Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

buna seara
maria-ioana
Postat pe 13 Iulie 2012 18:59
De la: caisa, la data 2012-07-13 18:59:27buna seara

Buna sa fie, Caisa!
rondina
Postat pe 13 Iulie 2012 19:01
De la: rondina, la data 2012-07-13 19:01:10
De la: caisa, la data 2012-07-13 18:59:27buna seara

Buna sa fie, Caisa!

sa fie buna si racoroasa
maria-ioana
Postat pe 13 Iulie 2012 19:28
De la: rondina, la data 2012-07-13 19:01:10
De la: caisa, la data 2012-07-13 18:59:27buna seara

Buna sa fie, Caisa!

sa fie buna si racoroasa
maria-ioana
Postat pe 13 Iulie 2012 19:28
De la: rondina, la data 2012-07-13 19:01:10
De la: caisa, la data 2012-07-13 18:59:27buna seara

Buna sa fie, Caisa!


zi si mie!
picard-jean-luc
Postat pe 13 Iulie 2012 19:51
De la: kudika_10951, la data 2012-07-13 19:51:03
De la: rondina, la data 2012-07-13 19:01:10
De la: caisa, la data 2012-07-13 18:59:27buna seara

Buna sa fie, Caisa!


zi si mie!

si a ta sa fie buna si racoroasa
maria-ioana
Postat pe 13 Iulie 2012 20:00
De la: caisa, la data 2012-07-13 19:28:28
De la: rondina, la data 2012-07-13 19:01:10
De la: caisa, la data 2012-07-13 18:59:27buna seara

Buna sa fie, Caisa!

sa fie buna si racoroasa




Buna seara,Caisa,Rondina!!! Buna seara tuturor!!! Un inceput de weekend asa cum vi-l doriti!!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Iulie 2012 20:01
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:00:27
De la: kudika_10951, la data 2012-07-13 19:51:03
De la: rondina, la data 2012-07-13 19:01:10
De la: caisa, la data 2012-07-13 18:59:27buna seara

Buna sa fie, Caisa!


zi si mie!

si a ta sa fie buna si racoroasa

mersi! aveam nevoie! sau
picard-jean-luc
Postat pe 13 Iulie 2012 20:03
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 20:01:51
De la: caisa, la data 2012-07-13 19:28:28
De la: rondina, la data 2012-07-13 19:01:10
De la: caisa, la data 2012-07-13 18:59:27buna seara

Buna sa fie, Caisa!

sa fie buna si racoroasa




Buna seara,Caisa,Rondina!!! Buna seara tuturor!!! Un inceput de weekend asa cum vi-l doriti!!!!

Sa fie , Miss! Multumesc asemenea!
rondina
Postat pe 13 Iulie 2012 20:05
De la: kudika_10951, la data 2012-07-13 20:03:49
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:00:27
De la: kudika_10951, la data 2012-07-13 19:51:03
De la: rondina, la data 2012-07-13 19:01:10
De la: caisa, la data 2012-07-13 18:59:27buna seara

Buna sa fie, Caisa!


zi si mie!

si a ta sa fie buna si racoroasa

mersi! aveam nevoie! sau
kudika_11648
Postat pe 13 Iulie 2012 20:06
De la: kudika_11648, la data 2012-07-13 20:06:08
De la: kudika_10951, la data 2012-07-13 20:03:49
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:00:27
De la: kudika_10951, la data 2012-07-13 19:51:03
De la: rondina, la data 2012-07-13 19:01:10
De la: caisa, la data 2012-07-13 18:59:27buna seara

Buna sa fie, Caisa!


zi si mie!

si a ta sa fie buna si racoroasa

mersi! aveam nevoie! sau

pe tine te pupa belzebut cruntul!
picard-jean-luc
Postat pe 13 Iulie 2012 20:07
De la: kudika_10951, la data 2012-07-13 20:07:59
De la: kudika_11648, la data 2012-07-13 20:06:08
De la: kudika_10951, la data 2012-07-13 20:03:49
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:00:27
De la: kudika_10951, la data 2012-07-13 19:51:03
De la: rondina, la data 2012-07-13 19:01:10
De la: caisa, la data 2012-07-13 18:59:27buna seara

Buna sa fie, Caisa!


zi si mie!

si a ta sa fie buna si racoroasa

mersi! aveam nevoie! sau

pe tine te pupa belzebut cruntul!
nu ma pupa nici un amant de al tau picardiliule
kudika_11648
Postat pe 13 Iulie 2012 20:10
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 20:01:51
De la: caisa, la data 2012-07-13 19:28:28
De la: rondina, la data 2012-07-13 19:01:10
De la: caisa, la data 2012-07-13 18:59:27buna seara

