Mai multe
De la: rondina, la data 2012-07-04 18:28:59 daaaaaa, io ma topesc in casa, d'apai afara buna sa-ti fie inima
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 18:33 |
||
|---|---|---|
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 18:33:21De la: rondina, la data 2012-07-04 18:28:59 Pup fata pupacioasa si cu durere in gat!
|
||
|
rondina Postat pe 4 Iulie 2012 18:34 |
||
De la: kudika_11189, la data 2012-07-04 18:36:43De la: muza_ta, la data 2012-07-04 18:33:21dc draga si in nemtia e soare,,,,,,,rondinooo lasa ne neica ia de peticestete ca ti se vad bu cile kuruluiDe la: rondina, la data 2012-07-04 18:28:59 Aparusi....Iaca nu poci, pen'ca n-am ac si ata! Na!!!
|
||
|
|
||
|
rondina Postat pe 4 Iulie 2012 18:37 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-04 18:28:59 Si eu,,,putin mai devreme,am crezut ca mor in mijloacele de transport!!!O seara frumoasa si linistita tuturor!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 18:39 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-04 18:34:50De la: muza_ta, la data 2012-07-04 18:33:21De la: rondina, la data 2012-07-04 18:28:59 daaaaa, am reusit s-o comit pana la urma
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 18:40 |
||
De la: kudika_11189, la data 2012-07-04 18:36:43De la: muza_ta, la data 2012-07-04 18:33:21dc draga si in nemtia e soare,,,,,,,rondinooo lasa ne neica ia de peticestete ca ti se vad bu cile kuruluiDe la: rondina, la data 2012-07-04 18:28:59 sunt in romanica bai
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 18:40 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 18:39:55De la: rondina, la data 2012-07-04 18:28:59 ei, cum sa mori, si io ce ma fac fara tine
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 18:41 |
||
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 18:42 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 18:41:25De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 18:39:55De la: rondina, la data 2012-07-04 18:28:59 Vai,Muza,stii ce temperaturi sunt in Bucuresti?????? Groaznic!!!!Nu mor,fata mea,dar nici mult nu mai am,daca continua clima astfel!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 18:43 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 18:39:55De la: rondina, la data 2012-07-04 18:28:59 aemenea asta este bere cu lamaie
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 18:43 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 18:39:55De la: rondina, la data 2012-07-04 18:28:59 In curcubeu sa ma invalui... Iti daruies un trandafir galbui !
|
||
|
rondina Postat pe 4 Iulie 2012 18:45 |
||
vopsesc papadii
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 18:46 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-04 18:45:43De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 18:39:55De la: rondina, la data 2012-07-04 18:28:59 Galbui,,catifea galbena de pui, Rupta din raza soarelui, Coborata in lumina, Poposind pe-a mea Rondina!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 18:48 |
||
|
kudika_11189 azi nu ai voie sa injuri azi nu ai voie sa te certi azi nu ai voie sa aduci instigare pe forum azi nu ai voie sa aduci calomnii pe forum azi nu ai voie sa faci nimica sti pe unde ai intrat asa ca te rog sa parasesti /incaperea/ altfel sti bine ce vei pati
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 18:48 |
||
iar umbli cu mine cu papadia vopsita?
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 18:50 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 18:43:26De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 18:39:55De la: rondina, la data 2012-07-04 18:28:59 Multumesc,exact ce imi doream dupa,,,buchetul de trandafiri!!!! Hai noroc,,noroc,noroc!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 18:50 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 18:50:09iar umbli cu mine cu papadia vopsita? alta n am
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 18:52 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 18:52:27De la: muza_ta, la data 2012-07-04 18:50:09iar umbli cu mine cu papadia vopsita? ei bine, da macar s-o vopsesti roz
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 18:53 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 18:48:51De la: rondina, la data 2012-07-04 18:45:43De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 18:39:55De la: rondina, la data 2012-07-04 18:28:59
|
||
|
rondina Postat pe 4 Iulie 2012 18:53 |
||
ma uit...cetesc...ma minunez...si...ma trezesc... ...oricum...dialogurile...is clacate...si se0nvart...anormal!!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 4 Iulie 2012 18:53 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 18:50:51De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 18:43:26De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 18:39:55De la: rondina, la data 2012-07-04 18:28:59 no pai io am crezut ca tu ai adus berea asta cu lamaie
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 18:53 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-04 18:53:17ma uit...cetesc...ma minunez...si...ma trezesc... salut
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 18:54 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-04 18:53:10De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 18:52:27De la: muza_ta, la data 2012-07-04 18:50:09iar umbli cu mine cu papadia vopsita? este roz si ti am lasat o dincolo pe pianul de de cristal
|
||
|
kudika_10590 Postat pe 4 Iulie 2012 18:55 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 18:53:39De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 18:50:51De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 18:43:26De la: MissRainbow, la data 2012-07-04 18:39:55De la: rondina, la data 2012-07-04 18:28:59 Cred ca este berea Piscoolinei,i-ai furat-o astazi!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 18:56 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 18:55:18De la: muza_ta, la data 2012-07-04 18:53:10De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 18:52:27De la: muza_ta, la data 2012-07-04 18:50:09iar umbli cu mine cu papadia vopsita? multumesc!
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 19:09 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-04 18:53:17ma uit...cetesc...ma minunez...si...ma trezesc... toata lumea se mira azi? ovi
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 19:09 |
||
De la: kudika_10590, la data 2012-07-04 18:54:18De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-04 18:53:17ma uit...cetesc...ma minunez...si...ma trezesc... Salut!!!...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 4 Iulie 2012 19:09 |
||
pupazo`...tu crezi ca te scoti...asa...cu-n pupat?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 4 Iulie 2012 19:11 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-04 19:11:31pupazo`...tu crezi ca te scoti...asa...cu-n pupat? unu am la mine!
|
||
|
muza_ta Postat pe 4 Iulie 2012 19:14 |
||
|
http://www.youtube.com/watch?v=mW1dbiD_zDk Pink - Get The Party Started |
||
|
MissRainbow Postat pe 4 Iulie 2012 19:32 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| AVETI O ZI EXCELENTA ? | 1 | De la: kudika_11198 4 Iulie 2012 08:42 |
| 666....... | 15 | De la: _oktober_ 30 Octombrie 2009 21:28 |
| aperitive pentru diverse ocazii | 5 | De la: cameliagiurgiu 12 Octombrie 2009 18:50 |
|
|
||
| Credeti ca dragostea la prima vedere este o iluzie optic� ? | 244 | De la: MissRainbow 1 Februarie 2015 14:25 |
| Va rog din suflet, dati un click pe link , pentru un vot! | 1 | De la: gabrielaradu 9 Mai 2008 15:11 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.