Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: kudika_11648, la data 2012-07-13 22:06:37
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:05:06
De la: kudika_11648, la data 2012-07-13 22:00:16acum l-ati parasit si voi...4 intr-o zi



Care patru?????????
vulpea...si voi 3


Da mai, zici ca e o vulpita asta de pe Facebook !
E roscata rau la par, nu e nici grasa nici slaba, nu pare prea inalta, e numai buna pentru mine si are un zambeta sa de scumppppppp
Iti vine sa o mananci !


Baiat_virgin
Postat pe 13 Iulie 2012 22:08
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:08:39
De la: kudika_11648, la data 2012-07-13 22:06:37
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:05:06
De la: kudika_11648, la data 2012-07-13 22:00:16acum l-ati parasit si voi...4 intr-o zi



Care patru?????????
vulpea...si voi 3


Da mai, zici ca e o vulpita asta de pe Facebook !
E roscata rau la par, nu e nici grasa nici slaba, nu pare prea inalta, e numai buna pentru mine si are un zambeta sa de scumppppppp
Iti vine sa o mananci !


stiu...e la mine
kudika_11648
Postat pe 13 Iulie 2012 22:10
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:06:41
Atunci va astept la limonada pe care vor sa vina !

Maine ma duc iarasi la nunta...mai vad niste gagici, niste picioare faine...




Este perfect astfel,imbini obligatiile cu frumosul!!!! Bafta!!!! Limonada o lasam pe alta data sau niciodata!!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Iulie 2012 22:14
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:06:41
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:03:36
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:00:06
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 21:58:06
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 21:53:15
Pai Rondina nu doreste. Nu stie ea ce pierde. Nu a mai stat ea niciodata atata de aproape de un baiat asa dragut, pur, inteligent, rateaza sansa vietii ei de a respira acelasi aer cu mine si de a o privi eu...




Virginelule,,sa-ti spun ceva,,noi suntem trei prietene nedespartite,,si drept urmare,,unde nu este una,,nu-i niciuna,,ai inteles pana aici???Si invers!!!!


Pai daca nu vine Rondina inseamna ca nu ma vreti nici voi ?











Pai,nici nu s-a pus problema ca te-am vrea vreuna dintre noi,ci,doar doream sa bem o limonada gratis,,oferita de un baiat virgin!!!!


Atunci va astept la limonada pe care vor sa vina !

Maine ma duc iarasi la nunta...mai vad niste gagici, niste picioare faine...


te duci la nunta?
in calitate de ginere sau de socru mic?
maria-ioana
Postat pe 13 Iulie 2012 22:14
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:06:41
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:03:36
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:00:06
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 21:58:06
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 21:53:15
Pai Rondina nu doreste. Nu stie ea ce pierde. Nu a mai stat ea niciodata atata de aproape de un baiat asa dragut, pur, inteligent, rateaza sansa vietii ei de a respira acelasi aer cu mine si de a o privi eu...




Virginelule,,sa-ti spun ceva,,noi suntem trei prietene nedespartite,,si drept urmare,,unde nu este una,,nu-i niciuna,,ai inteles pana aici???Si invers!!!!


Pai daca nu vine Rondina inseamna ca nu ma vreti nici voi ?











Pai,nici nu s-a pus problema ca te-am vrea vreuna dintre noi,ci,doar doream sa bem o limonada gratis,,oferita de un baiat virgin!!!!


Atunci va astept la limonada pe care vor sa vina !

Maine ma duc iarasi la nunta...mai vad niste gagici, niste picioare faine...


te duci la nunta?
in calitate de ginere sau de socru mic?
maria-ioana
Postat pe 13 Iulie 2012 22:14
De la: caisa, la data 2012-07-13 22:14:31
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:06:41
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:03:36
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:00:06
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 21:58:06
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 21:53:15
Pai Rondina nu doreste. Nu stie ea ce pierde. Nu a mai stat ea niciodata atata de aproape de un baiat asa dragut, pur, inteligent, rateaza sansa vietii ei de a respira acelasi aer cu mine si de a o privi eu...