Buna sa fie, Caisa!

sa fie buna si racoroasa




Buna seara,Caisa,Rondina!!! Buna seara tuturor!!! Un inceput de weekend asa cum vi-l doriti!!!!

si a ta sa fie racoroasa si rlaxanta
gata munca?
maria-ioana
Postat pe 13 Iulie 2012 20:13
maine si poimaine o sa ne topim si la propriu si la figurat
unde e primavara mea, ca mi-e dor de ea
maria-ioana
Postat pe 13 Iulie 2012 20:15
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:13:17
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 20:01:51
De la: caisa, la data 2012-07-13 19:28:28
De la: rondina, la data 2012-07-13 19:01:10
De la: caisa, la data 2012-07-13 18:59:27buna seara

Buna sa fie, Caisa!

sa fie buna si racoroasa




Buna seara,Caisa,Rondina!!! Buna seara tuturor!!! Un inceput de weekend asa cum vi-l doriti!!!!

si a ta sa fie racoroasa si rlaxanta
gata munca?



Da,gata cu jobul pe ziua de astazi,Caisata,deja am facut un dus revigorant si incerc sa ma relaxez citindu-va,sper sa si reusesc!! O seara calma,Caisata si un weekend de vis!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Iulie 2012 20:27
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:15:19maine si poimaine o sa ne topim si la propriu si la figurat
unde e primavara mea, ca mi-e dor de ea



Da,si eu,care imi pusesem in plan sa fac o zacusca de vara,,,,dar la ce temperaturi vor fi maine,cred ca trec pe salate de cruditati!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Iulie 2012 20:29
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 20:29:14
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:15:19maine si poimaine o sa ne topim si la propriu si la figurat
unde e primavara mea, ca mi-e dor de ea



Da,si eu,care imi pusesem in plan sa fac o zacusca de vara,,,,dar la ce temperaturi vor fi maine,cred ca trec pe salate de cruditati!!!

PASS...ataca niste morcovi si telina, mar, zeama de lamaie....de sa ti se faca gura punga !!!!
rondina
Postat pe 13 Iulie 2012 20:45
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 20:27:16
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:13:17
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 20:01:51
De la: caisa, la data 2012-07-13 19:28:28
De la: rondina, la data 2012-07-13 19:01:10
De la: caisa, la data 2012-07-13 18:59:27buna seara

Buna sa fie, Caisa!

sa fie buna si racoroasa




Buna seara,Caisa,Rondina!!! Buna seara tuturor!!! Un inceput de weekend asa cum vi-l doriti!!!!

si a ta sa fie racoroasa si rlaxanta
gata munca?



Da,gata cu jobul pe ziua de astazi,Caisata,deja am facut un dus revigorant si incerc sa ma relaxez citindu-va,sper sa si reusesc!! O seara calma,Caisata si un weekend de vis!!!

eu sunt cam lenesa la scris
probabil caldura e de vina
intreu, stau cate putin si dispar
maria-ioana
Postat pe 13 Iulie 2012 20:45
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 20:29:14
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:15:19maine si poimaine o sa ne topim si la propriu si la figurat
unde e primavara mea, ca mi-e dor de ea



Da,si eu,care imi pusesem in plan sa fac o zacusca de vara,,,,dar la ce temperaturi vor fi maine,cred ca trec pe salate de cruditati!!!

sa nu te gandesti sa stai pe langa aragaz
am facut eu imprudenta asta ieri si mi-a ajuns
maria-ioana
Postat pe 13 Iulie 2012 20:47
De la: rondina, la data 2012-07-13 20:45:19
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 20:29:14
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:15:19maine si poimaine o sa ne topim si la propriu si la figurat
unde e primavara mea, ca mi-e dor de ea



Da,si eu,care imi pusesem in plan sa fac o zacusca de vara,,,,dar la ce temperaturi vor fi maine,cred ca trec pe salate de cruditati!!!

PASS...ataca niste morcovi si telina, mar, zeama de lamaie....de sa ti se faca gura punga !!!!


Pune si niste salata verde ,frunzulite de patrunjel sau marar,ulei de masline,sare si piper,si salata-i gata!!Aaaaaaa,am uitat,cateva rondele de oua fierte intregesc atmosfera legumicola!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Iulie 2012 20:49
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 20:49:56
De la: rondina, la data 2012-07-13 20:45:19
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 20:29:14
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:15:19maine si poimaine o sa ne topim si la propriu si la figurat
unde e primavara mea, ca mi-e dor de ea



Da,si eu,care imi pusesem in plan sa fac o zacusca de vara,,,,dar la ce temperaturi vor fi maine,cred ca trec pe salate de cruditati!!!

