Mai multe
De la: muza_ta, la data 2012-07-03 17:29:58numar euroi. da-mi si mie sa numar si eu |
||
|
maria-ioana Postat pe 3 Iulie 2012 18:11 |
||
|---|---|---|
De la: caisa, la data 2012-07-03 18:11:51De la: muza_ta, la data 2012-07-03 17:29:58numar euroi. hai te rog, m-am incurcat la numarat
|
||
|
muza_ta Postat pe 3 Iulie 2012 18:19 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:08:43De la: Ame_li, la data 2012-07-03 18:02:28numar zilele,numar noptile,cat mai am sa astept......... http://www.youtube.com/watch?v=_c7BYBD-jRI stai sa-mi sterg mucii
|
||
|
|
||
|
Ame_li Postat pe 3 Iulie 2012 18:20 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-03 18:20:57De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:08:43De la: Ame_li, la data 2012-07-03 18:02:28numar zilele,numar noptile,cat mai am sa astept......... thuamne, numai uite ce mucoasa esti iti place de tine asa mucoasa?
|
||
|
muza_ta Postat pe 3 Iulie 2012 18:22 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:22:48De la: Ame_li, la data 2012-07-03 18:20:57De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:08:43De la: Ame_li, la data 2012-07-03 18:02:28numar zilele,numar noptile,cat mai am sa astept......... nup si dai replay http://www.youtube.com/watch?v=_c7BYBD-jRI |
||
|
Ame_li Postat pe 3 Iulie 2012 18:25 |
||
Buna fetelor la mine e vreme mohorata ,la fel si eu si decat sa va indispun,mai bine ma supun si doar va salut.Nu va speriti,nu-i nimik grav,doar ca ploaia ma indispune uneori ca,si azi dealfel!
|
||
|
Titanika Postat pe 3 Iulie 2012 18:28 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:19:09De la: caisa, la data 2012-07-03 18:11:51De la: muza_ta, la data 2012-07-03 17:29:58numar euroi. mi-i dai de tot sau doar sa-i numar?
|
||
|
maria-ioana Postat pe 3 Iulie 2012 18:28 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-03 18:28:14Buna fetelor buna seara hai ca esti in ton cu mine,varza si eu
|
||
|
Ame_li Postat pe 3 Iulie 2012 18:31 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-03 18:31:29De la: Titanika, la data 2012-07-03 18:28:14Buna fetelor hai, nu te mai plange ca o baba, fii tare
|
||
|
muza_ta Postat pe 3 Iulie 2012 18:34 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-03 18:28:20De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:19:09De la: caisa, la data 2012-07-03 18:11:51De la: muza_ta, la data 2012-07-03 17:29:58numar euroi. zisesi ca vrei doar sa-i numeri
|
||
|
muza_ta Postat pe 3 Iulie 2012 18:34 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-03 18:28:14Buna fetelor Vino in Bucuresti,sa te coci din cauza caldurii,draga mea Titanika!!! O seara frumoasa sa ai!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 3 Iulie 2012 18:35 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-03 18:28:20De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:19:09De la: caisa, la data 2012-07-03 18:11:51De la: muza_ta, la data 2012-07-03 17:29:58numar euroi. Caisa,Amely-co,Muza,o seara frumoasa ,fetelor!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 3 Iulie 2012 18:36 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:34:08De la: Ame_li, la data 2012-07-03 18:31:29De la: Titanika, la data 2012-07-03 18:28:14Buna fetelor vorbeam cu titanika lasa-ma
|
||
|
Ame_li Postat pe 3 Iulie 2012 18:37 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-03 18:36:57De la: caisa, la data 2012-07-03 18:28:20De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:19:09De la: caisa, la data 2012-07-03 18:11:51De la: muza_ta, la data 2012-07-03 17:29:58numar euroi. si tie mami
|
||
|
muza_ta Postat pe 3 Iulie 2012 18:41 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-03 18:37:08De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:34:08De la: Ame_li, la data 2012-07-03 18:31:29De la: Titanika, la data 2012-07-03 18:28:14Buna fetelor taci mucoaso
|
||
|
muza_ta Postat pe 3 Iulie 2012 18:42 |
||
ce mi-o iau acu
|
||
|
muza_ta Postat pe 3 Iulie 2012 18:42 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:42:13De la: Ame_li, la data 2012-07-03 18:37:08De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:34:08De la: Ame_li, la data 2012-07-03 18:31:29De la: Titanika, la data 2012-07-03 18:28:14Buna fetelor nu te mai auuuuuuuuuuuuuud
|
||
|
Ame_li Postat pe 3 Iulie 2012 18:46 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-03 18:46:26De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:42:13De la: Ame_li, la data 2012-07-03 18:37:08De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:34:08De la: Ame_li, la data 2012-07-03 18:31:29De la: Titanika, la data 2012-07-03 18:28:14Buna fetelor
