic tocmai mi-a intrat soarele-n ochi
vrei

am
ce
kudika_10590
Postat pe 3 Iulie 2012 14:06
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 14:06:35
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 14:05:55
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 14:04:09
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 14:00:54
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:59:53
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 13:57:38mai mai ,ce se intampla pe aici?
unde vezi tu ceva si nu vad io

nu,nu mai vad nimic tocmai mi-a intrat soarele-n ochi
vrei

am
ce

din astia
Piscolinoo
Postat pe 3 Iulie 2012 14:09
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 14:09:05
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 14:06:35
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 14:05:55
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 14:04:09
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 14:00:54
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:59:53
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 13:57:38mai mai ,ce se intampla pe aici?
unde vezi tu ceva si nu vad io

nu,nu mai vad nimic tocmai mi-a intrat soarele-n ochi
vrei

am
ce

din astia
care
kudika_10590
Postat pe 3 Iulie 2012 14:11
De la: caisa, la data 2012-07-03 13:57:49pap



Pofta buna!!!!
MissRainbow
Postat pe 3 Iulie 2012 14:13
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 14:06:12
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 14:00:15
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:58:56
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 13:55:06
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:50:08
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 13:46:01Buna ziua, Pisco!


ma gandeam ca trebuie sa apari si tu


patetica scrie pe tine


Seman cu cine ma lauda.
ai vrea tu


stiam io ca ma iubesti iaca m am rusinat acum puf


te iubesc la fel de mult cum iubesc tantarul ce ma pisca vara de picior!


kudika_10817
Postat pe 3 Iulie 2012 14:16
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 14:02:07
De la: MissRainbow, la data 2012-07-03 13:51:40[quote name='kudika_10590' date='2012-07-03 13:40:06'
cum sa le mananc ce sunt animal de pascut astea se pun in vaza pe margine la balcon sti tu



@590!!!Vezi ca stii,si am o vaza extraordinar de frumoasa,din cristal rosu!!!! [/quote]rosu ca burienele acelea pe care le vrei [/quote]


Exact!
MissRainbow
Postat pe 3 Iulie 2012 14:18
De la: muza_ta, la data 2012-07-03 14:02:12voi va iubiti dar nu vreti sa recunoasteti


Da, te opui sentimentelor noastre?
kudika_10817
Postat pe 3 Iulie 2012 14:20
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 14:16:30
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 14:06:12
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 14:00:15
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:58:56
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 13:55:06
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:50:08
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 13:46:01Buna ziua, Pisco!


ma gandeam ca trebuie sa apari si tu


patetica scrie pe tine


Seman cu cine ma lauda.
ai vrea tu


stiam io ca ma iubesti iaca m am rusinat acum puf


te iubesc la fel de mult cum iubesc tantarul ce ma pisca vara de picior!





Ma ofer drept nasa voastra,Kokeshi!!! Pace si intelegere,draga mea si "590"!!!!
MissRainbow
Postat pe 3 Iulie 2012 14:25
io ma ofer de invitata numa sa mananc si sa beu eventual pot sa si dansez
Piscolinoo
Postat pe 3 Iulie 2012 14:28
De la: MissRainbow, la data 2012-07-03 14:25:46
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 14:16:30
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 14:06:12
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 14:00:15
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:58:56
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 13:55:06
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:50:08
De la: kudika_10817, la data 2012-07-03 13:46:01Buna ziua, Pisco!


ma gandeam ca trebuie sa apari si tu


patetica scrie pe tine


Seman cu cine ma lauda.
ai vrea tu


stiam io ca ma iubesti iaca m am rusinat acum puf


te iubesc la fel de mult cum iubesc tantarul ce ma pisca vara de picior!





Ma ofer drept nasa voastra,Kokeshi!!! Pace si intelegere,draga mea si "590"!!!!


Asa sa fie! Ma intreb daca si 590 e de acord sa ne toleram, totusi. :)

Ce zici, 590, facem pace? :)
kudika_10817
Postat pe 3 Iulie 2012 14:29
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 14:09:05
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 14:06:35
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 14:05:55
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 14:04:09
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 14:00:54
De la: kudika_10590, la data 2012-07-03 13:59:53
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 13:57:38mai mai ,ce se intampla pe aici?
unde vezi tu ceva si nu vad io

nu,nu mai vad nimic tocmai mi-a intrat soarele-n ochi
vrei

am
ce

din astia



Sunt cu protectie "UV",Piscolinoo?
MissRainbow
Postat pe 3 Iulie 2012 14:29
cine cu cine?ce-am pierdut ?
Ame_li
Postat pe 3 Iulie 2012 14:30
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-03 14:28:39io ma ofer de invitata numa sa mananc si sa beu eventual pot sa si dansez


Se accepta doar dansul pe mese!
kudika_10817
Postat pe 3 Iulie 2012 14:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Plante pt o terasa deshisa - sugestii 2 De la: Full_Metal_Jacket 7 Mai 2010 00:16
Neplacuta experienta! 16 De la: ella_c 26 Aprilie 2009 20:40
Paradoxul vremurilor noastre. 2 De la: 16 August 2015 16:06
invitatie 13 De la: dulcyka 30 Septembrie 2009 14:00
tatuaj 5 De la: sita_murt 20 Mai 2010 05:08