Mai multe
in cinstea mea?
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 19:34 |
||
|---|---|---|
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 19:34:19in cinstea mea? Da,fata mea,stii motivul,si nu numai pentru tine!!!! PENTRU VOI TOTI,FETE SI BAIETI!! dance,dance,woooooooooooo,come on!!! Impartiti-i,sunt de la Rainbow!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 19:38 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 19:14:05De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-04 19:11:31pupazo`...tu crezi ca te scoti...asa...cu-n pupat? wrong!!!!...rezolva cumva...
|
||
|
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 4 Iulie 2012 19:42 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 19:38:48De la: muza_ta, la data 2012-07-04 19:34:19in cinstea mea? esti o dulceeeeemamico
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 19:55 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-04 19:42:17De la: muza_ta, la data 2012-07-04 19:14:05De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-04 19:11:31pupazo`...tu crezi ca te scoti...asa...cu-n pupat? fara nr :P |
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 19:55 |
||
|
muzo`... inca...nu e rezolvata...pb!!! ...mai poti incerca...poate...poate...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 4 Iulie 2012 20:03 |
||
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 20:03 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 19:55:28[ Muza,pot sa-ti spun ca stiam acest lucru????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 20:04 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 20:04:30De la: muza_ta, la data 2012-07-04 19:55:28[ Asta s-o crezi tu, iaca,c-o stiam si io'!!
|
||
|
rondina Postat pe 4 Iulie 2012 20:06 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-04 20:03:34muzo`... ei iaca ce, vrei sa ma lasi fara aer?
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 20:06 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-04 20:06:39De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 20:04:30De la: muza_ta, la data 2012-07-04 19:55:28[ me 2
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 20:07 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 20:03:41
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 20:07 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-04 20:06:39De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 20:04:30De la: muza_ta, la data 2012-07-04 19:55:28[ Fetelor,fetelor,,,petale mangaiate de iubireeeeeee!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 20:09 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 20:07:34De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 20:03:41
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 20:10 |
||
ies sa impart cadoaie, prea buna sunt, prea buna
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 20:11 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 20:10:54De la: muza_ta, la data 2012-07-04 20:07:34De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 20:03:41 esti roz in obrajori ca papadia mea
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 20:11 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 20:09:15De la: rondina, la data 2012-07-04 20:06:39De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 20:04:30De la: muza_ta, la data 2012-07-04 19:55:28[ ...leganate si alinate seara...de blandul curcubeu ..
|
||
|
rondina Postat pe 4 Iulie 2012 20:11 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 20:11:40De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 20:10:54De la: muza_ta, la data 2012-07-04 20:07:34De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 20:03:41 hapciu ciu de la papadia ta roz cu puf
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 20:13 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 20:13:05De la: muza_ta, la data 2012-07-04 20:11:40De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 20:10:54De la: muza_ta, la data 2012-07-04 20:07:34De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 20:03:41 daca faci puf in pufu' de la papadia mea
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 20:14 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-04 20:11:51: ...leganate si alinate seara...de blandul curcubeu .. [/quote]Ca o adiere,,Primavara, Din adancul sufletului meu, De vesnic Curcubeu...... Pentru voi toti!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 20:15 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 20:06:51De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-04 20:03:34muzo`... macar...incerc...ce sa fac? ...pupazo`...tu stii ca`s glumetz...asa ca...te dai lasata fara aer?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 4 Iulie 2012 20:15 |
||
Cum vei muri? 4 Iulie 2012 Pentru azi iti propunem un test special si comic. Raspunde la urmatoarele intrebari si afla cum vei muri: Rezultatele testului: O seara de nebunie, distractie maxima si chef pe cinste alaturi de prieteni si persoane necunoscute se va transforma intr-una tragica pentru tine. Dupa cateva shot-uri de tequila si cateva pahare de bere si votca, vei dori sa spui tuturor vecinilor nemultumiti sa mai taca din gura si sa te lase sa petreci, te vei impiedica de piciorul scaunului si vei zbura de pe geam. sa rad sa plang sa ignor sau sa ramana acasa
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 20:24 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 20:24:29 Hmm,si cam ce ar trebui sa facem?????????????Eu,una,nu vreau sa aud de moarte,,,imi place sa traiesc!!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 20:38 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 20:38:08De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 20:24:29 Si ca solutie de final,,prefer sa rad din toata inima mea!!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 20:46 |
||
solutia este ramanem acasa si stam cuminti pe kudika
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 21:40 |
||
Va urez tuturor o seara cat mai placuta si un somn lin! Sa auzim de bine!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 4 Iulie 2012 21:41 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 21:40:53solutia este Cine mai apuca!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 21:42 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-04 21:41:33Va urez tuturor o seara cat mai placuta si un somn lin! Sa auzim de bine! Noapte buna !
|
||
|
GHEISA_ Postat pe 4 Iulie 2012 21:42 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-04 21:41:33Va urez tuturor o seara cat mai placuta si un somn lin! Sa auzim de bine! Noapte buna,Kokeshi,sa ne citim cu bine,draga mea!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 21:42 |
||
Noapte plina de iubire viorica
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 21:45 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| matrimoniale ..........trei! | 24 | De la: france1974 31 August 2008 19:40 |
| Scoala de Soferi IASI | 1 | De la: kudika005471 2 Aprilie 2009 17:05 |
| Soc !!! Cercetatorii britanici ... | 6 | De la: Boris_the_Blade 3 Aprilie 2013 11:22 |
|
|
||
| RUBRICA DE MATRIMONIALE | 857 | De la: northstar 13 Iunie 2009 17:09 |
| premiu | 2 | De la: iulia069834 25 Ianuarie 2010 17:29 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.