Virginelule,,sa-ti spun ceva,,noi suntem trei prietene nedespartite,,si drept urmare,,unde nu este una,,nu-i niciuna,,ai inteles pana aici???Si invers!!!!


Pai daca nu vine Rondina inseamna ca nu ma vreti nici voi ?











Pai,nici nu s-a pus problema ca te-am vrea vreuna dintre noi,ci,doar doream sa bem o limonada gratis,,oferita de un baiat virgin!!!!


Atunci va astept la limonada pe care vor sa vina !

Maine ma duc iarasi la nunta...mai vad niste gagici, niste picioare faine...


te duci la nunta?
in calitate de ginere sau de socru mic?


Ma duc in calitate de fotograf profesionist !
Baiat_virgin
Postat pe 13 Iulie 2012 22:16
[quote name='kudika_11648' date='2012-07-13 22:05:12'[/quote]TAMPENII? e reteta ta,curcubeule [/quote]


Clatitele mele nu canta!!!!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Iulie 2012 22:17
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:16:38
De la: caisa, la data 2012-07-13 22:14:31
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:06:41
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:03:36
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:00:06
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 21:58:06
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 21:53:15
Pai Rondina nu doreste. Nu stie ea ce pierde. Nu a mai stat ea niciodata atata de aproape de un baiat asa dragut, pur, inteligent, rateaza sansa vietii ei de a respira acelasi aer cu mine si de a o privi eu...




Virginelule,,sa-ti spun ceva,,noi suntem trei prietene nedespartite,,si drept urmare,,unde nu este una,,nu-i niciuna,,ai inteles pana aici???Si invers!!!!


Pai daca nu vine Rondina inseamna ca nu ma vreti nici voi ?











Pai,nici nu s-a pus problema ca te-am vrea vreuna dintre noi,ci,doar doream sa bem o limonada gratis,,oferita de un baiat virgin!!!!


Atunci va astept la limonada pe care vor sa vina !

Maine ma duc iarasi la nunta...mai vad niste gagici, niste picioare faine...


te duci la nunta?
in calitate de ginere sau de socru mic?


Ma duc in calitate de fotograf profesionist !

chitra ce esti
si zici ca n-ai bani de o limonada
maria-ioana
Postat pe 13 Iulie 2012 22:17
Putin am mancat,bine m-am saturat,loc de bataie n-am lasat
Ma retrag,ma c-am doare burta si mi s-a facut soooomn
Ramaneti cu bineeee,pe maine :sml-happy014


************************************************************************************************************************************************************************************************************************* ********************************************************************************************************************************************


SOMN UUUSOR!!!
Titanika
Postat pe 13 Iulie 2012 22:20
De la: caisa, la data 2012-07-13 22:17:45
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:16:38
De la: caisa, la data 2012-07-13 22:14:31
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:06:41
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:03:36
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:00:06
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 21:58:06
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 21:53:15
Pai Rondina nu doreste. Nu stie ea ce pierde. Nu a mai stat ea niciodata atata de aproape de un baiat asa dragut, pur, inteligent, rateaza sansa vietii ei de a respira acelasi aer cu mine si de a o privi eu...




Virginelule,,sa-ti spun ceva,,noi suntem trei prietene nedespartite,,si drept urmare,,unde nu este una,,nu-i niciuna,,ai inteles pana aici???Si invers!!!!


Pai daca nu vine Rondina inseamna ca nu ma vreti nici voi ?











Pai,nici nu s-a pus problema ca te-am vrea vreuna dintre noi,ci,doar doream sa bem o limonada gratis,,oferita de un baiat virgin!!!!


Atunci va astept la limonada pe care vor sa vina !

Maine ma duc iarasi la nunta...mai vad niste gagici, niste picioare faine...


te duci la nunta?
in calitate de ginere sau de socru mic?


Ma duc in calitate de fotograf profesionist !

chitra ce esti
si zici ca n-ai bani de o limonada


Ba am, dar mi-e frica ca stiu ca femeile sunt cheltuitoare. Daca va vin cine stie ce pofte de vin scump, si va imbatati si faceti o consumatie de cateva sute de lei, pana cadeti sun masa ?