|
||
|
muza_ta Postat pe 3 Iulie 2012 18:49 |
||
De la: kudika_11189, la data 2012-07-03 18:48:43De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:42:50ce mi-o iau acuce faci fa,mi e dor de tn uite impachetez un cadou. fa vine de la foarte adorata? |
||
|
muza_ta Postat pe 3 Iulie 2012 18:50 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:34:39De la: caisa, la data 2012-07-03 18:28:20De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:19:09De la: caisa, la data 2012-07-03 18:11:51De la: muza_ta, la data 2012-07-03 17:29:58numar euroi. zisei si io asa... da poate te induri sa-mi dai mie mai mult de jumatate din toata suma
|
||
|
maria-ioana Postat pe 3 Iulie 2012 18:50 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-03 18:36:57De la: caisa, la data 2012-07-03 18:28:20De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:19:09De la: caisa, la data 2012-07-03 18:11:51De la: muza_ta, la data 2012-07-03 17:29:58numar euroi. gata munca? |
||
|
maria-ioana Postat pe 3 Iulie 2012 18:52 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-03 18:52:11De la: MissRainbow, la data 2012-07-03 18:36:57De la: caisa, la data 2012-07-03 18:28:20De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:19:09De la: caisa, la data 2012-07-03 18:11:51De la: muza_ta, la data 2012-07-03 17:29:58numar euroi. Daaaaaaaaaaaaa,gata pe ziua de astazi,Caisa!!!O seara senina sa ai!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 3 Iulie 2012 18:54 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-03 18:50:58De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:34:39De la: caisa, la data 2012-07-03 18:28:20De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:19:09De la: caisa, la data 2012-07-03 18:11:51De la: muza_ta, la data 2012-07-03 17:29:58numar euroi. am sa-ti dau daca asa ti-e placerea sunt foarte darnica
|
||
|
muza_ta Postat pe 3 Iulie 2012 18:55 |
||
si tuuuuuuu
|
||
|
maria-ioana Postat pe 3 Iulie 2012 18:55 |
||
De la: kudika_11189, la data 2012-07-03 18:53:25De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:50:58vine de la fata,ia zi te ai mai gandit ma lasi sa te cordesc si yoDe la: kudika_11189, la data 2012-07-03 18:48:43De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:42:50ce mi-o iau acuce faci fa,mi e dor de tn de ce intrebi, te-ai mai cizelat intre timp si crezi ca putem face mai mult decat sa stam de vorba? |
||
|
muza_ta Postat pe 3 Iulie 2012 18:55 |
||
| astept inserarea ca sa ma pot da cu baschetii prin parc | ||
|
maria-ioana Postat pe 3 Iulie 2012 18:56 |
||
De la: kudika_11189, la data 2012-07-03 19:00:17De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:55:50daDe la: kudika_11189, la data 2012-07-03 18:53:25De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:50:58vine de la fata,ia zi te ai mai gandit ma lasi sa te cordesc si yoDe la: kudika_11189, la data 2012-07-03 18:48:43De la: muza_ta, la data 2012-07-03 18:42:50ce mi-o iau acuce faci fa,mi e dor de tn stiu si eu? nu ma las convinsa asa usor
|
||
|
muza_ta Postat pe 3 Iulie 2012 19:02 |
||
De la: kudika_11189, la data 2012-07-03 19:03:57vrei sa ti joc din buric sa ma crezi faci tu asta pt mine?
|
||
|
muza_ta Postat pe 3 Iulie 2012 19:04 |
||
De la: kudika_11189, la data 2012-07-03 19:08:10De la: muza_ta, la data 2012-07-03 19:04:44da dar despuiat,sa mi balangan si cariciul cand jok din buricDe la: kudika_11189, la data 2012-07-03 19:03:57vrei sa ti joc din buric sa ma crezi ce placeri mai ai si tu.. o seara frumoasa va doresc.
|
||
|
muza_ta Postat pe 3 Iulie 2012 19:11 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-03 19:11:22De la: kudika_11189, la data 2012-07-03 19:08:10De la: muza_ta, la data 2012-07-03 19:04:44da dar despuiat,sa mi balangan si cariciul cand jok din buricDe la: kudika_11189, la data 2012-07-03 19:03:57vrei sa ti joc din buric sa ma crezi o seara frumoasa, si tie
|
||
|
maria-ioana Postat pe 3 Iulie 2012 19:21 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Propunere/intrebare pentru Kudika | 3 | De la: 15 August 2015 16:47 |
| Ce parere aveti despre aceasta rugaciune ? | 14 | De la: Radu_Cristian_1 20 Februarie 2014 13:41 |
| cine e zoso? | 1 | De la: torrra 5 Decembrie 2008 18:49 |
|
|
||
| Hai sa vad cat de deschisi sunteti | 45 | De la: ilumax_76 16 Februarie 2012 17:53 |
| my blog | 1 | De la: hurt_xxx 26 Ianuarie 2009 16:42 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.