Mai multe
Ziua buna la toata lumea! Pfffui...ce caldura... Hai sa va pupicesc...
|
||
|
rondina Postat pe 4 Iulie 2012 14:28 |
||
|---|---|---|
De la: rondina, la data 2012-07-04 14:28:45Ziua buna la toata lumea! Pfffui...ce caldura... salut azi nu am papadii
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 14:29 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-04 14:28:45Ziua buna la toata lumea! Pfffui...ce caldura... Buan ziua,Rondina,,sa se fac raracoare si la tine!!!
|
||
|
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 14:31 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-04 14:28:45Ziua buna la toata lumea! Pfffui...ce caldura...
|
||
|
Piscolinoo Postat pe 4 Iulie 2012 14:31 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 14:31:08De la: rondina, la data 2012-07-04 14:28:45Ziua buna la toata lumea! Pfffui...ce caldura... In birou si acasa este aerul conditionat...dar ce sa ma fac pe strada?!!!! Zi cu racoare si la tine,Miss!
|
||
|
rondina Postat pe 4 Iulie 2012 14:33 |
||
De la: Piscolinoo, la data 2012-07-04 14:31:44De la: rondina, la data 2012-07-04 14:28:45Ziua buna la toata lumea! Pfffui...ce caldura... Si la tine este cald, cald ...cald, Picolino? Oricum, iti doresc racorica placuta!
|
||
|
rondina Postat pe 4 Iulie 2012 14:34 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 14:29:50De la: rondina, la data 2012-07-04 14:28:45Ziua buna la toata lumea! Pfffui...ce caldura... Intentia conteaza, ma multumesc cu pupicul primit!
|
||
|
rondina Postat pe 4 Iulie 2012 14:37 |
||
|
[quote name='rondina' date='2012-07-04 1 Si la tine este cald, cald ...cald, Picolino? Oricum, iti doresc racorica placuta! [/quote]cald rau rau,sunt 33 grade inauntru.afara nici nu vreau sa stiu |
||
|
Piscolinoo Postat pe 4 Iulie 2012 14:39 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-04 14:28:45Ziua buna la toata lumea! Pfffui...ce caldura... puuuuuup
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 14:45 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 14:45:22De la: rondina, la data 2012-07-04 14:28:45Ziua buna la toata lumea! Pfffui...ce caldura... Sa fii iubita si mereu Muza noastra!!!!
|
||
|
rondina Postat pe 4 Iulie 2012 14:49 |
||
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-04 14:43:41Ce ar fi frumos pe vremea asta... Inca visezi,Virginelule?????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 14:54 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-04 14:49:02De la: muza_ta, la data 2012-07-04 14:45:22De la: rondina, la data 2012-07-04 14:28:45Ziua buna la toata lumea! Pfffui...ce caldura... acum daca e musai, am sa ma conformez, ce-am sa fac! si tu sa fii iubita!
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 14:58 |
||
mamiiiiiiiii te iubesc
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 14:59 |
||
caut o papadie roz!
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 14:59 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 14:59:56caut o papadie roz! nu sunt s au terminat salut muza_mea
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 15:03 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:03:45De la: muza_ta, la data 2012-07-04 14:59:56caut o papadie roz! vai de mine, si eu ce ma fac fara papadie roz? hello!
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 15:05 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 14:59:01mamiiiiiiiii te iubesc Si eu,fata mea!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 15:08 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 15:05:09De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:03:45De la: muza_ta, la data 2012-07-04 14:59:56caut o papadie roz! ce ai facut si pana acum
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 15:08 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:03:45De la: muza_ta, la data 2012-07-04 14:59:56caut o papadie roz! Incearca cu niste trandafiri!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 15:11 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:08:50De la: muza_ta, la data 2012-07-04 15:05:09De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:03:45De la: muza_ta, la data 2012-07-04 14:59:56caut o papadie roz! stiu ca ai, dar ma pacalesti
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 15:19 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 15:19:00De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:08:50De la: muza_ta, la data 2012-07-04 15:05:09De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:03:45De la: muza_ta, la data 2012-07-04 14:59:56caut o papadie roz! maine dupa ce o vopsesc tio dau
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 15:22 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 15:11:05De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:03:45De la: muza_ta, la data 2012-07-04 14:59:56caut o papadie roz! nu avem
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 15:23 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:22:56De la: muza_ta, la data 2012-07-04 15:19:00De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:08:50De la: muza_ta, la data 2012-07-04 15:05:09De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:03:45De la: muza_ta, la data 2012-07-04 14:59:56caut o papadie roz! adica umbli cu mine cu papadia vopsita?
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 15:26 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 15:08:12De la: muza_ta, la data 2012-07-04 14:59:01mamiiiiiiiii te iubesc eu te iubesc mai mult!
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 15:27 |
||
ba io te iubesc si mai mult
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 15:30 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 15:26:37De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:22:56De la: muza_ta, la data 2012-07-04 15:19:00De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:08:50De la: muza_ta, la data 2012-07-04 15:05:09De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:03:45De la: muza_ta, la data 2012-07-04 14:59:56caut o papadie roz! da
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 15:31 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:30:12ba io te iubesc si mai mult ia, daca ma iubesti da-mi papadia :D |
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 15:43 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:31:05De la: muza_ta, la data 2012-07-04 15:26:37De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:22:56De la: muza_ta, la data 2012-07-04 15:19:00De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:08:50De la: muza_ta, la data 2012-07-04 15:05:09De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 15:03:45De la: muza_ta, la data 2012-07-04 14:59:56caut o papadie roz! nici o sansa!
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 15:43 |
||
Ma mir.
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 4 Iulie 2012 16:09 |
||
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lFg21x2sj-M
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 4 Iulie 2012 16:17 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Tupeu vb Bun simt | 24 | De la: Kincsem 5 Decembrie 2009 01:31 |
| Casa de Productie Electro Star tel:0722.410.597 | 5 | De la: inocica 23 Septembrie 2008 12:20 |
| bataitzaaaaaaaaa | 56 | De la: Cotoiu_ucigas 24 Februarie 2014 08:52 |
|
|
||
| Ce faceti cind va plictisiti la munca? | 19 | De la: cristiana_cris 17 August 2009 11:28 |
| CREDETI CA VIRUSUL CU COARNE KUDIKA-FLAME ESTE DE FAPT FRANCESKA ? | 5 | De la: kudika_6668 24 Iunie 2012 09:06 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.