Baiat_virgin
Postat pe 13 Iulie 2012 22:21
De la: Titanika, la data 2012-07-13 22:20:15Putin am mancat,bine m-am saturat,loc de bataie n-am lasat
Ma retrag,ma c-am doare burta si mi s-a facut soooomn
Ramaneti cu bineeee,pe maine :sml-happy014


************************************************************************************************************************************************************************************************************************* ********************************************************************************************************************************************


SOMN UUUSOR!!!


Noapte buna si sanatate,Titanika!!!Somn usor!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Iulie 2012 22:22
Noapte buna, Titanika!
rondina
Postat pe 13 Iulie 2012 22:22
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:21:33
De la: caisa, la data 2012-07-13 22:17:45
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:16:38
De la: caisa, la data 2012-07-13 22:14:31
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:06:41
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:03:36
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:00:06
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 21:58:06
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 21:53:15
Pai Rondina nu doreste. Nu stie ea ce pierde. Nu a mai stat ea niciodata atata de aproape de un baiat asa dragut, pur, inteligent, rateaza sansa vietii ei de a respira acelasi aer cu mine si de a o privi eu...




Virginelule,,sa-ti spun ceva,,noi suntem trei prietene nedespartite,,si drept urmare,,unde nu este una,,nu-i niciuna,,ai inteles pana aici???Si invers!!!!


Pai daca nu vine Rondina inseamna ca nu ma vreti nici voi ?











Pai,nici nu s-a pus problema ca te-am vrea vreuna dintre noi,ci,doar doream sa bem o limonada gratis,,oferita de un baiat virgin!!!!


Atunci va astept la limonada pe care vor sa vina !

Maine ma duc iarasi la nunta...mai vad niste gagici, niste picioare faine...


te duci la nunta?
in calitate de ginere sau de socru mic?


Ma duc in calitate de fotograf profesionist !

chitra ce esti
si zici ca n-ai bani de o limonada


Ba am, dar mi-e frica ca stiu ca femeile sunt cheltuitoare. Daca va vin cine stie ce pofte de vin scump, si va imbatati si faceti o consumatie de cateva sute de lei, pana cadeti sun masa ?


chitra
ciuciu, degetele
maria-ioana
Postat pe 13 Iulie 2012 22:23
Titanika, iti urez sa te scufunzi in asternuturi si intr-un son adand, sa te acoperi bine sa nu iti iasa piciorusele de sub patura sa le fie frig la degetele...
Baiat_virgin
Postat pe 13 Iulie 2012 22:23
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:21:33
Ba am, dar mi-e frica ca stiu ca femeile sunt cheltuitoare. Daca va vin cine stie ce pofte de vin scump, si va imbatati si faceti o consumatie de cateva sute de lei, pana cadeti sun masa ?




Tot zgarcit ramai,Virginelule!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Iulie 2012 22:24
De la: caisa, la data 2012-07-13 22:14:31
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:06:41
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:03:36
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:00:06
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 21:58:06
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 21:53:15
Pai Rondina nu doreste. Nu stie ea ce pierde. Nu a mai stat ea niciodata atata de aproape de un baiat asa dragut, pur, inteligent, rateaza sansa vietii ei de a respira acelasi aer cu mine si de a o privi eu...




Virginelule,,sa-ti spun ceva,,noi suntem trei prietene nedespartite,,si drept urmare,,unde nu este una,,nu-i niciuna,,ai inteles pana aici???Si invers!!!!


Pai daca nu vine Rondina inseamna ca nu ma vreti nici voi ?











Pai,nici nu s-a pus problema ca te-am vrea vreuna dintre noi,ci,doar doream sa bem o limonada gratis,,oferita de un baiat virgin!!!!


Atunci va astept la limonada pe care vor sa vina !