PASS...ataca niste morcovi si telina, mar, zeama de lamaie....de sa ti se faca gura punga !!!!


Pune si niste salata verde ,frunzulite de patrunjel sau marar,ulei de masline,sare si piper,si salata-i gata!!Aaaaaaa,am uitat,cateva rondele de oua fierte intregesc atmosfera legumicola!!!

siiiiii...cand ziceai ca e gata ?!
rondina
Postat pe 13 Iulie 2012 20:51
ai un talent sa ma faci sa salivezzzzz
maria-ioana
Postat pe 13 Iulie 2012 20:52
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:47:12
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 20:29:14
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:15:19maine si poimaine o sa ne topim si la propriu si la figurat
unde e primavara mea, ca mi-e dor de ea



Da,si eu,care imi pusesem in plan sa fac o zacusca de vara,,,,dar la ce temperaturi vor fi maine,cred ca trec pe salate de cruditati!!!

sa nu te gandesti sa stai pe langa aragaz
am facut eu imprudenta asta ieri si mi-a ajuns



Da,,,,gandesc ca este o idee buna,cea de a fugi de aragaz,,dar ,parca merge niste salata de vinete cu dovlecei,,cu rosii taiate rondele sau cu acel dispozitiv,care le da forma dorita!!! O sa vad maine dimineata!!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Iulie 2012 20:52
De la: rondina, la data 2012-07-13 20:51:51
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 20:49:56
De la: rondina, la data 2012-07-13 20:45:19
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 20:29:14
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:15:19maine si poimaine o sa ne topim si la propriu si la figurat
unde e primavara mea, ca mi-e dor de ea



Da,si eu,care imi pusesem in plan sa fac o zacusca de vara,,,,dar la ce temperaturi vor fi maine,cred ca trec pe salate de cruditati!!!

PASS...ataca niste morcovi si telina, mar, zeama de lamaie....de sa ti se faca gura punga !!!!


Pune si niste salata verde ,frunzulite de patrunjel sau marar,ulei de masline,sare si piper,si salata-i gata!!Aaaaaaa,am uitat,cateva rondele de oua fierte intregesc atmosfera legumicola!!!

siiiiii...cand ziceai ca e gata ?!


Maine!!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Iulie 2012 20:53
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 20:49:56
De la: rondina, la data 2012-07-13 20:45:19
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 20:29:14
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:15:19maine si poimaine o sa ne topim si la propriu si la figurat
unde e primavara mea, ca mi-e dor de ea



Da,si eu,care imi pusesem in plan sa fac o zacusca de vara,,,,dar la ce temperaturi vor fi maine,cred ca trec pe salate de cruditati!!!

PASS...ataca niste morcovi si telina, mar, zeama de lamaie....de sa ti se faca gura punga !!!!


Pune si niste salata verde ,frunzulite de patrunjel sau marar,ulei de masline,sare si piper,si salata-i gata!!Aaaaaaa,am uitat,cateva rondele de oua fierte intregesc atmosfera legumicola!!!
rondine ?
kudika_11648
Postat pe 13 Iulie 2012 20:55
De la: caisa, la data 2012-07-13 20:52:05ai un talent sa ma faci sa salivezzzzz



Te poftesc la masa,Caisata!!!! Si pe Rondina deasemenea!!! Dar ce spuneti de niste salata din piept de pui si ciuperci,,frecate cu usturoi,sare si piper!!De regula,pun si maioneza,dar pe caldura aceasta ,,am sa renunt la ea!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Iulie 2012 20:56
A spus rondele, de ce...tu preferi rondine? De care?
rondina
Postat pe 13 Iulie 2012 20:57
oapte buna
picard-jean-luc
Postat pe 13 Iulie 2012 20:58
Nu esti singura Caisa...Miss, este talentata in a "tortura" cu arta culinara....
rondina
Postat pe 13 Iulie 2012 21:01
eu stiu ca se spune rondina...de pui,de rosii,de oua fierte...
kudika_11648
Postat pe 13 Iulie 2012 21:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna 2 De la: kudika342165 23 Februarie 2012 22:59
Copii nostrii si educatia in scoli. 49 De la: Cassey 15 Mai 2009 10:50
Ziua supravietuitoarelor de cancer! 7 De la: Iris4ever 30 Noiembrie 2008 01:41
suflete pereche oare exista? 5 De la: razz 13 Noiembrie 2010 21:49
CE INSEMN EU PTR PERSOANA MEA? 50 De la: deeani 4 Iulie 2013 09:13