Maine ma duc iarasi la nunta...mai vad niste gagici, niste picioare faine...


te duci la nunta?
in calitate de ginere sau de socru mic?
croitor...nu vezi ca observa si ia masuri ?
kudika_11648
Postat pe 13 Iulie 2012 22:26
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:24:05
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:21:33
Ba am, dar mi-e frica ca stiu ca femeile sunt cheltuitoare. Daca va vin cine stie ce pofte de vin scump, si va imbatati si faceti o consumatie de cateva sute de lei, pana cadeti sun masa ?




Tot zgarcit ramai,Virginelule!!!


Nu sunt zgarcit, zilele astea tocmai am trimis niste bani la o persoana cu handicap, o fata de 32 de ani, sa o ajut. Tipa nu poate vorbi, nu prea poate merge, are un scaun cu rotile, dar are o personalitate superba, vorbesc cu ea pe mess de vreo 2 ani.
Baiat_virgin
Postat pe 13 Iulie 2012 22:27
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:23:59Titanika, iti urez sa te scufunzi in asternuturi si intr-un son adand, sa te acoperi bine sa nu iti iasa piciorusele de sub patura sa le fie frig la degetele...


Te astept pe tine sa ma acoperi,ai unica sansa,daca racesc,tu esti unicul cel vinovat
Titanika
Postat pe 13 Iulie 2012 22:27
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:27:20
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:24:05
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:21:33
Ba am, dar mi-e frica ca stiu ca femeile sunt cheltuitoare. Daca va vin cine stie ce pofte de vin scump, si va imbatati si faceti o consumatie de cateva sute de lei, pana cadeti sun masa ?




Tot zgarcit ramai,Virginelule!!!


Nu sunt zgarcit, zilele astea tocmai am trimis niste bani la o persoana cu handicap, o fata de 32 de ani, sa o ajut. Tipa nu poate vorbi, nu prea poate merge, are un scaun cu rotile, dar are o personalitate superba, vorbesc cu ea pe mess de vreo 2 ani.[/quote


Serios? Si ce limbaj folosesti, ma rog???
MissRainbow
Postat pe 13 Iulie 2012 22:28
De la: Titanika, la data 2012-07-13 22:27:43
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:23:59Titanika, iti urez sa te scufunzi in asternuturi si intr-un son adand, sa te acoperi bine sa nu iti iasa piciorusele de sub patura sa le fie frig la degetele...


Te astept pe tine sa ma acoperi,ai unica sansa,daca racesc,tu esti unicul cel vinovat


Apoi tre sa stii ce vrei...ca io daca vin si iti vad degetelele desculte sub patura...ioi ioi...
Baiat_virgin
Postat pe 13 Iulie 2012 22:29
De la: rondina, la data 2012-07-13 21:55:03
De la: kudika_11648, la data 2012-07-13 21:51:35
De la: rondina, la data 2012-07-13 21:49:04 Io' am zis PASS, mai raman dOO paie, ok?!
nu,nu...tot 3 paie...deja erai exclusa de la masa

M-am exclus singura...da' ce zic io' p'acilea, nici n-am vrut sa ma includ, m-au bagat Caisa si Miss in peisaj!
eeeee...au vrut sa suggi si tu impreuna cu ele
kudika_11648
Postat pe 13 Iulie 2012 22:30
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:28:51
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:27:20
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:24:05
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:21:33
Ba am, dar mi-e frica ca stiu ca femeile sunt cheltuitoare. Daca va vin cine stie ce pofte de vin scump, si va imbatati si faceti o consumatie de cateva sute de lei, pana cadeti sun masa ?




Tot zgarcit ramai,Virginelule!!!


Nu sunt zgarcit, zilele astea tocmai am trimis niste bani la o persoana cu handicap, o fata de 32 de ani, sa o ajut. Tipa nu poate vorbi, nu prea poate merge, are un scaun cu rotile, dar are o personalitate superba, vorbesc cu ea pe mess de vreo 2 ani.[/quote


Serios? Si ce limbaj folosesti, ma rog???


Foarte serios ! Nu poate vorbi, dar altfel intelectual e dezvoltata normal pot zice, se sxprima bine in scris, chiar daca cu unele greseli gramaticale. Nu am eu bani multi, dar am vrut neaparat sa o ajut, chiar daca eu as fi avut multe alte planuri cu banii aia. Fata are nevoie de un carucuir electric, sa poate iesi mai usor afara. Daca doriti careva sa o ajutati, va dau eu detalii.
Baiat_virgin
Postat pe 13 Iulie 2012 22:31
asta demonstreaza ca nu suntem lacome
maria-ioana
Postat pe 13 Iulie 2012 22:33
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:21:33
De la: caisa, la data 2012-07-13 22:17:45
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:16:38
De la: caisa, la data 2012-07-13 22:14:31
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:06:41
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:03:36
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:00:06
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 21:58:06
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 21:53:15
Pai Rondina nu doreste. Nu stie ea ce pierde. Nu a mai stat ea niciodata atata de aproape de un baiat asa dragut, pur, inteligent, rateaza sansa vietii ei de a respira acelasi aer cu mine si de a o privi eu...




Virginelule,,sa-ti spun ceva,,noi suntem trei prietene nedespartite,,si drept urmare,,unde nu este una,,nu-i niciuna,,ai inteles pana aici???Si invers!!!!


Pai daca nu vine Rondina inseamna ca nu ma vreti nici voi ?











Pai,nici nu s-a pus problema ca te-am vrea vreuna dintre noi,ci,doar doream sa bem o limonada gratis,,oferita de un baiat virgin!!!!


Atunci va astept la limonada pe care vor sa vina !

Maine ma duc iarasi la nunta...mai vad niste gagici, niste picioare faine...


te duci la nunta?
in calitate de ginere sau de socru mic?


Ma duc in calitate de fotograf profesionist !

chitra ce esti
si zici ca n-ai bani de o limonada


Ba am, dar mi-e frica ca stiu ca femeile sunt cheltuitoare. Daca va vin cine stie ce pofte de vin scump, si va imbatati si faceti o consumatie de cateva sute de lei, pana cadeti sun masa ?

le ridici tu...si le mai dai inca o tura...sau inca un rind
kudika_11648
Postat pe 13 Iulie 2012 22:35
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:29:22
De la: Titanika, la data 2012-07-13 22:27:43
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:23:59Titanika, iti urez sa te scufunzi in asternuturi si intr-un son adand, sa te acoperi bine sa nu iti iasa piciorusele de sub patura sa le fie frig la degetele...


Te astept pe tine sa ma acoperi,ai unica sansa,daca racesc,tu esti unicul cel vinovat


Apoi tre sa stii ce vrei...ca io daca vin si iti vad degetelele desculte sub patura...ioi ioi...


"ioi ioi"daca acum te vaiti,pana dimineata n-o sa pot sa doooorm,tot strigandul pe Iooooon scuze-yoooooi
Titanika
Postat pe 13 Iulie 2012 22:36
De la: Titanika, la data 2012-07-13 22:36:10
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:29:22
De la: Titanika, la data 2012-07-13 22:27:43
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:23:59Titanika, iti urez sa te scufunzi in asternuturi si intr-un son adand, sa te acoperi bine sa nu iti iasa piciorusele de sub patura sa le fie frig la degetele...


Te astept pe tine sa ma acoperi,ai unica sansa,daca racesc,tu esti unicul cel vinovat


Apoi tre sa stii ce vrei...ca io daca vin si iti vad degetelele desculte sub patura...ioi ioi...


"ioi ioi"daca acum te vaiti,pana dimineata n-o sa pot sa doooorm,tot strigandul pe Iooooon scuze-yoooooi


Nu ma intereseaza pe cine strigi de placere in timp ce facem dragoste, atata timp cat iti place....
Baiat_virgin
Postat pe 13 Iulie 2012 22:37
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:31:45
Foarte serios ! Nu poate vorbi, dar altfel intelectual e dezvoltata normal pot zice, se sxprima bine in scris, chiar daca cu unele greseli gramaticale. Nu am eu bani multi, dar am vrut neaparat sa o ajut, chiar daca eu as fi avut multe alte planuri cu banii aia. Fata are nevoie de un carucuir electric, sa poate iesi mai usor afara. Daca doriti careva sa o ajutati, va dau eu detalii.



Daca este adevarat ceea ce ai tastat ,nu pot decat sa-ti aduc laude pentru actul filantropic facut!!!!Un gest frumos,umn,care poate aduce multa bucurie unei persoane defavorizata de soarta!!Bravos,dar numai daca nu minti!!!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Iulie 2012 22:38
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:38:19
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:31:45
Foarte serios ! Nu poate vorbi, dar altfel intelectual e dezvoltata normal pot zice, se sxprima bine in scris, chiar daca cu unele greseli gramaticale. Nu am eu bani multi, dar am vrut neaparat sa o ajut, chiar daca eu as fi avut multe alte planuri cu banii aia. Fata are nevoie de un carucuir electric, sa poate iesi mai usor afara. Daca doriti careva sa o ajutati, va dau eu detalii.



Daca este adevarat ceea ce ai tastat ,nu pot decat sa-ti aduc laude pentru actul filantropic facut!!!!Un gest frumos,umn,care poate aduce multa bucurie unei persoane defavorizata de soarta!!Bravos,dar numai daca nu minti!!!!!


Nu mint, i-am trimis prin posta o suma de bani, nu mai spun acum cat...Din pacate nu ii este suficient pentru a=si cumpara un carut electric, dar am dat share la mesajul ei pe facebook, poate o mai ajuta si altii, desi nu stiu daca se va intampla. Eu nu pot sa o ajut mai mult de atat.
Baiat_virgin
Postat pe 13 Iulie 2012 22:42
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:38:19
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:31:45
Foarte serios ! Nu poate vorbi, dar altfel intelectual e dezvoltata normal pot zice, se sxprima bine in scris, chiar daca cu unele greseli gramaticale. Nu am eu bani multi, dar am vrut neaparat sa o ajut, chiar daca eu as fi avut multe alte planuri cu banii aia. Fata are nevoie de un carucuir electric, sa poate iesi mai usor afara. Daca doriti careva sa o ajutati, va dau eu detalii.



Daca este adevarat ceea ce ai tastat ,nu pot decat sa-ti aduc laude pentru actul filantropic facut!!!!Un gest frumos,umn,care poate aduce multa bucurie unei persoane defavorizata de soarta!!Bravos,dar numai daca nu minti!!!!!

minte cand pretinde ca e virgin
maria-ioana
Postat pe 13 Iulie 2012 22:43
De la: MissRainbow, la data 2012-07-13 22:38:19
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-13 22:31:45
Foarte serios ! Nu poate vorbi, dar altfel intelectual e dezvoltata normal pot zice, se sxprima bine in scris, chiar daca cu unele greseli gramaticale. Nu am eu bani multi, dar am vrut neaparat sa o ajut, chiar daca eu as fi avut multe alte planuri cu banii aia. Fata are nevoie de un carucuir electric, sa poate iesi mai usor afara. Daca doriti careva sa o ajutati, va dau eu detalii.



Daca este adevarat ceea ce ai tastat ,nu pot decat sa-ti aduc laude pentru actul filantropic facut!!!!Un gest frumos,umn,care poate aduce multa bucurie unei persoane defavorizata de soarta!!Bravos,dar numai daca nu minti!!!!!


Sa zicem doar ca cu banii pe care i-am trimis fetei as fi putut caza o fata draguta 2 nopti la un hotel de 3 stele
Baiat_virgin
Postat pe 13 Iulie 2012 22:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
geox :) 8 De la: George_Geo_1 11 Iulie 2013 09:43
trucaje.... 4 De la: Stanciu_Maria 1 Septembrie 2009 01:06
Romanii, un popor de sfatuitori 12 De la: adina_black 21 Noiembrie 2009 00:36
Astept parerile voastre ! 8 De la: greierash 30 Iunie 2009 02:58
Ce cant in acest moment? :D 19060 De la: GONGOI_BOSS_ 16 Februarie 2017 19:29